Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyHétf. Júl. 21, 2014 11:09 pm

Weide írta:


Külön én se fizettem volna ezért, de a Halloween Night Fest keretében fix összegért néztünk meg 6 filmet, és köztük volt ez is. Persze, most lehetne számolgatni, hogy a pénz egy részét végül is ebbe a filmbe öltük, de én csak legyintek. Aki nem volt ott, az nem érezheti át ennek az élménynek meg az egész vetítésnek a hangulatát.

Az igazi lényeg John Carpenter Dolog c. filmje volt a többi csak ráadás volt. Valamint a +1 amiről írtál R2 az benne volt a kínálatban meg a Vég vagy valami hasonló című film amiről mintha írtál volna!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyHétf. Júl. 21, 2014 11:16 pm

Mr. White írta:
Weide írta:


Külön én se fizettem volna ezért, de a Halloween Night Fest keretében fix összegért néztünk meg 6 filmet, és köztük volt ez is. Persze, most lehetne számolgatni, hogy a pénz egy részét végül is ebbe a filmbe öltük, de én csak legyintek. Aki nem volt ott, az nem érezheti át ennek az élménynek meg az egész vetítésnek a hangulatát.

Az igazi lényeg John Carpenter Dolog c. filmje volt a többi csak ráadás volt. Valamint a +1 amiről írtál R2 az benne volt a kínálatban meg a Vég vagy valami hasonló című film amiről mintha írtál volna!

Europa Report is vászonra került, csak azt már láttam/láttuk előtte, úgyhogy kihagytuk. De ja, a legnagyobb durranás A Dolog volt.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyPént. Júl. 25, 2014 8:16 am

Weide írta:
R2-D2 írta:
A Sharknado 2 Weidének való  tongue 

Meg is nézem majd, sőt élvezni fogom.  Twisted Evil 

Sharknado 2. jövő pénteken a Universal Channelen Smile .
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptySzomb. Júl. 26, 2014 3:26 pm

OMG, ez valami zseniálisan betegnek néz ki.

Van egy poszter is.
Előzetesek - Page 10 KevinSmithWalrusYesTusk500wide2

Kevin Smith, érdekes színészválasztások, beteg alapötlet, rozmárember, kifacsart horror-vígjáték... ez így részemről jöhet!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyVas. Júl. 27, 2014 7:48 pm



 Shocked Ez, a trailer, így, ebben a formában 10/10...
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyVas. Júl. 27, 2014 9:00 pm

Weide írta:


 Shocked Ez, a trailer, így, ebben a formában 10/10...

Valóban, csak önmagának a filmnek számomra semmi létjogosultsága nincs. Mad Max az Mel Gibson, az egész trailer meg a Max2 kivonatának tűnik.

Majd meglátjuk. Mondjuk inkább ez, mint az óriás molylepke.
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyHétf. Júl. 28, 2014 8:44 am

Bár nem vagyok az eredeti trilógia rajongója - igazából csak a második rész tetszett -, de ez az új Mad Max előzetes felülmúlta minden várakozásomat. A büdös életbe, hogy még egy évet kell várni rá!
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyHétf. Júl. 28, 2014 10:14 pm

Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptySzer. Júl. 30, 2014 4:20 pm



Nem vagyok oda a young adult műfajért (mert szerintem az ilyen könyvek/filmek már műfajjá nőtték ki magukat), de ez a trailer valahogy tetszik. Persze nem a velejáró tini-szereplők miatt -bár 1-2 érdekes fazon és színész akad azért közöttük, akit szeretek-, hanem mert az alapszituációban látok potenciált. Szeretem az ilyen sci-fi/fantasy keverékeket, amik mögött ráadásul még valami rejtély is lakozik, amit ugye unlockolni kell. Persze valszeg ebből nem lesz semmi, mert ha jól tudom, az alapanyag egy regénytrilógia, szóval minimum három filmre számítani kell, de én azért adok majd ennek egy esélyt.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptySzer. Júl. 30, 2014 4:24 pm

mesterjani írta:

A zeneválasztásba bele tudnék kötni, de úgyis instant moziban nézős lesz ez, szóval lehet a trailer akármilyen, engem már jóval előtte megvettek.  king 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyPént. Aug. 01, 2014 11:43 pm

Niwrok írta:

Sharknado 2. jövő pénteken a Universal Channelen Smile .
.

10!!! percig bírtam!!! Smile
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyVas. Aug. 03, 2014 9:32 pm

R2-D2 írta:
Niwrok írta:

Sharknado 2. jövő pénteken a Universal Channelen Smile .
.

10!!! percig bírtam!!! Smile

Mi az első részt feliratosan néztük. Ráadásul kicsit pihentek is voltunk, de úgy hogy előtte a Fest-en utazás a zombinácik központja felé vagy valami ilyesmi cimű Asylum filmet néztünk. Az valami elképesztően sz@r volt utána jött a minőség a Dolog és utána jött a Sharnado feliratosan ami ott azzal a közönséggel baromi jó érzés volt, de persze nem venném meg, de haverokkal tényleg jó élmény volt!
Majd Weide-vel megvárjuk az Októbert és akkor megnézzük a 2-t!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyHétf. Aug. 04, 2014 12:01 pm

Mr. White írta:
Majd Weide-vel megvárjuk az Októbert és akkor megnézzük a 2-t!

Tegnap elkezdtem nézni, már rögtön az elején tele van fejfogós jelenetekkel, amiken hangosan röhögtem, meg poénos cameókkal. Amúgy nem értem, miért is kéne vele várnunk októberig?
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptyKedd Aug. 05, 2014 6:43 pm



Előzetesek - Page 10 Tumblr_mapms62yDe1rut3y7o1_400
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 EmptySzer. Aug. 06, 2014 7:40 am

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
10 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: