Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános sorozat topik

Go down 
+6
Remo
Niwrok
Weide
Dylan83
R2-D2
LordPicard
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyPént. Jún. 20, 2014 7:09 pm

R2-D2 írta:
Rövid helyzetjelntés a GoT E05 után: nem rossz, nem rossz, de eddig semmi katartikus dolog nem történt.

Várjál még 3 epizódot!!!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyVas. Jún. 22, 2014 11:50 am

mesterjani írta:


Oh ez remek.  Évad végén ha R2D2 is lezavarta az egészet jó lenne egy kibeszélő. Addig szinkronnal én is újranézem.

Weide írta:


Na ugye. Jó lenne összehozni valami ilyesmit. GoT-tal is menne szerintem, ha a sorozatot követők vagy nem lennének lemaradva, vagy aktívabbak lennének a fórumon.

Végeztem. Részemről mehet. Smile


Mr. White írta:
R2-D2 írta:
Rövid helyzetjelntés a GoT E05 után: nem rossz, nem rossz, de eddig semmi katartikus dolog nem történt.

Várjál még 3 epizódot!!!

Megtörtént, de ez most annyira nem rázott meg/föl. Az előző évad egyik epizódja jóval durvább volt.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyVas. Jún. 22, 2014 8:57 pm

Weide írta:


gyorsreagálású csoport holokauszt-túlélő


Csak idő kérdése volt, hogy megint jön egy gyorsreagálású csoport!-> Ettől nem fogok egy ideig szabadulni!
Nem beszélve a holokauszt-túlélőről!
Ha valami nácis kell a háború utáni állapotban akkor ajánlom a The Marathon Man-t Dustin Hoffman-nal!

Valamint én is mondtam, hogy a Fargoban(nem csak hogy nekem se tetszett), de engem is kurvára idegesitett a rendőrcsaj miközben pont, hogy Ő a főszereplő(na jó az egyik) akiért izgulhatnánk!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyVas. Jún. 22, 2014 9:02 pm

Mr. White írta:

Ha valami nácis kell a háború utáni állapotban akkor ajánlom a The Marathon Man-t Dustin Hoffman-nal!

Lelőtted a poént, a rövidtávú terveim között szerepel az újranézése és kritikája.  Wink 
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyVas. Jún. 22, 2014 9:09 pm

R2-D2 írta:


Lelőtted a poént, a rövidtávú terveim között szerepel az újranézése és kritikája.  Wink 

Ha elolvasod a leírást a filmről gy is kiderült volna!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyVas. Jún. 22, 2014 9:13 pm

Mr. White írta:
R2-D2 írta:


Lelőtted a poént, a rövidtávú terveim között szerepel az újranézése és kritikája.  Wink 

Ha elolvasod a leírást a filmről gy is kiderült volna!

Nem úgy értettem, ismerem és szeretem is a filmet: csupán arra gondoltam, hogy most nem lesz meglepetés, miről írok hamarosan. Smile
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyVas. Jún. 22, 2014 9:23 pm

R2-D2 írta:


Nem úgy értettem, ismerem és szeretem is a filmet: csupán arra gondoltam, hogy most nem lesz meglepetés, miről írok hamarosan. Smile

Értettem, hogy hogyan gondoltad majd leírni. Én azokra értettem akik nem ismerik de elolvassák, hogy miről is szól és már tudják is. Amúgy elnézést kérek ha tudtam volna, hogy írni akarsz róla akkor nem közöltem volna világgá ezt a tényt! Főleg mert mindig örülök az írásaidnak!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyVas. Jún. 22, 2014 9:27 pm

Mr. White írta:


Értettem, hogy hogyan gondoltad majd leírni. Én azokra értettem akik nem ismerik de elolvassák, hogy miről is szól és már tudják is. Amúgy elnézést kérek ha tudtam volna, hogy írni akarsz róla akkor nem közöltem volna világgá ezt a tényt! Főleg mert mindig örülök az írásaidnak!

Ne hülyéskedj, honnan tudhattad volna... Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyVas. Jún. 22, 2014 9:38 pm

[quote="Mr. White"]
Weide írta:


gyorsreagálású csoport  holokauszt-túlélő

Ilyet én mikor írtam? És hol? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyVas. Jún. 22, 2014 10:18 pm

Weide írta:
Mr. White írta:
Weide írta:


gyorsreagálású csoport  holokauszt-túlélő

Ilyet én mikor írtam? És hol? Very Happy

Ez a The Strain ajánlóban van a szöveg a könyvből és a gyorsreagálású meg ugye bár egy másik filmben volt! A holokauszt túlélőt meg azért kellett mert azzal el lehetett indítani egy kis lavinát!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 8:55 am

Weide írta:
Amúgy ma tervezek menni megvenni a trilógia első kötetét, és akkor a sorozat kezdésére már készen fogok állni. Very Happy

Na, rohadjanak meg, nem volt nálunk raktáron, csak a befejező kötet. De sebaj, azért berendeltem, meg akkor ha már ott vagyok, elhoztam A Rovásembert. Elvileg nagyon fain kis dark fantasy cucc.  Cool 
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 6:30 pm

Weide írta:
Weide írta:
Amúgy ma tervezek menni megvenni a trilógia első kötetét, és akkor a sorozat kezdésére már készen fogok állni. Very Happy

Na, rohadjanak meg, nem volt nálunk raktáron, csak a befejező kötet. De sebaj, azért berendeltem, meg akkor ha már ott vagyok, elhoztam A Rovásembert. Elvileg nagyon fain kis dark fantasy cucc.  Cool 

Bocsi melyik trilógiára gondolsz? A strain-re? Mert mikor jön már a sorozat?
És mi ez a rovásember? Egy olyan lény aki csak rovásírás-Sal tud kommunikálni?
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 6:46 pm

Mr. White írta:
Weide írta:
Weide írta:
Amúgy ma tervezek menni megvenni a trilógia első kötetét, és akkor a sorozat kezdésére már készen fogok állni. Very Happy

Na, rohadjanak meg, nem volt nálunk raktáron, csak a befejező kötet. De sebaj, azért berendeltem, meg akkor ha már ott vagyok, elhoztam A Rovásembert. Elvileg nagyon fain kis dark fantasy cucc.  Cool 

Bocsi melyik trilógiára gondolsz? A strain-re?  Mert mikor jön már a sorozat?
És mi ez a rovásember? Egy olyan lény aki csak rovásírás-Sal tud kommunikálni?

Jaja, a Strain első kötetét szeretném elolvasni a sorozat kezdetéig. A premiere 20 nap múlva lesz.
A Rovásember? Egy dark-fantasy regény, már régóta szemezgettem vele, és úgy voltam, ha már könyvesboltban vagyok, nem jövök el üres kézzel. Egy olyan alternatív középkori világban játszódik, ahol mindenféle geci kis démonok terrorizálják az emberiséget, és csak rovásokkal, egyfajta rúnákkal lehet ellenük védekezni. Amúgy filmet is akarnak majd csinálni belőle, elvileg Paul W.S. Anderson fog belevágni majd a Resident Evil után.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyKedd Jún. 24, 2014 8:11 pm

Ez a legújabb 24 epizód(9.) fantasztikus volt. Amik ebben az epizódban volt hát sok film örülne ha ilyeneket tudna csinálni! Van még valaki e2-n és rajtam kivül aki nézi a 24-et vagy tervezi?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 EmptyKedd Jún. 24, 2014 8:17 pm

Mr. White írta:
Ez a legújabb 24 epizód(9.) fantasztikus volt. Amik ebben az epizódban volt hát sok film örülne ha ilyeneket tudna csinálni! Van még valaki e2-n és rajtam kivül aki nézi a 24-et vagy tervezi?

e2 gondolom R2... Smile

Kérdésedre a válasz: TM majd biztosan, ha vége a Balatoni nyárnak, meg szerintem Remo is. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános sorozat topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános sorozat topik
Vissza az elejére 
9 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Általános film topik
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: