Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Moziajánlók

Go down 
+10
mesterjani
Joe Cornelius Hallenbeck
Weide
Mr. White
butch
Niwrok
DragonSlayer
RaptorZ
Remo
R2-D2
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50 ... 55  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: A galaxis őrzői 2. / The Guardians of the Galaxy vol.2.   Moziajánlók - Page 45 EmptyVas. Május 07, 2017 10:30 pm

.
A galaxis őrzői 2. / The Guardians of the Galaxy vol.2.

Szívesen írtam volna hosszabban is erről a filmről, de sajnálattal kellett tudomásul vennem a végén, hogy nincs nagyon mit. Ugyan van egy új szereplő, Ego, akinek többszörösen is nagy szerepe van Quill életében, de ami vele történik, az két mondatban elmesélhető. A film maradék 90%-ából 50-et a fullra be-LSD-zett látványvilág teszi ki, 20-at az előre- és visszautalások, a retro, a nosztalgia és a kameók, 10-et a többször is érzelgősségbe átcsapó érzelmesség a barátságról, a testvériségről és a TSALÁDRÓL (még jó, hogy Vin Diesel helyben volt, hogy ezt is megkönnyezze...), a maradék 10 pedig a hol cuki, hol vicces, hol idétlen, hol blőd humor teszi ki. Azon kívül, hogy a film mennyire felejthető már menet közben is, ez utóbbival volt a legnagyobb bajom -és ahogy utánaolvastam, nem csak nekem-, hogy sokszor már mindez bárgyú és fárasztó, hogy mindenhova be kell nyomni valami hülyeséget (a szőnyegnél éreztem leginkább, hogy valaminek már nagyon az asztalra kellett volna csapni arrafelé...).

De magát a világot megint érdekesen bővíti újabb lényekkel és népekkel, menet közben annyira nem is feltűnő, hogy milyen üres mindez, hogy mennyire csak a rövidtávú ingerek fontosak benne... Most éppen nálam ez a legjobb film, amiben nem történik semmi.

8/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 EmptyVas. Május 07, 2017 10:49 pm

Niwrok írta:
.
A galaxis őrzői 2. / The Guardians of the Galaxy vol.2.

8/10
.


egyetért


Nekem iszonyat bejött a retro, meg a kicsi Groot. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 EmptyVas. Május 07, 2017 11:01 pm

R2-D2 írta:
Niwrok írta:
.
A galaxis őrzői 2. / The Guardians of the Galaxy vol.2.

8/10

egyetért
Nekem iszonyat bejött a retro, meg a kicsi Groot. Smile


Alapból már néha unom az állandó retrot a filmekben, de ennek a társaságnak és Quillnek annyira benne van a lényegében, hogy itt én is tudtam élvezni Smile .

A bevezetővel meg belőtték a stílust, hogy inkább az "Ágacska" van a fókuszban, így a többi sem lepett meg annyira, bár Grott néha már sok volt, főleg a gombnyomós meg a tarajos résznél.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 EmptyVas. Május 07, 2017 11:06 pm

Niwrok írta:

A galaxis őrzői 2. / The Guardians of the Galaxy vol.2.

A bevezetővel meg belőtték a stílust, hogy inkább az "Ágacska" van a fókuszban, így a többi sem lepett meg annyira, bár Grott néha már sok volt, főleg a gombnyomós meg a tarajos résznél.
.

Nekem nem, akárki rajzolta, annyira zseniális lett, hogy én még órákig elnézegettem volna... de a Debil H...Wink meg a Mary Poppins poén is ütött. lol!
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 EmptyHétf. Május 08, 2017 12:07 am

Niwrok írta:
.
A galaxis őrzői 2. / The Guardians of the Galaxy vol.2.

Szívesen írtam volna hosszabban is erről a filmről, de sajnálattal kellett tudomásul vennem a végén, hogy nincs nagyon mit. Ugyan van egy új szereplő, Ego, akinek többszörösen is nagy szerepe van Quill életében, de ami vele történik, az két mondatban elmesélhető. A film maradék 90%-ából 50-et a fullra be-LSD-zett látványvilág teszi ki, 20-at az előre- és visszautalások, a retro, a nosztalgia és a kameók, 10-et a többször is érzelgősségbe átcsapó érzelmesség a barátságról, a testvériségről és a TSALÁDRÓL (még jó, hogy Vin Diesel helyben volt, hogy ezt is megkönnyezze...), a maradék 10 pedig a hol cuki, hol vicces, hol idétlen, hol blőd humor teszi ki. Azon kívül, hogy a film mennyire felejthető már menet közben is, ez utóbbival volt a legnagyobb bajom -és ahogy utánaolvastam, nem csak nekem-, hogy sokszor már mindez bárgyú és fárasztó, hogy mindenhova be kell nyomni valami hülyeséget (a szőnyegnél éreztem leginkább, hogy valaminek már nagyon az asztalra kellett volna csapni arrafelé...).

De magát a világot megint érdekesen bővíti újabb lényekkel és népekkel, menet közben annyira nem is feltűnő, hogy milyen üres mindez, hogy mennyire csak a rövidtávú ingerek fontosak benne... Most éppen nálam ez a legjobb film, amiben nem történik semmi.

8/10
.

Remek analízis, egyben Disney- vagy ha úgy tetszik Hollywood-kritika az, amit írtál. Nosza, menjen a FB-ra meg Xpressre. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: A tökéletes gyilkos   Moziajánlók - Page 45 EmptyHétf. Május 08, 2017 10:01 pm

.
A tökéletes gyilkos

A BRFK gyilkossági csoportjának nyomozója, Kamenár a kiégett zsaruk mintapéldánya is lehetne. Ebben mondjuk csak részben van szerepe a munkájának, sokkal inkább a széteső családjának, a tinédzser lánya pár évvel korábbi elvesztésének, és annak, hogy ezt a tragédiát a felesége csak úgy tudta feldolgozni, hogy kolostorba vonult. Az egyre mogorvább és iszákosabb Kamenár így egyre-másra vállalja a kockázatos helyzeteket, anélkül, hogy különösebben érdekelné a dolog, egészen addig, amíg egy török drogkereskedő megölése kapcsán fel nem bukkan egy arc a múltból: Petra... A lány annak idején Lizának, Kamenár lányának volt a barátnője, és bár bizonyíték nem volt, a nyomozónak meggyőződése, hogy része volt Liza halálában... és most mégis segítenie kéne neki. Petra prostiként volt a gyilkosság helyszínén, minden körülmény ellene szól, de a lány azt mondja, volt ott még valaki, egy maszkos férfi, aki után semmilyen nyom nem maradt. Kamenár pedig, viaskodva a lelkiismeretével, maga kezd az ügy felderítésébe.

A "magyar" és a "krimi" szókapcsolat nem túl gyakori, így ahogy olvastam róla, kíváncsi lettem rá... még ha a kifejezés túl nagy bizakodásra sem ad okot. Ezt a kevés elvárást sikerült alulmúlni, ha nem is túlságosan. Kezdeném a pozitívumokkal, az lesz a rövidebb: Kamenár drámájában voltak jobb motívumok, ahogy a Petrával való kapcsolatában is (a sziklapárkányos jelenet volt talán mind közül a legjobb)... és ennyi. Minden más vagy közhelyes, vagy erőltetett. Nálam elég nagy hiba, ha egy sztori úgy akar rejtélyes lenni, hogy alapvető információkat is elhallgat, ami csak a karakterek kapcsolatát építené, én meg a film felében találgathatom, hogy ez ki, meg hogy hogy a picsába kerül a sztoriba egy apáca... a XXI. században... Nagyjából hasonló hiba, ha karácsonyfaként aggatják tele a sztorit csicsás kellékekkel, hogy érdekesebbnek tűnjön, kezdve rögtön az elején azzal a hülye öngyilkossági kísérlettel, folytatva a drágaköves mobillal meg az ujjlenyomat-leolvasós csodával, aztán a fináléval a katakombában... és nem tudom, az apácát mondtam már? A zsaruk, Kamenár kollégái a másik végletként futószalagon érkeztek a sablon-karakterek közül, így persze kell egy félrekúrós, egy roma és befigyel egy kis homoerotika is, az egyetlen rendőrnő meg csak arra jó, hogy minden jelenetében hozzon két pohár kávét. Hogy eközben nyomozás gyakorlatilag nincs, mert a nyomok időzítve kerülnek elő, cserébe viszont két zuhanyzós jelenetet is végig lehet nézni, meg Petrát kombinéba kikötözve ágykeretekhez és csőradiátorokhoz, és persze kell félbehagyott szexjelenet is... amellett hogy a logika itt is szitokszó, épp csak feltűntek...

Ez az a krimi, aminél fél óra után rájöttem, hogy szívesebben nézném a Lindát... ez is egy megfejtés, de nem a legelőnyösebb egy film szempontjából...

3,5/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 EmptyHétf. Május 08, 2017 11:05 pm

Niwrok írta:
.
A tökéletes gyilkos

Ez az a krimi, aminél fél óra után rájöttem, hogy szívesebben nézném a Lindát... ez is egy megfejtés, de nem a legelőnyösebb egy film szempontjából...

3,5/10
.

lol!

De ez jó is egyben, ezt nem kell felírni...
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Tűnj el!   Moziajánlók - Page 45 EmptyKedd Május 16, 2017 1:15 pm

Niwrok írta:
.
Tűnj el! / Get out!

Nem egy helyen azt olvastam, hogy horrornak nem, legfeljebb thriller-nek tekinthető, de hogy leginkább társadalmi szatíraként működik (a feketék helyzetét illetően)... hát, inkább csak "működött volna", ha kevesebb az abszurd meg a morbid...

6,5/10

Ma csak röviden, egyrészt mert időm szűkös - másrészt meg mert nincs róla mit mondani. Nagyjából leírtál mindent, az értékelés is helytálló, nálam is kb ennyire jön ki. Többnyire unalmas, és érdektelen, maximálisan kiszámítható és egyáltalán semmi horror jellege nincs. Nálam leginkább talám thrillerként működött (már amikor működött), én sem a társadalmi szatírát, sem a bizonyos portálokon magömlést okozó rasszizmustagadást nem véltem benn felfedezni. Sajnálom.

A címe eleve tök spoiler, a csavar szinte törvényszerű, az egész koncepció szerintem tök baromság. Már a kávéscsészés hipnózissal és a kocogtatással az, de aztán ez az orvosi vonal... ehhh. Amikor meg mondta a csaj, hogy "Kapd el, nagypapa!" felröhögtem. Nekem csak egy ideig volt csak kérdés, Rose hol áll - ugyanakkor megint csak eszembe jutott, hogy fene a gusztusát. disgusting

Nem félelmetes, nem ijesztő - a trancsír tényleg felesleges volt - nem horror, de legfőképp nem jó. Csak megint felkapták... valamiért.


65%
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 EmptyKedd Május 16, 2017 7:48 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:
.
Tűnj el! / Get out!

Nem egy helyen azt olvastam, hogy horrornak nem, legfeljebb thriller-nek tekinthető, de hogy leginkább társadalmi szatíraként működik (a feketék helyzetét illetően)... hát, inkább csak "működött volna", ha kevesebb az abszurd meg a morbid...

6,5/10

A címe eleve tök spoiler, a csavar szinte törvényszerű, az egész koncepció szerintem tök baromság. Már a kávéscsészés hipnózissal és a kocogtatással az, de aztán ez az orvosi vonal... ehhh. Amikor meg mondta a csaj, hogy "Kapd el, nagypapa!" felröhögtem.

65%


A hipnózis nekem még éppen tetszett, kávéscsészéstől, kanalastól Smile ! Nekem feszült volt a jelenet, ahogy Christ "lebénították" vele, és az is tetszett, hogy a hétköznapi tárgyak, zajok milyen hatékonyak egy "alvó ügynökkel" szemben. Csak egy kis csészekocogtatás, és mégis milyen parancsoló tudott lenni Smile !
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 EmptyPént. Jún. 16, 2017 8:17 pm

Niwrok írta:
.

A martfűi rém


Nem véletlenül ajánlottam külön is az előzetesét pár hónapja, hiszen az nagyon meggyőző volt, sokféle érdekes réteggel: a gyilkosságok feszültsége, az ártatlanul elítélt ember drámája, a nyomozás izgalma, a rendőrök tehetetlensége, a lakosság félelme, és mindeközben az egészet gúzsba kötő felsőbb hatalom és a politikai háttér miatt ez akár az utóbbi évek legjobb magyar filmje is lehetne. De részemről nem az, hiába tartják sokan annak.

Sajnálom, annyira kevés kellett volna...

6/10
.

Nekem ennél picit jobban tetszett, az általad írtakkal egyet értek, de én már annak is tudok örülni egy magyar film esetében, ha nem rí le róla rögtön, hogy magyar. Itt a kamerahasználat, a képi világ, az egész háttér vérprofi, végre nem az unalomig ismert színészek arcát kell látnom...

A történet kissé tényleg szétszórt és nagyvonalú, valóban lehetett volna kicsit több és erősebb korrajzot beletenni, de szerencsére sem a magyar nihill, sem a ripacskodás nem került túlságosan előtérbe. A faszi meg... az a színész, Hajduk Károly meg annyira, de annyira jól játszotta ezt a beteg állatot, hogy hihetetlen. Az egész icipicit emlékeztetett a Túsztörténetre, abban is azt mondták, Magyarországon nincs emberrablás - itt meg nincs sorozatgyilkosság )ld. még a 44-ik gyermek, Szovjetúnió).

Szóval jó volt, köszi, egy újabb érdekes és jól megcsinálta magyar film. Nekem

75%

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 EmptyPént. Jún. 16, 2017 10:51 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:
.

A martfűi rém

6/10

Nekem ennél picit jobban tetszett, az általad írtakkal egyet értek, de én már annak is tudok örülni egy magyar film esetében, ha nem rí le róla rögtön, hogy magyar. Itt a kamerahasználat, a képi világ, az egész háttér vérprofi, végre nem az unalomig ismert színészek arcát kell látnom...

A történet kissé tényleg szétszórt és nagyvonalú, valóban lehetett volna kicsit több és erősebb korrajzot beletenni, de szerencsére sem a magyar nihill, sem a ripacskodás nem került túlságosan előtérbe. A faszi meg... az a színész, Hajduk Károly meg annyira, de annyira jól játszotta ezt a beteg állatot, hogy hihetetlen. Az egész icipicit emlékeztetett a Túsztörténetre, abban is azt mondták, Magyarországon nincs emberrablás - itt meg nincs sorozatgyilkosság )ld. még a 44-ik gyermek, Szovjetúnió).

Szóval jó volt, köszi, egy újabb érdekes és jól megcsinálta magyar film. Nekem

75%


Akkor ez már hányadik is Smile ? Ha valaki csak ezt a hetet nézi, azt hiheti, hogy ez egy magyarfilm-blog... kis sorozatos beütéssel Smile .

Örülök, hogy tetszett, hogy jobban tetszett. Egy csomó jó dolog van benne, sok szempontból profi, aztán majd az újranézésnél meglátom, hátha...
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 EmptyPént. Jún. 16, 2017 11:34 pm


Niwrok írta:
.


Ha valaki csak ezt a hetet nézi, azt hiheti, hogy ez egy magyarfilm-blog... kis sorozatos beütéssel Smile .


lol! Voltunk már spanyolfilm-blog is... most épp nemzetiek lettünk. Átmenetileg. Wink
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Verdák 3   Moziajánlók - Page 45 EmptyHétf. Jún. 19, 2017 1:13 am

.
Verdák 3


A Verdák iránti családi rajongás bizonyítaként most tudnék mellékelni több fotót, amin a gyerekek gyűjteményeként több, mint 100 db (!!) Verdák kisautó sorakozik itthon - szóval, igen, a Lecsó után nekem/nekünk mindig is a Verdák volt a legjobb Pixar film. És igen, én a második részt is kifejezetten szerettem, bár elismerem, kicsit szokni kellett a James Bondos kémfilm hangulatot. Ezek után nem is kérdés, hogy az időközben megvénült (Smile) gyerekekkel együt csak beülünk McQuen újabb kalandjára, kíváncsi voltam, hova viszik a történetet... az előzetes ismeretében meg aztán pláne.

Nos, azt kell mondjam, a sok-sok nagy mozifilm csalódása után ez volt az idén az első, ami maximálisan hozta az elvárásaimat. Nagyon-nagyon tetszett, ilyennek kell lennie egy minőségi folytatásnak. Kicsit fura ugyan, hogy a második rész, mintha meg sem történt volna, de sebaj: ez egyszerre volt egy remekbeszabott váltás és egy óriási feelingű nosztalgiabomba az első rész iránt. A JW-höz hasonlóan egy olyan fun service ami mer és képes újat is mutatni, millió jelenetben, szövegben megidézik a kezdeteket, Villám Doki sorsára jut, legyőzik az ifjak... neki pedig vissza kell kapaszkodnia a csúcsra. A film közepe, az edzéssel nem egyszer a Rocky 4-et juttatta eszembe, a finálé meg maga a tökély. Sokkal jobb ez így, mintha csak simán megint győzne a kis piros versenyautó. Ez így érzelmes, tökéletes lezárása egy pályafutásnak.

Még szerencse, hogy tényleg kinőttek belőle a srácok, mert megint vehetném a rengeteg új figurát, amit ehhez gyártani fognak. De milyen jó is volt 10 éve, mikor még azokat kellett gyűjteni...


85%



.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Gru 3   Moziajánlók - Page 45 EmptyVas. Júl. 02, 2017 11:16 pm

Gru 3


Gruval már az első találkozásunkkor kicsit nehezebben barátkoztam meg, viszont a minyonok, azok az áldott minyonok olyannyira feldobták a vékonylábú főhősünk önálló filmjeit, hogy azóta az egyik kedvencünk lett a franchise itthon. Az év sok-sok animációja közül pedig csak két film volt biztos, amire a kis család együtt zarándokol a moziba, a korábban említett Verdák 3 mellett a Gru 3 volt a másik. Ahogy egyébként elnézem a srácokat (meg az előzeteseket), más már nem is lesz.

Szóval Gru 3. A netes írások leginkább azt emelik ki, hogy olyan semmilyen az egész, hogy nem rosszabb, de nem is jobb, mint az előző kaland, hogy teljesen ötletszegény a forgatókönyv, no meg hogy nem igazán tudnak mit kezdeni a megjavult gonosztevő karakterével. Utóbbiakat osztom, de én azt is állítom, hogy ez bizony rosszabb, mint bármenyik Gru/Minyonos mozi, ez egy roppant kínos, ötlettelen és humortalan forgatókönyvvel megáldott, ámde profi módon megcsinált újabb animációs film. Ami tökéletesen illeszkedik egyébként a nagy mozis trendbe, tele van utalással, amit az elsőszámú célcsoport tuti nem ért, még több akció, pörgés és látvány adja a film alapját.

Hiába dicsérik a mozi antagonistáját, az új gonoszt, annak 80-as években leragadt stílusa, hangulata, azzal a sok zenével minden volt, csak nem jó. Pedig én aztán tudnám értékelni azt az időszakot... de most csak kínosan feszengtem a filmen. Néhány poén jó volt (Gru rágógumigatyában király!), de összességében ilyen keveset még nem nevettem olyan filmen, amiben minyonok voltak - akik tulajdonképp nincsenek is. Elég korán lelépnek Gru-tól, utána kb annyi a dramaturgiai szerepük, mint mondjuk Motkánynak a Jégkorszakban.

Dru pedig, Gru eltitkolt ikertesója... nos, az már az előzeteseben is ciki volt, másfél órán keresztül meg kifejezetten irritáló. Nem működik jóformán semmi, amit köré írtak, ő is inkább fárasztó és idegesítő, mint vicces. Tudom, hogy nem én vagyok az elsőszámú célcsoport, de ha már a kölköknek sem jön be, akik eddig valahány részen sírva visítottak, akkor a hiba nem csak nálam van.



70%




.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Baby Driver   Moziajánlók - Page 45 EmptyKedd Júl. 04, 2017 10:44 pm

.
Nyomd, bébi, nyomd! / Baby Driver

"Romantikus heist-musical"? Úgy hangzik, mint egy baromság, pedig csak egy olyan film lesz az eredménye, ami inkább stílusos és ritmusos akar lenni, meg egy kicsit drámai is, mint hogy a rablások vagy a menekülések izgalmára helyezné a hangsúlyt. Ahogy Baby életében, a zene körbevesz és meghatároz mindent, aminek olyan viccesen abszurd, zseniálisan bolond vadhajtásai lesznek, mint a zenére "hangszerelt" lövöldözések. Aki jobban otthon van ezekben a zenékben, annak biztosan erősebben fog lüktetni az agyában a vér, mert a jobb szakaszokban a tempóval nincs hiány, de sajnos túl sokszor csak a zavaró fülzúgás marad, a bevezető melók előkészítésének unalma, a túlságosan karikatúra-szerű ellenfelek, és az, ahogy a zenés poénok egy idő után kifulladnak.

Nem volt rossz, egészen kellemes részei is akadtak, de ettől ez még nekem tényleg csak "Baby" a Drive-hoz képest, és Wrighttól is jobban tetszett a Scott Pilgrim.

7/10
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moziajánlók - Page 45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 45 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Moziajánlók
Vissza az elejére 
45 / 55 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50 ... 55  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: