Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Remo írásai

Go down 
+4
butch
Niwrok
R2-D2
Remo
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyPént. Aug. 29, 2014 5:59 pm

Niwrok írta:
Remo írta:

Halálfutam


Na igen, a nagybetűs Tesztoszteronmozi! Dögös kocsik, dögös csajok, kis humor, kis "B"-kat dráma, és annyi izzadt, koszos mellizom, amennyit a Feláldozhatókban nem látni Smile . Ha a Dreadnaught pusztítását kicsit jobbra megcsinálják, még nagyobb kedvenc lenne.
.

Szerintem az is ütős rész volt. A Feláldozhatók 3-tól - főleg PG-13 mellett - nem is remélek ilyen szintű zúzást.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyPént. Aug. 29, 2014 6:11 pm

Remo írta:

Halálfutam

Szerintem az is ütős rész volt.  A Feláldozhatók 3-tól - főleg PG-13 mellett - nem is remélek ilyen szintű zúzást.


Ütősnek ütős volt, nagyon is tetszett, sőt, az amúgy is príma jelenetek közül az egyik legjobb volt, ahogy fújtatva bedübörgött az a benga állat (a la Góliát)... de jobban örültem volna, ha csak egy kicsit "megnoszogatja" a lustább versenyzőket, és nem ledózerolja a fél mezőnyt.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyPént. Aug. 29, 2014 6:41 pm

Remo írta:

Halálfutam

Niwrokról tudtam, hogy bírja ezt a mozit, de örülök, hogy Neked is bejött. Nemrég volt TV-ben is, az első reklámig le is ragadtam elé. Jó volt. Smile

Remo írta:

Szupercella

Ebben is maxi egyetértek veled, hiába van itt a gépen, régóta nem bírom rávenni magm az újranézésre... Nem tehetek róla, Scofield után Stallone, mint börtönből szökő zseni, nem hiteles. Inkább nevetséges. Smile
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 9:05 pm

Galaxy Guest

Bocsi csak most tudtam elolvasni.
Ez megint hatalmas volt. Ha nem néztem volna meg 1 hónapja a filmet akkor tuti, hogy most megnézném. Én személy szerint nem vagyok Star trek-es csak ezt a filmet és és 95-ös film jut eszembe amiben egy osztály elmegy Washington D.C.-be (akik közül ott van a fiatal Jeremy Renner is!) és ott volt egy karakter aki nagy Star Trek fan volt. Csak ennyit kedvelek a Star Trekből. Ha nem voltam annyira közérthető akkor sajnálom.
Ráadásul milyen jól is állt Ripley-nek ez a szerep!
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 10:20 pm

Mr. White írta:
Galaxy Guest

Bocsi csak most tudtam elolvasni.
Ez megint hatalmas volt. Ha nem néztem volna meg 1 hónapja a filmet akkor tuti, hogy most megnézném. Én személy szerint nem vagyok Star trek-es csak ezt a filmet és és 95-ös film jut eszembe amiben egy osztály elmegy Washington D.C.-be (akik közül ott van a fiatal Jeremy Renner is!) és ott volt egy karakter aki nagy Star Trek fan volt. Csak ennyit kedvelek a Star Trekből. Ha nem voltam annyira közérthető akkor sajnálom.
Ráadásul milyen jól is állt Ripley-nek ez a szerep!

Rajongónak én se nevezném magamat. Az eredeti sorozatot még a megboldogult Tv3-on néztem. Akkor tetszett, de amikor a viasat elkezdte ismételni már nem kötött le.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyCsüt. Szept. 18, 2014 11:20 pm

Remo írta:

Eredet


taps Azt hiszem, nem újdonság, de ez esetben egy oldalon állunk. Sőt, nálam ez Nolan egyik legjob filmje, messze körözi a Batman-filmeket.

És igen, nekem is Cilian Murphy és Joseph Gordon-Levitt volt a kevencem. Smile
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyPént. Szept. 19, 2014 9:24 am

R2-D2 írta:
Remo írta:

Eredet


taps Azt hiszem, nem újdonság, de ez esetben egy oldalon állunk. Sőt, nálam ez Nolan egyik legjob filmje, messze körözi a Batman-filmeket.

És igen, nekem is Cilian Murphy és Joseph Gordon-Levitt volt a kevencem. Smile

Nálam a legjobb még mindig a Memento, de amúgy én is többre tartom az Eredetet a Batman-filmeknél.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyPént. Szept. 19, 2014 9:08 pm

Remo írta:

A sötét lovag - Felemelkedés

Nagyjából ebben is egyetértünk. Én mondjuk 60%-nál többre tartom, de anno rengeteget beszélgettünk a mozi idiotizmusairól. Meglehetősen összecsapott lett. Remo írásai - Page 17 3603792908
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyPént. Szept. 19, 2014 9:56 pm

Nolantól a legkedvencebb film nyertese kettő közül választottam az egyiket:
A két film: A Memento és a Tökéletes Trükk
És nálam is a nyertes a Memento!
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyHétf. Nov. 17, 2014 12:20 pm

Egy bébiszitter kalandjai

A '80-as évek ismert tinivígjátékai közül Chris Columbus (Mrs. Doubtfire) rendezői bemutatkozása eddig kimaradt az életemből, pedig a főszerepet játszó Elizabeth Shue mondjuk úgy, hogy a zsánerem. A film egy rémesen alakuló éjszaka történetét mondja el, amit ezidőtájt sokan megtettek, elég csak a Lidérces órákra vagy a Szombat esti frászra gondolni. Ezúttal egy bébiszitter próbál hazajutni nyakán a rábízott kölkökkel. Eközben persze egy sor fura alakba és elképesztő helyzetbe sodródnak, amik kevésbé viccesek, mint amilyenek lehetnének. Az látszik, hogy Columbus ért a poénok időzítéséhez, de a filmben így is csak elvétve akad pár emlékezetesebb rész. Legalább a karakterek szerethetőek, még az okoska kislány is, aki máskor az ember agyára szokott menni. Leginkább Shue az, aki miatt nem hagytam félbe a filmet, pedig volt ő már jobb is. Jó játék kiszúrni a kisebb szerepekben néhány később befutott színészt, mint Vincent D'Onofriot, egyébként az Egy bébiszitter kalandjai az egyszer nézhető, felejthető tinivígjátékok közé tartozik, mely a korszakból adódóan rendelkezik egy kis nosztalgikus bájjal.  

60%
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyHétf. Nov. 17, 2014 12:29 pm

Remo írta:
Egy bébiszitter kalandjai

60%

Szerintem én ezt anno láttam, de semmire nem emlékszem belőle.. scratch

Amúgy meg jössz még egy Óvakodj a törpétől! kontrával! Wink
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyHétf. Nov. 17, 2014 12:57 pm

R2-D2 írta:
Remo írta:
Egy bébiszitter kalandjai

60%

Szerintem én ezt anno láttam, de semmire nem emlékszem belőle.. scratch

Amúgy meg jössz még egy Óvakodj a törpétől! kontrával! Wink

Egy nap... amikor a legkevésbé számítasz rá... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyHétf. Dec. 15, 2014 4:01 pm

Remo írta:

Napfény


A 80% Tőled nem rossz ajánló, én emlékszem, mit is kaptam érte anno sok embertől x-en, hogy nekem nagyon tetszett a mozi. Ideje lenne ezt is újranézni... scratch
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyHétf. Dec. 15, 2014 4:49 pm

R2-D2 írta:
Remo írta:

Napfény


A 80% Tőled nem rossz ajánló, én emlékszem, mit is kaptam érte anno sok embertől x-en, hogy nekem nagyon tetszett a mozi. Ideje lenne ezt is újranézni... scratch

Igazából én is csak DVD-n kedveltem meg, moziban még nagyon felemás élményt jelentett.
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 EmptyKedd Feb. 03, 2015 6:05 pm

Vámpírok

John Carpenter a '90-es években egyesek szerint már csak égette magát. A Vámpírok az egyetlen anyagilag sikeresnek bizonyult filmje ebből az évtizedből. A forgatás a hírek szerint problémás volt, a költségvetést az utolsó pillanatban meghúzták, és ehhez kellett igazítani a forgatókönyvet. Így utólag ezt könnyű leolvasni a filmről. A klassz, vérgőzős kezdés után erősen leül. James Woods akármilyen laza vámpírvadász, nagyrészt ő is csak arra vár, hogy végre történjen valami. Carpenter azért nem felejtett el rendezni. A Vámpíroknak van egy hangulata, és ami ennél is többet ér, stílusa. Jók a trükkök és érződik, hogy Carpenter tudja, hogy hová kell tenni a kamerát. A végső leszámolás lehetett volna izgalmasabb, helyenként itt is meglátszik, hogy a készítőknek nem volt elég pénzük. Összességében a film még mindig nézhető, főleg a rendező következő filmjéhez, a maga módján szintén kult státuszba került A Mars szelleméhez képest.

60%
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Remo írásai - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Remo írásai
Vissza az elejére 
17 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 1.0
» R2-D2 írásai 4.0
» R2-D2 írásai 2.0
» R2-D2 írásai 1.0
» R2-D2 írásai 3.0

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Kritikák, filmes gondolatok-
Ugrás: