Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános sorozat topik

Go down 
+6
Remo
Niwrok
Weide
Dylan83
R2-D2
LordPicard
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyKedd Ápr. 08, 2014 8:24 pm

Weide írta:


Érthető ez a hozzáállás is, de ennél a sorozatnál én képtelen lennék várni akár egyetlen plusz napot is. Amint kijön a HD-release, már szűnik is meg a külvilág számomra és elkezdődik a Westeros világában való elmerülés.  Very Happy 

Má' öreg vagyok megváltozni... Smile Meg egyébként is: imádok egy hétig elmerülni egy ilyen sorozatban.

Az is igaz, hogy utána napokig nincs kedvem nézni semmit: a múlt heti TWD maraton óta csak a Kaptár 5 volt terítéken (elvégre abban is vannak zombik), no meg tegnap a Napos oldal, amit a felénél abbahagytam, mert bealudtam rajta.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyKedd Ápr. 08, 2014 8:28 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:


Érthető ez a hozzáállás is, de ennél a sorozatnál én képtelen lennék várni akár egyetlen plusz napot is. Amint kijön a HD-release, már szűnik is meg a külvilág számomra és elkezdődik a Westeros világában való elmerülés.  Very Happy 

Má' öreg vagyok megváltozni... :)Meg egyébként is: imádok egy hétig elmerülni egy ilyen sorozatban.

Az is igaz, hogy utána napokig nincs kedvem nézni semmit: a múlt heti TWD maraton óta csak a Kaptár 5 volt terítéken (elvégre abban is vannak zombik), no meg tegnap a Napos oldal, amit a felénél abbahagytam, mert bealudtam rajta.

Biztos bezavart, hogy abban már nem voltak zombik, az agyad pedig az urgent shut down paranccsal tudta csak értékelni a kialakult helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyKedd Ápr. 08, 2014 8:32 pm

R2-D2 írta:

...no meg tegnap a Napos oldal, amit a felénél abbahagytam, mert bealudtam rajta.


Ja igen, válaszolva a kérdésedre Smile : a véleményem ismered a filmről meg magáról a történetről, így nyilván nem fogom azt mondani, hogy ne nézd meg a másik felét, de ha az elejét untad, a vége ahhoz képest egy szirupos limonádé.
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyKedd Ápr. 08, 2014 8:59 pm

Bocs, de ezt még be kell raknom, ennél a jelenetnél konkrétan lefordultam a székről.
Minor GoT spoiler

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptySzer. Ápr. 09, 2014 7:46 pm

Weide írta:
Bocs, de ezt még be kell raknom, ennél a jelenetnél konkrétan lefordultam a székről.
Minor GoT spoiler

Spoiler:

Ez tényleg nagy volt. Smile
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptySzer. Ápr. 09, 2014 9:56 pm

Weide írta:
Bocs, de ezt még be kell raknom, ennél a jelenetnél konkrétan lefordultam a székről.
Minor GoT spoiler

Spoiler:

Ezen a csávón ebben az epizódban nagyokat nevettem. Ezen kívül amikor
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 3:03 pm

A mai Trónok harca rész után...

Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 3:53 pm

Weide írta:
A mai Trónok harca rész után...

Eddig maradt az erős színvonal, hideg rázott a végén.
Nálam pedig:
https://youtu.be/wrLx7O3YNzw
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 3:54 pm

És végre újra feltűnt Ramsay! Imádom azt a karaktert, bár a castingját szerintem kicsit elbaszták.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 14, 2014 3:56 pm

mesterjani írta:
Nálam pedig:
https://youtu.be/wrLx7O3YNzw

Nekem ez a kedvenc feldolgozásom. Bár ez "csak" fan-made, szerintem sokkal jobb és hangulatosabb, mint amiket a sorozatban játszottak.

Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 1:10 pm

Van itt olyan fórumozó, aki nézi a GoT-ot és a könyveket is olvasta? Pár szereplő castingjáról szívesen elbeszélgetnék, érintve a könyvet is.  Smile 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 1:49 pm

Weide írta:
Van itt olyan fórumozó, aki nézi a GoT-ot és a könyveket is olvasta? Pár szereplő castingjáról szívesen elbeszélgetnék, érintve a könyvet is.  Smile 

Nézem majd a GoT-t, ha vége lesz az évadnak. De a könyveket nem olvastam.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 1:57 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Van itt olyan fórumozó, aki nézi a GoT-ot és a könyveket is olvasta? Pár szereplő castingjáról szívesen elbeszélgetnék, érintve a könyvet is.  Smile 

Nézem majd a GoT-t, ha vége lesz az évadnak. De a könyveket nem olvastam.

Pont az lenne a lényeg, hogy megvitassuk, mennyire sikerült jól eltalálni a castingot a sorozatban a könyvbéli karaktereknek. Szerintem születtek kifejezetten érdekes és már sokadjára elbaltázott megoldások is, de ehhez ugye ismerni kéne a könyveket. Talán majd mester-jani is benéz ide, úgy vettem ki a szavaiból, hogy ő olvasta a regényeket.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptySzer. Ápr. 23, 2014 10:54 pm

Interaktív Trónok Harca térkép

Mármint innen még egy kattintásra.Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 24, 2014 12:19 pm

R2-D2, mik az első benyomásaid az első pár rész alapján a True Detective-ről?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános sorozat topik - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános sorozat topik
Vissza az elejére 
4 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Általános film topik
» Könyvajánló topik
» Filmzene topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: