Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mozis hírek

Go down 
+6
Mr. White
Niwrok
Weide
DragonSlayer
Ferrari-Fan
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 EmptyHétf. Feb. 16, 2015 9:06 pm

Olyan biztos voltam benne, hogy nálunk nem lesz moziban Fekete ruhás nő 2.... Sad
Még Kódjátszma sincs...


Mondam én, hogy már a trailer is különleges volt.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 EmptyHétf. Márc. 30, 2015 2:50 pm

.
Április 10-18-ig lesz Budapesten a 22. Titanic Nemzetközi Filmfesztivál, aminek mostanra már véglegesnek számít a programja. Az egyik ok, hogy említem az, hogy néhány filmről itt is írtunk, jellemzően R2 ('71, Automata, Omar; bocs, a linkek most elmaradnak Smile ), a Snowpiercerről meg hárman is.

A másik meg, hogy a kínálatban akad jó pár olyan is, amiről már vagy beszéltünk, vagy érdekesnek hangzanak, köztük több olyan is, amit neveztek az Oscar idegen nyelvű filmjei közé, csak nem jutottak el a jelölésig. Fussátok át, ha gondoljátok, nekem az Ex Machina, A Dukhtar, az Ütős angyal, a Bunkerbe zárva, az Orosz harkály és az -én magam sem hiszem el, de- az R100 tűnt izgalmasabbnak. A 88-at ("Csavaros pszichológiai bosszú-thriller, amiben a Mementó találkozik A lé meg a Lolával") és az A csend képét ("A film párdarabja Az ölés aktusának, Joshua Oppenheimer hatalmas visszhangot kiváltó 2012-es dokumentumfilmjének, az A csend képe ezúttal az áldozatokat állítja a középpontba."... és nem, nem szemrehányás Smile !) pedig biztosan meg fogom nézni... valahogy Smile .

Titanic programfüzet
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 EmptyHétf. Márc. 30, 2015 2:56 pm

Niwrok írta:
.
Április 10-18-ig lesz Budapesten a 22. Titanic Nemzetközi Filmfesztivál, aminek mostanra már véglegesnek számít a programja. Az egyik ok, hogy említem az, hogy néhány filmről itt is írtunk, jellemzően R2 ('71, Automata, Omar; bocs, a linkek most elmaradnak Smile ), a Snowpiercerről meg hárman is.


Titanic programfüzet
.

Jellemzően R2 yeah

Köszi a linket, ezeket majd figyelem év közben, aztán ahogy kerülnek be a nettékába, nézem őket. Miután Pestre azért mégse megyek moziba...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 EmptyHétf. Márc. 30, 2015 3:38 pm

R2-D2 írta:

Köszi a linket, ezeket majd figyelem év közben, aztán ahogy kerülnek be a nettékába, nézem őket. Miután Pestre azért mégse megyek moziba...


Én is mondtam, hogy "valahogy" Smile . De egyszer mentem már a Titanicra, amikor a Hajnali mentőakciót vetítették.
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 EmptyVas. Ápr. 05, 2015 1:37 pm

.
Mivel az egész második résznek az volt a legnagyobb baja, hogy a "harmadikat" vezette fel, így csak jobb lehet, mint az volt Smile :

Készül a Machete Kills Again in Space!

És akik elfelejtették volna:


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 EmptyVas. Ápr. 05, 2015 1:57 pm

Niwrok írta:
.
Mivel az egész második résznek az volt a legnagyobb baja, hogy a "harmadikat" vezette fel, így csak jobb lehet, mint az volt Smile :

Készül a Machete Kills Again in Space!



lol! A kérdés csak az lesz, tudok-e rajta majd jóízűen kacagni, s nem a SW megalázásaként/kifigurázásaként gondolni rá.

Fura lesz ennyi SoA szereplés után Danny Trejot ismét Macheteként látni. A kis tök alsó...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 EmptySzer. Ápr. 08, 2015 9:20 pm

.
Nekem ugyan közel sem jött be annyira, mint a F&F Razz , még úgy sem, hogy elég hasonló a kettő (mint mondtam, szerintem az "öcskös" csak le van maradva a nézőszám növelése utáni hajszában, csak ezért nem rugaszkodott még el annyira a földtől Smile ), de "akiknek"  tongue  igen, nekik jó hír:

Megállapodás született a Need for Speed folytatásáról... amiből Kína egy igen vastag szeletet akar kihasítani.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 EmptySzer. Ápr. 08, 2015 9:51 pm

Niwrok írta:
.
Nekem ugyan közel sem jött be annyira, mint a F&F  Razz , még úgy sem, hogy elég hasonló a kettő (mint mondtam, szerintem az "öcskös" csak le van maradva a nézőszám növelése utáni hajszában, csak ezért nem rugaszkodott még el annyira a földtől Smile ), de "akiknek"  tongue  igen, nekik jó hír:

Megállapodás született a Need for Speed folytatásáról... amiből Kína egy igen vastag szeletet akar kihasítani.
.


Jehhh... Dance Dance Dance
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 EmptyKedd Szept. 27, 2022 8:12 pm

.
Emlékszel még a Futurológiai Kongresszusra? Megérkeztünk oda...

Bruce Willis karrierje

.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mozis hírek
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Hírek innen-onnan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: