HomeCalendarGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

The Strain kibeszélő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin

Hozzászólások száma : 2334

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Szer. Jan. 21, 2015 2:52 pm

.

Egy pöppet nagy a váltás Strain-Föld "engem az sem érdekel, ha mellettem harapnak torkon valakit a nyílt utcán" manhattanijei után taps .
Na persze fel sem merült bennem, hogy az egész sorozat így fog kinézni nono , de ez mondjuk így elég pofás...
.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
R2-D2
Admin

Hozzászólások száma : 3476

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Szer. Jan. 21, 2015 3:35 pm

Niwrok írta:
.

Egy pöppet nagy a váltás Strain-Föld "engem az sem érdekel, ha mellettem harapnak torkon valakit a nyílt utcán" manhattanijei után  taps .
Na persze fel sem merült bennem, hogy az egész sorozat így fog kinézni  nono  , de ez mondjuk így elég pofás...
.

Akkor várjuk, ugye? tongue
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.artudetu.gportal.hu/
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Szer. Jan. 21, 2015 6:15 pm

R2-D2 írta:
Niwrok írta:
.
Egy pöppet nagy a váltás Strain-Föld "engem az sem érdekel, ha mellettem harapnak torkon valakit a nyílt utcán" manhattanijei után  taps .
Na persze fel sem merült bennem, hogy az egész sorozat így fog kinézni  nono  , de ez mondjuk így elég pofás...

Akkor várjuk, ugye? tongue

Amíg a leghalványabb esély is van rá, hogy az első és a második évad között lesz annyi és olyan különbség, mint a bal és a jobb oldali kép hangulata között, addig tudod mit tongue ?! Igen, várom Twisted Evil !

.
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Szomb. Május 02, 2015 9:35 pm

Éééééééééééés:

Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Szomb. Május 02, 2015 11:43 pm

R2-D2 írta:

Éééééééééééés:

Remélem a saját gyűjteményedből van Smile ...
.
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Pént. Május 22, 2015 6:58 pm

.

Valami tényleg alakul  Rolling Eyes ... Ebben a helyzetben azért jobban elhiszem a vámpírangolna-irtó partizánosztagot, mint az első évadéban, és mert egész Manhattan a férgek játszótere, a semmit észre nem vevő félhülye-félvak lakosok miatt is kevésbé kell talán tépni a hajunkat Smile .
.
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Pént. Május 22, 2015 7:31 pm

Niwrok írta:
.

Valami tényleg alakul  Rolling Eyes ... Ebben a helyzetben azért jobban elhiszem a vámpírangolna-irtó partizánosztagot, mint az első évadéban, és mert egész Manhattan a férgek játszótere, a semmit észre nem vevő félhülye-félvak lakosok miatt is kevésbé kell talán tépni a hajunkat  Smile .
.

A Mester még akkor is bacán néz ki. Smile

Ha nem lesz kibeszélő (4-5 emberes), én kihagyom.
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Vas. Júl. 12, 2015 6:06 pm

.
Tudom, hogy kutyát-macskát nem érdekel Smile, de ma kezdődik a második évad Smile !

Kibeszélő ugye a "résztvevők" jelentős csökkenése miatt nem lesz, de azt hiszem, ezt az első részt még frissiben megnézem, aztán ez alapján eldöntöm, hogy mennyire váltak be azok a pozitív változások, amiket az új évad első előzetesei alapján látni véltem... és akkor esetleg rászánom majd a végén egyben azt a három-négy napot.
.
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Vas. Júl. 12, 2015 7:07 pm

Niwrok írta:
.

Kibeszélő ugye a "résztvevők" jelentős csökkenése miatt nem lesz, de azt hiszem, ezt az első részt még frissiben megnézem, aztán ez alapján eldöntöm, hogy mennyire váltak be azok a pozitív változások, amiket az új évad első előzetesei alapján látni véltem... és akkor esetleg rászánom majd a végén egyben azt a három-négy napot.
.

tongue Nekem meg elmondod, milyen volt és én meg az alapján döntöm el, hogy megnézem-e a végén egyben... Laughing
Niwrok
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Hétf. Júl. 13, 2015 5:45 pm

.
The Strain S02E01 - BK, NY

Na persze nem nyelek be rögtön mindent, ez nem Palmer esete a "fehérrel" Smile . Nyilvánvaló, hogy egy évadkezdéssel le kell ültetni az amúgy jócskán csalódott nézőket a tévé vagy a stream/torrent elé, de ahogy ezért sok mindent meg is tettek, megint azt éreztem, hogy ebből lehetne/lehetett volna egy jó felső-"B" kategóriás sorozat. Igen a nézők csalódottak, nem csak mi, hiszen korábban szörnyülködve néztük, hogy mit értékelnek az emberek ezen az időnként híg foson 8,5 pontra az imdb-n, de ahogy ott is alábbhagyott a pilot népszerűsége, az a szám mostanra 7,6, ami igencsak negatív pontszámokat feltételez, ahogy haladt előre a sorozat...

Szóval mikből is lehet csemegézni?:

- Bevezetőnek volt egy kis mesedélután, a kis Abe-nek a mamája mondja el újra a történetet, ami kb. annyi, hogy az egyik Duckface hogyan költöztette át a tudatát évszázadokkal ezelőtt egy másik testbe, és hogy honnan ered Abe spéci kardja.

- Ezzel a történettel felvértezve indul el az öreg zsidó abban a járatban, amibe a paplanszájú denevér beleugrott, miután a napfény egy kicsit megperzselte, amikor kivetette magát a koncertterem ablakán. Ott összefut Gussal meg a Nyúlszájúval, akik egy csuklyával a fején elviszik Abe-et az Ősatyák vermébe, ahol végre kiderül, hogy heten vannak az ősvámpírok, és az is, hogy csak mert hajlandóak szövetkezni a zsidóval a Mester ellen, attól még nem lettek vegák (erre írtam, hogy "száradnak a valamilyen vértől a fregolin"... na, legalább ezt is ki lehet pipálni)

- A Csipet-csapat amilyen látványosan kivonult Manhattanból az évad végén, azért olyan messzire nem mentek, csak a címben is írt Brooklynig, hogy ott rendezzék be az új főhadiszállásukat, rácsokkal megerősítve meg minden. Eph és Nora a közelben tudnak egy orvosi labort, amit pár angolna lecsapkodása után birtokba is vesznek, mert valahogy még mindig nem tettek le arról az ötletről, hogy orvosi megoldást keresnek a férgekre. Hála istennek Ephnek a piától megjött az esze (ahogy azt is elmondja, hogy csak a gyerekelhelyezési per miatt szokott le az ivásról, egyébként esze ágában sem lett volna... köszi, írók Smile !), és megint csak emlékezteti Norát, hogy nincs az az ellenszer, amivel az áldozatokba újra emberi szerveket lehetne növeszteni a háromméteres vámpírangolnák és a féregzsákok helyett ( taps  újabb piros pont!), DE annyit talán tehetnek, hogy magát a férgeket kikapcsolják a rendszerből, azaz a már megfertőzötteknek annyi, de a járványra talán van megoldás. És hamarosan akad is két tesztalany, akiken később elkezdhetik a kísérleteket.

- Azért a humor sem maradt ki, Vas, Eph és Dutch folyamatosan cinkelik egymást, az öreg meg még mindig úgy csinál, mint valami rejtélyes bölcs, pedig csak egy szenilis vén hülye. Közli a többiekkel, hogy van neki egy külső raktára, egy fülke egy közraktárban, de amikor odaérnek, és kérdezik a többiek, hogy melyik az, csak annyit mond: "A számot nem tudom, de azt igen, hogy néz ki!".... Ismétlem, egy közraktárban  faceplam ...

- A két "fehér" trotty is új lendülettel szívná egymás vérét, ha még lenne nekik, de azért mellette Eichorstnak és Palmernek arra is van ideje, hogy a második fázist intézzék. Első lépésként vesznek valami tisztítószergyárat, de ahogy beszélnek róla, gondolom az ivóvízkészleteket akarják egy kis fehér féreggel megízesíteni, másrészt pedig egy újfajta sereget is létrehoznak Duckface segítségével (akinek szüksége is lenne a segítségre, a legutolsó csatában eléggé elhasználódott ez a teste, szóval esedékes megint a csere...), ami együtt jár azzal is, hogy Kelly kiválasztottként visszakapja a tudata egy részét és a beszédképességét (egyelőre mondjuk még csak addig jutott, hogy "Zack... Zack...", de ez végülis érthető), másrészt a régi hivatását is újra gyakorolhatja  hmmm ...

...erről viszont már tényleg nem akarok többet Smile .
Egyelőre jónak tűnt, még ha ez becsapós is lehet  hmmm . Az előzetesekben bemutatott inváziónak, kirajzásnak persze még nyoma sincs, az is csak mézesmadzag volt, de amit láttam, az helyére rakott egy pár kirakóst, elfogadhatóan viszi tovább a már meglevő szálakat, és nélkülözi a Szenilla típusú hülyeségeket Smile .

7/10
.
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   Hétf. Júl. 13, 2015 7:52 pm

Niwrok írta:
.
The Strain S02E01 - BK, NY

7/10
.

Köszi!!!

Akkor 13 hét múlva megnézem. Lehet, egyben nézve nem lesz olyan szörnyű... Rolling Eyes
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   

The Strain kibeszélő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
17 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17