Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mozis hírek

Go down 
+6
Mr. White
Niwrok
Weide
DragonSlayer
Ferrari-Fan
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Okt. 01, 2014 9:09 pm

Weide írta:
R2-D2 írta:
EPIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! love 2016 nyara:

Nem túl hű az eredetihez, csak a piros madár tűnik mérgesnek.

Jó, most épp nem mérgesek. Vihar előtti csönd.

Meg különben is a promo fotózáskor nem kell elriasztani a nézőket... tongue
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptyPént. Okt. 03, 2014 11:08 am

Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptyPént. Okt. 03, 2014 4:26 pm

Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:02 pm

Hogy az a rohadt mocskos fattyú az, aki képes volt kitalálni, hogy Melissa 'Irritáló dagadtpicsa' McCarthy mindenképpen förtelmes, ám egyben visszataszítóan gusztustalan és abnormálisan agybasztató jelenlétét kell, hogy tegye a Szellemirtók reboot-ban, na az nézze majd ezt a mocskot, hát nem elég, hogy Hollywoodban aminek nincs előzménye, nem reboot, remake, spin-off, és nem olyasmin alapszik, ami a 2000-es évek előtt volt nagy siker a mozikban, az számukra nem is létezik, de hogy ezt a két kocsányon hömpölygő görcsöt is bele kell baszni egy megszentségtelenítésbe, az már a pofátlanság teteje. Hát mikor fog kihalni az a prosztó liba Hollywoodból, hű de felbasztam most magam, és amilyen mázlim van, a sok takonyképű hülye amcsinak még tetszeni is fog, de hogy Európában bukni fog ez az előre eltemetett szutyok ezzel az istencsapása disznófejű némberrel egyetemben, abban csak kurvára reménykedni tudok. Remélem az első öt percben torkig ektoplazmázza valami sírontúli borzalom, hogy belefullad ez a tokás tohonya törpefajzat. faceplam fuck off fuck off fuck off
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:14 pm

Weide írta:
Hogy az a rohadt mocskos fattyú az, aki képes volt kitalálni, hogy Melissa 'Irritáló dagadtpicsa' McCarthy mindenképpen förtelmes, ám egyben visszataszítóan gusztustalan és abnormálisan agybasztató jelenlétét kell, hogy tegye a Szellemirtók reboot-ban, na az nézze majd ezt a mocskot, hát nem elég, hogy Hollywoodban aminek nincs előzménye, nem reboot, remake, spin-off, és nem olyasmin alapszik, ami a 2000-es évek előtt volt nagy siker a mozikban, az számukra nem is létezik, de hogy ezt a két kocsányon hömpölygő görcsöt is bele kell baszni egy megszentségtelenítésbe, az már a pofátlanság teteje. Hát mikor fog kihalni az a prosztó liba Hollywoodból, hű de felbasztam most magam, és amilyen mázlim van, a sok takonyképű hülye amcsinak még tetszeni is fog, de hogy Európában bukni fog ez az előre eltemetett szutyok ezzel az istencsapása disznófejű némberrel egyetemben, abban csak kurvára reménykedni tudok. Remélem az első öt percben torkig ektoplazmázza valami sírontúli borzalom, hogy belefullad ez a tokás tohonya törpefajzat.  faceplam fuck off fuck off fuck off  

Nyugi. Biztos egy szellem lesz. Smile

De ki az a McCarty? tongue
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:25 pm

Weide írta:

Hogy az a rohadt mocskos fattyú az, aki képes volt kitalálni, hogy Melissa 'Irritáló dagadtpicsa' McCarthy mindenképpen förtelmes, ám egyben visszataszítóan gusztustalan és abnormálisan agybasztató jelenlétét kell, hogy tegye a Szellemirtók reboot-ban, na az nézze majd ezt a mocskot, hát nem elég, hogy Hollywoodban aminek nincs előzménye, nem reboot, remake, spin-off, és nem olyasmin alapszik, ami a 2000-es évek előtt volt nagy siker a mozikban, az számukra nem is létezik, de hogy ezt a két kocsányon hömpölygő görcsöt is bele kell baszni egy megszentségtelenítésbe, az már a pofátlanság teteje. Hát mikor fog kihalni az a prosztó liba Hollywoodból, hű de felbasztam most magam, és amilyen mázlim van, a sok takonyképű hülye amcsinak még tetszeni is fog, de hogy Európában bukni fog ez az előre eltemetett szutyok ezzel az istencsapása disznófejű némberrel egyetemben, abban csak kurvára reménykedni tudok. Remélem az első öt percben torkig ektoplazmázza valami sírontúli borzalom, hogy belefullad ez a tokás tohonya törpefajzat.  faceplam fuck off fuck off fuck off  


Látom, valaki gyógyul Laughing ...

Talán nem a legjobb alkalom, hogy mondjam, de Melissa McCarthyt én éppen kedvelem a CC-n futó Mike és Molly miatt, ahol végre nem (annyira) prosztó, de még a prosztóságaitól sem kaptam annyira agyvért, mint a szintén nem nádszálkarcsú Rebel Wilson esetében:





Minden csak viszonyítás kérdése Smile .


Persze csak azért beletömködni egy Szellemirtók-remake-be, mert most ő a sztár... na, az pont olyan lesz, mint a Beatles-féle Gyűrűk Ura lett volna Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:27 pm

Ha lenne egyetlen egyszer egy vissza nem térő lehetőségem, hogy egyetlen egy hollywoodi színész/színésznő karrierjét egy csettintésre félbevághatom majd az álomgyári süllyesztő segglyukának mélyére száműzhetem, akkor először elmorzsolnék egy könnycseppet, hogy a világ nyakán hagyom élősködni Adam Sandlert, majd rámutatnék a drágalátos McCarthy kisasszonyra.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:31 pm

Weide írta:

Ha lenne egyetlen egyszer egy vissza nem térő lehetőségem, hogy egyetlen egy hollywoodi színész/színésznő karrierjét egy csettintésre félbevághatom majd az álomgyári süllyesztő segglyukának mélyére száműzhetem, akkor először elmorzsolnék egy könnycseppet, hogy a világ nyakán hagyom élősködni Adam Sandlert, majd rámutatnék a drágalátos McCarthy kisasszonyra.


Sandlert sajnos nekem is hagynom kéne futni, mert az én célkeresztemben Steve Carell lenne. Még a jónak ígérkező Foxcatchert is nehezen akaródzik megnézni, csak mert ez a retardált fasz van benne.
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:37 pm

Niwrok írta:


Talán nem a legjobb alkalom, hogy mondjam, de Melissa McCarthyt én éppen kedvelem a CC-n futó Mike és Molly miatt, ahol végre nem (annyira) prosztó, de még a prosztóságaitól sem kaptam annyira agyvért, mint a szintén nem nádszálkarcsú Rebel Wilson esetében:





Minden csak viszonyítás kérdése Smile .

A Mike & Molly néha megy a háttérben a Comedyn, de úgy istenigazából sosem nézem, annyira nem tűnt fergetegesnek (a legtöbb sitcomot amúgy sem bírom).
Amúgy ez a szőke spiné sem egyszerű, de annyira nem vészes. A második klipben a tesója az nem a dagi az Angolkákból? Very Happy Haha, hát lehet meg kéne néznem pár részt, imádtam azt a sorozatot, ezer éve nem láttam már. Haverokkal még a mai napig felemlegetjük pár poénját. Very Happy

Idézet :
Persze csak azért beletömködni egy Szellemirtók-remake-be, mert most ő a sztár... na, az pont olyan lesz, mint a Beatles-féle Gyűrűk Ura lett volna

egyetért Haha, beletömködni. Értitek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:39 pm

Weide írta:
Ha lenne egyetlen egyszer egy vissza nem térő lehetőségem, hogy egyetlen egy hollywoodi színész/színésznő karrierjét egy csettintésre félbevághatom majd az álomgyári süllyesztő segglyukának mélyére száműzhetem, akkor először elmorzsolnék egy könnycseppet, hogy a világ nyakán hagyom élősködni Adam Sandlert, majd rámutatnék a drágalátos McCarthy kisasszonyra.

Sandlernek sikerül néha jó filmben részt vennie: Kótyagos szerelem(Paul Thomas Anderson film!), Üres Város. Aztán én várom a Men,woman,Children című Jason Reitman filmet! Arról meg nem is beszélve, hogy néha azért bejön egy Sandler film ami nem is rossz: Kellékfeleség! Ami ugye az 1969-ben készült Kaktusz virágának a remake-je, de nekem bejött. De az tény hogy tényleg kevesebbet kéne a haverokkal filmeznie!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:40 pm

Niwrok írta:
Weide írta:

Ha lenne egyetlen egyszer egy vissza nem térő lehetőségem, hogy egyetlen egy hollywoodi színész/színésznő karrierjét egy csettintésre félbevághatom majd az álomgyári süllyesztő segglyukának mélyére száműzhetem, akkor először elmorzsolnék egy könnycseppet, hogy a világ nyakán hagyom élősködni Adam Sandlert, majd rámutatnék a drágalátos McCarthy kisasszonyra.


Sandlert sajnos nekem is hagynom kéne futni, mert az én célkeresztemben Steve Carell lenne. Még a jónak ígérkező Foxcatchert is nehezen akaródzik megnézni, csak mert ez a retardált fasz van benne.
.

Nemár, én az Office-ban imádtam! Igaz, a filmjeit magam sem bírom, de mint Michael Scott. lol! Egyik legjobb karakter.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:44 pm

Mr. White írta:
Weide írta:
Ha lenne egyetlen egyszer egy vissza nem térő lehetőségem, hogy egyetlen egy hollywoodi színész/színésznő karrierjét egy csettintésre félbevághatom majd az álomgyári süllyesztő segglyukának mélyére száműzhetem, akkor először elmorzsolnék egy könnycseppet, hogy a világ nyakán hagyom élősködni Adam Sandlert, majd rámutatnék a drágalátos McCarthy kisasszonyra.

Sandlernek sikerül néha jó filmben részt vennie: Kótyagos szerelem(Paul Thomas Anderson film!), Üres Város. Aztán én várom a Men,woman,Children című Jason Reitman filmet! Arról meg nem is beszélve, hogy néha azért bejön egy Sandler film ami nem is rossz: Kellékfeleség! Ami ugye az 1969-ben készült Kaktusz virágának a remake-je, de nekem bejött. De az tény hogy tényleg kevesebbet kéne a haverokkal filmeznie!

Hát bevallom, ezek nagy részét nem is láttam. Ez a Men, Women & Children mondjuk érdekesnek tűnik, ezzel lehet teszek egy próbát. Na meg a Távkapcs még elég értékelhető tőle, ami így hirtelen eszembe jut. Üres várost mintha láttam volna, de nem hagyott bennem túl mély nyomokat.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 8:47 pm

Weide írta:
Niwrok írta:

Sandlert sajnos nekem is hagynom kéne futni, mert az én célkeresztemben Steve Carell lenne. Még a jónak ígérkező Foxcatchert is nehezen akaródzik megnézni, csak mert ez a retardált fasz van benne.


Nemár, én az Office-ban imádtam! Igaz, a filmjeit magam sem bírom, de mint Michael Scott. lol! Egyik legjobb karakter.


Úgy érzem, ebből "túszcsere" lesz Razz .
.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptySzer. Jan. 28, 2015 11:55 pm

Niwrok írta:
Weide írta:
Niwrok írta:

Sandlert sajnos nekem is hagynom kéne futni, mert az én célkeresztemben Steve Carell lenne. Még a jónak ígérkező Foxcatchert is nehezen akaródzik megnézni, csak mert ez a retardált fasz van benne.


Nemár, én az Office-ban imádtam! Igaz, a filmjeit magam sem bírom, de mint Michael Scott. lol! Egyik legjobb karakter.


Úgy érzem, ebből "túszcsere" lesz Razz .
.

Steve Carrel vs Mellissa McCartney!

Esküszöm, hogy nehéz döntés srácok! Nem lehetne döntetlen és akkor mindketten elmennek a sunyiba vagyis hogy még oda sem csak valami olyan civilizációba ahol nincsen értelem csak ahol gyűlölik ezt a két embert!

Na jó egy 5%-kal nyert az izé hölgyféle!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 EmptyVas. Feb. 01, 2015 11:52 am


Ezek közül tuti lesz jó néhány kincs, jó néhány különleges alkotás, no de mi szükség van a Kísérlet harmadik feldolgozására????


Sundance 2015

Mindegy, a link itt számomra szem előtt lesz, év közben majd lehet szemezgetni belőle. Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mozis hírek - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   Mozis hírek - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mozis hírek
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hírek innen-onnan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: