Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptySzomb. Feb. 13, 2016 12:18 am

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

Artu, tudom, hogy nem a stílusod, eszedbe sem jutna megnézni, de lécci, LÉCCI, nézd meg mi és ki és HOGYAN van ebben az előzetesben 1:25-nél!  ima  ima  ima  ima


Jézusom... nem csak rá, hanem az egészre. Rolling Eyes


Majd mesélek Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptyHétf. Márc. 21, 2016 11:30 pm

Nyugtassatok meg, hogy ez csak vicc... Shocked




faceplam faceplam faceplam
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptyKedd Márc. 22, 2016 6:20 am

R2-D2 írta:

Nyugtassatok meg, hogy ez csak vicc... Shocked
faceplam faceplam faceplam


Tudtommal az Smile . De ez is annak indult Smile :


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptySzer. Márc. 23, 2016 5:16 pm

Niwrok írta:


R2-D2 írta:
Nyugtassatok meg, hogy ez csak vicc... Shocked
faceplam faceplam faceplam


Tudtommal az  Smile . De ez is annak indult  Smile :


Anyám. faceplam  Gondban vagyok, melyik nagyobb idiótaság. Ennél még az Alien tampon is jobb.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptyVas. Márc. 27, 2016 12:35 am

.

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptyVas. Márc. 27, 2016 12:45 am

Hát, nem tudom. Biztos én vagyok bunkó meg érzéketlen, de nem vonz egy halom kripli egy filmben. Sad

Szerintem ez nem az én mozim....



Helyette inkább ez: metal


Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptyKedd Ápr. 05, 2016 5:41 am

.
Milyen lett volna, ha Wilson nem egy labda, hanem egy hulla Smile ?
Óriási idiótaságnak tűnt, de hát két qrva jó színész van benne, és meglepően jókat nevettem az előzetesen, szóval majd jelentkezem vele Smile .


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptyCsüt. Ápr. 07, 2016 7:50 pm

lol! lol! lol2 lol2 Bravo



és a folytatása...

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptySzer. Ápr. 13, 2016 12:08 pm

Niwrok írta:


Er ist wieder da

A könyvről már olvastam, az alapján egy szatíra, úgyhogy inkább nevess Smile ... vagy egyszerűen csak ne foglalkozz vele Smile . Nem érzem akkora számnak, mint amekkora felhajtás van körülötte, egy ilyet bármelyik kor bármelyik uralkodójáról lehetne forgatni. Washington, egy pillantás után a jelenkorba, valószínűleg a Delaware-ba ugrott volna ijedtében...
Az amerikaiak már a Producerekkel gúnyt űztek Hitlerből, a németeknek most jutottak el eddig, hogy az állandó bűntudatkeltés helyett jól esik nekik egy felszabadító nevetés... szerintem ennyi van ebben, és nem több...
.

Sokkal, de sokkal több van benne!!! Az előzetes egy óriiási átbaszás, csak az idétlenséget mutatja, de kb. ennyi a két óra alatt az idétlenség a moziban.

Qrva jó volt, na! Írok is róla gyorsan. Wink


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptySzer. Ápr. 13, 2016 1:17 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:


Er ist wieder da

A könyvről már olvastam, az alapján egy szatíra, úgyhogy inkább nevess Smile ... vagy egyszerűen csak ne foglalkozz vele Smile . Nem érzem akkora számnak, mint amekkora felhajtás van körülötte, egy ilyet bármelyik kor bármelyik uralkodójáról lehetne forgatni. Washington, egy pillantás után a jelenkorba, valószínűleg a Delaware-ba ugrott volna ijedtében...
Az amerikaiak már a Producerekkel gúnyt űztek Hitlerből, a németeknek most jutottak el eddig, hogy az állandó bűntudatkeltés helyett jól esik nekik egy felszabadító nevetés... szerintem ennyi van ebben, és nem több...
.

Sokkal, de sokkal több van benne!!! Az előzetes egy óriiási átbaszás, csak az idétlenséget mutatja, de kb. ennyi a két óra alatt az idétlenség a moziban.

Qrva jó volt, na! Írok is róla gyorsan. Wink


Hetekkel ezelőtt "begyűjtöttem", mert ugyan akkor még úgy látszott, te az időutazós Hitlerből kimaradsz, nálam már megvan az az -általad reflektorfénybe helyezett- pár német rendező, akikre jobban figyelek.

Akkor még nem találtam hozzá feliratot. Te igen, vagy németül nézted?
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptySzer. Ápr. 13, 2016 1:27 pm

Niwrok írta:


Er ist wieder da

Hetekkel ezelőtt "begyűjtöttem", mert ugyan akkor még úgy látszott, te az időutazós Hitlerből kimaradsz, nálam már megvan az az -általad reflektorfénybe helyezett- pár német rendező, akikre jobban figyelek.

Akkor még nem találtam hozzá feliratot. Te igen, vagy németül nézted?
.

Van hozzá, magyar felirattal néztem.

Az Elsert meg fordítom. Wink
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptySzer. Ápr. 13, 2016 7:29 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

Er ist wieder da

Hetekkel ezelőtt "begyűjtöttem"...
Akkor még nem találtam hozzá feliratot. Te igen, vagy németül nézted?


Van hozzá, magyar felirattal néztem.


Ja, most már én is találtam Smile . De még csak 18 órája van fent, szóval nem késtem le semmiről Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptySzer. Ápr. 13, 2016 11:10 pm

.


"...ez a mostani előzetes inkább hasonlít egy távol-keleti Harry Potter-spinoff kombinációjának az Eredettel." Na ja...

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2016 12:46 am

Niwrok írta:
.

"...ez a mostani előzetes inkább hasonlít egy távol-keleti Harry Potter-spinoff kombinációjának az Eredettel." Na ja...

.

Láttam én is, de egyre messzebb kerülöka Marvel Univerzumtól, így még az is lehet, hogy ezt simán passzolom.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 EmptySzomb. Ápr. 16, 2016 8:40 am

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

"...ez a mostani előzetes inkább hasonlít egy távol-keleti Harry Potter-spinoff kombinációjának az Eredettel." Na ja...

.

Láttam én is, de egyre messzebb kerülöka Marvel Univerzumtól, így még az is lehet, hogy ezt simán passzolom.


Akkor esetleg tegyél majd egy próbát ezzel Smile (a videó alján be lehet kapcsolni hozzá az angol feliratot):


.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
20 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: