Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mozis hírek

Go down 
+6
Mr. White
Niwrok
Weide
DragonSlayer
Ferrari-Fan
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyKedd Júl. 22, 2014 10:45 pm

Mr. White írta:
Hú de jó, hogy engem a legtöbb szuperhösős film nem érdekel, de ha már itt tartunk Scarlett Johansen karakterének mi is volt a szuper képessége mert amikor látom hogy Ő ott van akkor nem csinál mást csak lő csak ezt a képet mutatják a legtöbbször egy olyannak aki nem látta ezeket a filmeket. Az, hogy szuper hajlékony volt ez az ereje?

A szuper seggével szuperül eltereli a gonoszok figyelmét, mialatt a haverjai szétverik az ellent. Mozis hírek - Page 9 Dat-3d
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyKedd Júl. 22, 2014 10:46 pm

Mr. White írta:

Hú de jó, hogy engem a legtöbb szuperhösős film nem érdekel, de ha már itt tartunk Scarlett Johansen karakterének mi is volt a szuper képessége mert amikor látom hogy Ő ott van akkor nem csinál mást csak lő csak ezt a képet mutatják a legtöbbször egy olyannak aki nem látta ezeket a filmeket. Az, hogy szuper hajlékony volt ez az ereje?


Scarlett JohansSOnnak az a szuperképessége, hogy nőből van, és jó a melle meg feneke, klasszikus MILF, akivel lehet domborítani egy plakáton meg a vásznon, ezzel becsábítva a moziba azokat a nézőket is, akiket mondjuk kevésbé érdekel Steven Rogers patrióta "nyafogása". Persze a közönség kevésbé Transformers4-kompatibilis része örül annak is, hogy egy jó kis női szuperkémet játszik, aminek itt-ott még drámai vonásai is vannak, de a plakáton nem ez a lényeg.
.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyKedd Júl. 22, 2014 11:29 pm

Kösz fiúk nem csalódtam tényleg "csak" annyi, hogy *urva jól néz ki a csaj meg ruganyos! Akkor jó! DE ha ilyet akarok nézni akkor olyat nézek ahol direkt erre vannak kategorizálva és széles választék is van!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptySzomb. Júl. 26, 2014 11:46 pm

Megvannak Godzilla követkető ellenfelei

Egy molylepke?? Egy háromfejű űrkaiju?? Meg egy mutáns valami??

 faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam

Részemről ennyi volt.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyVas. Júl. 27, 2014 9:33 am

R2-D2 írta:

Megvannak Godzilla követkető ellenfelei
Egy molylepke?? Egy háromfejű űrkaiju?? Meg egy mutáns valami??
 faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam
Részemről ennyi volt.


Engem annyival felkészültebben ért a dolog, hogy már olvastam egy cikket Godzilla "hagyományos" ellenfeleiről és szövetségeseiről, és azok között nem ezek a legrosszabbak (Minilla, azaz a kölyök-Godzi, Hedorah, a szmogszörny, Gabara, a macskagyík vagy Moguera, a "hullámpalába öltözött sárgarigó" csúnyább baleset lett volna).
A háromfejű űrsárkány és a mutáns őslény nekem még jól is hangzik, bízom benne, hogy Edwards kihoz belőlük valami jót, ráadásul a mostani filmben sem a szörnyek okozták a problémát, hanem hogy pesztrálni kellett az embereket. Egyedül a gigantikus molylepke taszít, mert a méretesebb rovaroktól már alapból irtózom, nemhogy még beterítsenek egy nagyvásznat... bár azt is tudom, hogy a rajongók Mothrát várták a leginkább.
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyVas. Júl. 27, 2014 9:17 pm

R2-D2 írta:
Megvannak Godzilla követkető ellenfelei

Egy molylepke?? Egy háromfejű űrkaiju?? Meg egy mutáns valami??

 faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam

Részemről ennyi volt.

Kövezz meg, de részemről én inkább kíváncsi vagyok Godzilla ősellenségeire -felturbózott változatban-, mint megint valami atomevő Monsters-szökevényekre. Persze, ezek így visszanézve gagyik, meg nevetségesek. De Godzilla önmagában nem az? Mennyivel lenne rosszabb egy elhízott, sugárhányó, lapáthátú, tömzsi lábú óriásgyíknál egy háromfejű sárkány? Mothra meg akármennyire is nevetséges, szerintem az egyik legismertebb és legkedveltebb ellenfele Godzillának. Én már azon csodálkoztam, hogy rögtön nem az első filmnél hoztak be valami régi ellenfelet. Részemről jöhet az összes, gondolom azért az új franchise(?) hangulatához és külleméhez fogják igazítani a régi szörnyeket. Én nem egy nagyra nőtt, plüss molylepkét várok, hanem valami undorító, vérengző, szárnyas rovart. Az meg semmivel sem gázabb, mint a Mutók. Ghidora meg tuti a kínaiak egyik elbaltázott kísérletének eredménye lesz, erre akár már most fogadnék.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyVas. Júl. 27, 2014 9:22 pm

Weide írta:

Kövezz meg, de részemről én inkább kíváncsi vagyok Godzilla ősellenségeire -felturbózott változatban-, mint megint valami atomevő Monsters-szökevényekre. Persze, ezek így visszanézve gagyik, meg nevetségesek. De Godzilla önmagában nem az?


Nem kövezlek mert - miért is tenném??? - de nekem ez már túl sok. Azt hiszem, maradok az Emmerich-féle változatnál.
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyHétf. Júl. 28, 2014 8:46 am

R2-D2 írta:
Megvannak Godzilla követkető ellenfelei

Egy molylepke?? Egy háromfejű űrkaiju?? Meg egy mutáns valami??

 faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam   faceplam

Részemről ennyi volt.


A szörnyek valószínűleg frankók lesznek, biztos "update-elik" őket, az emberek miatt aggódom.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 28, 2014 1:52 am


faceplam

A 30 napos film

Béla bá vajon mit szól ehhez???? hihihi
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 28, 2014 5:33 pm

.
De Hollywood (legalábbis jelentős része) nem küzd krónikus ötlethiánnyal, ááá, dehogy Sleep ...

Zöld lámpa az Underworld-remake-nek
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 28, 2014 5:47 pm

Niwrok írta:
.
De Hollywood (legalábbis jelentős része) nem küzd krónikus ötlethiánnyal, ááá, dehogy  Sleep ...

Zöld lámpa az Underworld-remake-nek
.

faceplam
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyPént. Aug. 29, 2014 2:18 pm

.
A közöny, a brutalitás és az önámítás iszonya, azaz a The Act of Killing / Az ölés aktusa "folytatódik".

Tegnap mutatták be a Velencei Filmfesztiválon Joshua Oppenheimer új filmjét, a The Look of Silence-t, ami szintén a hatvanas-hetvenes évek környékén Indonéziában lezajlott tömegmészárlásokkal foglalkozik, ezúttal az áldozatok és a gyilkosok rokonainak, leszármazottainak szemszögéből vizsgálva az akkori események hatását.

R2, most már tényleg "kénytelen" leszel angol felirattal megnézni Smile !
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyPént. Aug. 29, 2014 2:55 pm

Niwrok írta:
.
A közöny, a brutalitás és az önámítás iszonya, azaz a The Act of Killing / Az ölés aktusa "folytatódik".

Tegnap mutatták be a Velencei Filmfesztiválon Joshua Oppenheimer új filmjét, a The Look of Silence-t, ami szintén a hatvanas-hetvenes évek környékén Indonéziában lezajlott tömegmészárlásokkal foglalkozik, ezúttal az áldozatok és a gyilkosok rokonainak, leszármazottainak szemszögéből vizsgálva az akkori események hatását.

R2, most már tényleg "kénytelen" leszel angol felirattal megnézni Smile !
.

Az lesz, de inkább keresek hozzá németet.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyHétf. Szept. 15, 2014 9:18 pm

Mesterjani, megidézlek!

Hobbit 3 banner


A hozzászólást Weide összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 15, 2014 9:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 EmptyHétf. Szept. 15, 2014 9:39 pm

Engem sikerült: ez így nem jó. scratch
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mozis hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mozis hírek
Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hírek innen-onnan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: