Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános film topik

Go down 
+8
Niwrok
Mr. White
Weide
Joe Cornelius Hallenbeck
butch
Remo
LordPicard
R2-D2
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 44 ... 57  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptyKedd Okt. 03, 2017 8:42 pm

R2-D2 írta:

Starship Troopers: Traitor of Mars
Van, mikor egy mozi pont jókor huppan az ember ölébe, ez most pont ilyen volt. Reálisan nézve talán nem ér ennyit, de ez most tényleg jókor jött - minimális elvárás, kellemes csalódás.
75%

Shot Caller
Már a plakátjára érdemes egy pillantást vetni, a GoT Jamie Lannistere valami brutálisan néz ki rajta...
A mozi hangulata egészen kiváló, a színészi alakítások parádésak. Némi logikai és történetvezetési nagyvonalúság mellett ez egy jó kis film, kevés akció, talán kicsit kevés dráma, de hiteles és meglehetősen komor/kemény az egész.
80%


A "Csillagközi invázióból" én csak az elsőt láttam, az tetszett a az űrbogaras romantikus stílusa meg a politikai propaganda megjelenése miatt, de ennyi.

A Shot Callerrel mintha már találkoztam volna, az mintha Netflixes lenne, úgyhogy az azért jobban megfogott  Smile .

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Bilincsben / Gerald's Game   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptySzer. Okt. 04, 2017 12:04 am

.
Bilincsben / Gerald's Game

Miközben a filmes közvéleményt lefoglalta az AZ, fű alatt készült egy másik Stephen King feldolgozás is az azonos című regényből. A sztori szerint egy középkorú pár kis szexuális szerepjátékkal és kikötözéssel próbálja felpörgetni a szinte teljesen megfeneklett házasságukat, amikor kiruccannak az elzárt kis nyaralójukba. A próbálkozás azonban vitába torkollik, aminek feszültségében a férj, Gerald végzetes szívrohamot kap, a feleség, Jess pedig ott marad magában, többszáz méterre a legközelebbi szomszédtól, csuklóin az ágyhoz rögzített bilincsekkel, amik alig hagynak neki mozgást... és reménye sem nagyon van arra, hogy bárki rátaláljon, mielőtt szomjan hal.

Úgy tíz éve olvastam a könyvet, azt tudtam róla, hogy kvázi egy thrilleres beütésű monodráma, ezért leginkább arra voltam kíváncsi, attól féltem, hogy hogyan is fogják a filmet megtölteni tartalommal, bármennyire is látszott például a 127 órából, hogy működőképes a koncepció. A kihívás ugyanis nem csak a szűk térben és a minimális interakcióban volt, hanem hogy a cselekmény nagy része Jess fejében játszódik le, megelevenedő bűntudataként, kétségeiként, komplexusaiként, félelmeiként, emlékekként és titkokként... pontosabban élete legnagyobb titkaként, ami sok évtizedes távolságból is ehhez a helyzethez vezette Jesst. De alapvetően sikerült megvalósítani, amit a filmtől vártam, éppúgy a "párbeszédeket", mint a környezet jelentette fenyegetést. Feszültségben ugyan kicsit elmaradt a könyvtől, de ez szinte minden King-feldolgozással így van... ami viszont mozgóképen is besz*rás, az a Holdfényember...

7,5/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptySzer. Okt. 04, 2017 1:56 pm

Niwrok írta:
.
Bilincsben / Gerald's Game

Miközben a filmes közvéleményt lefoglalta az AZ, fű alatt készült egy másik Stephen King feldolgozás is az azonos című regényből.

7,5/10
.

Én olvastam róla, engem kapásból érdekel, amint lehet, megnézem. Leírásod alapján még kevesellem is a 7,5-öt hmmm

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptySzer. Okt. 04, 2017 6:35 pm

R2-D2 írta:

Bilincsben / Gerald's Game

Én olvastam róla, engem kapásból érdekel, amint lehet, megnézem. Leírásod alapján még kevesellem is a 7,5-öt  hmmm


A tékában érdemes nézelődni Smile ...

A történetet (már amennyire annak lehet nevezni egy nő egy órán át tartó lelkizős vergődését) jól feldolgozta, és még ezek között is vannak olyan jelenetek, amit nagyon eltaláltak. Ahogy például Jess felidézi, miket mondott neki az apja, amikor a szobában beszélgettek, abban minden benne van a gyermekeket ért lelki terrorról és érzelmi zsarolásról, és amitől nemhogy a bicska, de egy komplett atomsiló nyílt ki a zsebemben. Mégis hiányzott valami kis plusz a hangulatból, kicsit olcsónak is éreztem, és bár a Sucker Punch óta bírom, Carla Guginonak ezúttal nem sikerült jól elkapnia Jess pánikrohamait.

De alig várom, neked hogyan tetszik Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptySzomb. Okt. 07, 2017 7:22 am

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Shot Caller
A mozi hangulata egészen kiváló, a színészi alakítások parádésak. Némi logikai és történetvezetési nagyvonalúság mellett ez egy jó kis film, kevés akció, talán kicsit kevés dráma, de hiteles és meglehetősen komor/kemény az egész.
80%


A Shot Callerrel mintha már találkoztam volna, az mintha Netflixes lenne, úgyhogy az azért jobban megfogott  Smile .


Majdnem megszívattam magam... Írtam ugye, hogy "mintha" találkoztam volna ezzel a filmmel a Netflixen, ott el is indítom, nézem. Úgy pár perc után gyanús lett, hogy mintha nem erről a sztoriról írtál volna... mintha a címe sem ez lenne... de egyébként meg börtönben játszódik  scratch . Találkoztam már olyan filmmel, aminek régiónként más angol címe volt, úgyhogy irány az imdb. Ott derült ki, hogy ez a bolond Nikolaj HÁROM börtönös filmben is szerepelt idén: az egyikben befelé meg a börtönbe (3 Ting), a másikban bent van a börtönben (Shot Caller), a harmadikban kifelé jön a börtönből (Small Crimes)  faceplam   Smile  ... és én ez utóbbit kezdtem el nézni  Smile .
Tulajdonképpen mindhárom elég érdekes; a 3 Tinget még nem találtam meg, de a másik kettővel hamarosan jövök  Smile  .

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Shot Caller   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptySzomb. Okt. 07, 2017 8:35 pm

R2-D2 írta:

Shot Caller

Money (Nicolaj Coster-Waldau) most szabadul a börtönből, ahova egy balszerencsés baleset miatt került - évekkel ezelőtt. A szabadulása után azonban nagyon hamar ki akarják nyírni, ő meg természetesen igyekszik kinyomozni, ki is áll a háttérben. Jó barátja, Shotgun (John Bernthal) mindenben segít neki, hisz a sitten az elején elsősorban rá támaszkodhatott - az már más kérdés, hogy valami ok miatt az évek alatt felcserélődtek az erőviszonyok, és már Money a menő. A mozi hangulata egészen kiváló, a színészi alakítások parádésak. Némi logikai és történetvezetési nagyvonalúság mellett ez egy jó kis film, kevés akció, talán kicsit kevés dráma, de hiteles és meglehetősen komor/kemény az egész.

80%


Így, kibontva a dolgot azért könnyebben tudok viszonyítani a véleményedhez, mert nagyjából ugyanígy láttam... de a lelkesedés talán kevésbé vitt magával, és ettől kicsit jobban leragadtam a furcsa váltásnál Jacob és Money között. Nem ismerem az USA jogi rendszerét, de már eleve az értelmetlennek tűnt, hogy az alig 18 hónapot töltő ittas vezetők köztörvényes gyilkosokkal vannak összezárva (Magyarországon éppen ezért van három szintje az elzárásnak), azt meg "nem fogta át a tudatom", hogy ebben a rendszerben milyen Wall Street-i yuppie az, aki egy pillanatra sincs befosva. Aki egy sóhajjal a másik oldalára fordul, amikor a mellette levő ágyban kibeleznek valakit, aki az első szóra beleáll a mexikói gengszterbe a börtönudvaron, és akinek arcizma sem rándul, amikor valakinek a nyakába kell állítani a kihegyezett műanyag kanalat. Értem én, hogy céltudatos, meg elmebajnok meg akármi, de aki a civil életből bekerül a tetovált gyilkosok közé, az legalább egyszer rezzenjen már össze vagy legyen benne valami morális vívódás. Így akivel igazán bajom volt, az Jacob. Mutatták volna meg két jelenetben, hogy hogyan van a családjával és miért kerül sittre, visszaemlékezésként, vagy lett volna jobban bemutatva az átmenet.

Mert anélkül még az az egy magyarázat is ingatag, ami nálam választ ad a kérdésekre...

Spoiler:

Nálam 7-7,5/10, attól függően, merre billen ez az elmélet  Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Small Crimes   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptySzomb. Okt. 07, 2017 9:17 pm

.
Small Crimes

...már csak azért is, mert a mai másik film egy kicsivel jobban tetszett.

Ott Coster-Waldau karaktere is jobban bejött, és jobban meg is találta a helyét Joe-ként, a sittről szabaduló, korrupt zsaruként, aki hiába hiszi, hogy a bűnei a börtönnel megbocsáttattak, alig lép ki a kapun, már a nyakába borul az összes szar, amit eredetileg kint hagyott. Ott van a helyi bűnbanda kiöregedő, nagybeteg feje, akinek korábban az embere volt, annak a trónörököse, a főügyész, a többi korrupt zsaru, akik Joe érkezésével mind felbolydulnak, és mindenki akar tőle valamit... leginkább kinyírni, kihasználni, vagy visszajuttatni a sittre. Ehhez jön még Joe családja, pontosabban a szülei, a volt felesége, a frissen alakuló románca. Ebben a kusza hálóban Joe úgy érzi, hogy van egy esélye, amivel egyszer és mindenkorra lerendezheti a dolgokat.

Ha már van egy ilyen összehasonlítási alapom, elemeiben és azok összhangjában is jobban tetszett ez a film. Látva Jacob/Moneyt is jobbnak, hitelesebbnek éreztem Joe-t, pedig nem szimpatikusabb, hiszen egy igazi kis patkány, simulékony, önző kis g*ci, a körülötte levő szarvihar miatt sarokba szorítva. Tök jók a mellékszereplők, még ha csak egy-egy jelenetre látszanak is, mint például Cara, és nagyon tetszett, ahogy rajtuk keresztül kirajzolódik a múlt, hogy miért és hogyan került Joe hűvösre, és hogy a jelenben emiatt miért kíséri állandó gyanakvás és megvetés, akár még a nyílt utcán is. Akik még közülük is legjobban bejöttek, azok Joe szülei, Jackie Weaver pedig sokadszor bizonyítja, hogy miért tökéletes választás ezekre az összetett anyaszerepekre (amivel még az olyan filmekből is képes volt kiragyogni, mint az Animal Kingdom). Az egész Small Crimes csak annyiban volt rosszabb, mint a "másik SC", hogy a végén volt néhány komikusabb pillanat Scotty-hoz kapcsolódóan, de semmi komoly, amitől a befejezés ne lett volna kellően ütős.

8/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptyVas. Okt. 08, 2017 12:07 am

Niwrok írta:

Shot Caller


Így, kibontva a dolgot azért könnyebben tudok viszonyítani a véleményedhez, mert nagyjából ugyanígy láttam... de a lelkesedés talán kevésbé vitt magával, és ettől kicsit jobban leragadtam a furcsa váltásnál Jacob és Money között. Nem ismerem az USA jogi rendszerét, de már eleve az értelmetlennek tűnt, hogy az alig 18 hónapot töltő ittas vezetők köztörvényes gyilkosokkal vannak összezárva (Magyarországon éppen ezért van három szintje az elzárásnak), azt meg "nem fogta át a tudatom", hogy ebben a rendszerben milyen Wall Street-i yuppie az, aki egy pillanatra sincs befosva. Aki egy sóhajjal a másik oldalára fordul, amikor a mellette levő ágyban kibeleznek valakit, aki az első szóra beleáll a mexikói gengszterbe a börtönudvaron, és akinek arcizma sem rándul, amikor valakinek a nyakába kell állítani a kihegyezett műanyag kanalat. Értem én, hogy céltudatos, meg elmebajnok meg akármi, de aki a civil életből bekerül a tetovált gyilkosok közé, az legalább egyszer rezzenjen már össze vagy legyen benne valami morális vívódás. Így akivel igazán bajom volt, az Jacob. Mutatták volna meg két jelenetben, hogy hogyan van a családjával és miért kerül sittre, visszaemlékezésként, vagy lett volna jobban bemutatva az átmenet.

Mert anélkül még az az egy magyarázat is ingatag, ami nálam választ ad a kérdésekre...

Spoiler:

Nálam 7-7,5/10, attól függően, merre billen ez az elmélet  Smile .
.


Ejjj, tudod hányszor írtam át itt is és az első ajánlóban is a 80-at 75-re??? Aztán vissza? Nekem sem mindig egyértelmű, engem is borzasztóan zavart, hogy ez a Jacob hogy lett Money... de aztán a Prison Break, SoA feeling felkerekítette.  peace

Niwrok írta:
.
Small Crimes

...már csak azért is, mert a mai másik film egy kicsivel jobban tetszett.

8/10
.

Ezt jegyzem, köszi.

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Arany   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptyVas. Okt. 08, 2017 2:07 pm

.

Arany


A 90-s években egy kanadai faszi bejelentette, hogy aranyat talált az indonéz őserdőben. A pénzügyi világ rárepült erre, cége szárnyalni kezdett, mígnem beütött a karcah: kiderült, hogy átverés az egész. Mindeki bukott, aki csak pénzt tett bele, a faszi viszont áldozatnak állította be magát, így megúszta büntetlenül. No, erről szól ez a mozi, megint egy pénzügyi téma, megint a gyors meggazdagodás, megint Hollywood.

Nem tudom, de én úgy vagyok vele, hogy az utóbbi években mintha túl sok hasonló témájú mozi készülne: a YA filmekhez hasonlóan szerintem ezekből is megárt a sok. Nem volt ez annyira rossz film, de picit kényszeredettnek érzem az egészet: ebben szerintem nincs annyi, hogy egy két órás filmet kitöltsön (sőt, egyáltalán, hogy filmre vigyék). Amiért viszont mindenkinek javaslom a megnézését, az egyértelműen Matthew McConaghey játéka és átalakulása... elképesztő. Sokszor, sok másik színész is csinált már hasonlót, de ezzel most ő is beállt a sorba: zseniális, ahogy kinéz, ahogy eljátssza a figurát. Nélküle jóval értéktelenebb lenne a mozi, nélküle csak egy meglehetősen unalmas szerencsevadász tucatsztori lenne. De még így is csak


70%
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: .Loving   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptyHétf. Okt. 09, 2017 11:22 pm

.
Loving

A fiú beleszeret a lányba, összeházasodnak, gyerekeik lesznek, és együtt öregednek meg egy kis házban... mi lehetne egyszerűbb ennél? De mindjárt nem olyan egyszerű ez, ha a fiú fehér, a lány fekete, az USÁ-ban járunk a 60-as években, és az államok eltérő jogállása miatt ahol ők laknak, nem házasodhatnának. Mildred és Richard olyan környéken élnek, kicsit elzártabban a világtól, ahol a bőrszínnek nem sok jelentősége van, de ettől még a törvény az törvény...

A jogi helyzet, amit a film bemutat a Loving-házaspár valós történetén keresztül, mindenképpen érdekes volt, ahogy az is, hogy elsődlegesen egy jogi kiskapu kihasználása okozza a problémát. A karakterei is jók, bár Joel Edgerton baromi fura volt egyszerű gondolkodású, szőke kőművesgyerekként... Marton Csokas a sheriffként viszont meglepően hiteles volt, szerintem az ővé volt a film legjobb jelenete. Annak a gondja inkább a hossza, és az annak kitöltésére használt merengős életképek voltak, pedig az elején a trükközések és a büntetések, később pedig a jogi csatározás segíthetett volna felpörgetni a dolgokat, ha hagyták volna nekik. Szerintem a polgárjogi küzdelmekről sokkal jobb filmeket is láttunk már, de ezt is megnéztem, hát leírtam, hogy milyen...

6/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Kill Switch   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptyKedd Okt. 10, 2017 2:52 pm

Kill Switch


Niwrok, ez a te filmed... Wink

Valamikor a nem oly távoli jövőben egy cég megoldást talál a Föld energiaproblémájára: egy másik dimenziót megcsapolva, annak összes energiáját átszívva bolygónkra, ezzel évszázadokra ellátná az egész Földet. A másik dimenzió pedig nem más, mint a Föld másolata, élőlények nélkül: valahogy tükröznénk az egészet, majd azt atomjaira szedve gyakorlatilag átszívnák hozzánk. De ahogy lenni szokott, szar kerül a palacsintába, a kísérletnek nem várt mellékhatásai lesznek, az emberek is duplázódnak, a két dimenzió meg túl szorosan összekapcsolódik - aminek egyik látványos és érdekes esete, hogy az egyik világból eltűnő repülőgép, vonat, stb az simán lezuhan a másik világban... (ez zseniális)

Nem is kérdés, az első, ami eszébe jut az embernek, az az Upside down... ami teljesen rendben is van. Viszonyítási alapnak is megteszi, költségvetésben, kategóriában, ötletben, mindenben, s a különböző oldalak pontszámait sem érdemes túl komolyan venni: ez egy meglepően jól sikerült low budget mozi. Különlegessége pedig az, hogy a mozi túlnyomórészt FPS módban készült, a főszereplő srác szemszögéből megyünk végig a történeten, mintha egy videojátékban lennénk. Nem tudom, ott hogy van, de itt vele együtt fedezzük föl a világot, először fogalmunk sincs, hol vagyunk és mi ez az egész, aztán szép lassan - meg jó sok hulla után - jövünk rá vele együtt, mi a helyzet. Ez pedig kifejezetten érdekessé és izgalmassá tudja tenni a történetet, a sok-sok akció mellett tulajdonképp totál kiszámíthatatlan az egész, még azt sem tudjuk nagyon sokáig, hogy a túlélésért döntést kell hozni. Nagyon fontosat... azzal a dobozzal, amit végi magával cipel, ami nem más, mint egy Gyilkos kapcsoló.

Soha rosszabb másfél órát!


75%

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptySzer. Okt. 11, 2017 7:17 am

R2-D2 írta:
Kill Switch

Niwrok, ez a te filmed... Wink

Soha rosszabb másfél órát!

75%


Majd meglátjuk Smile ...

Önmagában az FPS-stílus nem függ attól, hogy mennyire fedezed fel a világot azon keresztül. Nyilván egy kicsit javítja a beleélést, hogy a "saját" szemeden keresztül látsz mindent, de sokáig csak lövöldözősökhöz használták ezt a látásmódot, aztán elkezdtek jönni az erre épülő ügyességi-logikai játékok, és inkább csak az elmúlt egy-két évben lettek divatosak az ún. "walking simulator"-ok, amik szinte csak a felfedezésről szólnak, egy terület titkainak kiismeréséről.

Az imdb-n olvastam, hogy sok más kezdő rendezőhöz hasonlóan Tim Smit is a saját rövidfilmjét bővítette filmmé:


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Wolves at the Door   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptyVas. Okt. 15, 2017 12:29 am

.
Wolves at the Door

A 70-es években Los Angeles gazdagabb negyedét pár rejtélyes figura terrorizálja; éjszakánként betörnek a házakba, borogatnak ezt-azt, ráijesztenek a háziakra. A rendőrség ugyan tud a dologról, de nagyobb incidens és nyomok híján nem tulajdonítanak neki nagyobb jelentőséget. Ezzel viszont csak felbátorítják a bandát, akiknek az új kiszemeltje két baráti házaspár, akik egy kis elő-szülinapi bulira jöttek össze egyikük házában...

Engem erősen a majdnem tíz éves Hívatlanokra emlékeztetett a film, hiszen a bevezető és a fő cselekmény meghatározó hangulati elemei itt is a néma csendben mozgó, aztán meg gyilkoló alakok, miközben a házon belül meg zajlik a dráma, személyes válságokkal, romantikával. Abban is voltak jó pillanatok, de itt valahogy jobban összeállt az egész a maga 70 perce alatt, még úgy is, hogy azért nem A-listás színészek vannak benne, és a forgatókönyvíró sem erőltette meg magát nagyobb fordulatokkal. Volt egy-két meglepően kellemes húzás, a támadók osonásának és később az előlük való bujkálásnak is voltak jobb percei... de az igazi meglepetés a film végén jött, nekem legalábbis nem esett le, hogy mire megy ki ez az egész...


7/10
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Air   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptyVas. Okt. 15, 2017 10:04 pm

.
Air

Szinte biztos vagyok benne, hogy olvastam legalább pár mondatot ezekről a posztapokaliptikus karbantartókról, de az istennek sem találtam meg... Többet nem hiszem, mert nincs nagyon mit mondani róla. Közepes kétszereplős kamaradarab egy világégés utáni túlélőtelepen, kb. a The Divide és az Utazók nyomdokain, aminek a trükkjeit a sokadik hasonló film után elég gyorsan ki lehetett találni, így inkább csak a befejezés volt érdekes (bár azért azt is sejtettem).


6,5/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   bilincsben - Általános film topik - Page 31 EmptyVas. Okt. 15, 2017 10:26 pm

Niwrok írta:
.
Air

Szinte biztos vagyok benne, hogy olvastam legalább pár mondatot ezekről a posztapokaliptikus karbantartókról, de az istennek sem találtam meg... Többet nem hiszem, mert nincs nagyon mit mondani róla. Közepes kétszereplős kamaradarab egy világégés utáni túlélőtelepen, kb. a The Divide és az Utazók nyomdokain, aminek a trükkjeit a sokadik hasonló film után elég gyorsan ki lehetett találni, így inkább csak a befejezés volt érdekes (bár azért azt is sejtettem).


6,5/10
.

Laughing

Légszomj
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   bilincsben - Általános film topik - Page 31 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános film topik
Vissza az elejére 
31 / 57 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 44 ... 57  Next
 Similar topics
-
» Általános sorozat topik
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik
» R2-D2 írásai 3.0
» Weide írásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: