Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 11:30 pm

Niwrok írta:

R2-D2 írta:

Niwrok írta:




Az nagyon jó, hogy a komolyságát visszakapta a sorozat, legalábbis erre a különkiadásra (talán túlságosan is), de úgy érzem, a stílusát elvesztette.


A kérdés az, hogy melyik az IGAZI stílusa. Meg hogy most akkor ez mit keres a mondern kori Sherlock sorozatban.
Ennyi erővel minden korba bele lehetne erőszakolni a figurát... hmmm


Attól függ melyiké: a sorozat IGAZI stílusa az első két évad ugye, míg a harmadik inkább valami buddy-movie már, mint amikor két haver a szombati sörözés közben detektívtörténeteket mesél egymásnak. A karakter IGAZI stílusa az ez, a viktoriánus verzió, de közben már most látszik, hogy szét van fényelve meg effektezve tök feleslegesen, amitől idegen lesz a szereplőktől és a sorozattól is; elveszi a sorozat különlegességét, a modern újraértelmezést (igaz, azzal már a harmadik évad sem nagyon tudott mit kezdeni), de a korszak ellenére nem is fog úgy kinézni, mint egy klasszikus, inkább mint Guy Ritchie steampunk világa a filmekből.

Szerintem a szereplőktől függetlenül külön filmként fogom kezelni, nem a sorozat részeként, abban ugyanis csak olyan lenne, mint egy gagyi flashback, egy színdarab vagy Pamela álma.

Kariaji, örülünk neki, amíg nem jön a negyedik évad, és ennyi.


Nem kellett volna ennyire aggodalmaskodnom. Jó lett... elég szürreális az első órában, kissé beteg a humora (a viktoriánus Mycroft még a melegítőalsósnál is rosszabb), és inkább tudtam volna elképzelni Halloweenre, mint karácsonyra különkiadásként, de a hangulata, az nagyon ott van. A baj az, hogy Sherlock továbbra sem nyomoz, csak megfigyel, aztán leleplez, de tetszett, hogy mi az az egyetlen kérdés, amire igazából a választ keresi Sherlock ebben a filmben.

Írás szempontjából most nem nagyon fér be, de ha jövő héten nem nézed meg, akkor addigra talán összeütök róla valami bővebbet Smile .
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 11:41 pm

Niwrok írta:


Írás szempontjából most nem nagyon fér be, de ha jövő héten nem nézed meg, akkor addigra talán összeütök róla valami bővebbet Smile .

lol! Azt sem tudtam, hogy már van.

De, mindenképp megnézem jövő héten. Érdekel.

Már ugye, ha lesz hozzá felirat. scratch
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptySzomb. Jan. 02, 2016 11:51 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

Írás szempontjából most nem nagyon fér be, de ha jövő héten nem nézed meg, akkor addigra talán összeütök róla valami bővebbet Smile .


lol! Azt sem tudtam, hogy már van. De, mindenképp megnézem jövő héten. Érdekel. Már ugye, ha lesz hozzá felirat. scratch


Gondolom, gyorsan lesz Smile . Csak tegnap került képernyőre Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptySzomb. Jan. 09, 2016 12:25 am

Niwrok írta:


Sherlock - The Abominable Bride

Gondolom, gyorsan lesz Smile . Csak tegnap került képernyőre Smile .
.

Juj... most végeztem vele, de ezt alaposan át kell rágnom.

Megmondom őszintén, egyelőre azt sem tudom, ez mi akart lenni. Nem is értem igazán... scratch
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptySzomb. Jan. 09, 2016 8:46 am

R2-D2 írta:

Sherlock - The Abominable Bride

Juj... most végeztem vele, de ezt alaposan át kell rágnom.
Megmondom őszintén, egyelőre azt sem tudom, ez mi akart lenni. Nem is értem igazán... scratch


"Pamela álma..." Smile

Az ébredő erő kapcsán is előkerült az a vád, hogy mindent alárendelt a "fan-service"-nek. A Sherlockra is ezt hallottam több helyen mondani, és elsőre nem is értettem, mennyire, de a héten szórakozásból megnéztem az S01E03-at, és hát... hűha! Annyi apróságot összehajigáltak ebbe a turmixba az első három évadból, hogy csak kapkodtam a fejem, és erre öntötték rá a vikrotiánus meg a menyasszonyos cuccot. De hát ugye ott az "elmepalota" Smile ...
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptyVas. Jan. 10, 2016 10:03 am

.
Állítólag ez lesz James Wan hattyúdala horror-rendezőként... mert ő már ugye "A"-listás rendező. Én azért sajnálnám...



.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptySzer. Jan. 13, 2016 12:20 am

.
Új, készülő minisorozatok a Hulutól, ha esetleg "valaki" a befejeződő sorozatok helyére keresne valamit  Very Happy  :





.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptySzer. Jan. 13, 2016 5:25 pm

Niwrok írta:
.
Új, készülő minisorozatok a Hulutól, ha esetleg "valaki" a befejeződő sorozatok helyére keresne valamit  Very Happy  :


Ajaja... a befejeződő sorozatok helyére már léptek régbefejezett, de eddig elmaradt sorozatok... tongue

De köszi, mindkettő érdekel. egyetért

Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptySzer. Jan. 13, 2016 6:45 pm

R2-D2 írta:

Ajaja... a befejeződő sorozatok helyére már léptek régbefejezett, de eddig elmaradt sorozatok... tongue


Spartacus Smile ?
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptySzer. Jan. 13, 2016 7:32 pm

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Ajaj... a befejeződő sorozatok helyére már léptek rég befejezett, de eddig elmaradt sorozatok... tongue


Spartacus Smile ?
.

Igen. Meg Falling Skies, meg Touch, meg Rubicon... no de most mindenekelőtt Homeland, aztán Mr. Robot. Wink
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptyPént. Jan. 29, 2016 6:47 pm

.

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptyKedd Feb. 02, 2016 9:02 pm

Jééééé... Surprised

Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptyKedd Feb. 02, 2016 10:01 pm

R2-D2 írta:

Jééééé...  Surprised


Jééé, hogy készült ilyen, vagy jééé, hogy nálunk is vetítik  Smile ?
Utóbbi az nekem is jééé, de csak kicsit, mert mégiscsak McConaughey-film Smile ...
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptyPént. Feb. 12, 2016 8:56 pm

.
Artu, tudom, hogy nem a stílusod, eszedbe sem jutna megnézni, de lécci, LÉCCI, nézd meg mi és ki és HOGYAN van ebben az előzetesben 1:25-nél! ima ima ima ima



Nekem csak ennyire futotta utána: Shocked Shocked Shocked Shocked faceplam Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 EmptyPént. Feb. 12, 2016 11:42 pm

Niwrok írta:
.
Artu, tudom, hogy nem a stílusod, eszedbe sem jutna megnézni, de lécci, LÉCCI, nézd meg mi és ki és HOGYAN van ebben az előzetesben 1:25-nél!  ima  ima  ima  ima

Nekem csak ennyire futotta utána:  Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   faceplam   Smile .
.

Sherlock álruhában??? lol!

Amúgy... jézusom... nem csak rá, hanem az egészre. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 19 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
19 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: