Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Moziajánlók

Go down 
+10
mesterjani
Joe Cornelius Hallenbeck
Weide
Mr. White
butch
Niwrok
DragonSlayer
RaptorZ
Remo
R2-D2
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 42 ... 55  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptyVas. Júl. 27, 2014 9:15 am

R2-D2 írta:

A harmadik!!!! idei Herkules filmnél meg egyértelműen jobb...


Nem igazán értem az ADS koncepcióját. Ezeket a filmeket a rajongókon kívül mindenki fosnak tartja (mert bevallottan annak is készülnek), és nem hinném, hogy ők az országban annyian lennének, hogy a sok DVD, a Tramszmorferszek és társai után a második Asylumot érdemes moziba vinniük idén.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptyVas. Júl. 27, 2014 9:07 pm

Weide írta:

Holnap én is összedobok majd egy rövidke kritikát a Herkulesről, bár sok újdonságra ne számítsatok.  

Még van három órád...  Wink 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptyHétf. Júl. 28, 2014 5:00 pm

Na, kedves minden érintett! Elérkezett az idő, hogy a többek által nekem titulált fórumban csak olyan tartalmú hozzászólások maradjanak meg, amik nekem is tetszenek.

Az összes olyan posztot, ami nem a filmekkel foglakozik, hanem egyesek vélt vagy valós sérelmét hivatott közölni, személyeskedő, cinikus, ezúttal kiszórtam. S ki is fogom szórni később is.


A Filmfórum nem lesz Xpress 2, akinek baja van a másikkal, az nem intézheti a Fórum keretein belül. Ez van, ez lesz. Leszarom a demokráciát.

Tessék a FILMEKRŐL konkrétan értekezni. Béke mindenkivel!
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptyHétf. Júl. 28, 2014 5:39 pm

R2-D2 írta:
Na, kedves minden érintett! Elérkezett az idő, hogy a többek által nekem titulált fórumban csak olyan tartalmú hozzászólások maradjanak meg, amik nekem is tetszenek.

Az összes olyan posztot, ami nem a filmekkel foglakozik, hanem egyesek vélt vagy valós sérelmét hivatott közölni, személyeskedő, cinikus, ezúttal kiszórtam. S ki is fogom szórni később is.


A Filmfórum nem lesz Xpress 2, akinek baja van a másikkal, az nem intézheti a Fórum keretein belül. Ez van, ez lesz. Leszarom a demokráciát.

Tessék a FILMEKRŐL konkrétan értekezni. Béke mindenkivel!

Ez az, a demokrácia amúgy is egy nagy szar!  egyetért 

Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptyHétf. Júl. 28, 2014 7:43 pm

R2-D2 írta:

A Filmfórum nem lesz Xpress 2, akinek baja van a másikkal, az nem intézheti a Fórum keretein belül. Ez van, ez lesz. Leszarom a demokráciát.

Tessék a FILMEKRŐL konkrétan értekezni. Béke mindenkivel!

Nem is kell a szaros demokrácia. Inkább örvendeztetjük meg szeretett vezérünket!
UI: Ezek szerint nem lesz vidámparkos beszámoló?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptyHétf. Júl. 28, 2014 7:51 pm

Mr. White írta:

UI: Ezek szerint nem lesz vidámparkos beszámoló?

Dehogynem! A megfelelő topikban a megfelelő tartalom. Úgy értettem az egészet. Smile

Amúgy meg én vagyok a Vezér, már hogy ne lenne????  Yeah2 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptyHétf. Júl. 28, 2014 8:16 pm

R2-D2 írta:

Mr. White írta:

UI: Ezek szerint nem lesz vidámparkos beszámoló?

Dehogynem! A megfelelő topikban a megfelelő tartalom. Úgy értettem az egészet. Smile
Amúgy meg én vagyok a Vezér, már hogy ne lenne????   Yeah2 


Szerintem inkább arra gondolt, hogy két vidámparkos topikban az egy hetes "Hamarosan..."-okat mikor váltja fel valami "konkrétabb" Smile  Wink  ...
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptyHétf. Júl. 28, 2014 8:24 pm

Niwrok írta:


Szerintem inkább arra gondolt, hogy két vidámparkos topikban az egy hetes "Hamarosan..."-okat mikor váltja fel valami "konkrétabb" Smile  Wink  ...
.

Hát, hamarosan. Smile

Fejemben már összeállt, vezetés közben már talán mondom is a leírandó szöveget, de odáig még nem jutottam, hogy fényképekkel, videókkal kiegészítve formába is öntsem.

Megmondom őszintén, sorozatnézés közben jó az olyat írni, amikor az előző éjjeli látottak még folytatódnak, s nincs mit rögtön "papírra vetni". Márpedig most filmezek, de igyekszem besűríteni. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Lucy   Moziajánlók - Page 29 EmptySzomb. Aug. 09, 2014 1:17 am

Lucy

A Lucy zseniális film. Amivel foglakozik, amilyen témát felvet és ahogy azt tálalja, egyszerűen zseniális. A kezdő képsorok idegesítően buta szőke lánya ahogy öntudatra ébred, ahogy elkezdi uralni a testét, majd a világot, amilyen módon pedig ezt elénk tárják, az hibátlan. Nem érdekel, mennyire tudományos illetve áltudományos, nem érdekel, mekkora fizikai-biológiai ökörségek szegélyezik ezt az utat, de ha a Transzcendens csak fele ennyire lett volna érdekfeszítő, akkor most az lenne az év filmje. A lány fejlődését kísérő NGC képsorok, a felütés feszültségét vizuálisan kiegészítő vadászat képei, a tudományos fejtegetést, információközlést képekkel egyszerűsítő előadás parádés – az egészet pedig a képzelt (valós??) időutazással megfejelni tökéletes volt. Lucyban, mint filmben egyszerre nyilvánul meg a komplett Mátrix-trilógia, Lucyban, mint nőben pedig maga Neo. Az ember nem győzi kapkodni a fejét, nem győzi csodálni azt a világot, amit Luc Besson elé tár…

A Lucy végtelenül ostoba film. A legnagyobb hibája, hogy Luc Besson rendezte: gigászi lövöldözéssel, autós üldözéssel teletömött akciófilmre degradálta az egészet, ami még saját szabályait sem képes betartani. Pontosabban teljesen figyelmen kívül hagyja azokat. Néha szinte üvöltöttem volna fájdalomtól, akkora állatságok voltak a moziban - főleg önmagához képest -, mert mit is lehet mondani arra jelentre, mikor is alhasi műtét közben, folyó takonnyal az orrából a főhősnő érzelmes telefonbeszélgetést folytat anyukájával??? Mikor még csak 10%-os agykapacitásnál már a mennyezeten mászkál??? Millió idegesítő jelenet, aminek a csúcsa maga a finálé gépfegyverropogása: hát nem lett volna egyszerűbb először békés környezetet teremteni (hisz abszolút képes volt rá), s utána átadni a tudást??? Eh….

Mindenki azt mondja, nem kell komolyan venni, nem annak szánták. B+, én azért megyek moziba, hogy egy mozgókép elvigyen egy képzelt világba és az abban a világban történő eseményeket komolyan vegyem.… Minden bizonnyal a hiba az én készülékemben van, de én bizony ezt  próbáltam komolyan venni, mert az eszement akció mögött irtó érdekes kérdések vetődnek fel – de mikor  Taxihoz hasonlóan rendőrautók röpködnek a levegőben, csak a fejemet tudtam fogni. Fogalmam sincs, mit adjak rá.

.


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 20, 2014 12:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:32 pm

R2-D2 írta:

Lucy

Mindenki azt mondja, nem kell komolyan venni, nem annak szánták. B+, én azért megyek moziba, hogy egy mozgókép elvigyen egy képzelt világba és az abban a világban történő eseményeket komolyan vegyem.… Minden bizonnyal a hiba az én készülékemben van, de én bizony ezt  próbáltam komolyan venni, mert az eszement akció mögött irtó érdekes kérdések vetődnek fel – de mikor  Taxihoz hasonlóan rendőrautók röpködnek a levegőben, csak a fejemet tudtam fogni. Fogalmam sincs, mit adjak rá.


Én tudom, hogy én mit fogok... egy 7-est, ami a Csúcshatás és a Transzcendens közé teszi a filmet, mind történetben, mint szórakozásban. Nekem egy langyoska (ál)sci-fi-akció volt, ahol az előadás érdekességét, elgondolkodtatóságát pont kiegyenlítették az olyan blődségek, mint hogy a francia rendőrök annyira sietnek be egy épületbe, hogy mellettük zavartalanul szerelkeznek fel rakétavetővel és géppuskákkal a tajvaniak, vagy hogy a világegyetem minden tudása elfér egy USB-csatlakozós pendrive-on.
.

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:35 pm

Niwrok írta:
Lucy

Én tudom, hogy én mit fogok... egy 7-est, ami a Csúcshatás és a Transzcendens közé teszi a filmet, mind történetben, mint szórakozásban. Nekem egy langyoska (ál)sci-fi-akció volt, ahol az előadás érdekességét, elgondolkodtatóságát pont kiegyenlítették az olyan blődségek, mint hogy a francia rendőrök annyira sietnek be egy épületbe, hogy mellettük zavartalanul szerelkeznek fel rakétavetővel és géppuskákkal a tajvaniak, vagy hogy a világegyetem minden tudása elfér egy USB-csatlakozós pendrive-on.
.


Hehe, az nekem is nagyon tetszett... Simán felfegyverkeztek a zsaruk mellett...  lol2 

Amúgy meg: honnan tudod, mekkora pendrive volt???  tongue 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:45 pm

R2-D2 írta:

Amúgy meg: honnan tudod, mekkora pendrive volt???   tongue


Mivel szépen csillogott benne az univerzum összes csillaga, így biztos több millió terrabájtos volt... de az adatokat akkor is csak a nyamvadt USB-n keresztül tudják lehúzni róla, az meg legjobb esetben is 5 Gb/s-et jelent Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:55 pm

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Amúgy meg: honnan tudod, mekkora pendrive volt???   tongue


Mivel szépen csillogott benne az univerzum összes csillaga, így biztos több millió terrabájtos volt... de az adatokat akkor is csak a nyamvadt USB-n keresztül tudják lehúzni róla, az meg legjobb esetben is 5 Gb/s-et jelent Smile .
.

Azt mondjátok meg inkább, hogy Choi Min-sik mennyire baszatta szét az ellent.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:59 pm

Weide írta:


Azt mondjátok meg inkább, hogy Choi Min-sik mennyire baszatta szét az ellent.

Lucy ellen esélye sem volt. No meg kalapács nélkül biztos nem megy neki annyira.  Smile 

Egyébként jó karakter, egy idegebeteg, brutális keleti drogfőnök.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 12:06 am

R2-D2 írta:
Weide írta:


Azt mondjátok meg inkább, hogy Choi Min-sik mennyire baszatta szét az ellent.

Lucy ellen esélye sem volt. No meg kalapács nélkül biztos nem megy neki annyira.  Smile 

Egyébként jó karakter, egy idegebeteg, brutális keleti drogfőnök.

Tipikus Choi Min-sik karakter. Fasza, szerintem majd miatta lecsekkolom a filmet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moziajánlók - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 29 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Moziajánlók
Vissza az elejére 
29 / 55 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 42 ... 55  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: