Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 The Strain kibeszélő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptyKedd Szept. 23, 2014 2:41 pm

Niwrok írta:
Nem mindenkiben ragadt meg ám annyira ez a szelektívhulladékos jelenet, mint bennünk

Nem is értem, miért. Very Happy

Idézet :
Ezek a zombik állandóan néznek valamit, mint Kim Jong-Un

Akik nem vágnák, miről van szó; Kim Jong-Un Looking at Things Laughing Very Happy

Idézet :
Nekem nem volt ez a része sem rossz a jelenetnek, elvégre nappal volt, és napfényben a vámpírangolnáknak a szekrényben a helye

De hát a fia is a nappaliban nézte a focit, vagyis nem sütött annyira be a nap, hogy feltétlen a szekrényben kellett volna dekkolnia. De mindegy, nem volt a bajom a jelenet logikájával, egyszerűen vicces volt, hogy Gus feltépi a szekrényt, a zombianyja meg ott chillel. Very Happy

Idézet :
Hááát, izé... részemről inkább úgy mondanám, hogy erre a káoszra vártam úgy 4-5 résszel ezelőtt, de persze, jobb későn, mint soha

Ez irónia volt természetesen, bocs, ha nem jött át Razz

Idézet :
akkor nem Eph-et és Kelly-t eresztenék össze egy későbbi kézitusában, hanem Zacket és Kelly-t...

Elképzelem a jelenetet, hogy ott állnak egymással szemben, hatalmas dilemmában, küszködve az érzelmeikkel és a félelmükkel, már ott a könnycsepp a szemük sarkában, aztán hirtelen megjelenik Vaszilij, és hátulról irgalmatlanul szétbassza Kelly fejét egy machetével, majd mond valami Fet-esen laza oltást. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptyKedd Szept. 23, 2014 6:29 pm

Weide írta:

N: Hááát, izé... részemről inkább úgy mondanám, hogy erre a káoszra vártam úgy 4-5 résszel ezelőtt, de persze, jobb későn, mint soha.
Ez irónia volt természetesen, bocs, ha nem jött át Razz


Az a baj, hogy ez, azaz a beleszarás túl érzékeny pont nekem ahhoz, hogy poénra tudjam venni  silent ...

Weide írta:

N: Ennek a Zacknek van vér a pucájában. És ha a The Strainnek legalább annyi lenne, akkor nem Eph-et és Kelly-t eresztenék össze egy későbbi kézitusában, hanem Zacket és Kelly-t...
Elképzelem a jelenetet, hogy ott állnak egymással szemben, hatalmas dilemmában, küszködve az érzelmeikkel és a félelmükkel, már ott a könnycsepp a szemük sarkában, aztán hirtelen megjelenik Vaszilij, és hátulról irgalmatlanul szétbassza Kelly fejét egy machetével, majd mond valami Fet-esen laza oltást. Very Happy


Pl: "Nézd a jó oldalát, Eph: legalább nem kell tovább asszonytartást fizetned."  Smile
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptyKedd Szept. 23, 2014 7:47 pm

Niwrok írta:
Pl: "Nézd a jó oldalát, Eph: legalább nem kell tovább asszonytartást fizetned."  Smile
.

Most már tutira nem lesz több gyermekelhelyezési per. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptyKedd Szept. 23, 2014 10:38 pm

A legutobbi epizód vagyis a 11-ik!
Nem gondoltam volna, hogy van/lesz egy olyan karakter aki Zacknél is idegesitőbb lesz. Pedig van még pedig Szenilla. Én csalódtam benne mert amit a legutobbi epizidokban hozott kezdtem azt hinni, hogy (még ha be is van kattantva), de legalább normális mármint a kattanáson kivül. De nem mert most hirtelen eszébe jutott, hogy (vagy az íróknak), hogy elfogyott a cigije. Erre a Zacknek nem kellett több Ő elmegy Szennillának cigiért még ha addig is él. Ami majdnem sikerült. Amikor megláttam Gust a boltban azt hittem, hogy most lesz egy újabb ember akivel a csoport bövűl. Amúgy azon az alaguton akartam mondani, hogy Vas eléggé nehéz lesz átmenned, mert eléggé nagy darab vagy vagy csak a ruhája vastag?

Az mi volt már, hogy kimegy Szenilla a rácshoz és segitségért kiállt. Gondolom(Mivel ez a Strain-Föld) mindenki azt hitte, hogy egy hülye aztán mentek tovább vagy(és lehet ez közelebb van a valósághoz) a többi embert nem avatták be, hogy itt egy sorozatot csinálnak és hagyták az egészet a francba. Amit mi is tennénk ha nem lehetne olyan jól fröcsögni rajta. Főleg ilyen társasággal. Lehet majd személyesen többet fogunk nevetni ezen!

De jó látni, hogy azért van pár ember akikhez eljutott, hogy itt valami nem stimmel és átváltanak gyüjtögető életmódba! De, hogyha ilyen gyerekem lenne nem hiszem hogy sokáig megmaradna vagy úgymond "Golyófogónak" használnám. Viszont ha jól láttam mikor megy el a kocsi amiben Ephék vannak oldalt lehetett látni a nagy Tömeghisztériát, zavargásokat és volt egy bankautomata ahol sorban áltak, hogy kivehessék a pénzüket-> taps

Én nem lepödtem meg, hogy zombivámpirók lepik el a várost(Legalábbis elméletileg, de a városnak nincs tudomása erről!) és megy a metró, hisz ha elárasztja az óceán a várost és cápák jönnek akik támadnak és a metró megy akkor nekem ez már nem  nagy dolog! Bár sajna itt nincs a Dinamikus Duó, hogy segithessen! De most komolyan mit is vár eph Vastól, hisz Ő nem tősgyökeres New Yorki, hogy tudja milyen a közeledő metró hangja, bár azért arra kiváncsi vagyok, hogy ez a metró ez sebesmetró volt nem áll meg sehol csak a végállomáson?
Na ami még tetszett azon a megsült zombin, hogy Gus anyja milyen szépen aludt mint egy aranyos kis gyerek. Valamint a Bomba, ahogyan Gus megölte a tesóját, bár mintha felment volna a baseball ütön egy-két olyan izé. Aztán Nem értem, hogy miért kell eröltetni a Mesternek ezt az Arcát mert 1: sokkal félemeletes ha csuklya van rajta(legalábbis az volt mielőtt megtudtuk, hogy mi is van alatta) 2: Még költségvetésben is kiméletesebb hisz ha nem kell sminkelni,maszkolni aki játsza a mestert akkor azalatt az idő alatt lehetne valamit csinálni pl: valami értelmes dolgot írni.
Mi is volt még jó ja igen a: Az Öreg mennyire kész harcolni ezért az ügyért! Be menne a halálba. Akkor most a zombik tudnak beszélni vagy csak az átalakulás után?
Jó hír(ez számunkra is az?), hogy a gyerek marad az apjánál ez már biztos!

Weide: Szerintem azért kellett megtudnunk ezt a szemét szerencsétlenséget, hogy azoknak a kedves nézőknek akik elfelejtették a csávót akivel veszekedtek, hogy most értjék, hogy miért is boldog amiért szétverheti a fejét vagyis a fejét le a helyéről + Sok ember van akik nem járatosak annyira filmekben/sorozatokban mint mi, hogy tudják, ha valakiről van szó akkor őt látni fogjuk még! Vagy ez vagy azért, hogy még egyszer beleverjék az amerikaiak fejébe, hogy a Szemetet lekell vinni még pedig a megfelelő helyére tenni!
+ Mi volt az az kigyózó zombi az alagútban?
Hirtelen csak ennyi jutott eszembe úgy hogy titeket még nem olvastalak el csak Weide bevezetőjét mert sz@r@kodik a böngészőm. De amint elolvastam lehet reagálok rájuk. Vagy max nevetek!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 1:09 pm

The Strain S1E11 - The Third Rail


Hát, srácok, most nem igazán értelek benneteket... Question Ez a rész számomra kimondottan a pocsékok közé tartozik, egyszerre idegesítő és semmitmondó, a korábban értelmesnek tűnő szereplők böszmeségeivel, meg egy nikotinhiányos bolond öregasszonnyal...

- Az emlékeztetőn már felhúztam a szemem: mi köze lesz a történetnek a szemetes jelenethez. Gus anyjához való kötődésére jobb példát is hozhattak volna, bár szerintem itt inkább a főbérlő lefejezése volt a központi motívum. Gus akkor ölt úgy először, hogy nem önvédelemből tette.
Egyébként próbáltatok már narancssárga rabruhában hazasétálni valahonnan?? Azt hittem, át sem öltözik...
- Szenillától majdnem hülyét kaptam. Egy fél epizódnyi időt elbasztak arra, hogy rázza a ketrecet, mint egy állatkerti majom, hogy nikotinhiánya van, meg hamutartót keres a konyhában. Közben - mint egy jó pszichiáter - van ideje arra, hogy megállapítsa, Abe-nak sötét a lelke. Ebből se lesz románc, pedig múltkor már bíztam benne... Mad
- A kölyök elmegy cigiért... faceplam az egésznek semmi értelme, csak - ahogy Niwrok is írta - az, hogy összefusson Gussal. Hogy aztán minketten menjenek a saját útjukon tovább... Ehhh...
- Eph példázata az afrikai helyszínnel qrvára nem illik ide. Ezek 11 rész után még mindig orvosi problémaként kezelik az egészet... No ráadásul most Nora volt talpraesettebb. Másrészt meg a múltkori epizód végén ha jól emlékszem, épp egy könnyfakasztó beszélgetés volt/készült apa és fia között, ahhoz képest itt mintha mi sem történt volna, mindenki heppi ...
- De ami az egészben a legjobban zavart, az a négyfős csapat akcója. Bazmeg... először is milyen metro??? Honnan??? Hova??? És kit szállít, ki vezette? Most akkor le van zárva 2001 óta az állomás vagy nincs? SEMMI értelme nincs az egésznek, csak az, hogy félreugorjanak...
- Nem tudom, lehet, én nézek túl sok politikát, de ez az egész kompánia engem leginkább a Baloldali Összefogásra emlékeztetett. Basszus éles helyzetben arról vitatkozni, ki a vezér, ki miért csinálja az egészet. fuck off Nekem egyáltalán nem tetszettek az egymás oltásai, adott szituban teljesen életszerűtlen és hiteltelen volt. Összeállt a csapat. No persze...
- A vámpírzombik új mozgási képességről tettek tanúbizonyosságot az alagúttal. Eddig szó sem volt róla, hogy a vánszorgáson és a kitekert nyakkal nyelvnyújtogatáson kívül másféle mozgásra is képesek. Apropó: Vaszilij simán lefejezi őket anélkül, hogy kinyújtanák a nyelvüket. Sőt, az alagútban nem lett volna egyszerűbb nyelvvel visszahúzni a patkányirtót???
- Az öreg meg a végén... faceplam addig még csak hagyján, hogy szétveri a Mester franciaágyát, de az az eszement indulat, az az átgondolatlan harag, pont nem azt a figurát takarja, aki eddig ő volt. Megszállta a Sötét Oldal... Smile
- Eph és az exe... Ez még komolyan azt hiszi, hogy a nő jól van???
- S végül a Mester. Nem, áááá, nem öli meg Ephet. Miért is tenné?? BESZÉLGET vele, míg megjönnek a többiek, hogy aztán el tudjon menekülni. Az ilyen klisékre haragszom a legjobban. :fuck2:

Ez a rész inkább fájt és idegesített, mint hogy tetszett volna.


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 2:34 pm

R2-D2 írta:

The Strain S01E11 - The Third Rail

Hát, srácok, most nem igazán értelek benneteket... Question Ez a rész számomra kimondottan a pocsékok közé tartozik, egyszerre idegesítő és semmitmondó, a korábban értelmesnek tűnő szereplők böszmeségeivel, meg egy nikotinhiányos bolond öregasszonnyal...


Csak a magam nevében beszélhetek, de a választ, amit már oly sokszor körbeírtunk, Mr. White foglalta egyetlen frappánsan rövid kifejezésbe épp a mostani rész kapcsán: "Strain-Föld"

Tulajdonképpen azt az egy félreértést teszi ez helyére, amivel nekiindultunk, és amitől néha -bevallom- nekem sem könnyű elszakadni, bármennyi baromság is jön szembe: ezt a sorozatot senki nem veszi komolyan. Különösen az írók nem. És egyre kevésbé. Vagy ti el tudtok képzelni egy meetinget, ahol a stáb megbeszéli, hogy "Igen, akkor ugye mind egyetértünk benne, hogy a mai részben tíz perc arról fog szólni, hogy a szenilis vénasszony nem tud meglenni cigi nélkül."? Vagy hogy egy komoly cégnél elhangzik a "Mi lenne, ha a csapatnak félre kéne ugrania valami burleszk-szerűen oda nem illő dolog elől, mint mondjuk egy metró, de akadály nélkül tudnának elmenni egy rakás alvó vámpírangolna mellett?", és az a fickó még másnap is ott dolgozik?

Strain-Föld a horrormese-filmek világának közvetlen szomszédja, ahol a Sharknado, a Ghost Shark, az Undead, a Piranha 3DD és az Asylum örökbecsűi tanyáznak. Csak te ezeket zsigerből utálod, én meg általában  Wink ...

R2-D2 írta:

- Eph példázata az afrikai helyszínnel qrvára nem illik ide. Ezek 11 rész után még mindig orvosi problémaként kezelik az egészet... No ráadásul most Nora volt talpraesettebb.


Még ha ez nem is látszik ezüstkarddal meg UV-bombával a kezükben, ők tudósok Smile . CDC-sként kerültek a sorozatba, aminek persze  kényszerítő oka volt: rajtuk keresztül tudták elsőként megmutatni a repülőgép belsejét, az ő kezelésükben voltak az olyan "fertőzött tárgyak", mint a szekrény, és ők boncolhatták fel a pilótát, amikor is lehetőség volt három méteres vámpírangolnákat mutogatni. Ennyi... Az összes többi, hogy ők miként lesznek a "csapat" tagjai, már lényegtelen; van például egy számítógépes játék (Dead Island), ahol a hasonló zombigyilkos-megmentő "csapat" egy rapperből, egy kiöregedett amerikaifocistából, egy kémcsajból meg egy szakácsból áll. A stáb meg végig azon izzad, hogy megmutassa, ha ezekből lehet "csapat", akkor miért ne lehetne egy vén zacisból, egy rovarírtóból, egy hackerből és két tudósból.
Én inkább kicsit örülök ezeknek a beszélgetéseknek, mert legalább ez is egy olyan dolog, ami a stábnak már nem fontos, de mégis figyelmet fordít rá, miközben nagyon sok kérdésre már nem... apropó, vajon mi lehet Bolivarral? Na, értitek ti... Az is egy jó dolog szerintem, hogy azért már nem gyógymódokról ábrándoznak, csak a maguk számára próbálják "megracionalizálni" mindazt, ami történik és amit csinálnak, még akkor is, ha ez nem orvosi probléma, de számukra Fertőzésként viselkedik, ahol a "zéró pácienst", a gócot kell megtalálni és semlegesíteni...

Nora azt hiszem, azért tűnik most talpraesettebbnek, mert az ő szerette már relatíve biztonságban van, Ephé meg dögrováson... Norának az elveivel kellett szembe mennie, azzal, hogy bárki is embereket öljön a vámpírangolaság terjedésének lassítása, megakadályozása miatt, Eph-nek meg a személyes érzéseivel, és retteghet, hogy bármelyik sarkon Kellyvel akad szembe, aki integet neki... a tágra nyitott nyelvével.

R2-D2 írta:
- Basszus éles helyzetben arról vitatkozni, ki a vezér, ki miért csinálja az egészet.  fuck off  Nekem egyáltalán nem tetszettek az egymás oltásai, adott szituban teljesen életszerűtlen és hiteltelen volt. Összeállt a csapat. No persze...


Persze, hogy az, de ezen legalább szívből tudtam mosolyogni, nem csak kínomban Smile ... Nehogy már ez nem egy véres komédia két balfasszal a főszerepben, akik akkor is a farkukat fogják méricskélni, amikor lerohanják őket a vámpírok, és mindezt egy Duckface főgonosz ellen, aki már a második esetben játszik addig az étellel, amíg az meg tud szökni Very Happy !

Apropó, hol lehet Eichrost? Még mindig a lábsebét nyalogatja? Csak mert az négy(!) része volt.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 3:36 pm

Niwrok írta:

Tulajdonképpen azt az egy félreértést teszi ez helyére, amivel nekiindultunk, és amitől néha -bevallom- nekem sem könnyű elszakadni, bármennyi baromság is jön szembe: ezt a sorozatot senki nem veszi komolyan. Különösen az írók nem. És egyre kevésbé.

Én egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy ők ezt nem veszik komolyan. Fixen úgy gondolom, hogy de. Szerintem fixen ennyire hülyének néznek mindenkit: ráadásul azért, ahogy olvasgatom a netet, a nézők nagy többsége be is kajálta...  faceplam

Sajna én erre nem tudok komédiaként tekinteni - eddig sem tudtam,meg ezután se tudok...


Niwrok írta:

Apropó, hol lehet Eichrost? Még mindig a lábsebét nyalogatja? Csak mert az négy(!) része volt.
.

A fenébe, ezt a kérdést akartam még beletenni írásom végére... Rolling Eyes Kissé fura, hogy a főnöke elleni támadáskor nincs sehol.

Meg, ha már támadás: egyrészt ez a fénybomba tisztára olyan volt, mint a Pengében (sőt, a szétnyíló száj is olyan), másrészt meg, ha ennek a négy szerencsétlennek sikerült megtalálni a fővámpírt, a Nyúlkommandónak miért nem??


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 4:39 pm

R2-D2 írta:

Én egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy ők ezt nem veszik komolyan. Fixen úgy gondolom, hogy de. Szerintem fixen ennyire hülyének néznek mindenkit: ráadásul azért, ahogy olvasgatom a netet, a nézők nagy többsége be is kajálta...  faceplam
Sajna én erre nem tudok komédiaként tekinteni - eddig sem tudtam,meg ezután se tudok...


A komolyan vevés nálam azt jelentené, hogy összefüggésében látják és kezelik a film eseményeit... amit biztos, hogy nem csinálnak Smile . Ahogy a "nem veszik komolyan" sem azt jelenti, hogy beleszarnak az egészbe. Hogy hülyének néznek mindenkit, az nem kérdés, de ők ezt tudatosan, akarattal teszik, lévén médiaszakemberekről van szó; ők abban profik, hogy felismerjék egy nézői szegmens igényeit, és megtalálják azt a módot, ahogy ez a nézői igény kielégítésre kerülhet. És pontosan ezt is tették... csak nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy mi nem igazán vagyunk ebben a körben.
Azért hoztam a Sharknadot példának, mert szerintem a Strain egyre inkább ebbe az irányba mozdul el (vagy lehet, hogy mindig is ott volt, csak mi nem vettük észre), és biztos sokan vannak, akik azért szeretik, mert szeretnek bosszankodni rajta, hogy már megint mennyi hülyeség van benne, ahogy a Győzike-showt is sokan ezért nézték, vagy szeretnek röhögni az idiótaságain.... amellett, hogy egyébként akad -felszínes- dráma és látványos akció is. Nem hiszem -bár lehet, hogy ezzel túlbecsülöm pár ember szellemi kapacitását-, hogy ténylegesen bárki érdekesnek, izgalmasnak és fontosnak tartja, ahogy a mexikóiak leviszik a szemetet, meg ahogy a szenilis nyanya cigiért sírva rázza a majomketrecet  Very Happy .
Ez a sorozat azoknak készült, akik szeretnek hülyének nézve lenni, meg azoknak, akik szeretnek hülyéskedni ezen a szinten, és mindezt egy izgalmasnak ígért zombi-apokaliptikus vámpírkonspiráció keretében szeretnék csinálni.
Mindenki másnak ott a The Walking Dead  Wink .
Szerintem  Smile .

R2-D2 írta:

Meg, ha már támadás:... ha ennek a négy szerencsétlennek sikerült megtalálni a fővámpírt, a Nyúlkommandónak miért nem??


Mert nekik nem volt egy Vasilijük, aki úgy ismeri az alagutakat, mint a tenyerét, ugye lol2 , és aki látta volna, merre menekülnek a patkányok, és ebből visszafejtse, hol van az, ami elől menekülnek Smile ... Nekik csak egy vudu-dajkájuk van... és ha jól sejtem az előzetesekből meg a borítókból, akkor nemsokára egy Gus-uk.
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 6:15 pm

.
The Strain kibeszélő - Page 12 2vns745

Ezt, komolyan Very Happy ?
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 6:48 pm

Niwrok írta:
.
Ezt, komolyan Very Happy ?


Hát ez így még kurva jobb, utólag, külön nézve. Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 6:55 pm

Weide írta:

Hát ez így még kurva jobb, utólag, külön nézve. Very Happy Very Happy


Bocs a belenyúlásért Smile, de nekem külön még csak-csak, na de sztereóban már nem...
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 6:58 pm

Niwrok írta:
Weide írta:

Hát ez így még kurva jobb, utólag, külön nézve. Very Happy Very Happy


Bocs a belenyúlásért Smile, de nekem külön még csak-csak, na de sztereóban már nem...
.

Very Happy Semmi gond, de nem bírok betelni vele. Odamegy. Megáll. Nyakaz. Vár. Nyakaz. Visszamegy. Mindezt full fapofával. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 8:04 pm

Niwrok írta:
.
The Strain kibeszélő - Page 12 2vns745

Vasilij Rulez!
Amúgy mi a baj a Sharknadoval? Azon annyit lehet röhögni, hogy már behalsz rajta! A 2. rész is ajánlott!
R2 végül jó, hogy megválasztottuk a Strain-t a közös sorozatnézésre? Legalább a fikázásra!
Szerintem a Nyúlkommandót ebben az évadra már ne várjuk! De ne legyen igazam!
Nem véletlen a Penge hasonlítás és gondolom a 2. részben is voltak ezek akik a "rendes" vámpirók harcoltak, hisz Del Toro átmentet ide pár dolgot. Már csak Ron Perlman hiányzik! Lehet, hogy a Strain a Penge 2 előzménye!
Remélem a mesternek is eszébe jut, hogy nem volt ott az exnáci! Lehet majd azt kell nézzük majd, hogy a Mester úgy bünteti meg, hogy beszélget vele vagy ezzel inkább minket nézőket bünteti, nem tudom!
Apropó elfelejtettem valamit odaírni az írásomhoz:
Nagyon bejött hogy leütik a vámpírokat és a kamerára tapad bár giliszta!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 8:31 pm

Mr. White írta:

Vasilij Rulez!
Amúgy mi a baj a Sharknadoval? Azon annyit lehet röhögni, hogy már behalsz rajta! A 2. rész is ajánlott!


A Sharknado részemről nem baj. Mérce Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 EmptySzer. Szept. 24, 2014 8:35 pm

Mr. White írta:
Lehet, hogy a Strain a Penge 2 előzménye!

lol! Erre még nem gondoltam...

Mekkora cliffhanger lenne Wesley Snipes feltűnése a sorozat végén. Mint a Nyúlkommandó ifjú padawanja... Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The Strain kibeszélő - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Strain kibeszélő   The Strain kibeszélő - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
The Strain kibeszélő
Vissza az elejére 
12 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 1.0
» Triangle kibeszélő
» 12 majom kibeszélő
» Alien Universe kibeszélő
» Trónok harca kibeszélő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: