Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Chat topik

Go down 
+10
purple rain
Mr. White
Niwrok
Ferrari-Fan
tchabee
Weide
Remo
joebuster
R2-D2
DragonSlayer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyKedd Jan. 03, 2017 11:22 pm

Weide írta:
R2-D2 írta:
Weide írta:

Sziasztok!

Nem akarom nagyon szaporítani a szót meg felesleges magyarázkodásba kezdeni, a lényeg az, hogy jó oka volt annak, hogy kb. 1 éve eltűntem a fórumról.

Nem akarok előre felelőtlenül ígérgetni és nem is azt mondom, hogy mostantól napi szinten részt fogok venni a fórum életében, de úgy érzem, olyan részét képezte ez a kis közösség az elmúlt 2-3 évemnek, amitől nem akarok és nem is fogok elszakadni, így igyekszem a magam módján újra aktivizálni magam, kritikákat írni, reagálni más írásaira, és úgy egészében visszatérni ebbe a közegbe.



Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No No No

Nem sikerült.... Sad  

Meglepetés! Happy Birthday Smile


[You must be registered and logged in to see this image.]

Mi az, valami újévi fogadalom lettünk Smile ?
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyKedd Jan. 03, 2017 11:26 pm

Weide írta:


Meglepetés! Happy Birthday Smile

Niwrok írta:


[You must be registered and logged in to see this image.]

Mi az, valami újévi fogadalom lettünk  Smile ?
.

Pont ezt akartam írni én is... Laughing

Új év, új remények. Örülök, hogy itt vagy. A legutóbbi, 14 ezres facebook elérést Veled könnyebb lesz tartani... ima
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyKedd Jan. 03, 2017 11:30 pm

Niwrok írta:
Weide írta:
R2-D2 írta:
Weide írta:

Sziasztok!

Nem akarom nagyon szaporítani a szót meg felesleges magyarázkodásba kezdeni, a lényeg az, hogy jó oka volt annak, hogy kb. 1 éve eltűntem a fórumról.

Nem akarok előre felelőtlenül ígérgetni és nem is azt mondom, hogy mostantól napi szinten részt fogok venni a fórum életében, de úgy érzem, olyan részét képezte ez a kis közösség az elmúlt 2-3 évemnek, amitől nem akarok és nem is fogok elszakadni, így igyekszem a magam módján újra aktivizálni magam, kritikákat írni, reagálni más írásaira, és úgy egészében visszatérni ebbe a közegbe.



Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No No No

Nem sikerült.... Sad  

Meglepetés! Happy Birthday Smile


[You must be registered and logged in to see this image.]

Mi az, valami újévi fogadalom lettünk  Smile ?
.

Hehe, nem erről van szó. Mármint a fogadalom részét illetően.
Úgy éreztem, mivel új év kezdődik, csak illene visszanézni ide, ha már -az ígéretemmel ellentétben- hanyagolva lett a fórum.
Na meg moziban is voltam, ami most valamiért megmozgatott bennem valamit, hogy olyan rég adtam ki már magamból a friss filmélményemet...
Valahogy a kettő összetalálkozott és bumm, így esett ez az eset.

(Amúgy a happy birthday-es smiley-ra azt hittem, az egy különálló, partizó smiley, és nincs köze a mellette lebegő felirathoz. Szóval nem kívánok senkinek csak úgy boldog szülinapot, de kellett egy bulizó smiley. lol! )
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyKedd Jan. 03, 2017 11:33 pm

Weide írta:


Valahogy a kettő összetalálkozott és bumm, így esett ez az eset.


Na bumm, örölünk, hogy élsz és hogy benéztél. Jó lenne, ha néha megtennéd... kissé belterjs lett ez az egész... Wink
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyVas. Jan. 22, 2017 7:50 pm

Most látom, hogy mi jelenleg a háttérkép a fórumnak. 
REsident Evil:The final chapter
Szerintetek ez tényleg az utolsó fejezet lesz csak mert példának okáért a péntek 13 filmsorozatnak a negyedik része ugyan ezt az alcimet viselte és tudjuk jó, hogy ott nem álltak meg 4 résznél. Sőt 10 részesre gyúrták aztán jött még egy crossover és egy remake.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyVas. Jan. 22, 2017 10:03 pm

Mr. White írta:

Most látom, hogy mi jelenleg a háttérkép a fórumnak. 
REsident Evil:The final chapter
Szerintetek ez tényleg az utolsó fejezet lesz csak mert példának okáért a péntek 13 filmsorozatnak a negyedik része ugyan ezt az alcimet viselte és tudjuk jó, hogy ott nem álltak meg 4 résznél. Sőt 10 részesre gyúrták aztán jött még egy crossover és egy remake.


A Fűrésznek is volt egy "final chapter"-e, aztán mégis idén kijön egy újabb rész, de szerintem már a stúdió sem tudja, hogy minek.

Nem tudom, hogy RE-ből ez lesz-e az utolsó, de igazából én már a Túlvilágnál feladtam, a Megtorlást nem is láttam. Az első három részig még valamennyire érdekes volt, de a negyedik már béna volt és dögunalmas.

Megjegyzem, a játékok is elhagyták már ezt az akciós lövölde zombitengert, amit a filmek erőltetnek. A legutóbbi rész visszatér a gyökerekhez túlélő-horrorként, amiben egy feleségét kereső nyomozónak kéne nagyon gyorsan eltűnnie abból a házból, ahol az asszonyt gondolta megtalálni.


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyVas. Jan. 22, 2017 11:54 pm

Mr. White írta:


Most látom, hogy mi jelenleg a háttérkép a fórumnak. 
REsident Evil:The final chapter
Szerintetek ez tényleg az utolsó fejezet lesz csak mert példának okáért a péntek 13 filmsorozatnak a negyedik része ugyan ezt az alcimet viselte és tudjuk jó, hogy ott nem álltak meg 4 résznél. Sőt 10 részesre gyúrták aztán jött még egy crossover és egy remake.


Én nagyon remélem, tényleg az utolsó lesz, de hát Hollywood folyamatosan képes meglepni a baromságaival... Evil or Very Mad



Niwrok írta:


Nem tudom, hogy RE-ből ez lesz-e az utolsó, de igazából én már a Túlvilágnál feladtam, a Megtorlást nem is láttam. Az első három részig még valamennyire érdekes volt, de a negyedik már béna volt és dögunalmas.


Laughing Akkor ebben az ügyben én leszek a "hiteles" forrás és értékelő itt... Bow


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyPént. Feb. 03, 2017 4:19 pm

Mr. White írta:
 
REsident Evil:The final chapter
Szerintetek ez tényleg az utolsó fejezet lesz?

Tuti, nem. Rolling Eyes

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptySzomb. Feb. 04, 2017 8:53 pm

Valaki látta a The Spectacular Now-ot? 
[You must be registered and logged in to see this link.]

Szerintem nagyon megérdemel egy megnézést!
És érdekelne, hogy szerintetek a végén mi is történik.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptySzomb. Feb. 04, 2017 8:55 pm

Mr. White írta:
Valaki látta a The Spectacular Now-ot? 
[You must be registered and logged in to see this link.]

Szerintem nagyon megérdemel egy megnézést!
És érdekelne, hogy szerintetek a végén mi is történik.

Ezt ugye nem tőlem várod, hogy megnézzem??? tongue
Majd talán Niwrok... hmmm
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptySzomb. Feb. 04, 2017 9:04 pm

R2-D2 írta:
Ezt ugye nem tőlem várod, hogy megnézzem???  tongue
Majd talán Niwrok...  hmmm  
Én csak kiírtam hátha valamelyikőtök megnézi majd a filmet vagy esetleg már látta.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptySzomb. Feb. 04, 2017 9:31 pm

Mr. White írta:

Valaki látta a The Spectacular Now-ot? 
[You must be registered and logged in to see this link.]

Szerintem nagyon megérdemel egy megnézést!
És érdekelne, hogy szerintetek a végén mi is történik.


Ilyen címmel, hogy "Az élet habzsolva jó" mondjuk a büdös életben nem néztem volna meg magamtól, de láttam már filmet a rendezőtől, meg most jön a moziba tőle a Kör (nem az Smile ), a színészei is jónak tűnnek... szóval felírom, aztán meglátom.

.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptySzomb. Feb. 04, 2017 9:46 pm

Niwrok írta:
Ilyen címmel, hogy "Az élet habzsolva jó" mondjuk a büdös életben nem néztem volna meg magamtól, de láttam már filmet a rendezőtől, meg most jön a moziba tőle a Kör (nem az  Smile ), a színészei is jónak tűnnek... szóval felírom, aztán meglátom.
Megint az a csodás magyar cím fordítás!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyKedd Feb. 28, 2017 6:16 pm

Niwrok, erre már régóta készülük... Laughing

A titokzatos "cetli":

[You must be registered and logged in to see this link.]


geek
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 EmptyKedd Feb. 28, 2017 11:05 pm

R2-D2 írta:


Niwrok, erre már régóta készülök... Laughing
A titokzatos "cetli":


Laughing

Egészen meglepő címeket is olvastam rajta, olyanokat is, amiknek örülök, hogy még rajta vannak, meg van, amik nekem is emlékeztetőül szolgálnak (pl. a TURN-t mostanában folytatnom kéne, mielőtt jön a befejező évad)... már amelyiket el tudtam olvasni Razz . De azért remélem, ezzel együtt is néha visszaolvasol ezt-azt, "hátha" valami felett átsiklottál Smile .

Van viszont egy, amit szerintem mostanra nyugodtan lehúzhatsz, az In the Flesh. Nem azért, mert rossz sorozat, de nem hinném, hogy neked tetszene... a meleg zombi scratch ...
.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chat topik - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chat topik
Vissza az elejére 
20 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik
» Általános film topik
» Általános sorozat topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A filmfórumról :: Beszélgetőszoba-
Ugrás: