Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános sorozat topik

Go down 
+6
Remo
Niwrok
Weide
Dylan83
R2-D2
LordPicard
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyKedd Május 02, 2017 7:48 pm

Ejjj, ha ezt Charles vane megérhette volna...

Strandfoci Nassaun...

Laughing
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyHétf. Okt. 30, 2017 11:05 pm

Azért ez a Hollywood mekkora egy... nemistudom mi. Minimum fertő, és szerintem ez még csak a jéghegy csúcsa. Mindegy, az, hogy a hatodik lesz a záróévad, az nem akkora probléma, az már annaál inkább, hogy miért. Mert hogy szerepe van benn Kevin Spacey botrányának, az biztos... Rolling Eyes

Vége lesz a Kártyavárnak...


Kíváncsi vagyok, kiről mi derül még ki. Még az is lehet, hogy a Man in Black is igaz... Laughing


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyKedd Okt. 31, 2017 6:22 am

R2-D2 írta:

Azért ez a Hollywood mekkora egy... nemistudom mi. Minimum fertő, és szerintem ez még csak a jéghegy csúcsa. Mindegy, az, hogy a hatodik lesz a záróévad, az nem akkora probléma, az már annaál inkább, hogy miért. Mert hogy szerepe van benn Kevin Spacey botrányának, az biztos... Rolling Eyes


Azt a mennyiségű füvet és kokaint nem lehet csak úgy, minden következmény nélkül elfogyasztani, ami arrafelé a mindennapok része   Rolling Eyes  .

Claire tombolását még szívesen megnézem, de te is tudod, hogy az új gárda produkciója nekem mélységes csalódás volt, így annyira én sem sajnálom, hogy végre összedől az előre megjósolt kártyavár...

Egyébként nem csak a HoC került be így-úgy a hírekbe mostanában, hanem a Stranger Things is, aminek leginkább az esetleges kitiltásos része lehet érdekes a kiutasítás mellett.

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyKedd Okt. 31, 2017 7:55 pm

Niwrok írta:

Claire tombolását még szívesen megnézem, de te is tudod, hogy az új gárda produkciója nekem mélységes csalódás volt, így annyira én sem sajnálom, hogy végre összedől az előre megjósolt kártyavár...


A dolgok pillanatnyi állása szerint már azt sem nézzük meg Sad .

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyKedd Okt. 31, 2017 9:05 pm

Niwrok írta:


A dolgok pillanatnyi állása szerint már azt sem nézzük meg   Sad  .

.

Fasza. Sad


Sajnálom. De ha már itt tartunk, ha Kevin Spacey is, akkor innentől bárki... Shocked
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyKedd Okt. 31, 2017 9:13 pm

R2-D2 írta:

Sajnálom. De ha már itt tartunk, ha Kevin Spacey is, akkor innentől bárki... Shocked  


Mi, meleg vagy molesztáló Wink ?
Bárki eddig is lehetett meleg Smile . Mint egyszer már beszéltünk róla, mindenféle statisztikák szerint a népesség 1-1,5%-a tartozik ebbe a körbe, és akkor még utána jönnek a mindenféle "árnyalatok", ami nem a "kőhetero", meg hogy ez nyilván valamennyire változik az egyes közösségekben. Spacey is két kapura játszott a nyilatkozata szerint (így ő sem "csőbuzi"), amiből gondolom most éppen egy férfivel él együtt, azért aposztrofálta magát melegként.

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyCsüt. Nov. 02, 2017 7:53 pm

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Sajnálom. De ha már itt tartunk, ha Kevin Spacey is, akkor innentől bárki... Shocked  


Mi, meleg vagy molesztáló  Wink ?

.

Molesztáló... Crying or Very sad

Nincs kedvem sorban csalódni kedvenc színészeimben - ld. Dustin Hoffman. Még akkor sem, ha ezekről az ügyekről az a véleményem, hogy sajnos a mindennapi élet részei, s nem csak a film/színházvilágban vannak jelen, hanem bárhol máshol. Mármint persze nem a gyerekekkel kapcsolatban, hanem úgy általában...

De mindegy, majd még kiderül, ami ki fog, nem is ezért írok. A másik szintén szomorú dolog (amiről nem is tudtam csak a VOX mellékletben figyeltem föl rá): Lehet, hogy a Narcos S3 lesz az utolsó, mert egy mexikói helyszínkeresés folyamán kivégezték a stáb egyik tagját, ezért most áll a projekt. Állítólag a negyedik évad a mexikói kartelllekkel foglalkozott volna...

Pont most nézem az S3-at, ez most kicsit más hangulatot kölcsönöz neki... Crying or Very sad


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyPént. Nov. 03, 2017 7:16 pm

R2-D2 írta:

Sajnálom. De ha már itt tartunk, ha Kevin Spacey is, akkor innentől bárki... Shocked  


Na, ebből már csak akkor lesz új évad, ha Frank Underwoodra hirtelen rázuhan egy műhold, Claire pedig gyászoló özvegyként kell elnök legyen...

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyPént. Nov. 03, 2017 7:55 pm

Niwrok írta:

Na, ebből már csak akkor lesz új évad, ha Frank Underwoodra hirtelen rázuhan egy műhold, Claire pedig gyászoló özvegyként kell elnök legyen...

.

Azért durva, hogy az a bizonyos kártyavár előbb dől össze a való világban, mint a képernyőn... Crying or Very sad

Se Kártyavár, se Narcos, még egy Got... keresni kell újakat. Vagy pozitív hozzáállással: be lehet pótolni a régi terveket: Turn, Outcast, Rubicon, Banshee (???), Vikingek, Szolgálólány, Touch... meg még a fene se tudja, mit... Wink


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyPént. Nov. 03, 2017 8:24 pm

R2-D2 írta:

Se Kártyavár, se Narcos, még egy Got... keresni kell újakat. Vagy pozitív hozzáállással: be lehet pótolni a régi terveket: Turn, Outcast, Rubicon, Banshee (???), Vikingek, Szolgálólány, Touch... meg még a fene se tudja, mit... Wink


A TURN-nel hamarosan jövök, teljes lett végre a negyedik évad is, a Szolgálólány meg nálam is tervben van, szerintem egy-két héten belül aktuális lesz. Aztán van még a listán Bates Motel, Gotham, The Path, a Defenders-kört teljessé tevő Luke Cage, ugye a Narcos nálam is, de fennakadt a hálómon a tavaly nagyon nyomott Ifjú pápa, pár sci-fi, krimi, stb...
Csak a Netflixnek kéne leállnia a filmekkel, mert megint kijöttek két olyannal, amiket legszívesebben rögtön néznék Smile . Édes teher Smile ...

Tényleg, képregényfilmek... a Thor 3-ra azért még elmész Smile ?

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyPént. Nov. 03, 2017 8:45 pm

Niwrok írta:

A TURN-nel hamarosan jövök, teljes lett végre a negyedik évad is, a Szolgálólány meg nálam is tervben van, szerintem egy-két héten belül aktuális lesz. Aztán van még a listán Bates Motel, Gotham, The Path, a Defenders-kört teljessé tevő Luke Cage, ugye a Narcos nálam is, de fennakadt a hálómon a tavaly nagyon nyomott Ifjú pápa, pár sci-fi, krimi, stb...
Csak a Netflixnek kéne leállnia a filmekkel, mert megint kijöttek két olyannal, amiket legszívesebben rögtön néznék  Smile . Édes teher  Smile ...

Tényleg, képregényfilmek... a Thor 3-ra azért még elmész  Smile ?

.

El, holnap, de szeretném, ha Te írál róla... Laughing

A 13 okom volt is még a hálóban van, ugye? Wink
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyPént. Nov. 03, 2017 8:48 pm

R2-D2 írta:


El, holnap, de szeretném, ha Te írál róla... Laughing
A 13 okom volt is még a hálóban van, ugye? Wink


Majd meglátjuk, én elvileg vasárnap megyek Smile ...

Nem, az konkrétan "kívánságlistán" van, azért is nem kell már megjegyeznem  Very Happy . Sorra fog kerülni az is, de hát tudhatod, öt éve is így válogattam a sorozatok között, és ez mostanra sem változott  Smile . Különben honnan tudnánk például a TURN-ről Smile ?

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: 404-es dimenzió / Dimension 404   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyPént. Nov. 17, 2017 7:30 pm

.
404-es dimenzió / Dimension 404

Sorozatokról meddig mindig hosszabban írtunk, a saját topikban, erről viszont nem lenne annyi mondandóm, viszont nem baj, ha van róla itt pár mondat.

Az ötlet ugyanis alapvetően tetszett, hiszen kb. úgy kell elképzelni a Dimension 404-t (utalva az internet, a digitális kor egyik alapvető hibaüzenetére), mint a Mesék a kriptából és a Black Mirror szellemi örökösét, kis Homályzóna beütéssel, amihez utána egy hatéves gyerek írt sztorit és gyártott díszleteket meg kellékeket. Antológiaszerűen váltják egymást a történetek, amik jellemzően a számítógépes kultúra egy-egy jellemzőjét pécézik ki, de abból nem a rajongott brit sorozat disztópikus, félelmetesen elburjánzott világa köszön vissza, hanem sokszor valami könnyű, valami komikus.. vagy éppen valami halál gagyi. A történetek is kb. ehhez igazodnak:
- Egy új fejlesztésű randiszolgáltatás azt ígéri a felhasználóinak, hogy mindenki számára megtalálja a tökéletes társat, bármi áron;
- A retroban utazó geek nagybácsi és az unokahúga a mozizás egészen új dimenzióit fedezik fel;
- A szakdolgozatával késésben levő csaj kulcsszereplővé válik a világ és a jövő megmentéséért folyó harcban;
- Három fiatal új játékot fedez fel a rendszeren látogatott játékteremben, ami a pénzük és az idejük mellett a lelkükre is pályázik;
- A karácsonyra készülő katonai pszichológus egy merénylő utáni hajszában különleges feladatot kap az NSA-től;
- A helyi e-sport bajnok rábukkan az országos sztár sikerének titkára, amiből ő is igyekszik hasznot húzni;
Elismerem, sokszor béna az egész a 80-as évek stílusával, a gumijelmezekkel meg a hajmeresztő fordulataival, de azért majdnem minden epizódból ki lehetett ásni valami érdekesebb, mélyebb gondolatot, vagy éppen el lehetett szórakozni a könnyedségén. Az látszik, hogy nem az igénytelenség meg az olcsóság volt itt a cél, csak egyszerűen ilyen lett a stílusa ennek a "White Mirror"-nak, ami inkább gúnyolódni akar, mint a nézőre ráijeszteni. Két "Black Mirror" között nem volt ez rossz... illetve de, a mozis szerintem gyenge, a karácsonyi rész meg annyira röhejes, hogy az már jó, a végén a könnyeim potyogtak a nevetéstől  Smile .


7/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyVas. Nov. 19, 2017 12:53 pm

Niwrok írta:
.
404-es dimenzió / Dimension 404

Két "Black Mirror" között nem volt ez rossz... illetve de, a mozis szerintem gyenge, a karácsonyi rész meg annyira röhejes, hogy az már jó, a végén a könnyeim potyogtak a nevetéstől  Smile .


7/10
.

Köszi, ha nem írod bele a BM-t, akkor csak simán azt mondtam volna, kihagyom. Így majd meglátom. Wink
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 EmptyVas. Nov. 19, 2017 7:31 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:
.
404-es dimenzió / Dimension 404

Két "Black Mirror" között nem volt ez rossz... illetve de, a mozis szerintem gyenge, a karácsonyi rész meg annyira röhejes, hogy az már jó, a végén a könnyeim potyogtak a nevetéstől  Smile .


Köszi, ha nem írod bele a BM-t, akkor csak simán azt mondtam volna, kihagyom. Így majd meglátom. Wink


Nagyon light-os kiadása ez a BM-nek, de néha olyat is lehet nézni, ami nem fojt bele minket a saját keserűségébe Wink .
Mivel antológia, azt mondanám, hogy tegyél próbát harmadik résszel (Cronos), aztán ha nem égetted el tőle a pendrive-ot is, akkor a hatodikkal (Impulse), aztán az ötödikkel (Bob). A többi már azok után gyerekjáték lesz, de éppen emiatt valószínűleg kicsit unalmas is. Nálam legalábbis így volt.

.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános sorozat topik - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános sorozat topik
Vissza az elejére 
15 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Általános film topik
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: