Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános film topik

Go down 
+8
Niwrok
Mr. White
Weide
Joe Cornelius Hallenbeck
butch
Remo
LordPicard
R2-D2
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 39 ... 57  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 15, 2016 6:42 am

R2-D2 írta:


Mielőtt felébredek

Terveztem, hogy hosszabban is írok róla... de aztán rájöttem, hogy nem tudok. Egyészt annyira semmilyen a film, hogy az utóbbi idők legkevesebb inspirációját adta (volna), másrészt meg... töredelmesen bevallom, nem értem. Láttam egy 90 perces, horrorfilmnek titulált családi drámát és értetlenül álltam fel a fotelből utána... scratch

Mindegy, nem volt annyira rossz, vannak benn jó képek, friss, modern családi thriler/dráma, némi horror beütéssel. Másfél órát megér, ha '"valaki" megnézi, magyarázza el nekem, mi is történt a végén.

70%


Na, most te előztél meg egy orrhosszal Smile ! Hónapok óta figyelem, a múlt héten "be is gyűjtöttem", de most volt más, amit néztem.
Jövő héten a "valaki" igyekszik megnézni és ötletelni a végéről Smile.

"Ha már beszélünk"... Narcosszal hogyan tervezel? Van már hozzá felirat?
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 15, 2016 11:33 am

Niwrok írta:

Jövő héten a "valaki" igyekszik megnézni és ötletelni a végéről  Smile.

Érdeklődésel várom! Smile

Niwrok írta:
"Ha már beszélünk"... Narcosszal hogyan tervezel? Van már hozzá felirat?

E8-ig van. Úgy terveztem, hétfőn kezdem, napi két résszel.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Citizenfour   Általános film topik - Page 21 EmptyHétf. Szept. 19, 2016 8:35 pm


Citizenfour


A Snowden film ajánlójában felvetettem ugye a kérdést, hogy vajon mennyit módosít a dukumentumfilm a játékfilm összképén, javít-e azon. Egyáltalán: kell-e látni ezt, kell-e ismerni ezt magához a Snowden sztorihoz - nos, a véleményem az, hogy nem. Nem kell. Az Oliver Stone film szépen megáll saját lábán, a megtörtént események elég alapot biztosítanak ahhoz, hogy játékfilm élvezhető és érthető legyen ... szemben ezzel a közel két órás anyaggal. Ez ugyanis önmagában nagyon is élvezhetetlen.

A téma miatt mindenképp érthető a díja, de azon kívül rettentő száraz és unalmas. Egyszerűen ami itt elhangzik - különösen a szobában - az önmagában egyáltalán nem érthető a nézőnek: végig úgy beszél mindenki (különösen Snowden), hogy érti és tudja a szakzsargont, ismeri a különféle programok, szervezetek, dokumentumok nevét és jelentését. Viszont azon kívül, hogy maga a megfigyelés ténye kiderül, azon kívül az átlag néző nem is nagyon tudja, miről van szó. Persze, ez a valóság, ez történt 2013-ban, ilyen volt Snowden és a környezete, az újságírók és azok munkamódszere - de nekem ez roppant lelketlen volt. Sokszor csapongtak a gondolatok, ugráltunk össze vissza, a mozifilmet látva tök sok dolog hiányzott belőle. A Citizenfournak nem igazán volt lehetősége s talán szándéka sem arra, hogy Ed igazi személyiségét és motivációit kidolgozza, valahogy az egészből az tűnik ki, hogy hopp, jött ez az ember a semmiből, aztán nagy vihart kavart - egy változás van az ítéletemben, hogy ez és csak ez alapján nem tűnt naivnak.

Nekem nem jött be, láttam már ennél sokkan élvezetesebb dokufilmet, azon meg, hogy a kormány(ok) megfigyel(het)nek minket, nem is igazán tudom, mit kell csodálkozni. Mindegy, Assange jó volt benn. S ha már ő: ennél a Citizenfournál a Wikileakses dokufilm mindenképp jobb és élvezhetőbb volt .... de a Snowden mozifilm is.



.


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 24, 2016 2:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyHétf. Szept. 19, 2016 8:52 pm

R2-D2 írta:

Citizenfour

A Snowden film ajánlójában felvetettem ugye a kérdést, hogy vajon mennyit módosít a dukumentumfilm a játékfilm összképén, javít-e azon. Egyáltalán: kell-e látni ezt, kell-e ismerni ezt magához a Snowden sztorihoz - nos, a véleményem az, hogy nem. Nem kell. Az Oliver Stone film szépen megáll saját lábán, a megtörtént események elég alapot biztosítanak ahhoz, hogy játékfilm élvezhető és érthető legyen ... szemben ezzel a közel két órás anyaggal. Ez ugyanis önmagában nagyon is élvezhetetlen.

Nekem nem jött be, láttam már ennél sokkan élvezetesebb dokufilmet, azon meg, hogy a kormány(ok) megfigyel(het)nek minket, nem is igazán tudom, mit kell csodálkozni. Mindegy, Assange jó volt benn. S ha már ő: ennél a Citizenfournál a Wikileakses dokufilm mindenképp jobb és élvezhetőbb volt .... de a Snowden mozifilm is.


Én sem dicsértem agyon, plusz nem is ugyanannak a témának a dramatizált feldolgozása után láttam egy nappal Smile . Szóval ezen sem tudok csodálkozni peace .
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: ARQ   Általános film topik - Page 21 EmptyHétf. Szept. 19, 2016 11:43 pm

.
ARQ

Elsőként általában leírom, hogy miről is szól egy film, és csak utána szoktam kitérni az általános értékelésre, de itt inkább csak nagy vonalakban húzom el a "mézesmadzagot". Az ARQ egy idővisszapörgetős sci-fi, amiben egy poszt-apokaliptikus világban egy fiatal tudós próbál kikeveredni egy igencsak szorult helyzetből, amit négy fegyveres felbukkanása okoz a házában, és csak remélni meri, hogy eközben a szintén vele levő barátnőjét is meg tudja menteni.

A film elég minimalista, egy helyszínes, a háttér sem túl részletes (két szervezet harcol a pusztuló Földön, plusz pár színesítő érdekesség), a színészek sem törik túl magukat az alakítás terén, és a sztorinak is van egy két buktatója, de egy kisköltségvetésű Edge of Tomorrownak remekül megtette. Nincs túlbonyolítva a történet, nincsenek egymásba fonódó hurkok, csak az ismétlődés van, ezzel lehetőséget adva a Ren nevű fickónak, hogy kijavítsa a(-z általában a halálával végződő) hibáit. Amiért ilyen szűk keretek között mégsem fulladt unalomba, az a lassan feltáruló személyes kapcsolatok, a visszapörgés előtti múlt jelentőségének eredménye... illetve annak a csavarnak, hogy egy idő után nem csak Rennek lesznek emlékei a visszapörgetésekről, ami minden alkalommal újraírja az erőviszonyokat és a cselekményt...

7/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyKedd Szept. 20, 2016 1:59 am

Niwrok írta:
.
ARQ

Az ARQ egy idővisszapörgetős sci-fi, amiben egy poszt-apokaliptikus világban egy fiatal tudós próbál kikeveredni egy igencsak szorult helyzetből, amit négy fegyveres felbukkanása okoz a házában, és csak remélni meri, hogy eközben a szintén vele levő barátnőjét is meg tudja menteni.

7/10
.

Értem. Felírtam. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Beépített tudat   Általános film topik - Page 21 EmptyKedd Szept. 20, 2016 8:44 pm


Beépített tudat


Túlnyomórészt negatív hangokat lehet hallani erről a filmről szerte a neten, de ez ne riasszon el senkit: semmivel nem rosszabb, mint más, felkapott akciófilm. Sőt… ha jól visszagondolok, tulajdonképp egyetlen egyszer sem temettem fejem kezembe, egyetlen egyszer sem éreztem magam igazán kínosan nézése közben. Persze, azt készséggel elismerem, hogy magában az alapötletben sokkal több volt, meg az is fura, hogy egy éven belül ez már a második tudat átültetéses mozi – viszont nekem ez speciel jobban tetszett, mint Reynolds másik hasonló témájú filmje, az Önkívület.

A történet szerint egy CIA ügynök egy balszerencsés akció után/közben meghal, viszont agyában annyi fontos információ van, amiről a CIA kissé ripacs és nagyon elmebeteg főnöke, Garry Oldman nem akar lemondani. Tommy Lee Jones orvos segítségével a halott ügynök tudatát áttöltik egy balesetben megsérült, totál antiszociális, pszichopata bűnöző, Kevin Costner fejébe – hogy ki tudják nyerni belőle, hol van az elsőszámú közellenséget lebuktatni készülő „Holland”. A mutatvány ott bukik meg, mikor is mr. Costner nem azt és nem úgy csinálja, ahogy várják, a régi ént az új nem tudja maradéktalanul felülírni. Szóval most már van egy szabadon engedett tömeggyilkos is, aki után vadászni kell, közben meg a számítógépje előtt ücsörgő főgeci csak arra vár, mikor nyomhatja meg az atomrakétákat elindító gombot. Ja, az a szoftver még a Hollandnál van, tehát ő is keresi a srácot…

Nem rossz ez, van ritmusa, sőt, forgatókönyve is, a főszereplő személyének van érzelmi íve, van benn néhány jó poén és jó kis akciójelenet is. Costner megdöbbentően jól néz ki erre a szerepre és jól is játssza azt, a film mélypontja nálam egyértelműen Oldman és karaktere, illetve Jordi Molla, a főgonosz. Utóbbi csak azért, mert egyszerűen azon kívül, hogy anarchistának állítják be, semmit nem tudunk róla. Csak van, lett és mindenki fél tőle… egy gép előtt ülve.


70%



.


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 24, 2016 2:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: A hét mesterlövész (1960)   Általános film topik - Page 21 EmptySzomb. Szept. 24, 2016 2:33 pm

A hét mesterlövész (1960)


Természetesen meg kellett néznem, mielőtt beülök ma a remakejére - és annak ellenére, hogy már egy jó évtizede láttam utoljára, mikor itthon megjelent lemezen, annak ellenére rögvest az elején tudtam, hol vagyok, rögtön az elején megint beszippantott az egész.

Ugye ott van a főcím, azokkal a klasszikusan nagy betűkkel és azzal a zenével. Aztán ahogy jönnek elő a 60-as évek ikonikus színészei, az ember beleborsózik az élménybe: sajnos ahogy néztem az imdb-n, a 8 főszereplőből talán ha kettő él már csak... Sad  A sztori szerintem mindenki előtt ismert: egy kis határmenti mexikói falut rettegésben tart Calvera, a bandita: minden évben minimum egyszer eljön a termésért, hogy 30-40 fős bandájának élelmet szerezzen. A falu lakosai pedig minden évben birka módon át is adják azt neki - míg egyszer, egyikük halála változást nem hoz. Hárman elmennek fegyvert venni - fegyver helyett viszont 7 darab bérgyilkost hoznak vissza a faluba, akik valami okál fogva bagatell, 20 dolláros fizetségért elvállalják a falu védelmét - egészen pontosan Calvera elkergetését.

Klasszikus, tipikus western, a lehető legnagyszerűb és legsablonosabb elemekkel: por, nihill, lovak, marhák, fegyverek - jó és rossz harca. Itt annyi a különbség, hogy a jók is rosszak, hogy tulajdonképp mindegykük számára ez a meló egyfajta vezeklés, hogy valami jó személyes okból mindenki csatlakozik az öngyilkos küldetéshez. A történet a mai szemmel talán kissé lassú (ámde határozottan gyorsabb, mint kortársai), viszont nagyon jó üteme van, a karakterek beépítése és belépője jó és hatásos, meglepetésemre, emlékeim ellenére kifejezetten humoros oldala is van a filmnek. Jó a két háborús nagyjelenet, egyetlen negatívumként talán a mai szemmel kifejezetten teátrális halálokat tudnám felhozni.

Viszont, azt hiszem ez a mozi, így, 56 év után egy valamiért feltétlenül történelem: egyszerre ennyi nagy színészt így összehozni, így a vásznon látni maga a csoda. A mennyei élvezet - nem véletlenül nézi az ember széles mosollyal az egészet az elejétől a végéig, a mai korok Feláldozhatók filmjei mellett (igaz, az 30 év késéssel) talán csak a Piszkos 12 jut eszembe, ami hasonlót produkált.

R.I.P Yul Brynner, Charles Bronson, Steve McQueen, Eli Wallach, James Coburn, Brad Dexter, Horst Bucholz



90%



.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 29, 2016 7:29 pm

R2-D2 írta:

Mielőtt felébredek

A sztori annyi, hogy a 8 éves Cody (a fenébe, erről a névről mindig a klón parancsnok jut eszembe) épp új nevelőszülőkhöz kerül, akik épp kilábalófélben vannak egy tragédiából. Persze, megint csoportterápia...  Rolling Eyes  A kisfiú aranyos, kedves - egy baj van vele: nem akar aludni. Ő ugyan tudja miért, de az ifjú pár csak később szembesül vele: ha Cody elalszik, az álmai életre kelnek - először csak a kedves és szeretetteljes álmai, később azonban rémálmai is.

Hülyeségnek tűnik, de nem az, valahogy az egész működik. A film természetesen jump scare elemekre épül, van benn némi feszültség is, ahogy pedig a főszereplő csaj visszafejti a lárvaember eredetét, az kifejezetten jó. Viszont... most vagy én vagyok hülye, vagy csak annak néznek, de semmi épkézláb magyarázatot nem kaptam arra, hogy a Cody fejében lévő képek hogy voltak képesek fizikailag is megjelenni, továbbá hova tűnt az a sok karakter, akit lárvaember elvitt. Ja, de, kaptam egy magyarázatot, valahol azt olvastam, Cody egy mutáns. Akinek az a képessége, hogy álmainak lényei manifesztálódnak... faceplam

70%


Most már a csoportterápia is baj, nem csak a pia Smile ?

"Álmomban fölsírtam az iszonyattól.
Anyu vigasztalt: Hiszen csak álmodtál.
Mintha megnyugtatóbb lenne, hogy a szörnyek bennem vannak."


Az elején még annyira nem tetszett, a hómlesz-fejű Thomas Jane meg a steril udvarház nehezen fért össze, a drámát is túl felszínesnek éreztem ilyen formában, a CGI meg kezdetben kimondottan rusnya volt. Aztán ahogy kezdtek jönni az érdekesebb szempontok, a világítós lepkék, az éjszakai virrasztások és Cody kihasználása, úgy kezdte lekötni a figyelmem, míg le nem esett, hogy hol láttam én már kísértetiesen hasonló koncepciót, amiben még a lepkék is stimmelnek: a Mamában. Riogatós drámaként már jobban el tudtam helyezni a gyermekét elvesztett anyát és az anyját elvesztő gyereket, az egész életre kelő képzeletet és a megelevenedett rémálom eredetét, az üreges szemű figurák meg éppen elég ijesztőek voltak ahhoz, hogy legyen kis borzongás és iszony is. A legjobban talán az a jelenet jött be, ahogy Jessie látja magukat, hogy a videónézésekkel meg a többivel milyen kép él róluk Cody-ban.

Spoiler:

A kérdésedre a válaszom az, hogy néha engedd el egy kicsit az Odaát-féle magyarázatokat/korlátozásokat, hiszen az is csak egy fantáziavilág a milliónyi közül Smile .

7,5/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 29, 2016 8:24 pm

Niwrok írta:

Mielőtt felébredek


Most már a csoportterápia is baj, nem csak a pia  Smile ?

Spoiler:

A kérdésedre a válaszom az, hogy néha engedd el egy kicsit az Odaát-féle magyarázatokat/korlátozásokat, hiszen az is csak egy fantáziavilág a milliónyi közül  Smile .

7,5/10
.


- A csoportterápia mindig is zavart - azt hisze, erre ékes példákat lehet találni különféle írásaimban... Mad

- A finálét én is így gondoltam, de ez baromság. Ilyet még egy X-men se tud, hogy megeleveníti valaki saját álmait... No  ... és hogy jön ide az Odaát? Általános film topik - Page 21 3603792908


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 29, 2016 10:39 pm

R2-D2 írta:
Niwrok írta:

Mielőtt felébredek

Most már a csoportterápia is baj, nem csak a pia  Smile ?
A kérdésedre a válaszom az, hogy néha engedd el egy kicsit az Odaát-féle magyarázatokat/korlátozásokat, hiszen az is csak egy fantáziavilág a milliónyi közül  Smile .

7,5/10
.

- A csoportterápia mindig is zavart - azt hisze, erre ékes példákat lehet találni különféle írásaimban... Mad
- A finálét én is így gondoltam, de ez baromság. Ilyet még egy X-men se tud, hogy megeleveníti valaki saját álmait... No  ... és hogy jön ide az Odaát? Általános film topik - Page 21 3603792908


- Eddig mondjuk inkább csak az "anonim alkoholistáknál" meg a vallásos közösségeknél olvastam ki ezt az írásaidból, de hogy az efféle pszichoterápia am bloc "tiltólistás", az talán eddig nem volt ennyire egyértelmű hmmm .

- Hát mert ez nem az X-Men Smile . Az Odaátot meg úgy kapcsoltam ide, hogy azt viszont már nem egyszer olvastam nálad, hogy mit "szabad" és "nem szabad" csinálnia mondjuk egy szellemnek vagy egy démonnak, mert csak úgy lesz "rendes" szellem meg démon Wink . Most meg a mutánsok Smile ... Erre képes a srác, és kész, ahogy az Eredetnél sem vezet sehova azt elemezni, hogy hogyan lesznek képesek Cobbék ilyen valószerűvé és "emeletessé" tenni az álmokat, mert nincs rá semmilyen utalás...; ott a táska, és az "pont azt" csinálja, hogy a csapat mindazt, ami a filmben van, meg tudja tenni.
De amúgy így belegondolva Cody lehet akár mutáns is, aki képes a tudatával újraformálni, összegyúrni az elemi részecskéket meg a mindenhol ott levő energiát, csak nem tűzlabdát csinál belőle, hanem ezzel képez új testeket, és amikor felébred és/vagy kizökken a koncentrációból, akkor ezért foszlanak szét. És mondjuk ugyanúgy képes szétoszlatni is a részecskéket meg az energiát, így tüntetve el azokat, akiket a Canker Man magába olvasztott. Na, ez milyen Smile ?
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Hatosfogat   Általános film topik - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 29, 2016 10:47 pm

Hatosfogat


A Heteknél írtam már, mennyire is meghatározóak voltak számomra a nyolcvanas évek elején a westernfilmek - azokon belül is pedig különleges helyet foglalt el anno a Hatosfogat című John Wayne mozi. A mai napig nem tudom megmondani - pláne, így, utólag - mi a rossebért szerettem ezt annyira, de az biztos, hogy az elmúlt harminc év alatt ez is elveszett a jótékony kultikus ködben nálam.

No, a múltkori lövészesdi után arra gondoltam, ideje leporolni az emlékeimet - milyen jó, hogy a tékéban minden van - így tegnap másfél órára megint elmentem a Vadnyugatra... kár volt. Az egy dolog, hogy a film fekete-fehér, 4:3-as, másfél órás, mint ahogy az is, hogy 2 Oscart is nyert, ez volt Ford első hagosfilmje... egyszerűen nem működött. Az üldözős jelenet még hagyján - nagyjából annyira is emlékeztem belőle - de a többi, az első óra hosszú felvezetése teljesen érdektelen és unalmas. 70-80 évvel ezelőtt tuti más volt a jelentősége és mondanivalója, de sajnos most, mai fejjel, mai korban nem tudtam élvezni.

Készséggel elismerem a filmkészítési bravúrjait, a jó színészeket, de sajnos ez a mozi nálam nagyon nem jól öregedett. Pontosabban talán én nem öregedtem jól a filmhez. Szerintem hátralévő életemben ezt már nem látom többet, értékelni pedig majdnem kegyeletsértés, úgyhogy hagyjuk.



.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 29, 2016 10:50 pm

Niwrok írta:

Mielőtt felébredek


- Eddig mondjuk inkább csak az "anonim alkoholistáknál" meg a vallásos közösségeknél olvastam ki ezt az írásaidból, de hogy az efféle pszichoterápia am bloc "tiltólistás", az talán eddig nem volt ennyire egyértelmű  hmmm .


De, de, olvass csak vissza. Laughing


Niwrok írta:


De amúgy így belegondolva Cody lehet akár mutáns is, aki képes a tudatával újraformálni, összegyúrni az elemi részecskéket meg a mindenhol ott levő energiát, csak nem tűzlabdát csinál belőle, hanem ezzel képez új testeket, és amikor felébred és/vagy kizökken a koncentrációból, akkor ezért foszlanak szét. És mondjuk ugyanúgy képes szétoszlatni is a részecskéket meg az energiát, így tüntetve el azokat, akiket a Canker Man magába olvasztott. Na, ez milyen  Smile ?


Jó. egyetért

De akkor hol van X-professzor??? Általános film topik - Page 21 3603792908

Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 29, 2016 10:59 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

Mielőtt felébredek

- Eddig mondjuk inkább csak az "anonim alkoholistáknál" meg a vallásos közösségeknél olvastam ki ezt az írásaidból, de hogy az efféle pszichoterápia am bloc "tiltólistás", az talán eddig nem volt ennyire egyértelmű  hmmm .


De, de, olvass csak vissza.  Laughing


Niwrok írta:


De amúgy így belegondolva Cody lehet akár mutáns is, aki képes a tudatával újraformálni, összegyúrni az elemi részecskéket meg a mindenhol ott levő energiát, csak nem tűzlabdát csinál belőle, hanem ezzel képez új testeket, és amikor felébred és/vagy kizökken a koncentrációból, akkor ezért foszlanak szét. És mondjuk ugyanúgy képes szétoszlatni is a részecskéket meg az energiát, így tüntetve el azokat, akiket a Canker Man magába olvasztott. Na, ez milyen  Smile ?


Jó. egyetért
De akkor hol van X-professzor??? Általános film topik - Page 21 3603792908
Laughing Laughing Laughing Laughing


- Kérhetek támpontokat, hogy miben Smile ?

- Cody passzív képességként le tudja árnyékolni a tudatát a Cerebro elől.Általános film topik - Page 21 551c352ec1ebb
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 29, 2016 11:39 pm

Niwrok írta:


- Kérhetek támpontokat, hogy miben  Smile ?


Bazzeg, eddig kerestem, de nem találtam. Tuti, hogy többször is írtam már, hogy ezek az amerikaiak mindent a kibeszélőcsoprtokkal oldanak meg - már herótom van tőlük. Biztos, hogy írtam, de nem tudom hol... scratch

De... basszus, alig találok amerikai filmes írást - már olyat, amiben ez lehet - tényleg hemzsegünk ám a nemamerikai filmektől... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános film topik - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános film topik
Vissza az elejére 
21 / 57 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 39 ... 57  Next
 Similar topics
-
» Általános sorozat topik
» Könyvajánló topik
» Filmzene topik
» R2-D2 írásai 3.0
» Weide írásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: