Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptySzomb. Ápr. 16, 2016 11:23 am

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Niwrok írta:

"...ez a mostani előzetes inkább hasonlít egy távol-keleti Harry Potter-spinoff kombinációjának az Eredettel." Na ja...

.

Láttam én is, de egyre messzebb kerülöka Marvel Univerzumtól, így még az is lehet, hogy ezt simán passzolom.


Akkor esetleg tegyél majd egy próbát ezzel Smile (a videó alján be lehet kapcsolni hozzá az angol feliratot):

.

Mér, ez még lehet is jó. Wink Ha nem felejetem el, meg is nézem majd...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2016 8:07 pm

.
Kicsit thrilleresre vette Stone a figurát, de attól még így elsőre szerintem egészen jól megvilágítja majd a hátteret, ami miatt ma lehallgatási ügyről beszélhetünk.



Az viszont egyszerűen félelmetesen b*szottjó, ahogy Joseph Gordon-Levitt megidézi a hangjával Snowdent! Itt egy videó Snowdennel (ugye ennek a körülményeiről és utóéletéről szólt a Citizenfour), lehet összehasonlítani   Shocked ...


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2016 9:49 pm

Nem rossz, nem rossz, de csak nekem fura, hogy most már minden "kortárs" hírességről minium két film készül?

Jobs, Snowden, Assange.... Előzetesek - Page 21 3603792908
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2016 10:20 pm

R2-D2 írta:

Nem rossz, nem rossz, de csak nekem fura, hogy most már minden "kortárs" hírességről minium két film készül?
Jobs, Snowden, Assange.... Előzetesek - Page 21 3603792908


Amíg ezek a filmek jól kiegészítik egymást, addig szerintem nincs ezzel gond Wink .
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptyVas. Május 01, 2016 7:30 pm



Ez az FPS zombifilm esetleg terítékre került már nálatok?
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptyVas. Május 01, 2016 9:01 pm

Weide írta:

Ez az FPS zombifilm esetleg terítékre került már nálatok?


Nem... még Smile ?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptyVas. Május 01, 2016 9:19 pm

Weide írta:


Ez az FPS zombifilm esetleg terítékre került már nálatok?

lol2

Nem, még nem adja az ncore...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptyCsüt. Május 12, 2016 8:07 am

.

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptyCsüt. Május 12, 2016 11:36 am

Aztaqrva!!! Ezt már most szeretem!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptyKedd Jún. 07, 2016 11:36 pm

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Jééééé...  Surprised


Jééé, hogy készült ilyen, vagy jééé, hogy nálunk is vetítik  Smile ?
Utóbbi az nekem is jééé, de csak kicsit, mert mégiscsak McConaughey-film  Smile ...
.

Nincs jéééé.... az élet visszaállt rendes kerékvágásba... Rolling Eyes

MÉGSEM VETÍTIK...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptySzer. Jún. 08, 2016 12:06 am

R2-D2 írta:
Nincs jéééé.... az élet visszaállt rendes kerékvágásba...  Rolling Eyes

MÉGSEM VETÍTIK...

Úgy tűnik egyre általánosabb az a "helyi" trend, hogy a magyaroknak csak a vígjáték, a romantikus komédia és az animációs (és ide én akkor is beleértem a Warcraftot is Razz ) film dukál. Az év elején is dobták a Bay-féle "13 Hours"-t, pedig lehet, hogy több haszna lett volna, mint a London Has Fallennek.

Az itteni mozi egyébként most abszolút meglepett: nem elég, hogy vetítik a Démonok között 2-t, de számomra érthetetlen okból rögtön három hétig.
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptySzer. Jún. 22, 2016 9:30 pm

.


Tetszik, de kicsit szomorú vagyok tőle, hogy amiért igazán kedveltem a Jack Reachert, a bűnügyis-nyomozós hangulat a múlté, és inkább egy akciós-kémfilmes sztorit fogunk kapni... legalábbis ez így nagyon annak tűnik.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptySzer. Jún. 22, 2016 9:49 pm

Niwrok írta:
.


Tetszik, de kicsit szomorú vagyok tőle, hogy amiért igazán kedveltem a Jack Reachert, a bűnügyis-nyomozós hangulat a múlté, és inkább egy akciós-kémfilmes sztorit fogunk kapni... legalábbis ez így nagyon annak tűnik.
.

Köszi! Ez nekem is tetszik, nekem a legnagyobb kérdés az, hogy képes-e a földön maradni az akcióiban. Legalábbis ... nagyjából... scratch
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptySzomb. Jún. 25, 2016 9:20 am

.


Hát, ha "csak" ennyi lesz, hogy FBI és menekülés, és hanyagolni fogja az új társadalmi káosz bemutatását, akkor ez elég harmatos lesz...
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 EmptySzomb. Jún. 25, 2016 1:19 pm

.


Az első rész úgy emlékszem, nem volt egy nagy eresztés. Ez viszont egész jónak tűnik (az ultragáz robbanásokat leszámítva), és nem is baj, hogy ha Statham megint kap egy szerepet valami nagyobb költségvetésűben a sok egykaptafás minimálbunyója után.
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
21 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: