Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Filmes relikviák gyűjteménye

Go down 
+4
Weide
purple rain
LordPicard
R2-D2
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptySzer. Okt. 10, 2012 10:19 pm

Mindenféle filmes kütyük bemutatása
Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptyKedd Nov. 20, 2012 8:07 am

Türelmetlenül várom a Jurassic Park filmek egyenkénti BD megjelenését, és a napokban ismét elfogott a JP láz Smile Ilyenkor napokig (hetekig) csak ezen kattog az agyam (no meg mindig, ha van valami friss hír, vagy belefutok neten valamibe). Úgyhogy ilyenkor elfog a gyűjtői vágy is, elvileg 1-2 napon belül szert is teszek egy új szerzeményre Smile

Tegnap Xpressen is "meghirdettem", de gondoltam itt is, hátha valakinek eszébe jut, hogy a billegő asztallábat egy Jurassic Park matricás albummal támasztotta meg Very Happy Szóval, (majdnem) mindent keresek, ami Jurassic Park. Könyvek, képregények, albumok. A játékok közül inkább csak a raptorok vagy a T-Rex érdekelne, de arra azért keretem nincs. És eladó BD sem kell, mert az egylemezesek be lesznek szerezve Smile

És jut eszembe, John Williams képviselteti magát a fórumon: nem tudsz esetleg arról, hogy valahol a nagy világban létezik egy zenei DVD, amin John Williams vezényel egy zenekart, és hogyhogy nem, de a Jurassic Park is felbukkan a repertoárban? Smile

Rongyosra néztem már ezt a felvételt (és több tucat másikat):

Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptySzer. Nov. 28, 2012 10:12 am

Köszönöm a jelentkezéseket, többen megkerestek emailben Smile Sajnos, a megvásárlásra felkínált BD-kre nemet kellett mondanom, mert várnám az új megjelenéseket, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy idén annak már lőttek :/ De azért bővült is gyűjteményem, de még egy angliai csomagot várok, addig nem csinálok új képeket. Ellenben, eszembe jutott, hogy vannak nekem cuccaim, amelyek talán más gyűjtőnek hiányoznak úgyhogy ezekről most lőttem is képeket. Elsősorban Jurassic Park-os cuccokra csereberélném őket, de el is adók, ha valaki nagyon szeretné megszerezni őket Smile

Filmes relikviák gyűjteménye SWcoll_www.kepfeltoltes.hu_

Nézzük is, mik vannak:
- Cinema 97/4 (20 oldalas SW special) - használt, de nem rossz állapotban van
- Blikk Star Wars magazin (valamikor 2005-ben adták ki, 30 oldalas)
- Star Wars II. Rész - A Klónok támadása képregény (2002)
- Star Wars II. Rész - A Klónok támadása matricás album (remek állapotban, nagyon kevés matricával)
- Star Wars III. Rész - A Sith-ek bosszúja matricás album (remek állapotban, nagyon kevés matricával)
- Star Wars III. Rész - A Sith-ek bosszúja Posztermagazin (10 poszter)
- Star Wars III. Rész - A Sith-ek bosszúja francia kártya (kibontva, de nem használt)
- Star Wars I. Rész - Baljós árnyak OST (CD)
- Star Wars II. Rész - A Klónok támadása OST (MC)
- Star Wars IV. Rész - Egy új remény OST (2 MC)
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptySzer. Nov. 28, 2012 10:16 am

LordPicard írta:
Ellenben, eszembe jutott, hogy vannak nekem cuccaim, amelyek talán más gyűjtőnek hiányoznak úgyhogy ezekről most lőttem is képeket. Elsősorban Jurassic Park-os cuccokra csereberélném őket, de el is adók, ha valaki nagyon szeretné megszerezni őket Smile


Ha gondolod, felteszem ezt egy SW-os fórumra - atlán ott lesz rá érdeklődő... Smile
Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptySzer. Nov. 28, 2012 10:27 am

R2-D2 írta:
LordPicard írta:
Ellenben, eszembe jutott, hogy vannak nekem cuccaim, amelyek talán más gyűjtőnek hiányoznak úgyhogy ezekről most lőttem is képeket. Elsősorban Jurassic Park-os cuccokra csereberélném őket, de el is adók, ha valaki nagyon szeretné megszerezni őket Smile


Ha gondolod, felteszem ezt egy SW-os fórumra - atlán ott lesz rá érdeklődő... Smile

Azt megköszönném Smile) Vagy hét éve nem jártam a starwars.hu-n, és már belépni se tudtam 1-2 éve.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptySzer. Nov. 28, 2012 10:29 am

LordPicard írta:

Azt megköszönném Smile) Vagy hét éve nem jártam a starwars.hu-n, és már belépni se tudtam 1-2 éve.

Azt nem csodálom, hogy nem jártál, 3-4 éve megszűnt... Smile Smile

Én a swsaga.hu-t használom.
Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptySzer. Nov. 28, 2012 10:40 am

R2-D2 írta:
LordPicard írta:

Azt megköszönném Smile) Vagy hét éve nem jártam a starwars.hu-n, és már belépni se tudtam 1-2 éve.

Azt nem csodálom, hogy nem jártál, 3-4 éve megszűnt... Smile Smile

Én a swsaga.hu-t használom.

Ohh, akkor nem 1-2 éve jártam arra, pedig úgy emlékeztem. Sajnálom, mert remek oldal volt, máig nem feledem azt az éjszakát, amikor John Knoll-tól lehetett kérdezni élőben Very Happy
Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Jurassic Park gyűjtemény   Filmes relikviák gyűjteménye EmptySzomb. Dec. 01, 2012 1:38 pm

Hála Artu barátomnak, ma megérkezett Angliából a két Making of... könyv, és a héten begyűjtött két raptorral közösen szerepelhetnek az új képeken gyűjteményemről Smile Egy póló, egy pulóver és egy baseball sapka maradtak le.

Filmes relikviák gyűjteménye XpressJP01_www.kepfeltoltes.hu_

Csak a könyvek:
Filmes relikviák gyűjteménye JPbooks_www.kepfeltoltes.hu_

Csak a magazinok, matricás albumok:
Filmes relikviák gyűjteménye JPmagaz_www.kepfeltoltes.hu_

Csak a filmek, filmzenék:
Filmes relikviák gyűjteménye 684156100JPmovies_www.kepfeltoltes.hu_

És mindez egy helyen:
Filmes relikviák gyűjteménye JPall_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptySzomb. Dec. 01, 2012 11:45 pm

Fasza kis kollekció, gratula!

De mindig van mit gyűjteni hozzá, azt ugye tudod??? tongue
Vissza az elejére Go down
LordPicard

LordPicard


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 36
Tartózkodási hely : Jászberény

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptyVas. Dec. 02, 2012 10:14 am

R2-D2 írta:
Fasza kis kollekció, gratula!

De mindig van mit gyűjteni hozzá, azt ugye tudod??? tongue

Köszi szépen Smile Jó 15 év gyűjtése bár az utóbbi években erősítettem nagyon bele Smile

És persze, lenne még jó pár dolog, amit be kellene gyűjteni Very Happy Vannak kinézett célpontjaim, de a kassza egyenlőre kiürült, így alighanem a jövő évre maradnak a további beszerzések.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 6:49 pm

Nemrég ráakadtam a neten a Miami Vice Ferrarijára a Revelltől, és gondolkodás nélkül vettem egyet. Két hét munka után kész lett, nem a legtökéletesebb, de nekem tetszik...

A következő az első-második évad fejkete Ferrarija lesz.. Smile


Filmes relikviák gyűjteménye Del2o01b8m2iazsh6kt


Filmes relikviák gyűjteménye Dm316171ni5fwgtec1e2


Filmes relikviák gyűjteménye Frzwo0uooz9h0hr4mq0m


Filmes relikviák gyűjteménye Zdiy5ewhqj7aatpm0rh8


Filmes relikviák gyűjteménye Xwkyz5k21wvdam6xtx3
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptySzomb. Márc. 16, 2013 4:36 pm

Itt a fekete Ferrari is... .Smile


Filmes relikviák gyűjteménye 20ffkskpsnj31a8jtrdl


Filmes relikviák gyűjteménye Nduvp2clssoz1v9ppii


Filmes relikviák gyűjteménye 22xjv13du3dftafaijbd


Filmes relikviák gyűjteménye Za0as6ui5faiq4bfofl7
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptyVas. Márc. 23, 2014 5:39 pm

Na megpróbálom ezt a topicot is felfrissíteni az unalomig fotózgatott sovány kis GYU kollekcióval Smile

Hátha történik valami, meg megtudom, hogy tudok-e képet linkelni Very Happy Very Happy Vannak könyvek, meg filmek, meg miegymás.



Filmes relikviák gyűjteménye DSCN4724_www.kepfeltoltes.hu_



Filmes relikviák gyűjteménye DSCN4725_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást purple rain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 23, 2014 5:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptyVas. Márc. 23, 2014 5:48 pm

purple rain írta:
meg megtudom, hogy tudok-e képet linkelni

Nem.  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye EmptyVas. Márc. 23, 2014 5:50 pm

Weide írta:
purple rain írta:
meg megtudom, hogy tudok-e képet linkelni

Nem.  Very Happy 

Bmeg nagyon nagy vagyok... Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Filmes relikviák gyűjteménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye Empty

Vissza az elejére Go down
 
Filmes relikviák gyűjteménye
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 3.0
» John Williams írásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: DVD, BD és filmzene osztály :: Filmzene és egyéb filmes relikviák-
Ugrás: