Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános sorozat topik

Go down 
+6
Remo
Niwrok
Weide
Dylan83
R2-D2
LordPicard
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyKedd Márc. 18, 2014 11:06 pm

Weide írta:
Amúgy elkezdtem PotterPrime fansubossal fordítani a From Dusk Till Dawn sorozat nyitóepizódját, szóval ha minden jól megy, a jónép majd a közös munkánkkal abszolválhatja magyar felirattal a sorozatot.

Wow... Gratula! Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyKedd Márc. 18, 2014 11:18 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Amúgy elkezdtem PotterPrime fansubossal fordítani a From Dusk Till Dawn sorozat nyitóepizódját, szóval ha minden jól megy, a jónép majd a közös munkánkkal abszolválhatja magyar felirattal a sorozatot.

Wow... Gratula! Smile

Köszi, bár még senki se vegyek készpénznek, ugyanis még várok PotterPrime jóváhagyására. Bár reménykedek, pár házi fansub-ot már csináltam, mikor valami olyan filmet akartam megnézetni anyámmal, amiről sejtettem, hogy nem lesz se leszinkronizálva, se feliratozva.
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptySzer. Márc. 26, 2014 5:15 pm

Én most végeztem a Vikingek első évadával.
Először nagyon furcsa volt, aztán rájöttem miért. Eléggé ráfeküdtek a Vikingek kultúrájára és vallására, ami kicsit idegenné tette számomra. De a szezon közepére hozzászoktam.
Nekem nagyon jó időtöltés volt, remélem még sok évad elkészül.
Most jöhet a Törvény nevében.

10/8
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptySzer. Márc. 26, 2014 9:37 pm

mesterjani írta:
Én most végeztem a Vikingek első évadával.
Először nagyon furcsa volt, aztán rájöttem miért. Eléggé ráfeküdtek a Vikingek kultúrájára és vallására, ami kicsit idegenné tette számomra.

Egy vikingekről szóló sorozatban valóban nagyon fura, hogy a címszereplők kultúrájával és vallásával foglalkoznak...  Very Happy 
De azért örülök, hogy tetszett, ha jól tudom, már elstartolt a második évad is!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:32 pm

A Reign című sorozatot nézi valaki? Tudnátok ajánlani? Alapvetően szeretem a fantasy töltetű történelmi drámákat, kérdés, mennyire igényesen és érdekesen van tálalva a dolog.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:39 pm

Weide írta:
A Reign című sorozatot nézi valaki? Tudnátok ajánlani? Alapvetően szeretem a fantasy töltetű történelmi drámákat, kérdés, mennyire igényesen és érdekesen van tálalva a dolog.


Kétlem...

Egyébként meg lécci ne ajánlgass ilyeneket, mert sosem érem utol magam!!! Tudod mennyi megnézendő sorozat van a kis papírcetlimen felírva??? Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:41 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
A Reign című sorozatot nézi valaki? Tudnátok ajánlani? Alapvetően szeretem a fantasy töltetű történelmi drámákat, kérdés, mennyire igényesen és érdekesen van tálalva a dolog.


Kétlem...

Egyébként meg lécci ne ajánlgass ilyeneket, mert sosem érem utol magam!!! Tudod mennyi megnézendő sorozat van a kis papírcetlimen felírva??? Smile

Ez egy ártatlan kérdés volt, nem ajánlás!  Razz 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptySzer. Ápr. 02, 2014 9:46 pm

Aki szereti a társadalmi-etikai-emberi kérdéseket feszegető sorozatokat, azoknak ajánlom a Black Mirror-t, ami nevéhez hűen görbe tükröt tart a néző elé. Egy évad összesen 3 rész, azok is teljesen függetlenek egymástól, mind külön sztorit mesél el, más és más szereplőkkel és megválaszolandó kérdésekkel. Kategóriáján belül 10/10, ráadásul tényleg olyan témákat vet fel a sorozat, amikről hosszasan el lehet vitatkozni.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptySzer. Ápr. 02, 2014 11:41 pm

Weide írta:

Aki szereti a társadalmi-etikai-emberi kérdéseket feszegető sorozatokat, azoknak ajánlom a Black Mirror-t, ami nevéhez hűen görbe tükröt tart a néző elé. Egy évad összesen 3 rész, azok is teljesen függetlenek egymástól, mind külön sztorit mesél el, más és más szereplőkkel és megválaszolandó kérdésekkel. Kategóriáján belül 10/10, ráadásul tényleg olyan témákat vet fel a sorozat, amikről hosszasan el lehet vitatkozni.


Nemrég én is olvastam róla, de sajnos már így is túl sok sorozat vár a sorára ahhoz, hogy besoroljam... bár, ha csak három rész... Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptySzer. Ápr. 02, 2014 11:43 pm

Niwrok írta:
Weide írta:

Aki szereti a társadalmi-etikai-emberi kérdéseket feszegető sorozatokat, azoknak ajánlom a Black Mirror-t, ami nevéhez hűen görbe tükröt tart a néző elé. Egy évad összesen 3 rész, azok is teljesen függetlenek egymástól, mind külön sztorit mesél el, más és más szereplőkkel és megválaszolandó kérdésekkel. Kategóriáján belül 10/10, ráadásul tényleg olyan témákat vet fel a sorozat, amikről hosszasan el lehet vitatkozni.


Nemrég én is olvastam róla, de sajnos már így is túl sok sorozat vár a sorára ahhoz, hogy besoroljam... bár, ha csak három rész... Smile.
.

Egy laza délután alatt ledarálható az egész. Én mondjuk több időt töltöttem el a sorozaton való vitatkozással és elmélkedéssel, mint az első évad megnézésével.
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 07, 2014 6:34 pm

Emberek ez a Trónok Harca évadkezdés valami brutálisan jó lett. Ha marad a színvonal akkor a legjobb évad elébe nézünk. Új szereplők, régiek mind brillíroznak.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 07, 2014 7:48 pm

mesterjani írta:
Emberek ez a Trónok Harca évadkezdés valami brutálisan jó lett. Ha marad a színvonal akkor a legjobb évad elébe nézünk. Új szereplők, régiek mind brillíroznak.

10 hét múlva meglátom. Továbbra se nézek hetente epizódokat, így meg kell várnom, míg vége lesz.

De egyébként mindenki ezt állítja, amit Te. Smile Bíztató.
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 07, 2014 8:46 pm

R2-D2 írta:


10 hét múlva meglátom. Továbbra se nézek hetente epizódokat, így meg kell várnom, míg vége lesz.

De egyébként mindenki ezt állítja, amit Te. :)Bíztató.

Csodálom a türelmed én ezt az egy évet is alig bírtam kivárni. Múlt hónapban újranéztem az eddigi évadokat.
Na meg még egyszer köszönöm az angol DVD-ről az infókat, sokkal szebb kiadvány mint a magyar. Szép lassan a korábbi évadokat is megrendelem.
Könyveket egyébként olvastad, vagy tervben van?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 07, 2014 9:00 pm

mesterjani írta:
Könyveket egyébként olvastad, vagy tervben van?

Tervben van. De még kb 15 SW könyv áll előtte sorban...

Egyébként én csak gigászi filmekként tudok tekinteni egy-egy sorozat évadra, azárt nézem őket egyben. Darálva még nagyobb élmény. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 EmptyKedd Ápr. 08, 2014 8:12 pm

mesterjani írta:
Emberek ez a Trónok Harca évadkezdés valami brutálisan jó lett. Ha marad a színvonal akkor a legjobb évad elébe nézünk. Új szereplők, régiek mind brillíroznak.

Egyetértek, kibaszott erős volt ez az évadnyitó epizód. Elvileg ez lesz a legmonumentálisabb évad, nem csak a csaták, de az intrikák és váratlan fordulatok tekintetében is. Én már a Purple Wedding-et várom, valszeg sokak kedvenc része lesz az a bizonyos...  Twisted Evil 

R2-D2 írta:
10 hét múlva meglátom. Továbbra se nézek hetente epizódokat, így meg kell várnom, míg vége lesz.

Érthető ez a hozzáállás is, de ennél a sorozatnál én képtelen lennék várni akár egyetlen plusz napot is. Amint kijön a HD-release, már szűnik is meg a külvilág számomra és elkezdődik a Westeros világában való elmerülés.  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános sorozat topik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános sorozat topik
Vissza az elejére 
3 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Általános film topik
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: