Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dühöngő topic

Go down 
+5
Niwrok
purple rain
LordPicard
R2-D2
DragonSlayer
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
DragonSlayer




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 49

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 9:03 pm

Jelentem, a Prometheus dvd-verziójának ugyanolyan tré a képminősége, mint annak idején az Eredetnek. A Fox is megb.szhatja a jó k. anyját!!!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 9:16 pm

DragonSlayer írta:
Jelentem, a Prometheus dvd-verziójának ugyanolyan tré a képminősége, mint annak idején az Eredetnek. A Fox is megb.szhatja a jó k. anyját!!!

Ne mérgelődj!!!! Előbb-utóbb úgyis lesz BD lejátszód, aztán szarsz az ilyen dolgokra.

Ha meg valóban ennyire tré, akkor majd megint cserélik.
Vissza az elejére Go down
DragonSlayer




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 49

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 9:20 pm

R2-D2 írta:
DragonSlayer írta:
Jelentem, a Prometheus dvd-verziójának ugyanolyan tré a képminősége, mint annak idején az Eredetnek. A Fox is megb.szhatja a jó k. anyját!!!

Ne mérgelődj!!!! Előbb-utóbb úgyis lesz BD lejátszód, aztán szarsz az ilyen dolgokra.

Ha meg valóban ennyire tré, akkor majd megint cserélik.

Persze, hogy lesz, nem ez a baj, hanem az elv. S ugyan megvettem mindkét hordozón, mert a korábbi filmek is megvannak dvd-n, legyen teljes a sor.
Írtam nekik, de nem hiszem, hogy lesz csere. Egy kecske nem pisál nyálat... Sajnos. Kíváncsi vagyok, mivel ráznak le. Majd bemásolom ide.
Vissza az elejére Go down
DragonSlayer




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 49

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyPént. Okt. 26, 2012 9:25 pm

purple rain írta:
Niwrok írta:
purple rain írta:
Bazdmeg, kajak még itt is veletek vagyok kénytelen pofázni?????????????????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Izgultam ám a regisztrációnál, hogy foglalt lesz-e a nevem Very Happy Na üdv mindenkinek, én is idebaszódtam.


Bazdmeg, kajak még itt is azon kell sajnálkoznom, hogy a szájak szappannal történő kimosása már kiment a divatból????? Razz

Idézem a meghívásomat tartalmazó email egyik sorát, az író engedélye nélkül bár:

"ahol nem kell attól tartani, hogy pár lófasz és picsa miatt megáll az emberekben az ütő"

Na most akkor disztingváljak itt is? Very Happy Very Happy Fogok, már csak azért is! Smile

Nehogy megpróbáld, baszd meg, mert szétbaszok valamit! :-))))
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 12:21 pm

Bazzki, pont akkor zajlik itt az élet, mikor nem érek rá hosszasan fórumozgatni. Na, de sebaj, ide most összegyűjtöm, mire is kell a közeljövőben reagálnom:
- Last Days on Mars thread
- Europa Report thread
- We need to talk about Kevin thread
- Antiviral thread
- tchabee örömteli felbukkanása a fórumon

Estére ne gyártsatok újabb, izgalmas témákat! Köszöntem! Very Happy


A hozzászólást Weide összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 06, 2014 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 12:23 pm

Weide írta:
Bazzki, pont akkor zajlik itt az élet, mikor nem érek rá hosszasan fórumozgatni. Na, de sebaj, ide most összegyűjtöm, mire is kell a közeljövőben reagálnom:
- Last Days on Mars thread
- Europa Report thread
- We need to talk about Kevin thread
- Antiviral thread
- tchabee örömteli felbukkanása a fórumon

Estére ne gyártsatok újabb, izgalmas témákat! Köszöntem! Very Happy

Smile Ez legyen a legnagyobb bajod!

Amúgy ezt nem ígérhetem meg...
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 12:34 am

Úgy néz ki -egyelőre- hogy a Popmeii csak BD3D-n jön, ami sehogy sem jó, bár lehet, hogy lejátszható lesz 2D-ben is, viszont akkor is meg kell fizetni a harmadik dimenzióért a felárat. De ami még inkább felháborít, hogy a Herkules legendája csak DVD-n jön...  fuck off 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 1:28 am

Weide írta:
Bazzki, pont akkor zajlik itt az élet, mikor nem érek rá hosszasan fórumozgatni. Na, de sebaj, ide most összegyűjtöm, mire is kell a közeljövőben reagálnom:
- Last Days on Mars thread
- Europa Report thread
- We need to talk about Kevin thread
- Antiviral thread
- tchabee örömteli felbukkanása a fórumon

Estére ne gyártsatok újabb, izgalmas témákat! Köszöntem! Very Happy

Kicsit le vagy maradva, nem???  tongue 

Weide írta:
Úgy néz ki -egyelőre- hogy a Popmeii csak BD3D-n jön, ami sehogy sem jó, bár lehet, hogy lejátszható lesz 2D-ben is, viszont akkor is meg kell fizetni a harmadik dimenzióért a felárat. De ami még inkább felháborít, hogy a Herkules legendája csak DVD-n jön...  fuck off 

A Herkules miért is érdekel? Felőlem a Millenium Falconon is jöhetne, soha nem akarom többé látni...
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 1:37 am

R2-D2 írta:
A Herkules miért is érdekel? Felőlem a Millenium Falconon is jöhetne, soha nem akarom többé látni...

Az csak egy rosszul elsült szarkasztikus odamondás volt. Persze mondhattam volna azt is, hogy muszáj FullHD-ben látnom azt az oroszlánt, mert úgy teljesedik ki a CGI adta élmény. Természetesen a hátam közepére sem kívánom a Herkules legendáját, viszont a Pompeii-es 3D kérdése még mindig foglalkoztat.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 12:50 pm

És a Szemét nem húzta le a wc deszkát! Bocsi csak ezt már olyan régen szerettem volna mondani a Jóbarátokból, hogy csak na. Jah és hogy írjak olyat is ami ide illik Fuck You Asshole!
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyVas. Ápr. 27, 2014 8:45 pm

Amikor nem hiszed el, hogy megmerték tenni anno a Vissza a jövőbe filmek DVD-jén, hogy új szinkront csináltak és azt rakták fel a korongra(amelyet még a Blu-ray-re is ráraktak!) te meg megveszed(igaz amikor már a beszerzése egy kicsit nehézkes,de azért ezt még akkor is meg kell venni mert nagyon jól mutat a polcon) és rájössz, hogy ez az infó igaz, akkor kijön belőled az állat, mindenkit akinek köze volt ehhez a döntéshez elküldesz oda ahonnan másodjára jöttek, aztán szólsz egy pár szót azokhoz is akikben lehetőleg hisznek. Na az felbecsülhetetlen minden másra ott a Master Card!

De azért mégis csak hogy finoman kiadjam magamból a dühömet egy idézetet mondanák egy másik 80-as évekbeli filmből:
Lófászt nehogy má!
A készítőknek meg innen is üzenem:  fuck off 

Azt nem értem, hogy (azt értem, hogy drága a régi szinkront előkeresni feljavítani... ,de miért nem lehet mindkét szinkront rárakni akkor a korongra??? Van pár film aminél ezt meglépték csak sajnos most nem jut eszembe melyik is volt az) miért fontosabb a pénz mint az, hogy minőséget tegyünk le az asztalra, ráadásul azt a minőséget nem is kell megcsinálni, csak fel kellene javítani, sőt talán még azt se kell mert vannak oldalak ahol ügyes emberek megcsinálták a szinkront, hogy megmaradjon, nincs baja igaz, hogy 2.0-ás de az jó a dvd-re aztán abból meg esetleg majd a kékre meg majd fellehet javítani 5.1-re! Tehát ezeket az ügyes embereket akik fölrakják eme zseniális szinkronokat bizonyos oldalakra miért nem keresnek olyan embereket akik értenek ehhez, és fizetnek nekik(mert gondolom ők is megvennék a DVD-t ezzel a szinkronnal!)

Az ilyen szinkronok miatt is (meg mert megtisztelem a késztőket, hogy a saját hangjukat hallgatom (mert azért a színészi játékhoz az is beletartozik, hogy mondja el(pl: egy filmnél ahol a színésznek egy olyan királyt kell eljátszania akinek előjön az a hibája, hogy nem tud normálisan beszélni bizonyos frusztráció alatt azt biztosan nem tudja vissza adni egy szinkronszínész!)))!

Lehet egy kicsit hosszú lett és írjátok le ha nem adtok nekem igazat és hogy miért is.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyVas. Ápr. 27, 2014 9:45 pm

Mr. White írta:


A készítőknek meg innen is üzenem:  fuck off 


Most ha jól értem, azon mérgelődsz, miért is van új szinkron a Vissaz a jövőbe trilógián?
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyKedd Ápr. 29, 2014 7:50 pm

Idézet :


Most ha jól értem, azon mérgelődsz, miért is van új szinkron a Vissza a jövőbe trilógián?

Azt tudom, hogy az kevesebbe kerül mint, hogy rárakni a régit(a két szinkront raktak a terminátorra az eredetit monoban az újat meg 2.0-ba! -> és egyik halkabb mint a másik!),de szerintem 2.0-ásba nem kellett volna följavítani annyira nem lehet rossz! Szóval az a bajom, hogy ha már mindenféleképpen fölakartak rakni szinkront rá, de nem az eredetit(mert szerintem sokan inkább hallgatják a filmet 2.0-ban és akkor az eredeti szinkron megy mint, hogy új szinkron(amin érződik, hogy Rudolf Péter már nem fiatal) és 5.1-es!).

Egy ideje már nem vagyok szinkron mániás(az ilyenek miatt meg pláne), de ennek a filmnek valami elképesztő szinkronja van, szóval nagyon nagy kár érte!
De az extrák jók, és magyar feliratosak nem úgy mint a sólyom végveszélynél ahol az extrákon még angol felirat sincs de van helyette: portugál,spanyol,holland!

És meg vettem mert tudtam, hogy már hiába várom, hogy kiadják újra főleg az eredeti szinkronnal!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyKedd Május 20, 2014 5:51 pm

Egy újabb magasröptű panasz... erre most mit lehet mondani?

Jóember bejön - gondolom vasárnap délben, legnagyobb rumliban - és zavarja, hogy zaj van. Hát mi legyen egy helyen, ahol emberek vannak és táplálkoznak? Másrészt meg igenis tessék szólni, ha van foglalás, nem érnek rá a fiúk minden ajtóban ácsorgó embert meginterjúvolni...


"Amióta el kellet jönni a regi helyről azóta csak 1x voltam.
De az is elég volt. Sőt sok is.
Zajos lett a hely és mikor időpontra volt asztal foglalva megjelntünk es nem volt tele a hely az ajtóban kellet várnunk mert a pincér tudomást sem vett rólunk es nem kísért az asztalunk-hoz.
Nekem ez eleg is volt a gödörből.
A régi helyen nagyon szerettünk enni.
Amióta ez az eset megtörtént azóta nem voltunk..
De nem is szandékozunk menni.
Kiábrándultunk a helyből"



S a válasz rá:


"Bocsi, hogy zajos a hely, de nem szólhatunk mindenkinek, hogy maradjon csendben. Temetőbe meg csak nem akartunk költözni. Egyébként a pincérek sajnos még nem gondolatolvasók (de dolgozunk rajta), így nem tudhatták, miért is álltatok az ajtóban. Ha van foglalás, szólni kell. Nem olyan ördöngős dolog az. Ha csak ennyi volt a problémátok, akkor semmi gond nincs. Köszi!"



.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 EmptyKedd Május 20, 2014 8:19 pm

R2-D2 írta:
Egy újabb magasröptű panasz... erre most mit lehet mondani?
Jóember bejön - gondolom vasárnap délben, legnagyobb rumliban - és zavarja, hogy zaj van. Hát mi legyen egy helyen, ahol emberek vannak és táplálkoznak? Másrészt meg igenis tessék szólni, ha van foglalás, nem érnek rá a fiúk minden ajtóban ácsorgó embert meginterjúvolni...


Ez annak a típusnak tűnik, akikről mesélted, hogy a régi helyet akarják vissza, annak minden hangulati elemével együtt, és mivel azt nem kaphatják meg, hiába ugyanaz a minőség, így az édes szar is keserű lesz.
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dühöngő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő topic   Dühöngő topic - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngő topic
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Koncertbeszámoló topic
» Horror topic

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A mozitermen kívül :: Dühöngő és örömködő-
Ugrás: