Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 The Strain kibeszélő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptySzer. Szept. 03, 2014 8:13 am

Mr. White írta:

8. epizód:

Én amúgy imádom amikor a szereplők be vannak zárva valamilyen okból kifolyólag egy helyre(kamaradarabnak hívják ha jól tudom).

Ha az eddigiek lettek a felvezetők és most már tényleg megtudunk dolgokat az egészről pl: Ki is az a Mester mármint mi a története?
És talán ti tudjátok a választ rá, de mi a jó a világuralomban?
 
Spoiler:


Nem pont ez a "kamaradarab", mert itt igazából a szabadulásra és a túlélésre való felkészülés meg hogy beszélnek olyan dolgokról, amikről már rég kellett volna a lényeg, és nem a szereplők egymás közötti viszonya. Ez azért nem egy Exam, Colony vagy Divided, még ebből a szempontból sem Smile .

A (világ)uralom lehet "jó" a hatalomérzet miatt, mert vannak olyanok, akik attól érzik magukat minél jobban, hogy az "alattvalóikat" minél mélyebben tartják, de ugyanúgy lehet jó a biztonságérzet miatt, hogy senki sem fenyegeti a kis világukat, amiben ők jól érzik magukat. Lehet, hogy csak unja a bezártságot, a bújkálást, hogy végre ne kelljen pincékben, szekrényekben dekkolnia. De ezek emberi motivációk, a Mester viszont eddig nem tűnik többnek, mint egy parazita, akinek egyszerűen a fennmaradáshoz, az erő fenntartásához kell a hatalom, és lehet, hogy "háziasítani" akarja az embereket.
Meg ahogy olvastam, a strigoi egyszerűen egy gonosz lélek, és nem is feltétlenül célja a világuralom, csak a pusztítás, vagy bosszú az élet minden formája felett, aminek ő nem lehet részese.

Spoiler:
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:49 pm

The Strain S1E08 - Creatures of the night

VÉGRE!!!! cheers

Végre egy olyan epizód, amiben történik valami!! Végre egy olyan epizód ,aminek a végén nem azzal kell foglalkozni, hogy csokorba szedjük az idiótábbnál idiótább eseményeket. Végre egy izgalmas, jól összerakott és bizony drámai fejezet. Jó lenne, ha ezentúl ez maradna a színvonal.

Érdekes a címválasztás, ez egyben a tizedik KISS lemez címe is. Poénból legalább a dal egy része elhangozhatott volna... Cool Az egészet egyébkét én totál úgy éltem meg, mintha egy The Walking Dead epizódot láttam volna: simán elmehetne egy TWD spin-offnak. Rickék a másik sorozatban ugyanezen problémákkal szembesülve, ugyanilyen szituációkba kerülnek: az egész Strain így most egy baromi erős TWD feelingert hozott számomra. És ez jó. Ez már hasonlít ahhoz, amire az első rész óta várhatunk ( hozzátéve, hogy számomra ez továbbra sem az lett, mint gondoltam - nem a vírusos, kóros sorozat). Az, hogy ez a rész kvázi egy éjszaka alatt, nagyjából, egy helyen történik rengeteg felesleges mellékszálat elhagyott - kvázi kivágta magából a férgeket. Smile

OFF: Úgy látszik, nagy sikere lett Nora öreganyjának átnevezésének, a Szenillát már nem csak én használom. egyetért

- Sokáig féltem, hogyan hozzák össze a csapatot és Vaszilijt. Nos, qrva jó lett - és legfőképp hiteles. Azzal meg maxi egyetértek, hogy az egész sorozat legjobb figurája Kevin Durand karaktere. Hogy ez most a többiek számára és a The Strain számára mit jelent, mindenki döntse maga.

- A hacker csaj bekerülése a csapatba már picit izzadtságszagúbb, de későbbi feszültségek remek generálója lehet.

- Tetszett a Támadás a 13. rendőrőrs - bocsánat, benzinkút ellen,  Smile  tetszett, hogy ezek nem agyhalott zombik, hanem gondolkodni képes szörnyek. Az idióta nyelvnyújtogatás továbbra sem tetszik, de megbékéltem vele.

- Tetszettek az újabb információk a lényekről, azok eredetéről - ráadásul ezúttal az asztalosműhelybe sem kellett visszamennünk.

- Összességében tetszett az egész epizód feszessége, ritmusa, eseményei: a dráma meg ... hogy is mondjam ... kódolva volt. Azt nem állítom, hogy örültem neki, de azért egy olyan karakter távozott, akivel szerintem nem tudtak mit kezdeni. Tettei eddig is minimum furák voltak, következetlenek - legalább ezel nem lesz gondunk.

Spoiler:

Néhány apróság, ami fura volt (csak az egész rész tükrében ezúttal eltörpül)

- Az előző résznek NEM Eichorsttal lett vége, így a legutóbbi hatalmas cliffhanger lóg a levegőben. Pár percig zavart annak a folytatásának hiánya.

- Jó ez a new yorki metro: amíg bunyó van Abe és Eichorst között, senki nem vár a metrora, mikor elindulnak kifelé, bejönnek az utasok is. Ráadásul a német simán kisétál az alagútból - meglehetősen hektikus a menetrend a városban.

- Továbbra is azt érzem, a terjedés mértékéhez képest túl nagy nyugalom és rend van a városban: még a híradó sem veszi komolyan a bajt.

- A kocsikerekek cseréje totál mellékszál. Nagynehezen nekiállnak, de be nem fejezik. The Strain kibeszélő - Page 8 3603792908  



Mr. White írta:


+ Senki nem látta, hogy egy horda lement a csatornába? Egy hatalmas tömeg együtt sétált valahová, nem igaz, hogy NEW YORKBAN senki nem látta őket vagy nem szedtek újabb áldozatokat.

Ez volt a második résztől az egyik legidegesítőbb kérdés: a sok halott nem hiányzik senkinek, s senkinek nem is tűnt fől NEW YORKBAN!!!, hogy egy rakás zombi bóklászik a pincebejárathoz..  Rolling Eyes


Mr. White írta:

Nem lehetséges, hogy amikor a drnő elment Szenilláért és ott volt egy kis csetepaté vagyis evés és tuti, hogy a többi öreg nem tudott elszaladni ezek elől, hogy azokkal mi van? Az egy másik horda lesz és ők mittomén kelet felől támadják a várost?

Igen, a keleti front. Nagy stratéga ez a Mester.  Wink


Niwrok írta:

- Miért van az, hogy Jim az elején még bénázik, hogy a konnektorba dugja az UV-lámpákat, de a rész végére a lámpák hordozhatóak lettek, beépített aksival?.

Csak tölteni dugta be őket, szerintem mondták is.

Niwrok írta:

- Abe megint egy kicsit lemaradva foglalja össze két mondatba a vámpírok kasztrendszerét, de legalább megteszi, ahogy egy kicsit más megvilágításba helyezi azt, hogy a szeretet hogyan gyorsítja a fertőzést. Mindkettőt láttuk, mindkettőről beszéltünk, túl nagy meglepetés nincs benne, de attól még jó, hogy szóba kerül.

Ez nekem is tök bejött, az évad végére egész sokat tudunk majd róluk.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptySzer. Szept. 03, 2014 6:07 pm

R2-D2 írta:

The Strain S1E08 - Creatures of the night

Az, hogy ez a rész kvázi egy éjszaka alatt, nagyjából, egy helyen történik rengeteg felesleges mellékszálat elhagyott - kvázi kivágta magából a férgeket. Smile


Bár olvashattad, tetszett, de szerintem messze volt ez attól, hogy elhagyja a felesleges mellékszálakat. Csak elhalasztotta...
Inkább olyan volt, mint amikor egy filmben az írónak éppen nincs ötlete, és beleír egy funkció nélküli dugást, hogy addig is teljen a műsoridő. Vagy még pontosabban, a történet szempontjából alig volt több, mint a mexikóiak szemétkidobása, csak persze sokkal jobb formában.

R2-D2 írta:

OFF: Úgy látszik, nagy sikere lett Nora öreganyjának átnevezésének, a Szenillát már nem csak én használom. egyetért


Én speciel szívesebben hívtam volna Szeniliának Smile , az valahogy jobban "szájra állt" nekem, de tényleg találó (főleg, hogy ha jól emlékszem, nem hangzott el a neve), és mindenki rögtön tudja, kiről van szó Smile .

R2-D2 írta:

- Azzal meg maxi egyetértek, hogy az egész sorozat legjobb figurája Kevin Durand karaktere. Hogy ez most a többiek számára és a The Strain számára mit jelent, mindenki döntse maga.


A Strainnek részemről csak jót, mert azon szűk kör tagja, akiktől nem ráz ki a hideg mostanában. A többieknek jelenthetne ösztönzést a jelenléte, hogy hova lehetne felnőni, de Eph fel sem lát odáig, ahol Vasilij van...

R2-D2 írta:

- Tetszett, hogy ezek nem agyhalott zombik, hanem gondolkodni képes szörnyek.


Mármint hogy?! Abe most mondta el, hogy a zombik maguktól nyáladzani sem lennének képesek, ha a Mester nem bábozna velük. És ő sem egy agytröszt, ha a szörnyei fél órát "aerobikoznak" a benzinkút körül, ahelyett, hogy teljes támadást indítana rögtön az elején, ha csak az üvegajtó üvegét gondolja betörhetőnek, és ugyan áramtalanítja a helyet, de csak akkor, amikorra az összes lámpát sikerült feltölteni.

R2-D2 írta:

- Jó ez a new yorki metro: amíg bunyó van Abe és Eichorst között, senki nem vár a metrora, mikor elindulnak kifelé, bejönnek az utasok is.


Akkor ez sem csak nekem tűnt fel egyetért ...

R2-D2 írta:

- A kocsikerekek cseréje totál mellékszál. Nagynehezen nekiállnak, de be nem fejezik. The Strain kibeszélő - Page 8 3603792908  


Lett volna idő befejezni, ha nem hülyébb az összes még a zombiknál is...

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptySzer. Szept. 03, 2014 7:35 pm

Niwrok írta:

The Strain S1E08 - Creatures of the night


Bár olvashattad, tetszett, de szerintem messze volt ez attól, hogy elhagyja a felesleges mellékszálakat. Csak elhalasztotta...
Inkább olyan volt, mint amikor egy filmben az írónak éppen nincs ötlete, és beleír egy funkció nélküli dugást, hogy addig is teljen a műsoridő. Vagy még pontosabban, a történet szempontjából alig volt több, mint a mexikóiak szemétkidobása, csak persze sokkal jobb formában.


Ennek mindenestre már örülni lehet. Wink

Niwrok írta:


Mármint hogy?! Abe most mondta el, hogy a zombik maguktól nyáladzani sem lennének képesek, ha a Mester nem bábozna velük. És ő sem egy agytröszt, ha a szörnyei fél órát "aerobikoznak" a benzinkút körül, ahelyett, hogy teljes támadást indítana rögtön az elején, ha csak az üvegajtó üvegét gondolja betörhetőnek, és ugyan áramtalanítja a helyet, de csak akkor, amikorra az összes lámpát sikerült feltölteni.

Ezt úgy értettem, hogy - és most mindegy, hogy bábként, vagy önálló akaratként - képesek a csoszogásnál összetettebb műveletek elvégzésére is. "Üdítő" volt látni, hogy egy vámpírzombi ablakot tör be és villanypóznára mászik.

Niwrok írta:

R2-D2 írta:

- Jó ez a new yorki metro: amíg bunyó van Abe és Eichorst között, senki nem vár a metrora, mikor elindulnak kifelé, bejönnek az utasok is.

Akkor ez sem csak nekem tűnt fel  egyetért ...

Olyan volt, mint mikor a forgatáson elhangzik, hogy "Mehet a háttér" és minden statiszta mozgásban lendül a háttérben. Smile

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 1:12 am

No de hol van Weide???? Question
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 6:43 am

R2-D2 írta:

No de hol van Weide???? Question


Tényleg nagyon beteg lehet, ha már hárman mondjuk, hogy eddig ez a legnormálisabb rész a The Strainből, hogy mennyire olyan a rész, amit az elmondásai alapján ő leginkább várt, és még mindig semmi Sad ...
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 12:25 pm

Creatures of the Night

Itt, vagyok, megvagyok, élek! Very Happy

Igazából mindent leírtatok, amit tudni érdemes a részről, és egyet is értek mindenkivel. Tetszett, hogy végre egy térbe helyezték az egészet, nem voltak felesleges(nem tűnő) mellékszálak, illetve az alapkoncepció is bejött. Én is odavagyok ezekért az egy helyre összezárt, "ostromlós" helyzetekért, mikor nem csak a külső, de belső veszélyforrással is szembe kell nézniük a karaktereknek. Ilyen téren kurva jól volt felépítve a rész, mivel -ahogy R2-D2 is írta, és amivel egyet is értek- itt nem teljesen ostoba, fél km/h-val csoszogó, szánalmas kreatúrákkal kellett felvenniük a harcot, hanem némileg intelligensebb, stratégiát is alkalmazó dögökkel. Az most más kérdés, hogy a Mester irányította őket, és akkor miért nem rögtön több irányból próbálták bevenni a benzinkutat, de én meg tudom ezt indokolni azzal, hogy a Mester energiája is véges. Lehet, hogy látni tud a vámpírok szemein keresztül, lehet, hogy befolyásolni tudja, mit csináljanak, de egy ostromnál ez megoszlik 10-20 (kb. ennyien lehettek) csoszogó átváltoztatott között, így lehet, hogy nem tudja egyszerre az összeset direktbe irányítani, csupán "lökést" adni nekik, hogy akkor ti most másszatok a tetőre, te próbáld meg szétcseszni a villanypóznát, ti törtéjétek be az ablakot, stb.
A belső konfliktus Jim megfertőződésével pedig remek húzás volt. Úgy érzem, tényleg ideje volt már vészhelyzetbe tenni egy fontosabb szereplőt - Gus dagi haverja LOL -, ráadásul a csoport helyzete adta magát, hogy minimális eszközökkel, véges határidővel nézzenek szembe ezzel a problémával. Okos húzás volt, hogy elhintették, Eph kiszedte Jimből a férget, megmentheti az életét, de nem köpték magukat és a sorozat korábbi részeit szembe azzal, hogy ez ilyen egyszerű lenne. Ez a szükséges áldozat remek mozgatójává vált annak, hogy a csoport tagjai még inkább elkötelezzék magukat Abe terve mellett, hogy rájöjjenek, itt, orvosi és racionális módszerekkel nem fognak tudni megmenteni senkit. Persze, kissé felszínes Eph és Nora érzelmi hullámvölgyei, de legalább megalapozottak és nem annyira ostoba indíttatásúak és naivak, mint ezelőtt.
A csapat amúgy kurva jól összeállt, egyedül a hacker-muff beleerőltetését érzem kicsit gáznak, pont ott, pont akkor, pont ő volt ott, de ha ennek még lesz szerepe és eszkalálódása a későbbiekben, akkor nem bánom, fátylat rá. Vasilij meg még mindig a legnagyobb forma, olyat dumákat és mozzanatokat szállít (Apu, Premium benzin, looter), amik felvillanyozzák a sorozat szereplőinek komor apátiáját, illetve ad egy erős, karakteres támaszpontot a csapaton belül. Úgy hiszem, rajta nem fognak múlni a jövőbeli morális kérdések, ő benne lesz bármiféle buliban. Very Happy
Abe pedig elmondta, hogy itt bizony vámpírkasztok is vannak, amik szerintem magyarázatot adtak a kapafogú kommandós team-re, de ezt majd alább kifejtem.
Végezetül pedig, a rész iszonyat pörgős volt, nem állt le egy percre sem, nem húzták feleslegesen az időt, nem voltak unalmas és családi mellékszálak, massive massacre volt ezerrel, amin néha még röhögni is lehetett! Very Happy Egyszóval nagyon fasza volt, tetszett, jó irányba látszik terelődni a sorozat folyama, számomra egyértelműen érzékelhető a fellendülés az előző 2 rész óta.

8/10

És akkor a plusz eszmefuttatások;
- Szerintem a vámpírkommandó, az előző rész végéről olyan egyedeket foglal magába, akiket a Mester még valamikor régen, akár Eichorsttal együtt változtatott át, csak ők nem hódoltak be feltétlenül és véglegesen az uralmának. Szerintem olyasmi lehet a háttérben, hogy szépen lassan kiváltak a felsőbb kasztból, és afféle belső ellenállássá formálódtak, mivel mondjuk úgy érezték, a Mester áldása (örök élet, vérszopás, halvány bőr, kapafogak) mégsem annyira áldás, mint inkább átok. Ezek után szent küldetésükké vált, hogy meg fogják akadályozni a Mester világuralomra törő tervét, és bosszút fognak állni rajta. Ez megmagyarázná tetteiket, intelligenciájukat és a kasztban elfoglalt helyüket.
- Mintha Abe olyasmit mondott volna, hogy akik a benzinkutat ostromolták, még nem teljesen kifejlett, ostoba lények, akiket a Mester irányít közvetve. Nem lehet, hogy idővel ezek a fertőzöttek is fejlődni fognak? Nem azt mondom, hogy Eichorsthoz hasonló intelligenciájuk és erejük lesz, de hogy van még egy szint a vámpírkasztrendszerben, valahol a csoszogó nyelvnyújtogatók és az Eichorst-félék között. Hm?
- A következő rész szerintem szintén fasza lesz, ugyanis... most figyeljetek... szerepelni fog benne a Mester, sőt, még interakcióba is fog lépni másokkal! Bazzeg, hát nem erre vártunk már mióta? Éppen ideje volt már bedobni újra a nagyágyút! Üröm az örömben, hogy a csuklyás mellett Eph hülye exe meg a kis fattya is feltűnik, de hátha megmurdálódik az egyikük. Laughing
- Szerintetek mi lesz a következő lépés a Mester, és mi Abe csapata részéről?
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 12:38 pm

Mr. White írta:
Amikor mondták, hogy az egyik kocsiban nincs mtor a másiknak meg kerekei akkor én egyből modtam, hogy akkor rakjátok egybe. Na de mind1 a lényeg, hogy már tutira veszem, hogy megalakult a csapat. Már csak azt a 3. tagot kéne megtudni, hogy kicsoda aki a képregényen volt.

Melyik alakra gondolsz? Mert szerintem most már mindenki összeszedhető.
SPOILER a csapat tagjainak alakulásáról
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 12:51 pm

Weide írta:

Creatures of the Night

- Szerintem a vámpírkommandó, az előző rész végéről olyan egyedeket foglal magába, akiket a Mester még valamikor régen, akár Eichorsttal együtt változtatott át, csak ők nem hódoltak be feltétlenül és véglegesen az uralmának. Szerintem olyasmi lehet a háttérben, hogy szépen lassan kiváltak a felsőbb kasztból, és afféle belső ellenállássá formálódtak, mivel mondjuk úgy érezték, a Mester áldása (örök élet, vérszopás, halvány bőr, kapafogak) mégsem annyira áldás, mint inkább átok. Ezek után szent küldetésükké vált, hogy meg fogják akadályozni a Mester világuralomra törő tervét, és bosszút fognak állni rajta. Ez megmagyarázná tetteiket, intelligenciájukat és a kasztban elfoglalt helyüket.


Ez is egy lehetséges magyarázat, szépen beleillene a képbe. Én azért még nem engedtem el teljesen a "másik Mester" elméletet sem Smile .

Weide írta:

- Mintha Abe olyasmit mondott volna, hogy akik a benzinkutat ostromolták, még nem teljesen kifejlett, ostoba lények, akiket a Mester irányít közvetve. Nem lehet, hogy idővel ezek a fertőzöttek is fejlődni fognak? Nem azt mondom, hogy Eichorsthoz hasonló intelligenciájuk és erejük lesz, de hogy van még egy szint a vámpírkasztrendszerben, valahol a csoszogó nyelvnyújtogatók és az Eichorst-félék között. Hm?


Én inkább azt tartanám valószínűnek, hogy az új szinten a fertőzöttek még inkább elvesztik emberi formájukat, és tényleg szörnyekké válnak. Sőt, remélem is, hátha akkor végre talán már lesz "say something"...

Weide írta:

- A következő rész szerintem szintén fasza lesz, ugyanis... most figyeljetek... szerepelni fog benne a Mester, sőt, még interakcióba is fog lépni másokkal! Bazzeg, hát nem erre vártunk már mióta? Éppen ideje volt már bedobni újra a nagyágyút! Üröm az örömben, hogy a csuklyás mellett Eph hülye exe meg a kis fattya is feltűnik, de hátha megmurdálódik az egyikük. Laughing


Na, csak meg lesz végre a nagy "coming out" Smile ? Nem tudom, mert direkt nem szoktam nézni az epizód végi mézesmadzagokat a következő részből.
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 12:57 pm

Weide írta:

Spoiler:


Szerintem az első képen is Eph van Abe mellett. Csak a ruhából gondolom...
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 1:00 pm

Niwrok írta:
Na, csak meg lesz végre a nagy "coming out" Smile ? Nem tudom, mert direkt nem szoktam nézni az epizód végi mézesmadzagokat a következő részből.
.

Áhh, én nem bírom azt ki. A trónok harcánál is első dolgom volt az aktuális rész után, hogy lecsekkoljam a következő promóját. Emlékszem, mikor feltűnt a Hegy, de kb. csak pár képkocka erejéig, hát egy hétig ezen pörögtem. Very Happy
Na de, újra megnéztem a Strain kilencedik epizódjának a promóját, és hát kicsit variálódott a dolog, de ha akkor spoilerben leírom, ha nem akarjátok lelőni a meglepetést.
Spoiler:

Amúgy Bolivar-ral mi is van? Azt hiszem már feltettem ezt a kérdést, de nem emlékszem, őt már kinyírták? Vagy az ő szála már beleolvadt a Strain-folyamba?
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 1:03 pm

Niwrok írta:
Weide írta:

Spoiler:


Szerintem az első képen is Eph van Abe mellett. Csak a ruhából gondolom...
.

Bazzeg tényleg. Csak túlságosan ki van gyúrva az alkarja, de igazad van. Na meg Vasilij amúgy is szakállas.
The Strain kibeszélő - Page 8 The-strain
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 1:11 pm

Weide írta:

Amúgy Bolivar-ral mi is van? Azt hiszem már feltettem ezt a kérdést, de nem emlékszem, őt már kinyírták? Vagy az ő szála már beleolvadt a Strain-folyamba?


Bolivarról utoljára egy újságcikk volt, valami olyasmi, hogy elmarad a koncertje Smile ... amúgy lehet, hogy még mindig a farkát keresi a koncertteremben Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 1:15 pm

Niwrok írta:
Weide írta:

Amúgy Bolivar-ral mi is van? Azt hiszem már feltettem ezt a kérdést, de nem emlékszem, őt már kinyírták? Vagy az ő szála már beleolvadt a Strain-folyamba?


Bolivarról utoljára egy újságcikk volt, valami olyasmi, hogy elmarad a koncertje Smile ... amúgy lehet, hogy még mindig a farkát keresi a koncertteremben Smile .
.

Azt már inkább a csatornában lenne érdemesebb keresnie... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 04, 2014 1:34 pm

Weide írta:

SPOILER a csapat tagjainak alakulásáról
Spoiler:

Ha ez így lesz (márpedig miért ne lenne így), akkor az első hét rész egy gigászi petting volt az akció előtt. Szerintem túl sokat időztek feleslegesen az egyes karaktereken, lehet, jobb lett volna ha már akcióban van a csapat és flashbackekben ismerjük meg őket.

Kicsit olyan Lostosan. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The Strain kibeszélő - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
The Strain kibeszélő
Vissza az elejére 
8 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 1.0
» 12 majom kibeszélő
» Triangle kibeszélő
» Alien Universe kibeszélő
» Trónok harca kibeszélő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: