Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Chat topik

Go down 
+10
purple rain
Mr. White
Niwrok
Ferrari-Fan
tchabee
Weide
Remo
joebuster
R2-D2
DragonSlayer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 5:08 pm

Weide írta:
Lenne két kérdésem.

1) Purple Rain -remélem olvasod-, te honnan szoktál OST-ket rendelni? Illetve milyen gyakran? Összeírtam pár filmet, amiknek tetszik a zenei anyaga, de e-bay-en elég húzós áron adják őket, hátha te ismersz más, bevált oldalakat. (Ha arról van szó, akár együtt is rendelhetnénk, legalább feleznénk a postázási költséget.)

2) Mikor lesz újabb mini-Xpress találkozó?

Szeva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nos én a legtöbbször Amazonról rendelem a zenéket, azokat is a brittről, a co.uk-ról, de az is igaz, hogy a marketplace részéről, nem nagyon rendelek onnan új dolgokat... Van kurva sok ami 0,01 font, a shipping pedig 1,82 font minden CD-re. Ja és a shipping felezést baszhatod sajnos, minden cd-re egyesével van ha használtat veszel... Smile

Egyébként írd össze miket akarsz venni, megnézem neked, hogy mi az áruk!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 5:24 pm

purple rain írta:
Weide írta:
Lenne két kérdésem.

1) Purple Rain -remélem olvasod-, te honnan szoktál OST-ket rendelni? Illetve milyen gyakran? Összeírtam pár filmet, amiknek tetszik a zenei anyaga, de e-bay-en elég húzós áron adják őket, hátha te ismersz más, bevált oldalakat. (Ha arról van szó, akár együtt is rendelhetnénk, legalább feleznénk a postázási költséget.)

2) Mikor lesz újabb mini-Xpress találkozó?

Szeva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nos én a legtöbbször Amazonról rendelem a zenéket, azokat is a brittről, a co.uk-ról, de az is igaz, hogy a marketplace részéről, nem nagyon rendelek onnan új dolgokat... Van kurva sok ami 0,01 font, a shipping pedig 1,82 font minden CD-re. Ja és a shipping felezést baszhatod sajnos, minden cd-re egyesével van ha használtat veszel... Smile

Egyébként írd össze miket akarsz venni, megnézem neked, hogy mi az áruk!

Köszönöm, egyelőre ezek érdekelnének: Dredd OST, Drive OST, Only God Forgives OST, Pompeii OST és Oldboy OST.
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 5:33 pm

Weide írta:
purple rain írta:
Weide írta:
Lenne két kérdésem.

1) Purple Rain -remélem olvasod-, te honnan szoktál OST-ket rendelni? Illetve milyen gyakran? Összeírtam pár filmet, amiknek tetszik a zenei anyaga, de e-bay-en elég húzós áron adják őket, hátha te ismersz más, bevált oldalakat. (Ha arról van szó, akár együtt is rendelhetnénk, legalább feleznénk a postázási költséget.)

2) Mikor lesz újabb mini-Xpress találkozó?

Szeva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nos én a legtöbbször Amazonról rendelem a zenéket, azokat is a brittről, a co.uk-ról, de az is igaz, hogy a marketplace részéről, nem nagyon rendelek onnan új dolgokat... Van kurva sok ami 0,01 font, a shipping pedig 1,82 font minden CD-re. Ja és a shipping felezést baszhatod sajnos, minden cd-re egyesével van ha használtat veszel... Smile

Egyébként írd össze miket akarsz venni, megnézem neked, hogy mi az áruk!

Köszönöm, egyelőre ezek érdekelnének: Dredd OST, Drive OST, Only God Forgives OST, Pompeii OST és Oldboy OST.

Dredd - 13-18 font között van újonnan
Drive - 8 font újonnan
Only God Forgives - 10 font körül van újonnan, és 7,5 használtan
Pompeii -7 és 11 között van újonnan
Oldboi - Ebből nem tudom, hogy melyiket szeretnéd, kinéztem neked mind a kettőt:
2003- 7-12 fontig van újonnan
2013- 9-11 fontig újonnan

Nem tudom, vásároltál már Amazonról? Mert ha nem, akkor leírom szívesen, hogy mi meg hogy Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 6:05 pm

purple rain írta:
Nem tudom, vásároltál már Amazonról? Mert ha nem, akkor leírom szívesen, hogy mi meg hogy Smile

E-bay-ról már vettem ezt-azt, gondolom nagyjából ugyan az a menete. Ha van bármi extra, amire figyelni kell, vagy ami máshogy működik, akkor azt a tanácsot szívesen veszem. Smile


A hozzászólást Weide összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 13, 2014 6:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 6:09 pm

Nem tudom, vásároltál már Amazonról? Mert ha nem, akkor leírom szívesen, hogy mi meg hogy Smile
[/quote]

E-bay-ról már vettem ezt-azt, gondolom nagyjából ugyan az a menete. Ha van bármi extra, amire figyelni kell, vagy ami máshogy működik, akkor azt a tanácsot szívesen veszem. Smile[/quote]

Hogyne lenne komám!!!!

Amazonon háromféle helyről tudsz vásárolni:
Amazontól, új kiadványokat
Marketplace-ről új kiadványokat
Marketplace-ről használt kiadványokat

Az árak ennek fényében változnak. Ezen kívül azt hiszem, ha Amazontól veszel mondjuk több dolgot, akkor talán egy postaköltség van, a marketplace-n viszont lemezenként annyi amennyi... Egyébként a tapasztalataim alapján amazon klasszisokkal olcsóbb az ebaynél, csak itt asszem az összes amazon-ra külön kell regisztrálni, bár a .uk meg a .com a lényeg, a franciáktól, németektől horror a shipping, meg ha CD-t veszel csak, az a két ország pont elég neked..


A hozzászólást purple rain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 13, 2014 6:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 6:16 pm

purple rain írta:


Hogyne lenne komám!!!!

Amazonon háromféle helyről tudsz vásárolni:
Amazontól, új kiadványokat
Marketplace-ről új kiadványokat
Marketplace-ről használt kiadványokat

Az árak ennek fényében változnak. Ezen kívül azt hiszem, ha Amazontól veszel mondjuk több dolgot, akkor talán egy postaköltség van, a marketplace-n viszont lemezenként annyi amennyi... Egyébként a tapasztalataim alapján amazon klasszisokkal olcsóbb az ebaynél, csak itt asszem az összes amazon-ra külön kell regisztrálni, bár a .uk meg a .com a lényeg, a franciáktól, németektől horror a shipping, meg ha CD-t veszel csak, az a két ország pont elég neked..

OFF: a régebbi idézéseket, ami nem közvetlenül tartozik a mondandóhoz töröljétek, légyszi!

ON: Egy regisztráció van minden amazonra, legalábbis egy jelszó. Minden amazonon van egy termékdíj + egy csomagdíj. Az USA-n pl. DVD termékenként 2,50 + a csomag 4 USD. A csomag díja nem változik, az annyi felé oszlik, amennyi cucc kerül bele.

Vigyázni kell, mert nem minden eladó küld hozzánk, különösen USA-ból. Régen a Marketplace hazánkba komplett le volt tiltva, ma már az eladó határozza meg, küld-e. Ezt jeleznie kell International shipping available kifejezéssel.

A pénzt rögtön leveszi az amazon (neki kell fizetni, ő utal tovább az eladónak), nem úgy, mint az ebayen. A kommunikáció viszont jóval nehezebb.

Elsőre ennyi. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 6:21 pm

Köszönöm mindkettőtöknek, ránézek majd a dolgokra, aztán kitalálom. Kár amúgy, hogy ebből a magyar Amazonból nem lett semmi.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 6:30 pm

Weide írta:
Köszönöm mindkettőtöknek, ránézek majd a dolgokra, aztán kitalálom. Kár amúgy, hogy ebből a magyar Amazonból nem lett semmi.

Jó nagy csönd van körülötte, de talán még nincs veszve minden. Mondjuk erre a piacra én is megfontolnám, hogy belépjek... Smile
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 9:19 am

Mr. White írta:


Időközben megnéztem a down by law-ot és a Kings of summer-t!

Örülök, hogy tetszett mind a kettő. Jarmuschtól a Down by Law-n kívül láttam a Halott embert, az Éjszaka a földön, a Szellemkutyát, a Kávé és cigarettát, meg a Hervadó virágokat. A Halott ember és az Éjszaka a földön szerintem nagyon jó, valamint nekem bejött a Szellemkutya is. A Kávé és cigaretta, ami kisfilmekből áll, vegyesfelvágott. Van közte egy-két szuper epizód, de sok a sehova se tartó improvizációs gyakorlat. A Hervadó virágok annak ellenére se fogott meg, hogy érdekes az alapsztori és Bill Murray a főszereplője. Elkezdtem egyszer a rendezőtől még Az irányítás határait, de nekem túl öncélú és unalmas volt. A héten mutatják be az új filmjét, a Halhatatlan szeretőket, amiben állítólag a régi formáját hozzá, úgyhogy valszeg megnézem.

+Ajánlom a Füst című filmet. Van benne egy kis Jarmusch-feeling, és Harvey Keitel is remek benne. Tulajdonképpen csak lazán összefüggő sztorikból áll, de megvan a hangulata.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 12:12 pm

Hűű, fasza az új háttér!  cheers 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 12:16 pm

Weide írta:
Hűű, fasza az új háttér!  cheers 



Ezt a baromságot hol találtad???  lol! 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 1:52 pm

R2-D2 írta:
Ezt a baromságot hol találtad???  lol! 

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 12:05 am

Happy Birthday mesterjani!  Dance yeah 
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptyKedd Ápr. 29, 2014 8:57 pm

Igazán el kéne már egy újabb Godzilla gif!!!
Weide a feladat előtted!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 EmptySzer. Ápr. 30, 2014 12:05 am

Mr. White írta:
Igazán el kéne már egy újabb Godzilla gif!!!
Weide a feladat előtted!

Kérésed számomra...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chat topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chat topik
Vissza az elejére 
5 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik
» Általános film topik
» Általános sorozat topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A filmfórumról :: Beszélgetőszoba-
Ugrás: