Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mozis hírek

Go down 
+6
Mr. White
Niwrok
Weide
DragonSlayer
Ferrari-Fan
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Jún. 17, 2014 8:14 pm

Weide írta:

Ouh, hogy is tudtam kihagyni a Watchmen-t! Az is egy non plus ultra adaptáció nálam, ami még önmagában is valami eszméletlen jó, már ha el akarunk vonatkoztatni az alapanyagtól....

Az egyik legborzalamsabb moziélményem volt. A Wanteddal ellentétben ugyanakkor nem fájt, csak szimplán nem tetszett...
Niwrok írta:


Tudom Smile . Idáig hallatszott Smile .
.

Gondoltam. Jó hangos volt. Smile

Weide írta:

Ebből volt régen rajzfilmsorozat is, nem? Talán a Minimax adta...
.

De, valóban volt. Amit azonabn Niwrok ír, az egy más világ, Peter Jackson és Steven Spielberg közös produkciója: ennél jobb ajánlólevél nem hiszem, hogy kell hozzá.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Jún. 17, 2014 8:18 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:

Ouh, hogy is tudtam kihagyni a Watchmen-t! Az is egy non plus ultra adaptáció nálam, ami még önmagában is valami eszméletlen jó, már ha el akarunk vonatkoztatni az alapanyagtól....

Az egyik legborzalamsabb moziélményem volt. A Wanteddal ellentétben ugyanakkor nem fájt, csak szimplán nem tetszett...

Én a Watchment 3-szor is megnéztem moziban. Mondjuk tény, hogy minden alkalommal értetlen tekintetekkel találkoztam a film után (igen, ezek az elrángatott haverok voltak), de annyi baj legyen, nekem bejött.

R2-D2 írta:
Peter Jackson és Steven Spielberg közös produkciója: ennél jobb ajánlólevél nem hiszem, hogy kell hozzá.

Valóban nem.
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Jún. 17, 2014 10:50 pm

A Tintin kalandjai annyira jó, hogy ha nem Tintin lenne a címbe írva, akkor Indiana Jones is lehetne.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 8:39 pm

Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyPént. Jún. 20, 2014 7:26 pm

Niwrok írta:


A Tintin francia Smile, még ha amerikai stáb is csinált belőle filmet. És tényleg inkább kalandfilm, mint mese Smile .
.

Nem akarok nagyokos lenni de TinTin belga! És Weide-nek válaszolva én a tv2-ön láttam a rajzfilmsorozatot!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptySzer. Jún. 25, 2014 9:04 am

Shane Black. Predator. Reboot.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptySzer. Jún. 25, 2014 9:27 pm

Weide írta:
Shane Black. Predator. Reboot.

Fasza. Fasza?????  No 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptySzer. Jún. 25, 2014 9:31 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Shane Black. Predator. Reboot.

Fasza. Fasza?????  No 

Majd kiderül, én várom.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Júl. 22, 2014 7:16 pm

Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de engem eléggé felpörgetett a hír. Persze kérdés, egyáltalán mi valósul meg ebből, meg milyen lesz a produkciók szintje. Egy PG-13 szörnyuniverzummal ugyanis max a seggemet törölném ki, de hátha bevállalnak majd valami durvábbat. Még az lehet probléma, hogy elég sok kult monster el lett lőve rebootolva lett a közelmúltban (pl. a Farkasember, Frankenstein szörnye), Van Helsinget nem kéne piszkálni, a Múmia pedig nem olyan régi, hogy újrázni kelljen belőle (ennek ellenére az a projekt már fix), szóval nem tudom. Ugyanakkor van bőven potenciál a dologban, pl. egy Fekete-lagúna szörnye reboot! Amúgy a dolog elvileg a lassan elérhető Dracula Untold-dal kezdődne meg.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Júl. 22, 2014 8:03 pm

Weide írta:
Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de engem eléggé felpörgetett a hír. Persze kérdés, egyáltalán mi valósul meg ebből, meg milyen lesz a produkciók szintje. Egy PG-13 szörnyuniverzummal ugyanis max a seggemet törölném ki, de hátha bevállalnak majd valami durvábbat. Még az lehet probléma, hogy elég sok kult monster el lett lőve rebootolva lett a közelmúltban (pl. a Farkasember, Frankenstein szörnye), Van Helsinget nem kéne piszkálni, a Múmia pedig nem olyan régi, hogy újrázni kelljen belőle (ennek ellenére az a projekt már fix), szóval nem tudom. Ugyanakkor van bőven potenciál a dologban, pl. egy Fekete-lagúna szörnye reboot! Amúgy a dolog elvileg a lassan elérhető Dracula Untold-dal kezdődne meg.

Én konkrétan fogtam a fejem tőle... Egy kaptafára készülő univerzumok, a stúdiók egymás segglukát bámulják, mit lehet másolni. Én már a Batman, Superman féle világot is ki fogom hagyni, herótom van ezektől a mindent egybe történetektől. Sok jót nem nézek ki belőle... hmmm 

Ellenben - ahogy írtam -, egy Jack Bauer Jason Bourne kooperációt megnéznék. Smile De ennek az esélye 0.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Júl. 22, 2014 9:29 pm

R2-D2 írta:
Én konkrétan fogtam a fejem tőle... Egy kaptafára készülő univerzumok, a stúdiók egymás segglukát bámulják, mit lehet másolni. Én már a Batman, Superman féle világot is ki fogom hagyni, herótom van ezektől a mindent egybe történetektől. Sok jót nem nézek ki belőle... hmmm 

Nekem ez a shared universe ötlet mindig is tetszett, és érdekelne is, hogyan tudnák megoldani horror-közegben. Azért a szuperhősöknél más, ott eleve könnyebb szerintem ilyen téren építkezni, nem beszélve a tonnányi képregény anyagról. Persze ott is felmerül gyakran az a hülyeség, mikor minden egyes hős vívja az egyéni harcát egy szupererős szupergonosszal, és akkor hol vannak a többiek... bezzeg az Avengers-ben tudtak egymásnak segíteni. Nekem amúgy a DC világa talán jobban fog feküdni, őszintén szólva tetszik az a vonal, ami mentén az Acélemberben elindultak. A Marvel filmek is bejönnek a maguk módján, meg jó dolog felfedezni az utalgatásokat a filmek között, de hosszú távon én sem látok benne semmi érdekeset, vagy újítót (persze a pénz dől, úgyhogy nem fogunk ilyen filmekben szűkölködni). Csak poén volt belegondolni, hogy mondjuk a Farkasember összetalálkozik Drakulával, vagy akármelyik viktoriánus rémséggel, aztán mi fog ezekből kisülni. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Júl. 22, 2014 9:37 pm

Weide írta:

Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de engem eléggé felpörgetett a hír. Persze kérdés, egyáltalán mi valósul meg ebből, meg milyen lesz a produkciók szintje. Egy PG-13 szörnyuniverzummal ugyanis max a seggemet törölném ki, de hátha bevállalnak majd valami durvábbat. Még az lehet probléma, hogy elég sok kult monster el lett lőve rebootolva lett a közelmúltban (pl. a Farkasember, Frankenstein szörnye), Van Helsinget nem kéne piszkálni, a Múmia pedig nem olyan régi, hogy újrázni kelljen belőle (ennek ellenére az a projekt már fix), szóval nem tudom. Ugyanakkor van bőven potenciál a dologban, pl. egy Fekete-lagúna szörnye reboot! Amúgy a dolog elvileg a lassan elérhető Dracula Untold-dal kezdődne meg.


Túl sok újdonság nincs benne, hiszen önmagában a Van Helsing film is egy shared universe volt, ahogy a League of Extraordinary Gentlemen is. Az, hogy most ezzel próbálják egy kicsit enyhíteni a "reboot" szó egyre negatívabb felhangját... bocs, nálam nem működik az efféle szómágia.
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Júl. 22, 2014 9:43 pm

Niwrok írta:
Weide írta:

Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de engem eléggé felpörgetett a hír. Persze kérdés, egyáltalán mi valósul meg ebből, meg milyen lesz a produkciók szintje. Egy PG-13 szörnyuniverzummal ugyanis max a seggemet törölném ki, de hátha bevállalnak majd valami durvábbat. Még az lehet probléma, hogy elég sok kult monster el lett lőve rebootolva lett a közelmúltban (pl. a Farkasember, Frankenstein szörnye), Van Helsinget nem kéne piszkálni, a Múmia pedig nem olyan régi, hogy újrázni kelljen belőle (ennek ellenére az a projekt már fix), szóval nem tudom. Ugyanakkor van bőven potenciál a dologban, pl. egy Fekete-lagúna szörnye reboot! Amúgy a dolog elvileg a lassan elérhető Dracula Untold-dal kezdődne meg.


Túl sok újdonság nincs benne, hiszen önmagában a Van Helsing film is egy shared universe volt, ahogy a League of Extraordinary Gentlemen is. Az, hogy most ezzel próbálják egy kicsit enyhíteni a "reboot" szó egyre negatívabb felhangját... bocs, nálam nem működik az efféle szómágia.
.

Naja, de ott egy filmben rendezték el az egészet (amúgy nekem mindkettő kifejezetten bejött). Itt gondolom más lenne a helyzet, minden főbb karakter kapna külön sztorikat, aztán időnként összehoznék őket. Ha van bennük elég fantázia, akkor az elcsépelt, mindenki által ismert szörnyek mellé behozhatnának pár mitológiai lényt, folklórból eredeztethető szörnyet (a skandináv, vagy észak-amerikai indián, esetleg a közel-keleti mitológia remek táptalajt biztosítana ehhez), aztán mehetne a zúzás. Én ezt így egy teljesen működőképes dologként vizionálom magam elé. Lehet tényleg kicsit túlpörögtem a dolgot, de basszameg, imádom az ilyen creature-feature mozikat.  What a Face 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Júl. 22, 2014 10:01 pm

Weide írta:

Naja, de ott egy filmben rendezték el az egészet (amúgy nekem mindkettő kifejezetten bejött). Itt gondolom más lenne a helyzet, minden főbb karakter kapna külön sztorikat, aztán időnként összehoznék őket. Ha van bennük elég fantázia, akkor az elcsépelt, mindenki által ismert szörnyek mellé behozhatnának pár mitológiai lényt, folklórból eredeztethető szörnyet (a skandináv, vagy észak-amerikai indián, esetleg a közel-keleti mitológia remek táptalajt biztosítana ehhez), aztán mehetne a zúzás. Én ezt így egy teljesen működőképes dologként vizionálom magam elé. Lehet tényleg kicsit túlpörögtem a dolgot, de basszameg, imádom az ilyen creature-feature mozikat.  What a Face 


A koncepció maga szerintem is jó lenne, a két említett filmet én is szeretem, bár ennyi év után már kicsit máshogy nézek rájuk... a célja nem tetszik. Már a DC esetében is kilóg a lóláb, hogy csak azért indították el a Justice League-et ennyi év tervezgetés után, mert látják, hogy működik a dolog, és van benne pénz... de nekik legalább van mire építkezni. Bedobni hírnek, hogy "Még azt sem tudjuk, hogy kiket, de rohadtul össze fogjuk hozni őket, és lesz közös film, akár több is", az mi?! Ez egy legalább 8-10 éves projekt lenne, három-négy alapozó filmmel, ami után esetleg bevethetnék a nagyágyút... és mindezt azért, hogy leessen pár morzsa a Marvel asztaláról...
.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 EmptyKedd Júl. 22, 2014 10:20 pm

Hú de jó, hogy engem a legtöbb szuperhösős film nem érdekel, de ha már itt tartunk Scarlett Johansen karakterének mi is volt a szuper képessége mert amikor látom hogy Ő ott van akkor nem csinál mást csak lő csak ezt a képet mutatják a legtöbbször egy olyannak aki nem látta ezeket a filmeket. Az, hogy szuper hajlékony volt ez az ereje?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mozis hírek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mozis hírek
Vissza az elejére 
8 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hírek innen-onnan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: