Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Chat topik

Go down 
+10
purple rain
Mr. White
Niwrok
Ferrari-Fan
tchabee
Weide
Remo
joebuster
R2-D2
DragonSlayer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 10:45 pm

Mr. White írta:
Hello!

Tudtok bár jó francia filmet írni és most ne a Életrevalókat és a Senkinek egy szót se! c. filmeket írjátok.
Igazság szerint olyan francia filme(ke)t keresek ami(k) egyszerűen lehet róluk sokat beszélni vagy legalábbis eleget ha vizsgán kérdeznének és nem vagyok olyan aki úgy mond nem igazán lát a film mögé!

Haha, ettől a Mártíroktól nem szabadulsz, mi?...  Twisted Evil 
Sebaj, azért mondok párat én is;
- Farkasok szövetsége
- Dobberman
- Halhatatlanok (2004)
- A horda (2009) (zombis-háztömbös, neked tuti bejönne)
- Magasfeszültség
- A betolakodó (bár ezt se fogod tudni végignézni, ahogy a Mártírokat sem)
- Elveszett gyermekek városa
- Ils (ha az Eden Lake tetszett)
- Bíbor folyók (bár ez gondolom alap)
- Eden Log
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyPént. Márc. 21, 2014 11:04 pm

Köszi srácok!
Bár némelyiket láttam némelyiket meg nem bírtam végig nézni vagy nincs az az Isten, hogy még egyszer végig nézzem, de végül is kevés volt amit még nem ismertem!
UI.: Weide tényleg úgy tűnik, hogy nem fogok szabadulni attól a filmtől! Bár lehet majd valamikor újra megprobálom megnézni!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyPént. Márc. 21, 2014 11:09 pm

Mr. White írta:
Köszi srácok!
Bár némelyiket láttam némelyiket meg nem bírtam végig nézni vagy nincs az az Isten, hogy még egyszer végig nézzem, de végül is kevés volt amit még nem ismertem!
UI.: Weide tényleg úgy tűnik, hogy nem fogok szabadulni attól a filmtől! Bár lehet majd valamikor újra megprobálom megnézni!


És melyikeket nem láttad még?
.
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Szupercella   Chat topik - Page 3 EmptyVas. Márc. 23, 2014 7:57 am

Szevasztok!

Nem nagyon akarom itt rontani a levegőt, csupán azért jöttem, hogy valaki el tudná nekem magyarázni a Szupercella végét? Tudom, hogy egy fasz vagyok, de hogy egy ilyen limlom film is kifogjon rajtam az már nevetséges....

Konkrétan Schwarzi szerepe nem tiszta, hogy ki ő, miért került be, miért akarták Mannheim-et, miért tették be mellé Stallonét, mi értelme a nevüknek (ha jól rémlik a Rottmayer valami olyasmit jelent, hogy sérthetetlen vagy ilyesmi... nem is értem....)?

Csók és kössz  Laughing 
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyVas. Márc. 23, 2014 10:27 am

purple rain írta:
Szevasztok!

Nem nagyon akarom itt rontani a levegőt, csupán azért jöttem, hogy valaki el tudná nekem magyarázni a Szupercella végét? Tudom, hogy egy fasz vagyok, de hogy egy ilyen limlom film is kifogjon rajtam az már nevetséges....

Konkrétan Schwarzi szerepe nem tiszta, hogy ki ő, miért került be, miért akarták Mannheim-et, miért tették be mellé Stallonét, mi értelme a nevüknek (ha jól rémlik a Rottmayer valami olyasmit jelent, hogy sérthetetlen vagy ilyesmi... nem is értem....)?

Csók és kössz  Laughing 

A tengerparti jelenetben mindent elmagyaráznak, de akkor megpróbálom röviden összefoglalni:

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyVas. Márc. 23, 2014 11:05 am

Remo írta:
purple rain írta:
Szevasztok!

Nem nagyon akarom itt rontani a levegőt, csupán azért jöttem, hogy valaki el tudná nekem magyarázni a Szupercella végét? Tudom, hogy egy fasz vagyok, de hogy egy ilyen limlom film is kifogjon rajtam az már nevetséges....

Konkrétan Schwarzi szerepe nem tiszta, hogy ki ő, miért került be, miért akarták Mannheim-et, miért tették be mellé Stallonét, mi értelme a nevüknek (ha jól rémlik a Rottmayer valami olyasmit jelent, hogy sérthetetlen vagy ilyesmi... nem is értem....)?

Csók és kössz  Laughing 

A tengerparti jelenetben mindent elmagyaráznak, de akkor megpróbálom röviden összefoglalni:

Spoiler:

Oké, ezt vágtam abszolút. A problémáim, akkor inkább felsorolva Smile


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyVas. Márc. 23, 2014 12:43 pm

purple rain írta:
Spoiler:

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyVas. Márc. 23, 2014 1:21 pm

Weide írta:
Spoiler:


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyVas. Márc. 23, 2014 2:18 pm

purple rain írta:
Szevasztok!

Nem nagyon akarom itt rontani a levegőt...

Csók és kössz  Laughing 

Hüle. Kimondottan örülné(n)k, ha ideszoknál te is. Smile

Ja, és bocsi mindenkitől, de bespoilereztem a párbeszédet - járhatnak itt titokban olyanok is, akik talán még nem látták a filmet. Smile
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyVas. Márc. 23, 2014 2:41 pm

R2-D2 írta:
purple rain írta:
Szevasztok!

Nem nagyon akarom itt rontani a levegőt...

Csók és kössz  Laughing 

Hüle. Kimondottan örülné(n)k, ha ideszoknál te is. Smile

Ja, és bocsi mindenkitől, de bespoilereztem a párbeszédet - járhatnak itt titokban olyanok is, akik talán még nem látták a filmet. Smile

Szétcseszed itt a fórumot, direkt nem spoilereztem be a kérdéseim Very Happy Very Happy

Ja amúgy megpróbálok szép lassan ideszokni, meglássuk mi a helyzet itt is Very Happy
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyVas. Márc. 23, 2014 2:47 pm

purple rain írta:

Ja amúgy megpróbálok szép lassan ideszokni, meglássuk mi a helyzet itt is Very Happy

Én személy szerint örülnék neki. Van már jó pár jó írás itt, csemegézhetsz közülük - no meg itt elsősorban filmekről beszélgetünk, nem karcokról. Arra ott a másik fórum.

Úgyhogy Welcome Bazmeg! Smile
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyVas. Márc. 23, 2014 4:40 pm

Weide írta:

És melyikeket nem láttad még?

Elég sokat ezek közül:

- Visszafordíthatatlan -> (Ez megvan de mindig elfelejtem megnézni!)
- Halhatatlanok (2004)-> Csak ismerem!
- A horda (2009) (zombis-háztömbös, neked tuti bejönne)-> Erről halottam de féltem megszerezni!
- Magasfeszültség(Erről is csak halottam!)
- A betolakodó (bár ezt se fogod tudni végignézni, ahogy a Mártírokat sem)-> Ez meg érdekel már rég, de nem egyedül megnézni hanem társaságban!
- Elveszett gyermekek városa-> Ezt majd újra kell néznem mert nem láttam végig! Bár a Delicattessen nagyon bejött!
Ezekről meg még nem is halottam:
- Ils (ha az Eden Lake tetszett)-> Az bejött!
- Eden Log- Lahzar tanár úr;
- Oly sokáig szerettelek;
- Emberek és istenek;
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyHétf. Márc. 24, 2014 12:48 am

purple rain írta:

Spoiler:

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptyHétf. Márc. 24, 2014 12:49 am

purple rain írta:
Ja amúgy megpróbálok szép lassan ideszokni, meglássuk mi a helyzet itt is Very Happy

Én támogatom ezen irányú törekvéseidet, mókás és egyedi stílusod bizonyosan üdítően fog hatni eme kis közegre. Random káromkodás.
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 EmptySzer. Márc. 26, 2014 3:43 pm

Sziasztok!

Én is megpróbálok aktív tagja lenni az itteni közösségnek. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chat topik
Vissza az elejére 
3 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik
» Általános film topik
» Általános sorozat topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A filmfórumról :: Beszélgetőszoba-
Ugrás: