Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános sorozat topik

Go down 
+6
Remo
Niwrok
Weide
Dylan83
R2-D2
LordPicard
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyKedd Jún. 24, 2014 8:54 pm

R2-D2 írta:
Mr. White írta:
Ez a legújabb 24 epizód(9.) fantasztikus volt. Amik ebben az epizódban volt hát sok film örülne ha ilyeneket tudna csinálni! Van még valaki e2-n és rajtam kivül aki nézi a 24-et vagy tervezi?

e2 gondolom R2... Smile

Kérdésedre a válasz: TM majd biztosan, ha vége a Balatoni nyárnak, meg szerintem Remo is. Smile

Ha már említesz, a sorozatnézésemet az is lassítja, hogy a lista elején állókat Krisztivel nézem-nézném, és mivel igyekszünk elcsalni minden héten egy napot az ötből a hétvége javára, így a maradék négy zsúfoltabb, vagyis abba meg azért nem fér bele a közös tévézés úgy, mint télen. Nekem talán még jobban menne az időkiszorítás, be is vállalok egy-egy mozit, meg most próbálom újranézni a 3 Transformerst, hátha belefér még a héten a 4. is, de olyan nagy projektjeim nincsenek, mint tavaly előtt a Csillagkapu 380 része, vagy tavaly a Star Trek 723 része. Félig-meddig magától, félig-meddig némi tudatossággal próbálom kiszorítani a képernyőbámulást az életemből, ez anyagilag és egészségileg is hasznos lehet. Smile Szerencsémre a kiadók is a kezem alá dolgoznak az ilyen Aliens nélküli Alien-steelbook sorozat, szinkron nélküli Vasember BD, meg hasonló húzásokkal. Most már vagy öt hete nem vettem semmilyen filmet, letölteni meg még annyira se nagyon szoktam, mert azok csak itt állnak a gépen, sokszor évekig is anélkül, hogy sort kerítenék rájuk. Csupasz adathalomként még annyira sem vonzóak, mint hordozón a tévé mellé készítve, aztán mikor betelik a hely, mindig törlök belőlük, így szép lassan kicserélődik a letöltött állomány, anélkül, hogy a korábbi eresztésből láttam volna bármit is.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyKedd Jún. 24, 2014 9:30 pm

téglagyári megálló írta:

Ha már említesz, a sorozatnézésemet az is lassítja, hogy a lista elején állókat Krisztivel nézem-nézném, és mivel igyekszünk elcsalni minden héten egy napot az ötből a hétvége javára, így a maradék négy zsúfoltabb, vagyis abba meg azért nem fér bele a közös tévézés úgy, mint télen.

Ez ismerős érzés, mindenkinek kicsit átalakul az élete nyáron. Nálam egyedül az éjszak a fix, az télen-nyáron ugyanúgy szabad. Biztos filmnézési pont az életemben. Smile


téglagyári megálló írta:


Szerencsémre a kiadók is a kezem alá dolgoznak az ilyen Aliens nélküli Alien-steelbook sorozat, szinkron nélküli Vasember BD, meg hasonló húzásokkal.

Ezt már megbeszéltük, különben is felesleges lett volna megvenni őket. Legalább elintézik helyettünk, s nem kell vacilálni.


téglagyári megálló írta:
Most már vagy öt hete nem vettem semmilyen filmet, letölteni meg még annyira se nagyon szoktam, mert azok csak itt állnak a gépen, sokszor évekig is anélkül, hogy sort kerítenék rájuk.  

Ne is mondd, fél év alatt 18 filmet vettem csak. Negatív rekord. Nincs is már mit venni, meg felesleges is teljes áron rohanni a boltba érte. Elég lassan, de megtanultam én is... Smile
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptySzer. Jún. 25, 2014 6:24 pm

R2-D2 írta:


e2 gondolom R2... Smile

Jól gondolod! Valamint amit nem kaptam meg a trónok harca 9. epizódjától azt megkaptam a 24 9. epizódjától persze 24 stilusban!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyCsüt. Jún. 26, 2014 3:06 pm

.
Dícsérik a The Last Ship vírusos-tudósos minisorozatot.
Nézegettük itt korábban az előzetest, csak azért szúrom be, ráadásul Rhona Mitra a kevés másféldimenziós karakter egyike volt a Strike Backben, nálam jó ajánlólevél, Michael Bay pedig úgy látszik, tovább tudja növelni az egy négyzetcentiméterre eső robbanások számát.
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyPént. Júl. 11, 2014 1:59 pm

Két nap és kezdődik a The Strain, részemről lehetne neki nyitni saját topikot. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyPént. Júl. 11, 2014 11:19 pm

Weide írta:
Két nap és kezdődik a The Strain, részemről lehetne neki nyitni saját topikot. Smile

Most akkor nézzük szimultán?? Niwrok? TM esetleg? Vagy valaki még?
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyPént. Júl. 11, 2014 11:32 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Két nap és kezdődik a The Strain, részemről lehetne neki nyitni saját topikot. Smile

Most akkor nézzük szimultán?? Niwrok? TM esetleg? Vagy valaki még?

Én szerencsét probálok vele már egy ideje fent van a listámon a whatnext-en! Zombis gondolom jó lesz!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptySzomb. Júl. 12, 2014 8:50 am

R2-D2 írta:

Most akkor nézzük szimultán?? Niwrok? TM esetleg? Vagy valaki még?


Ha eljut hozzám, akkor nézem Smile .
.
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptySzomb. Júl. 12, 2014 1:50 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Két nap és kezdődik a The Strain, részemről lehetne neki nyitni saját topikot. Smile

Most akkor nézzük szimultán?? Niwrok? TM esetleg? Vagy valaki még?

Nem ígérek semmit. Jövő héten Párizsban leszek, aztán majd meglátjuk. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyHétf. Júl. 14, 2014 5:15 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Két nap és kezdődik a The Strain, részemről lehetne neki nyitni saját topikot. Smile

Most akkor nézzük szimultán?? Niwrok? TM esetleg? Vagy valaki még?

Részemről nyomhatjuk, az első rész már itt pihen a gépemen.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyHétf. Júl. 14, 2014 5:47 pm

Weide írta:


Részemről nyomhatjuk, az első rész már itt pihen a gépemen.

Oké, én most elmegyek három napra hullámvasútazni, de a hét végén megnézem. Rendszert nem csinálok belőle, de ezt az egyet bevállalom.


Mindeneste a kibeszélőt megnyitom. Smile
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyCsüt. Júl. 24, 2014 11:32 pm

Jack Bauer-ék is ott vannak a Comic-Con-on és szerintem emiatt is lesz 10. évad! Talán volt pár érdekes dolog amiről tudomást szerzett az ott lévő közönség mármint olyan dolgokra gondolok amit a nem ott lévők pár hét múlva tudhatnak meg.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptySzomb. Júl. 26, 2014 5:00 pm

Nyami nyami!!! Smile


Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptySzomb. Aug. 09, 2014 11:06 am


The Knick, első rész (aug. 22-ig nézhető meg):

LINK
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 EmptyKedd Aug. 26, 2014 12:08 pm

Nem mintha nem értékelném a Breaking Bad-et (különösen utolsó két évadát), de azért bőven nyerhetett volna más is...

Emmy díjazottak

Skyler, mint legjobb női mellékszereplő... faceplam

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános sorozat topik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános sorozat topik
Vissza az elejére 
10 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Általános film topik
» Könyvajánló topik
» Filmzene topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: