Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Chat topik

Go down 
+10
purple rain
Mr. White
Niwrok
Ferrari-Fan
tchabee
Weide
Remo
joebuster
R2-D2
DragonSlayer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptyPént. Aug. 16, 2013 12:06 am

Weide írta:
Üdv mindenkinek, itt is! cheers 
Jééé... Hello!!!

Örülünk, hogy itt (is) vagy. Egyelőre kicsit döcögős ez az egész, de ha kellően sokan leszünk, majd beindul!!!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptyPént. Aug. 16, 2013 12:09 am

R2-D2 írta:
Weide írta:
Üdv mindenkinek, itt is! cheers 
Jééé... Hello!!!

Örülünk, hogy itt (is) vagy. Egyelőre kicsit döcögős ez az egész, de ha kellően sokan leszünk, majd beindul!!!
Én is örülök, tetszetősnek tűnik nekem ez az "Utolsó Meghitt Otthon"... Very Happy 
Amúgy lenne 1-2 filmkedvelő barátom, akik talán szívesen irkálnának ide filmes kritikákat, gondolatokat. Szóljak nekik, vagy egyelőre még csak kezdeti stádiumban van ez az egész fórum?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptyPént. Aug. 16, 2013 12:16 am

Weide írta:
Szóljak nekik, vagy egyelőre még csak kezdeti stádiumban van ez az egész fórum?
Szólj nyugodtan, talán költözik ide egy kis élet - xpress fórum úgyis utolsókat rúgja. Jó lenne értelmes emberekkel beszélgetni filmekről. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptySzomb. Okt. 05, 2013 2:44 pm

Niwrok!!! Jó lett a szülinapi sityak!!!!
Vissza az elejére Go down
tchabee

tchabee


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Oct. 12.

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: próba   Chat topik - Page 2 EmptyHétf. Okt. 28, 2013 5:29 pm

Csudamód be tudtam lépni 1 év után, ez most próba írni is tudok-e.Very Happy lol! 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptyHétf. Okt. 28, 2013 9:09 pm

tchabee írta:
Csudamód be tudtam lépni 1 év után, ez most próba írni is tudok-e.Very Happy lol! 

Ügyi vagy! Majd nézz be gyakrabban is! Smile
Vissza az elejére Go down
Ferrari-Fan

Ferrari-Fan


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Pécs

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Filmcím keresés   Chat topik - Page 2 EmptyPént. Jan. 03, 2014 5:56 pm

Sziasztok!

A következő filmnek a címét keresem: Két, egymástól független ember (férfi, nő), egy könyvesboltban vásárol a párjának karácsonyra. A vásárlás után összecserélődik a két könyv, és mindegyikük a másikét viszi haza. A cserére a kibontásnál fény derül.
Aki ez alapján rá simer, kérem ossza meg a címet. Anyukámnak kell.

Köszi, Ottó.

Ui.: Boldog új évet mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptyPént. Jan. 03, 2014 5:58 pm

Ferrari-Fan írta:
Sziasztok!

A következő filmnek a címét keresem: Két, egymástól független ember (férfi, nő), egy könyvesboltban vásárol a párjának karácsonyra. A vásárlás után összecserélődik a két könyv, és mindegyikük a másikét viszi haza. A cserére a kibontásnál fény derül.
Aki ez alapján rá simer, kérem ossza meg a címet. Anyukámnak kell.

Köszi, Ottó.

Ui.: Boldog új évet mindenkinek!

Azért ezt a kérdést tedd fel xpressre is, ott még (egyelőre) többen olvassák! Smile

BUÉK Neked is!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptyPént. Jan. 03, 2014 8:45 pm

Ferrari-Fan írta:
Sziasztok!

A következő filmnek a címét keresem: Két, egymástól független ember (férfi, nő), egy könyvesboltban vásárol a párjának karácsonyra. A vásárlás után összecserélődik a két könyv, és mindegyikük a másikét viszi haza. A cserére a kibontásnál fény derül.
Aki ez alapján rá simer, kérem ossza meg a címet. Anyukámnak kell.

Köszi, Ottó.

Ui.: Boldog új évet mindenkinek!


Neked is!

Ezt találtam, amire illik a leírás:

[You must be registered and logged in to see this link.]

.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 3:25 pm

Ki az aki szereti az időutazós filmeket?
Esetleg egy olyan kis kedvenc lista erről?
Valamint tegnap megnéztem a Wall street farkasát és ennél túl értékelt filmet nem igazán találtam, talán csak a bosszúállókat!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 3:43 pm

Mr. White írta:
Ki az aki szereti az időutazós filmeket?
Esetleg egy olyan kis kedvenc lista erről?


Én. És szerintem itt mindenki. Smile

De listán még nem is gondolkodtam. A Pillangó-hatás mindenesetre az elejében lenne.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 5:27 pm

Mr. White írta:

Ki az aki szereti az időutazós filmeket?
Esetleg egy olyan kis kedvenc lista erről?
Valamint tegnap megnéztem a Wall street farkasát és ennél túl értékelt filmet nem igazán találtam, talán csak a bosszúállókat!


Nem szoktam kipécézni magamnak az időutazós filmeket, listát sem írtam róluk még, de általában szeretem őket.

A Pillangó-hatás nekem is elől lenne, meg mondjuk jönne a Felejtés bére meg a Forráskód, de azért nem annyira elől, mert valamiért az időutazós komédiák nekem jobban bejönnek, mint az akciófilmek. Idétlen időkig, Vissza a jelenbe, Az időutazás nagy kérdései, Az idő fölött járó lány, Detention (2011) (mint időutazós picsahorror!), (a 2.-ról és a 4.-ről írtam is ezen a fórumon), stb.. A lista alján, úgy értve, hogy a negatív végtelenben is akad az időutazásnak képviselője, nevesül a Mennydörgő robaj, mert bár Ray Bradbury kamaszkorom óta az egyik kedvenc íróm, de a film egy ocsmány és aranyárban mért szardarab; most mondjátok, hogy nem megérdemelten lett a filmtörténelem egyik legnagyobb buktája (80 millió dolláros költségvetés, 11 milliós bevétel világszinten)  Mad !



Ehhez képest meg ott van a Primer, amit 7.000 dollárból hoztak össze, és bár ember nincs, aki követni tudná, mert kilenc(!) idősíkot mozgat párhuzamosan, de helye van az újranézendő-polcomon.

Biztos van még, amit szeretek (persze örök klasszikusként a Vissza a jövőbe), de most ezek jutottak hirtelen eszembe.

Amúgy ha a kedvenc időutazós történetemre vagy kíváncsi, az nem film, hanem könyv, Michael Crichtontól az Idővonal... mert bár van belőle film is, de nálam az csak egy butácska popcornmozi az alapanyaghoz képest.
.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Francia filmek   Chat topik - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 7:35 pm

Hello!

Tudtok bár jó francia filmet írni és most ne a Életrevalókat és a Senkinek egy szót se! c. filmeket írjátok.
Igazság szerint olyan francia filme(ke)t keresek ami(k) egyszerűen lehet róluk sokat beszélni vagy legalábbis eleget ha vizsgán kérdeznének és nem vagyok olyan aki úgy mond nem igazán lát a film mögé!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 7:50 pm

Mr. White írta:
Hello!

Tudtok bár jó francia filmet írni és most ne a Életrevalókat és a Senkinek egy szót se! c. filmeket írjátok.
Igazság szerint olyan francia filme(ke)t keresek ami(k) egyszerűen lehet róluk sokat beszélni vagy legalábbis eleget ha vizsgán kérdeznének és nem vagyok olyan aki úgy mond nem igazán lát a film mögé!

Mártírok...  Very Happy Very Happy Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 7:59 pm

Mr. White írta:
Hello!

Tudtok bár jó francia filmet írni és most ne a Életrevalókat és a Senkinek egy szót se! c. filmeket írjátok.
Igazság szerint olyan francia filme(ke)t keresek ami(k) egyszerűen lehet róluk sokat beszélni vagy legalábbis eleget ha vizsgán kérdeznének és nem vagyok olyan aki úgy mond nem igazán lát a film mögé!


A francia filmekkel (még) nem igazán találtuk meg a közös hangot, de nagyon szeretem tőlük a Szeress, ha mersz! c. filmet, ami így hirtelen eszembe jut.

Aztán itt egy pár, amiket vagy láttam, és talán érdemes lehet megnézni őket, ill. jókat hallottam róluk:
- Visszafordíthatatlan
- Mártírok;
- A próféta;
- Lahzar tanár úr;
- Oly sokáig szerettelek;
- Emberek és istenek;
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chat topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chat topik
Vissza az elejére 
2 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Könyvajánló topik
» Filmzene topik
» Általános sorozat topik
» Általános film topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A filmfórumról :: Beszélgetőszoba-
Ugrás: