Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyVas. Aug. 30, 2015 10:27 pm

R2-D2 írta:

Azért ez még nem most lesz. De mondjuk szeptemberben, ha az megfelel.
Moritz Bleibtreu miatt mindenképp nézős.


"Melyik" szeptember Smile ?
Nem sürgetlek persze, annyira nem sietős nekem sem -főleg, ha csak két napról van szó Razz -, csak néha én sem értem, hogy mi alapján rangsorolod a filmeket Smile . Nem is ennek kapcsán mondom, csak eszembe ötlött, hogy mondjuk hány spanyol thrillert-horrort ajánlottam, amik hónapokkal-évekkel később megnézve azért eléggé bejöttek neked, és amik még voltak, azokról nem tudom azóta sem, hogy egy elveszett cetlin végezték, vagy már eleve arra sem kerültek fel Wink ... és akkor mellette meg vannak olyanok, mint a Storm, amit napokon belül megnéztél, pedig nem is ajnároztam körbe, és inkább csak érdekes volt, mint jó Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyVas. Aug. 30, 2015 11:04 pm

Niwrok írta:

...csak néha én sem értem, hogy mi alapján rangsorolod a filmeket Smile

Nyugi, én se. Elsősorban idő függő, gyakran előbbre kerül egy másfél órás film akkor is, ha picit kevesebbet várhatok tőle. Éjfél, fél egy körül már csak erre jut idő.

Másrészt hangulat függő - arra rájöttem, hogy hiába akarok nézni valamit, amit ajánlottál, meg kell várni a megfelelő pillanatot.

Niwrok írta:

Nem is ennek kapcsán mondom, csak eszembe ötlött, hogy mondjuk hány spanyol thrillert-horrort ajánlottam, amik hónapokkal-évekkel később megnézve azért eléggé bejöttek neked, és amik még voltak, azokról nem tudom azóta sem, hogy egy elveszett cetlin végezték, vagy már eleve arra sem kerültek fel Wink
.

scratch scratch scratch Mik is azok? Elvileg mindig mindet kiírok, amit tervezek megnézni, de most nincs régi cetli ilyenekkel... sorry... confused


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyVas. Aug. 30, 2015 11:18 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:

Nem is ennek kapcsán mondom, csak eszembe ötlött, hogy mondjuk hány spanyol thrillert-horrort ajánlottam, amik hónapokkal-évekkel később megnézve azért eléggé bejöttek neked, és amik még voltak, azokról nem tudom azóta sem, hogy egy elveszett cetlin végezték, vagy már eleve arra sem kerültek fel Wink


scratch scratch scratch  Mik is azok? Elvileg mindig mindet kiírok, amit tervezek megnézni, de most nincs régi cetli ilyenekkel... sorry... confused


Hirtelen kettő jutott eszembe -amikről már én is rég elfeledkeztem, csak ma nézelődve az imdb-n ezek jöttek szembe-, az El cuerpo és a Los ojos de Julia... meg ott az a kettő, amikről két hónapja írtam az "Általános"-topikba.

Ez így persze túl tömény, csak felfrissíteni a cetlit gondoltam, szépen elosztva Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyVas. Aug. 30, 2015 11:19 pm

Niwrok írta:

Ez így persze túl tömény, csak felfrissíteni a cetlit gondoltam, szépen elosztva Smile .


Ja, és semmi trailer Smile ! Ezekről a filmekről szinte csak spoileresek vannak Smile !
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyVas. Aug. 30, 2015 11:30 pm

Niwrok írta:

Hirtelen kettő jutott eszembe -amikről már én is rég elfeledkeztem, csak ma nézelődve az imdb-n ezek jöttek szembe-, az El cuerpo és a Los ojos de Julia... meg ott az a kettő, amikről két hónapja írtam az "Általános"-topikba.

Ez így persze túl tömény, csak felfrissíteni a cetlit gondoltam, szépen elosztva Smile .
.

Oké, köszi. Bocsi... silent

Szóval az van, hogy majdnem mindig a fő listából szemezgetek, a Niwrok írásai közül. Sajnos az Általános film topik nincs a látókörömben mindig... még nekem sincs. What a Face
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyKedd Szept. 01, 2015 11:31 pm

Niwrok írta:


Ez így persze túl tömény, csak felfrissíteni a cetlit gondoltam, szépen elosztva Smile .
.

Na bazzeg. Visszanéztem egy évre az írásokat, egy cetli telt meg, annak is mindkét oldala... scratch scratch scratch
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyVas. Szept. 20, 2015 5:24 pm

.
Mit kell tudni a háttérként választott A kígyó öleléséről Smile ?
Eléggé meglepett, hogy ez került fel, és még csak nem is igazán hallottam róla.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyVas. Szept. 20, 2015 5:26 pm

Niwrok írta:
.
Mit kell tudni a háttérként választott A kígyó öleléséről Smile ?
Eléggé meglepett, hogy ez került fel, és még csak nem is igazán hallottam róla.
.

Nem akartam annyira populárisat kitenni. Smile

Egyszerűen valami miatt megfogott, ilyen sámános-afrikai nem mainstream film. Picit különcködtem. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptySzer. Szept. 23, 2015 9:43 pm

.
Öööö... Ez miről is akar szólni egy bőséggel túlhaladott franchise felmelegítésén túl az amúgy szintén tövig rágott dühterápia sablonnal?


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptySzer. Szept. 23, 2015 9:45 pm

Niwrok írta:
.
Öööö... Ez miről is akar szólni egy bőséggel túlhaladott franchise felmelegítésén túl az amúgy szintén tövig rágott dühterápia sablonnal?


Ez elég, nem? tongue
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptySzer. Szept. 23, 2015 9:51 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:
.
Öööö... Ez miről is akar szólni egy bőséggel túlhaladott franchise felmelegítésén túl az amúgy szintén tövig rágott dühterápia sablonnal?


Ez elég, nem? tongue


Nos, nem Smile .
Nem magával a koncepcióval, az animációs filmmel lenne baj, mert eddig érdekelt a dolog, azért is figyeltem fel az előzetesre, de ez annyira semmilyen... Vagy nem?
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptySzer. Szept. 23, 2015 9:56 pm

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Niwrok írta:
.
Öööö... Ez miről is akar szólni egy bőséggel túlhaladott franchise felmelegítésén túl az amúgy szintén tövig rágott dühterápia sablonnal?


Ez elég, nem? tongue


Nos, nem Smile .
Nem magával a koncepcióval, az animációs filmmel lenne baj, mert eddig érdekelt a dolog, azért is figyeltem fel az előzetesre, de ez annyira semmilyen... Vagy nem?
.

Na jó, de ez ELVILEG egy teaser. A fordulatos és drámai történetet csak nem spoilerezhették el...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyVas. Okt. 04, 2015 6:51 pm

.

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyVas. Okt. 11, 2015 11:49 pm

.


Az nagyon jó, hogy a komolyságát visszakapta a sorozat, legalábbis erre a különkiadásra (talán túlságosan is), de úgy érzem, a stílusát elvesztette.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 EmptyHétf. Okt. 12, 2015 2:05 am

Niwrok írta:
.
Az nagyon jó, hogy a komolyságát visszakapta a sorozat, legalábbis erre a különkiadásra (talán túlságosan is), de úgy érzem, a stílusát elvesztette.

A kérdés az, hogy melyik az IGAZI stílusa. Meg hogy most akkor ez mit keres a mondern kori Sherlock sorozatban.

Ennyi erővel minden korba bele lehetne erőszakolni a figurát... hmmm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
17 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: