Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mr. White írásai

Go down 
+3
Niwrok
Mr. White
R2-D2
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 11:51 pm

Mr. White írta:
Idézet :


Láttam. Mindegyiket, még bemutatója idején. Egyik sem fogott meg igazán - a Starshipet meg kifejezetten rühellem. Smile

Miért is?

Nem tudom... már akkor is csak röhögtem a bogarak invázióján, amit a koedukált sereg állított meg. Soha nem tetszett.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyPént. Május 16, 2014 9:41 pm

Ebben a hónapban eddig csak pár filmet láttam mint például az A tanú,a 78-as Invasion of the body Snathers, Egy amerikai farkasember Londonban és az A lovakat lelövik,ugye?

Gondoltam, hogy valamelyikről írok majd egy részletesebb ismertetőt, kritikát,de az A lovakat lelövik, ugye? az nagyon nem fogott meg ráadásul egy kicsit fel is b*szott értem én, hogy a történet szerint egy maratoni táncverseny van és az embereket ezen a versenyen úgy "ugráltatják",mint a lovakat, de kérem a címnek az a lényege, hogy vagy a rövid filmleírás(pl: A Die Hard jó cím mivel már előre jelzi, hogy lesz egy ember aki nehezen adja magát, az életét!, de ez!!!)
Spoiler:
és nem tetszett itt a cím elhangzása pedig én aztán tényleg kedvelem ezt az előfordulást a filmekben.Ha valaki látta a Lovakat lelövik,ugye? c. "remekművet" és ha tud akkor értsen velem egyet vagy mondjon ellent nekem!

A Tanúról(69-es de csak 79-ben mutatták be!) meg már tudnék(de mégsem! mert ez inkább beszélgetős film) valamit írni mert nekem bejött a film értettem a dolgokat(még ha gondolat sem voltam amikor készült!), vígjátéknak túl keserű, drámának meg túl vicces szóval ez egy(és furcsa is ezt írni) nagyon jó dráma-vígjáték bár most belegondolok nem az hiszen ezt az asszimilálódást hívják szatírának amire nagyon jó példája az Amikor a farok csóválja c. film! Na de a Tanúról bevallom őszintén én nem nagyon vagyok oda a magyar filmekért, de ez nagyon jó valamint még néhány film tetszik még A tizedes meg a többiek valamint az Ötödik pecsét!

Egy amerikai farkasember Londonban(81)

Ez elég komoly 80-as évekbeli horror film amit biztosan jobban tudtam volna élvezni ha láttam volna az Universal 30-as vagy 40-es évekbeli Farkasember filmjeit, de azért így is megtette a hatását szóval van két barát akik a szokásos amerikai hagyományt őrzik, hogy táskával körbe járják Európát, de ők valahol észak-angliában utolérte a sors még pedig nem egy nő személyében hanem egy esti kirándulás kapcsán miután elindultak egy kocsmából valami hotelt keresni csak hogy drága hőseink a többszörös intelem ellenére is letérnek az útról és a mocsárban sétálnak amikor egyszer csak meghalnak valami állat hangot aztán az egyiküket megöli a farkasember (még pedig azt aki a Lidérces órák c. Scorsése nem annyira ismert filmjében volt a főszereplő és annak producere is), és itt jön a baj, hogy a túlélő bizony farkasember lesz.
Ami nekem nagyon bejött azok a maszkok meg a zenék, most nem Elmert Berstein munkájáról tudnék mondani hanem az 50-es évekbeli zenékre!

A 78-as invázóra meg annyit tudnék mondani, hogy azt olvastam valahol, hogy a 3 invázió filmet össze kéne gyúrni még pedig, hogy az 56-os eleje a 93-as közepe és a 78-as vége és akkor egy nagyszerű film jönne létre! Ami pedig ezt az állítást illeti igaz lehet mert az 56-osnak az eleje nagyon nagy(bár nekem az egész film tetszik főleg mert benne is van az 500-as listámban), de a 78-as sajna max csak kedvelt film lehet! A 93-as meg már nem fogom megnézni!
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Furcsa pár 2   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyVas. Jún. 01, 2014 10:49 pm

Gondolom mindenki ismeri vagy látta az 1968-as Neil Simon színdarabja által készített Furcsa pár c. filmet amiben volt Felix Ungarn(Jack Lemon) akitől elvált a felesége és ezt nehezen tudja feldolgozni mondhatni közveszélyes önmagára ezért egy jó barátja Oscar Madison(Walter Matthau) akitől szintén elvált a felesége, de már évekkel ezelőtt azóta agglegényként tengeti életét, befogadja magához, hogy segítsen neki talpra állni. Ez mind szép is csak amíg az egyik egy élő porszívó(Felix) addig a másik meg egy rumlis disznó(Oscar). Úgy vannak egymással, hogy jó barátok, de nem igazán tudnak sokáig meglenni egymással egy helységben. A második rész 1998-ban az első rész és történet ügyileg is 30 évvel később járunk. A történet szerint Felix lánya és Oscar fia készülnek összeházasodni. Na mármost Felix és Oscar már idősek lettek és 17 évig nem látták egymást aminek Oscar nagyon is örül főleg mert Felix miatt elköltözött Sarasota,Floridába míg Felix maradt New Yorkban. A film már szimplán Neil Simon forgatókönyve alapján készült a saját karakterei alapján és viccesebb mint az első rész valamint számomra ez az egyik legviccesebb film amit láttam. A 2. rész leginkább arról szól ahogy Los Angelesben a reptéren találkoznak és próbálnak eljutni egy kaliforniai kisvárosba ahol a gyerekeik esküdnek majd meg. De az oda vezető út nem is annyira könnyű mint ahogy elvan tervezve.
Ez a film azért is érdekes mert ez volt az utolsó közös filmje Walternek és Jacknek, bár lett volna folytatása ennek és a szomszéd nőjének is, de mivel nincsenek már velünk ezért nem készült!

Kinek hogy tetszettet ezek a filmek?  Melyik volt szerinte a legjobb közös filmjük?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyVas. Jún. 01, 2014 11:11 pm

Mr. White írta:
Ebben a hónapban eddig csak pár filmet láttam mint például az A tanú,a 78-as Invasion of the body Snathers, Egy amerikai farkasember Londonban és az A lovakat lelövik,ugye?


Ezek közül csak az A tanút láttam, az természetesen alapfilm. A többiről csak hallottam. Smile

Mr. White írta:
Gondolom mindenki ismeri vagy látta az 1968-as Neil Simon színdarabja által készített Furcsa pár c. filmet ...

Én nem...  tongue 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 5:30 am

Mr. White írta:

Gondolom mindenki ismeri vagy látta az 1968-as Neil Simon színdarabja által készített Furcsa pár c. filmet...


Ez is olyan film, amit vagy húsz éve láttam, túl sokra nem emlékszem belőle Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptySzomb. Júl. 19, 2014 8:39 pm

Tegnap volt szerencsém 12 év után újra megnézni a Jurassic Park-ot!
Szerintem ez a blockbuster kiállta az idők próbáját. A folytatás meg az a tipikus folytatás legyen hosszabb, durvább ha az 1. részben volt egy T-Rexünk akkor a 2.-ban több kell és igy tovább.
Na de most az első részről.
A film ugyebár 93-ban került mozikba az akkori technika csúcsa is volt ez a mozi még kevesebb 10 évig az amcsik a legjobbak a Speciális effektekben amig nem jött Peter Jackson a gyűrűivel azóta az a csúcs amit Jacksonék csinálnak amit a Hullajóval kezdtek el és az pedig nem kis teljesítmény onnan a gyűrűkig eljutni effektekben. A Park 900 valahány milliót kasszírozott be a mozikban és ezzel az állatos-filmmel(Ami a legtöbb bevételt hozó) Spielberg megelőzte... Spielberget mégpedig a 75-ös Cápáját! A történetet nem kell leírni mindenki ismeri. De lenne egy kérdésem
Spoiler:

Stan Winston aki az Effektek Meryl Streep-jének szoktam nevezni, megint nagyszerű munkát végzett a csapatával. Spielberget ekkor még nagyon kedveltem, bár a folytatástól én nem esek hanyatt és a Találkozáskor is szóba esett, hogy nem vagyok vele egyedül, de ami a 2.-ben szinte mindenkinek tetszett az Jeff Goldblum karakterének lazasága(ami már az elsőben is meg volt) és dumái.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyKedd Júl. 22, 2014 1:20 pm

Már régebb leírtam írni, de csak most jött el az idő és most tudtam rendezni a listát teljesen. Egy lista ahol a kedvenc filmjeim közül is az elitek vagyis az Elit kedvencek találhatók. Bármennyire is próbáltam csűrni csavarni valahogy a 42-es szám volt legalacsonyabb amennyit összetudtam hozni ez ügyben. A lista csak felsorolás, rangsorolni képtelen vagyok ilyen ügyben és gondolom nem vagyok vele egyedül Na akkor a lista:


Terminator 2
The Good, the Bad and the Ugly
Once upon a time in the west
Ember gyermeke
Nagymenők
Hátsó ablak(Hitchcock)
Pulp Fiction
Dr. Strangelove
Die Hard
The Thing(82)
Vinny az 1ügyű
Macska a forró bádogtetőn
Clerks
Clerks 2
Starship Troopers
The Godfather
The Groundhog Day
Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag(part 3)
A remény rabjai
Truman Show
Total Recall(90)
Modern idők (Chaplin)
A diktátor (Chaplin)
Once upon a time in America
Back to the Future
Wall-e
Shaun of the dead
It's a wonderful life
The way, way back
Commando
Snatch
Elit Halálossztók 2
Die Hard 3
Seven
The Mist
Szigorúan Bizalmas
Furcsa Pár 2
Skyfall
Vaklárma
Singin in the Rain
American Beauty
Cinema Paradiso 42 film Akárcsak a Galaxis kalauzban!

Valaki tud még egy ilyen listát csinálni? Esetleg értekezés róla, hogy mennyit ismertek belőle, kedveltek belőle....?
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyKedd Júl. 22, 2014 2:24 pm

Mr. White írta:


Valaki tud még egy ilyen listát csinálni? Esetleg értekezés róla, hogy mennyit ismertek belőle, kedveltek belőle....?

A többség nekem is bejön ezek közül, de pölö a Furcsa pár 2 - az én szememben legalábbis - nem igazán illik a nagyok közé.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyKedd Júl. 22, 2014 8:16 pm

Mr. White írta:

Valaki tud még egy ilyen listát csinálni? Esetleg értekezés róla, hogy mennyit ismertek belőle, kedveltek belőle....?

Izgalmas feladat, lehet, valamikor nekiállok. Smile

Túl sok egyezés nem lesz.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyPént. Aug. 08, 2014 9:42 pm

Mivel mostanában lett megvevésre szánva és többségét be is szerezve a 24 című mestermű sorozatnak. Hiába nincs még meg a 2. és a 8. évad azért elkezdtem mert 4 évvel ezelőtt láttam utoljára. Sőt el kellett kezdenem nézni mert ez a világ ha nem is a legjobb dehogy egyik legjobb sorozata és egyértelműen benne van az ELIT listába az kétség sem férhet hozzá.

Szóval röviden a sorozat egy évada 24 epizódból áll amik együttesen 24 órát mutatnak be. Az évadok nem szó szerint követik egymást tehát nem az van, hogy Jack Bauer 8 egymást követő napon át csak dolgozik.

Az állandó főszereplő egy bizonyos Jack Bauer(Keifer Sutherland) CTU(Terror elhárító egység) ügynök. És amikor megszólal az óra mindig késztetést érzek, hogy segítsek Jack-nek de mivel nem tudok ezért csak nézem az eseményeket.

A bemutatkozó évadban Jack így ismerteti a lényeget:

Néhány terrorista megakarja ölni az elnökjelöltet.
Feleségemet és lányomat elrabolták.
Lehet, hogy a munkatársaim mindkét dologban sárosak.
A nevem Jack Bauer, titkos ügynök vagyok.
Ez életem leghosszabb napja.

Ez a sorozat tele van Cliffhanger-rel meg amúgy is annyira izgalmas és érdekfeszitő, hogy muszáj végig nézni az egész évadot. Maga az atmoszféra ami az egészet körbe veszi hatalmas. A karakterek mind eltaláltak persze vannak idegesitőek legalábbis számomra Teri (Jack felesége) az volt. 24 óra leforgása alatt annyi dolog történik ha vissza akarsz emlkezni nem tudod melyik epizódban is volt. Nem igazán tudnék spoiler nélkül irni erről az évadról a sorozatról meg pláne, ezért ez csak egy kis értesitő lenne és a Spoilerben meg néhány kérdés ami eszembe jutott amit hátha valaki (gondolom R2) tudna válaszolni.

Ez az a sorozat ahol szinte senkiben sem lehet megbízni kivéve Jackben Ő az állandó megbízható forrás a nézőnek.
A történet egyfolytában forog nem történik fölösleges dolog arra ott van a számlálás ami mutatja, hogy pár perc kimarad.
De a lényeg, hogy ha valaki szereti az érzést amikor egy karakterhez tud kötödni és érdekli a sorsa akkor garantálom, hogy Jack Bauer az lesz a számára, csak kezdje el nézni a sorozatot.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptySzomb. Aug. 09, 2014 1:24 am

Mr. White írta:


....pláne, ezért ez csak egy kis értesitő lenne és a Spoilerben meg néhány kérdés ami eszembe jutott amit hátha valaki (gondolom R2) tudna válaszolni.

Spoiler:

Sajnos nem tudok segíteni, 8 éve láttam az első évadot, de a 24 (és minden sorozat) hemzseg a félbehagyott szálaktól, elfeledett karaktrektől, miegyébtől. A készítők nem igazán gondolkodnak abban, hogy te darálva nézed és az ilyenek feltűnhetnek, a heti nézés pedig pont jó alkalom, hogy az ilyenek feledésbe merüljenek.  tongue 

Kutakodj kicsit neten, vanank rajongói és kibeszélő fórumok, biztos találsz választ kérdéseidre.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Mennydörgés - Rolling Thunder   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 18, 2014 10:38 pm

Mennydörgés - Rolling Thunder

Elolvastam, hogy miről szól ez a film és elkezdtem bizakodni, hogy látok egy régi módi bosszú filmet, de annyira nem lett az amit akartam. Már az, hogy láthatom fiatalkorában a későbbi Védelmi minisztert(Legalábbis én úgy emlékszem, hogy az volt a 4. évadban!) aki még később az USA elnöke is lett(szintén a 24-ben!)

A történet szerint 1973-ban vagyunk amikor hazahozzák azokat a katonákat akik addig hadifoglyok voltak. Főhösünk Charlie vagy 6 éve volt fogoly. Hátrahagyott egy feleséget és egy kis fiút. Amikor hazajön kap pár dolgot a várostól egy Caddillac-et és 2500 dollárt ezüstpénzben ami azt jelképezi, hogy Ő addig volt fogságban. Amire az egyik nap pár ember szemet vetett és elmegy Charlie-ékhoz ahol hősünket ütik-verik aztán a jobb kezét berakják a működésbe léptetett konyhamalacba ami ledarálja azt. De Ő még ekkor sem volt hajlandó elmondani, hogy hol van az a 2500 dollár mire hazaér a felesége és a gyereke ahol is a fia elmondja, hogy hol van a keresett dolog és a banda hálája jeléül az egész családot lelövik. A következő kép az, hogy Charlie a kórházban van és Ő élte túl az egészet. Itt el kell, hogy mondjam, hogy a felesége amíg a hapsi Vietnamban volt összejött egy pasival aki meg is kérte a kezét a csaj meg igent mondott neki. Ezt azért írtam le(ami amúgy a film első 20 percében kiderül), hogy a főkarakter vagyis Charlie egy k*rvára nyugodt ember. Nem érdekli, hogy a felesége elhagyja nem érdekli szinte semmi csak a fia amit meg lévén, hogy a film első 20-25 percében megölik nem lehet érzékelni ezt a nagy kapcsolatot.
Én személy szerint nem ajánlom ezt a filmet olyan sok értelmetlenség van benne annyi fölösleges mozzanat,jelenet ami már túlzás és az a tudat, hogy ezt a Taxisöfőr írójától pattant ki és Ő volt az elsődleges író ráadásul egy évvel a taxi után, hogy az már fáj. Még szerencse, hogy 10 hete nézem a Straint mert nem tudom, hogy mit kaptam volna a film nézése közben, de hála a Strainnek többé már nagyon nagy és sok dolognak kell lennie annak, ha engem felakarnak bosszantani filmnézés közben. Szóval ezúton köszönöm Del Toronak meg Chuck Hogannek meg mindenkinek aki dolgozik/dolgozott/dolgozni fog ama sorozaton.

Spoilerben leírom a legnagyobb WTF-ot aki akarja olvassa el:
Spoiler:

A film igazi értékelhető eleme számomra nem más mint Tommy Lee Jones! Amit lejátszik abban a pár jelenetben amiben jelen van az felemeli a film minőségét, mert különben a film nem igazán az. Valamint ami  még értékelhető az az erőszak mert jól van elkészítve, de én többet vártam, de a végén lévő kis lövöldözés az tényleg jó volt.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 18, 2014 11:13 pm

Mr. White írta:


Szóval ezúton köszönöm Del Toronak meg Chuck Hogannek meg mindenkinek aki dolgozik/dolgozott/dolgozni fog ama sorozaton.


lol!

Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Útvesztő/Maze Runner   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptySzomb. Okt. 11, 2014 6:09 pm

Tegnap volt szerencsém kihasználni a moziünnep adta lehetőséget, hogy megnézhessem az Útvesztőt! Azt kell, hogy mondjam nekem bejött!
Az eleje nagyon hangulatos egyből bele a közepébe utoljára ilyen érzésem a Predatorsnál volt mikor is a szereplő zuhan és úgymond vele együtt mi is! Ami nagyon bejött (persze sok ilyen van azokat majd később), hogy a végén derült ki, hogy egy Sci-Fit láttam!
Azt hallottam valakitől a moziban, hogy a film egysíkú(Ezt nem értettem talán mert szinte egész végig egy helyen játszódott? Akkor nem is kérem meg ezeket az embereket, hogy nézzenek meg egy 12 dühös embert vagy akár egy Öldöklés Istenét!) sőt sokan (köztük én is) az első amit tudtak mondani a filmről az volt, hogy Fura! Én persze nem a szerkezetére gondoltam hanem arra a világra amit megalkotott! Mert maga a szerkezet az lineárisan volt felépítve némi flashback-el megspékelve!
A visszaemlékezéseket álmokként hozzák nekünk ami nekem tetszett! Mert így lehetett sejteni, hogy ezek nem mezei álmok, de azért néhány nézőben biztos, hogy nem úgy tekintett rájuk, mint visszaemlékezések.
Maga a film látványos volt(Amikor kinyitották az összes falat és mindenhonnan jöttek a Creeperek az hatalmas volt!), a dialógra sem volt szerintem panasz és maga a világ az fantasztikus még ha annyira nem is láttunk belőle sokat!

Pár szót a színészekről:

A főszereplő Thomas szerintem ha így folytatja akkor lehet belőle egy valamire való színész mert nem azt mondom,hogy amit itt művelt az tanítani kéne(Nem egy Robert De Niro, még!), de amit kellett azt hangsúlyosan csinálta vagyis nem esett át a ló egyik oldalára sem hanem az arany középúton haladt végig!

A csaj(mert mindenhova kellenek!) Nem volt rossz de annyira nem si volt jó vagy lehet, hogy csak ennyit lehetett kihozni a karakterből?

A Vezért alakító fekete bőrűnél én éreztem, hogy Ő volt az első és a bölcsesség megtestesültje (persze nem zavaró módon!)akárcsak egy jedi(bocsi R2, hogy ilyet írtam)

Van egy csávó aki szerepelt az Igazából szerelemben(2003) meg most a Trónok harcában(Ő volt a lebénult, de repülni majd fogni tudó Starknak a "Mestere"(->A Strain óta azért csak óvatosan írjuk meg, hogy ki is mester!)) És a csávó nem változott semmit max csak magasabb lett! De tényleg semmit ugyan az a babaarc meg minden!


Spoiler:

Spoiler:

Kiváncsi is vagyok a folytatásra! Remélem Weide kollégám/barátom majd tud időt szánni rá, hogy együtt nézzük majd meg!
Egyenlőre ennyit, majd lehet, hogy kipótolom mert még lehet cucc a filmből, de most csak ennyit tudtam összehozni!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 EmptyVas. Okt. 12, 2014 1:23 pm

Mr. White írta:

Spoiler:


Film közben nem tűnt fel ez a dolog, nem volt feltűnően logikátlan, azt hiszem, azért (persze ez csak találgatás), mert...

Spoiler:
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. White írásai   Az útvesztő - Mr. White írásai - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mr. White írásai
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 1.0
» R2-D2 írásai 4.0
» Niwrok írásai 3.0
» R2-D2 írásai 1.0
» R2-D2 írásai 3.0

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Kritikák, filmes gondolatok-
Ugrás: