Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dühöngő topic

Go down 
+5
Niwrok
purple rain
LordPicard
R2-D2
DragonSlayer
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
DragonSlayer




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 49

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 9:40 pm

R2-D2 írta:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Ahogy közeledik az év vége, és a tervezett 500 fős trékomos leépítés, minden egyes melóhelyen töltött nappal gyűlik bennem a feszkó. Az egy dolog, hogy rühellem a kollégáimat meg a főnökeimet (tisztelet a kivételeknek) és unalmas a meló, de 16 (+5 suli-) év az 16 (+5 suli-) év. Nálunk is érvényesül az az elv, hogy aki hazudik, csal és csontig benyal, az a jó munkaerő. A becsületes, szókimondó barma meg húzzon a g.cibe!!!! :-(((((
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 9:44 pm

DragonSlayer írta:
R2-D2 írta:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Ahogy közeledik az év vége, és a tervezett 500 fős trékomos leépítés, minden egyes melóhelyen töltött nappal gyűlik bennem a feszkó. Az egy dolog, hogy rühellem a kollégáimat meg a főnökeimet (tisztelet a kivételeknek) és unalmas a meló, de 16 (+5 suli-) év az 16 (+5 suli-) év. Nálunk is érvényesül az az elv, hogy aki hazudik, csal és csontig benyal, az a jó munkaerő. A becsületes, szókimondó barma meg húzzon a g.cibe!!!! :-(((((

Csak bátran, csak nyugodtan öntsd ki a lelkedet... Én veled vagyok... Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptyPént. Okt. 12, 2012 4:15 pm

téglagyári megálló írta:
A "dühöngés" jelző túlzás, ám inkább ideillő a mondandóm, mint a happy-rovatba.
Csak annyi, hogy átmentem az onlánybótba, és meglepődve tapasztaltam, hogy a jövő szerdán megjelenő filmnek az öt napban maximalizált félretételi ideje a ma délutáni záráskor lett ketyegésre élesítve. Vagyis a jelzett megjelenés napján már törlik is mindenkiét, aki gyanútlanul csak aznap délután kezdene el foglalatoskodni csomagösszeállítással. Nos, így is lehet időt spórolni, valóban, csak nem túl elegáns...

Azért még várd ki a végét. Szerintem nem úgy lesz. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptyPént. Okt. 12, 2012 6:14 pm

téglagyári megálló írta:
Az ajtó a másik, ez most végképp betette az ajtót:

Az eredetileg 2700-ért árult filmet 4500 adni, csak mert dedikált... Az eredeti ár kétharmadát pakolják rá...
Megjegyzem, nekem eddig az összes Szabó-film dedikált kiadásban díszeleg a polcomon, kivéve ezt, de egyébként sem kellene így, (pláne nem ilyen haszonleséssel) mivel mindig személyre szólóan írta alá a rendező, akivel régóta ismerjük egymást. Kíváncsi vagyok, hogy azon a felületen, ahol alapból közönyösek az emberek a magyar filmre, vajon mennyire törik magukat egy ilyen "limitált" lehetőségért. Anno az Üvegtigris 2. dedikált változata 200 forinttal került többe a sima kiadásnál, az az összeg még egyfajta "technikai" költségnek betudható, de hogy 2700 helyett 4500? Számomra ez durva.

Akkor vegyél egy csomót, dedikáltasd vele, s add 3500-ért... Smile

Szerencsére nem érint a téma, de biztos nem fizetnék annyival többet érte. Inkább megvárnám, míg megint eljön Szombathelyre, s aláíratnám vele akkor.
Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptyPént. Okt. 12, 2012 6:36 pm

R2-D2 írta:
téglagyári megálló írta:
Az ajtó a másik, ez most végképp betette az ajtót:

Az eredetileg 2700-ért árult filmet 4500 adni, csak mert dedikált... Az eredeti ár kétharmadát pakolják rá...
Megjegyzem, nekem eddig az összes Szabó-film dedikált kiadásban díszeleg a polcomon, kivéve ezt, de egyébként sem kellene így, (pláne nem ilyen haszonleséssel) mivel mindig személyre szólóan írta alá a rendező, akivel régóta ismerjük egymást. Kíváncsi vagyok, hogy azon a felületen, ahol alapból közönyösek az emberek a magyar filmre, vajon mennyire törik magukat egy ilyen "limitált" lehetőségért. Anno az Üvegtigris 2. dedikált változata 200 forinttal került többe a sima kiadásnál, az az összeg még egyfajta "technikai" költségnek betudható, de hogy 2700 helyett 4500? Számomra ez durva.

Akkor vegyél egy csomót, dedikáltasd vele, s add 3500-ért... Smile

Szerencsére nem érint a téma, de biztos nem fizetnék annyival többet érte. Inkább megvárnám, míg megint eljön Szombathelyre, s aláíratnám vele akkor.

Bár egyszer erre járna, Az Estét én is aláíratnám vele, mert az a No.1 kedvenc filmem tőle Smile)

De amúgy most kicsit ha lehet, akkor dühöngenék, de nem nagyon, mert másoknak vannak sokkal nagyobb problémái is, kitartás DS!

Ma elvileg már meg kellett volna kapnom a DiákHitelt, eddig mindig megkaptam a határidő előtti pénteken, ma nem. Félek, valamit elnéztek a főiskolán, és lehet, le sem jelentettek, akkor viszont csak novemberben kaphatom meg a pénzt, ami nagy érvágás lenne, mert lett volna mit lecserélni idehaza, és itt nem feltétlen a filmekre gondolok, továbbá a tandíj befizetés, és az Xpressen (csak van filmes vonatkozás) is van egy csomagom, amit viszont nem fognak félrerakni még egy hónapig így megint jó messzire kerülök az Xklúzív Zónától, de azért is lesz nagy égés, mert amikor lehetett, mindig lojális voltam a bolthoz, és csak akkor rendeltem, mikor biztos voltam benne, hogy át is veszem, de ez most lehet, hogy nem jön össze :S

Kitartás amúgy DS! Bátyám jó pár évet lehúzott a Matávnál, azóta maszek cégnél van, de többnyire a T-nek dolgoznak be, de hónapok óta nem, vagy alig kap fizut, a T-hez pedig nem veszik fel, hiába jó szakember, szakmunkást végzett, nincs érettségije :S Szóval átérzem, milyen sz.r lehet a helyzeted, remélem nem lesz semmi gond!
Vissza az elejére Go down
DragonSlayer




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 49

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptyPént. Okt. 12, 2012 8:17 pm

R2-D2 írta:
DragonSlayer írta:
R2-D2 írta:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Ahogy közeledik az év vége, és a tervezett 500 fős trékomos leépítés, minden egyes melóhelyen töltött nappal gyűlik bennem a feszkó. Az egy dolog, hogy rühellem a kollégáimat meg a főnökeimet (tisztelet a kivételeknek) és unalmas a meló, de 16 (+5 suli-) év az 16 (+5 suli-) év. Nálunk is érvényesül az az elv, hogy aki hazudik, csal és csontig benyal, az a jó munkaerő. A becsületes, szókimondó barma meg húzzon a g.cibe!!!! :-(((((

Csak bátran, csak nyugodtan öntsd ki a lelkedet... Én veled vagyok... Smile

Szenk jú, tesó! ;-)))
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptySzer. Okt. 17, 2012 3:21 pm

Bazdmeg, kajak még itt is veletek vagyok kénytelen pofázni?????????????????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Izgultam ám a regisztrációnál, hogy foglalt lesz-e a nevem Very Happy Na üdv mindenkinek, én is idebaszódtam.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:42 pm

purple rain írta:
Bazdmeg, kajak még itt is veletek vagyok kénytelen pofázni?????????????????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Izgultam ám a regisztrációnál, hogy foglalt lesz-e a nevem Very Happy Na üdv mindenkinek, én is idebaszódtam.

Csak vigyázz magadra, mert ha nem jól viselkedsz, kivághatunk.. Smile
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:51 pm

R2-D2 írta:
purple rain írta:
Bazdmeg, kajak még itt is veletek vagyok kénytelen pofázni?????????????????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Izgultam ám a regisztrációnál, hogy foglalt lesz-e a nevem Very Happy Na üdv mindenkinek, én is idebaszódtam.

Csak vigyázz magadra, mert ha nem jól viselkedsz, kivághatunk.. Smile

Kámászuká jó kátoná jól fogok viselkedni ígérem bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:04 pm

purple rain írta:
Bazdmeg, kajak még itt is veletek vagyok kénytelen pofázni?????????????????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Izgultam ám a regisztrációnál, hogy foglalt lesz-e a nevem Very Happy Na üdv mindenkinek, én is idebaszódtam.


Bazdmeg, kajak még itt is azon kell sajnálkoznom, hogy a szájak szappannal történő kimosása már kiment a divatból????? Razz
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:12 pm

Niwrok írta:
purple rain írta:
Bazdmeg, kajak még itt is veletek vagyok kénytelen pofázni?????????????????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Izgultam ám a regisztrációnál, hogy foglalt lesz-e a nevem Very Happy Na üdv mindenkinek, én is idebaszódtam.


Bazdmeg, kajak még itt is azon kell sajnálkoznom, hogy a szájak szappannal történő kimosása már kiment a divatból????? Razz

Idézem a meghívásomat tartalmazó email egyik sorát, az író engedélye nélkül bár:

"ahol nem kell attól tartani, hogy pár lófasz és picsa miatt megáll az emberekben az ütő"

Na most akkor disztingváljak itt is? Very Happy Very Happy Fogok, már csak azért is! Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:18 pm

Nem én hívtam, én csak javasoltam.... Smile
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:56 pm

téglagyári megálló írta:
"ahol nem kell attól tartani, hogy pár lófasz és picsa miatt megáll az emberekben az ütő"

Igen, ez én voltam! Smile

Baudelaire, Machiavelli vagy de Sade sem mindig rakott masnit a nyelvsasokra, és te is a szavak durvábbik halmazával tudsz legkifejezőbb lenni, így hát úgy gondoltam, kell ide egy disszonáns hang, ami összerántja az összes többit egy koherensebb egésszé.

Fúúúúúúúúú baszki néha kiráz a hideg, mert úgy érzem, hogy szép beszéd órán vagyok Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptySzer. Okt. 17, 2012 11:13 pm

Jól van, faszán elbeszélgettek.. Smile

Osztom TM véleményét.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic EmptySzer. Okt. 17, 2012 11:26 pm

téglagyári megálló írta:
Very Happy
purple rain írta:
téglagyári megálló írta:
"ahol nem kell attól tartani, hogy pár lófasz és picsa miatt megáll az emberekben az ütő"

Igen, ez én voltam! Smile

Baudelaire, Machiavelli vagy de Sade sem mindig rakott masnit a nyelvsasokra, és te is a szavak durvábbik halmazával tudsz legkifejezőbb lenni, így hát úgy gondoltam, kell ide egy disszonáns hang, ami összerántja az összes többit egy koherensebb egésszé.

Fúúúúúúúúú baszki néha kiráz a hideg, mert úgy érzem, hogy szép beszéd órán vagyok Very Happy Very Happy Very Happy

Úgy értettem, hogy a sok jóllakott, szép ruhás, anyukaszemefénye napközis közé muszáj bebaszni egy szakadt ruhájú, horzsolásoktól éktelenkedő, követ hajigáló, káromkodó csövest, mert tőle lesz igazán hihető a tablókép. Very Happy

Faszom beleverem, bazmeg, én aztán kurvára leszarom, ha úgy beszél is, mint egy részeg kocsis... amíg ezek nem lesznek részei személyes sértéseknek és minősítéseknek Smile .
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dühöngő topic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngő topic
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Koncertbeszámoló topic
» Horror topic

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A mozitermen kívül :: Dühöngő és örömködő-
Ugrás: