Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mozis hírek

Go down 
+6
Mr. White
Niwrok
Weide
DragonSlayer
Ferrari-Fan
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptySzomb. Jan. 25, 2014 9:43 pm

R2-D2 írta:
EZ biztosan kell nekünk????

Nem volt elég ennek az országnak Tarr Béla, Jancsó Miklós??? Kell ez a Szabadesés is????

Szerintem a Taxidermia a mai napig az egyik legprovokatívabb, legérdekesebb magyar film, szóval én érdeklődve várom.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptySzomb. Jan. 25, 2014 10:19 pm

R2-D2 írta:
EZ biztosan kell nekünk????

Nem volt elég ennek az országnak Tarr Béla, Jancsó Miklós??? Kell ez a Szabadesés is????

Amennyire a Taxidermiára emlékszem, az azért nem a realista-merengős fajta volt Smile .

Én is örülnék, ha a magyar filmek többsége nem köldöknézős művészfilm meg rom-kom limonádé lenne, de ez a Szabadesés elsőre nem hangzik és néz ki rosszul Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:25 pm

The Raid remake készül... Hollywoodnál tényleg kezd elgurulni a gyógyszer. :suspect: 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:35 pm

Weide írta:
The Raid remake készül... Hollywoodnál tényleg kezd elgurulni a gyógyszer. :suspect: 

Már rég elgurult... Amúgy tudod, az eredetinél nem nehéz jobbat csinálni!  tongue 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:48 pm

Weide írta:

The Raid remake készül... Hollywoodnál tényleg kezd elgurulni a gyógyszer. :suspect: 


Remélem az amcsiknak sikerül megragadni a film lényegét, és a saját képükre formálva egy 12-es karikás, vértelen fost csinálnak belőle. Úgyis túl kevés az "akció"film a délutáni matinén, nyilván kell még egy.

Viszont legalább tervben van a 3. rész is Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:53 pm

Niwrok írta:


Viszont legalább tervben van a 3. rész is Smile.
.


Anyám...  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 9:43 pm

A Non-stop terítéken van valakinél? A trailere engem nagyon megfogott, ritkán pörgök rá ennyire mezeinek kinéző akció-thrillerekre, bár talán az elszigetelt, izolált környezet volt az okozója. Valamiért a kis csoport - zárt helyen kombináció általában jó filmeket képes szülni, persze sok múlik a színészeken és a környezeten is.

Amúgy a Pompejit még mindig nem tudtam megnézni, és úgy tűnik, a hétvégén se lesz rá alkalmam, pedig már baromira nem akarom tovább halogatni, mert tudom, mi ilyenkor a vége... (hát nem a mozis megtekintés). Filmes szempontból amúgy szörnyű volt a hetem, konkrétan semmire sem jutott időm...  Sad 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 9:51 pm

Weide írta:


A Non-stop terítéken van valakinél?

Amúgy a Pompejit még mindig nem tudtam megnézni, és úgy tűnik, a hétvégén se lesz rá alkalmam, pedig már baromira nem akarom tovább halogatni, mert tudom, mi ilyenkor a vége... (hát nem a mozis megtekintés). Filmes szempontból amúgy szörnyű volt a hetem, konkrétan semmire sem jutott időm...  Sad 

Nálam! Smile De majd csak hétfő körül...

A Pompejii-t mindenképp moziban, ha lehet. Ehhez megint kell a nagyvászon!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 9:58 pm

R2-D2 írta:
A Pompejii-t mindenképp moziban, ha lehet. Ehhez megint kell a nagyvászon!

Tudom, tudom... ezért is zavar, hogy sehogy sem akar összejönni.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 10:32 pm

Weide írta:

A Non-stop terítéken van valakinél?

Valamiért a kis csoport - zárt helyen kombináció általában jó filmeket képes szülni, persze sok múlik a színészeken és a környezeten is.


Nálam is, szerencsére a helyi mozi is vetíti, úgyhogy semmi akadálya, hogy megnézzem.

"Kis csoport - zárt helyen kombináció" esetében hogy állsz az Exammal Smile ? Esetleg a Triangle-lel?
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 10:39 pm

Niwrok írta:
"Kis csoport - zárt helyen kombináció" esetében hogy állsz az Exammal Smile? Esetleg a Triangle-lel?

Őszintén megvallva, sehogy sem.  Embarassed  Hallottam mindkettőről, de semmi több. Én elsősorban amúgy olyan filmekre gondoltam, ahol maga a környezet teszi lehetetlenné, hogy záros határidőn belül megmeneküljenek a szorult helyzetből. Alien, A gömb, Leviatán... elsősorban ilyenek ugrottak be.
Triangle esélyesebb, hogy hamarabb sorra kerül a terítéken, ugyanis betegesen vonzanak azok a filmek, ahol a tengerfenéken/nyílt óceánon ragadnak a szereplők. Alapból baromi bizarrnak és félelmetesnek tartom a tengermélyét -ezt valamelyik Xpress topikban nagyon hosszasan kifejtettem- így ezek a filmek nálam alapból hoznak magukkal egy olyan nyomasztó, borzongató hangulatot, ami képes elég gyorsan magába szippantani engem.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 10:44 pm

Weide írta:
Én elsősorban amúgy olyan filmekre gondoltam, ahol maga a környezet teszi lehetetlenné, hogy záros határidőn belül megmeneküljenek a szorult helyzetből.

Akkor a Vizsga (Exam) pont neked való. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 10:52 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Én elsősorban amúgy olyan filmekre gondoltam, ahol maga a környezet teszi lehetetlenné, hogy záros határidőn belül megmeneküljenek a szorult helyzetből.

Akkor a Vizsga (Exam) pont neked való. Smile

Na menjetek már, azt reméltem ma időben le fogok tudni feküdni aludni...
Amúgy a Das Experiment-et láttam, hihetetlenül -ráadásul váratlan hatásaként- felkavart, s ugye a hírhedt stanfordi börtönkísérlet tükrében még inkább megrázó volt újra és újra átgondolni a filmet.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 11:05 pm

Weide írta:

Na menjetek már, azt reméltem ma időben le fogok tudni feküdni aludni...


Bocs a virrasztásért, csak nekem is nagy kedvencem ez a műfaj, és messze ez a kettő a legjobb szerintem azok közül, amiket láttam Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 11:12 pm

Weide írta:

Na menjetek már, azt reméltem ma időben le fogok tudni feküdni aludni...

Smile Ki mondta, hogy maradj fenn???

Szeretém, ha írnál is róla.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mozis hírek
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hírek innen-onnan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: