Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mozis hírek

Go down 
+6
Mr. White
Niwrok
Weide
DragonSlayer
Ferrari-Fan
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptySzomb. Jan. 25, 2014 9:43 pm

R2-D2 írta:
EZ biztosan kell nekünk????

Nem volt elég ennek az országnak Tarr Béla, Jancsó Miklós??? Kell ez a Szabadesés is????

Szerintem a Taxidermia a mai napig az egyik legprovokatívabb, legérdekesebb magyar film, szóval én érdeklődve várom.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptySzomb. Jan. 25, 2014 10:19 pm

R2-D2 írta:
EZ biztosan kell nekünk????

Nem volt elég ennek az országnak Tarr Béla, Jancsó Miklós??? Kell ez a Szabadesés is????

Amennyire a Taxidermiára emlékszem, az azért nem a realista-merengős fajta volt Smile .

Én is örülnék, ha a magyar filmek többsége nem köldöknézős művészfilm meg rom-kom limonádé lenne, de ez a Szabadesés elsőre nem hangzik és néz ki rosszul Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:25 pm

The Raid remake készül... Hollywoodnál tényleg kezd elgurulni a gyógyszer. :suspect: 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:35 pm

Weide írta:
The Raid remake készül... Hollywoodnál tényleg kezd elgurulni a gyógyszer. :suspect: 

Már rég elgurult... Amúgy tudod, az eredetinél nem nehéz jobbat csinálni!  tongue 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:48 pm

Weide írta:

The Raid remake készül... Hollywoodnál tényleg kezd elgurulni a gyógyszer. :suspect: 


Remélem az amcsiknak sikerül megragadni a film lényegét, és a saját képükre formálva egy 12-es karikás, vértelen fost csinálnak belőle. Úgyis túl kevés az "akció"film a délutáni matinén, nyilván kell még egy.

Viszont legalább tervben van a 3. rész is Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:53 pm

Niwrok írta:


Viszont legalább tervben van a 3. rész is Smile.
.


Anyám...  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 9:43 pm

A Non-stop terítéken van valakinél? A trailere engem nagyon megfogott, ritkán pörgök rá ennyire mezeinek kinéző akció-thrillerekre, bár talán az elszigetelt, izolált környezet volt az okozója. Valamiért a kis csoport - zárt helyen kombináció általában jó filmeket képes szülni, persze sok múlik a színészeken és a környezeten is.

Amúgy a Pompejit még mindig nem tudtam megnézni, és úgy tűnik, a hétvégén se lesz rá alkalmam, pedig már baromira nem akarom tovább halogatni, mert tudom, mi ilyenkor a vége... (hát nem a mozis megtekintés). Filmes szempontból amúgy szörnyű volt a hetem, konkrétan semmire sem jutott időm...  Sad 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 9:51 pm

Weide írta:


A Non-stop terítéken van valakinél?

Amúgy a Pompejit még mindig nem tudtam megnézni, és úgy tűnik, a hétvégén se lesz rá alkalmam, pedig már baromira nem akarom tovább halogatni, mert tudom, mi ilyenkor a vége... (hát nem a mozis megtekintés). Filmes szempontból amúgy szörnyű volt a hetem, konkrétan semmire sem jutott időm...  Sad 

Nálam! Smile De majd csak hétfő körül...

A Pompejii-t mindenképp moziban, ha lehet. Ehhez megint kell a nagyvászon!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 9:58 pm

R2-D2 írta:
A Pompejii-t mindenképp moziban, ha lehet. Ehhez megint kell a nagyvászon!

Tudom, tudom... ezért is zavar, hogy sehogy sem akar összejönni.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 10:32 pm

Weide írta:

A Non-stop terítéken van valakinél?

Valamiért a kis csoport - zárt helyen kombináció általában jó filmeket képes szülni, persze sok múlik a színészeken és a környezeten is.


Nálam is, szerencsére a helyi mozi is vetíti, úgyhogy semmi akadálya, hogy megnézzem.

"Kis csoport - zárt helyen kombináció" esetében hogy állsz az Exammal Smile ? Esetleg a Triangle-lel?
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 10:39 pm

Niwrok írta:
"Kis csoport - zárt helyen kombináció" esetében hogy állsz az Exammal Smile? Esetleg a Triangle-lel?

Őszintén megvallva, sehogy sem.  Embarassed  Hallottam mindkettőről, de semmi több. Én elsősorban amúgy olyan filmekre gondoltam, ahol maga a környezet teszi lehetetlenné, hogy záros határidőn belül megmeneküljenek a szorult helyzetből. Alien, A gömb, Leviatán... elsősorban ilyenek ugrottak be.
Triangle esélyesebb, hogy hamarabb sorra kerül a terítéken, ugyanis betegesen vonzanak azok a filmek, ahol a tengerfenéken/nyílt óceánon ragadnak a szereplők. Alapból baromi bizarrnak és félelmetesnek tartom a tengermélyét -ezt valamelyik Xpress topikban nagyon hosszasan kifejtettem- így ezek a filmek nálam alapból hoznak magukkal egy olyan nyomasztó, borzongató hangulatot, ami képes elég gyorsan magába szippantani engem.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 10:44 pm

Weide írta:
Én elsősorban amúgy olyan filmekre gondoltam, ahol maga a környezet teszi lehetetlenné, hogy záros határidőn belül megmeneküljenek a szorult helyzetből.

Akkor a Vizsga (Exam) pont neked való. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 10:52 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Én elsősorban amúgy olyan filmekre gondoltam, ahol maga a környezet teszi lehetetlenné, hogy záros határidőn belül megmeneküljenek a szorult helyzetből.

Akkor a Vizsga (Exam) pont neked való. Smile

Na menjetek már, azt reméltem ma időben le fogok tudni feküdni aludni...
Amúgy a Das Experiment-et láttam, hihetetlenül -ráadásul váratlan hatásaként- felkavart, s ugye a hírhedt stanfordi börtönkísérlet tükrében még inkább megrázó volt újra és újra átgondolni a filmet.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 11:05 pm

Weide írta:

Na menjetek már, azt reméltem ma időben le fogok tudni feküdni aludni...


Bocs a virrasztásért, csak nekem is nagy kedvencem ez a műfaj, és messze ez a kettő a legjobb szerintem azok közül, amiket láttam Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 11:12 pm

Weide írta:

Na menjetek már, azt reméltem ma időben le fogok tudni feküdni aludni...

Smile Ki mondta, hogy maradj fenn???

Szeretém, ha írnál is róla.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozis hírek   godzilla - Mozis hírek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mozis hírek
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hírek innen-onnan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: