Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Örömködő topic

Go down 
+4
Remo
DragonSlayer
R2-D2
LordPicard
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyPént. Júl. 25, 2014 7:52 pm

Most vettem észre, hogy tegnap rossz helyre írtam, de ezt korrigálnám azzal, hogy itt bejelentem, hogy már meg van a 24 3. és 6. évada!
Valamint megemliteném, hogy én már régóta mondom azt akinek tudom, hogy David Palmer a legjobb fiktiv amerikai elnök ever! akár filmeket akár sorozatokat nézünk. Nektek melyik fiktiv amerikai elnök "jött be"?

Elég komoly volt látni a Szemtől Szemben c. mesterműben még 5-6 évvel az "elnőki beiktatása" előtt!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyPént. Júl. 25, 2014 8:34 pm

Mr. White írta:

Valamint megemliteném, hogy én már régóta mondom azt akinek tudom, hogy David Palmer a legjobb fiktiv amerikai elnök ever! akár filmeket akár sorozatokat nézünk.

Igen, én is régóta mondom, hogy Palmer for President!!!

S még annyit: az is érdekes, hogy a 24 írói kvázi látták a jövőt, néhány évvel Palmer után tényleg fekete elnöke lett az USA-nak. Most a poén az lesz, ha Obama után meg női elnök lesz... Smile
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyVas. Júl. 27, 2014 1:05 pm

Már csak a 2. és 8. évadot kell megszerezzem és teljes lesz a 24 kollekció persze a mostani 9. évadot eltekintünk.

Amúgy most elolvasva az értekezést az Oklahomáról eszembe jutott, hogy jól láttam, hogy a félszeg női testvér benne volt a 7-8 évadban? Vagy csak hasonlit arra a nőre?

Valamint a 24-nek volt új kiadása vagy lement az első 4 évad ahol a dvd-k egy nagy tartóban voltak a dobozon belül és utána meg volt a doboz és azon belül meg kis dvd tokban voltak a dvd-k? Nem tudom mennyire érthető volt amit írtam remélem az volt.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyVas. Júl. 27, 2014 1:31 pm

Mr. White írta:

Amúgy most elolvasva az értekezést az Oklahomáról eszembe jutott, hogy jól láttam, hogy a félszeg női testvér benne volt a 7-8 évadban? Vagy csak hasonlit arra a nőre?

Az imdb a barátod, nézz utána, de én nem találtam.

Mr. White írta:

Valamint a 24-nek volt új kiadása vagy lement az első 4 évad ahol a dvd-k egy nagy tartóban voltak a dobozon belül és utána meg volt a doboz és azon belül meg kis dvd tokban voltak a dvd-k? Nem tudom mennyire érthető volt amit írtam remélem az volt.

Ezt nem egészen értem, 1-5 illetve 1-6 évad biztosan volt egybecsomagolva. Engem nem érintett, mert minden évadhoz vettem külön tokot Angliából. De ITT megnézheted.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyVas. Júl. 27, 2014 9:03 pm

R2-D2 írta:


Az imdb a barátod, nézz utána, de én nem találtam.

Megnéztem és nem Ő volt az. Valamint te olvastál 24 könyvet? Csak kiváncsi vagyok hogy milyenek így látatlanban nem szerettem volna beprobálkozni velük.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyVas. Júl. 27, 2014 9:06 pm

Mr. White írta:


Valamint te olvastál 24 könyvet? Csak kiváncsi vagyok hogy milyenek így látatlanban nem szerettem volna beprobálkozni velük.

Nem, sose mertem belevágni. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:13 pm

Sikerült állást találnom, úgyhogy hétfőtől kezdődik nekem a nagybetűs élet. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2014 2:03 pm

Weide írta:
Sikerült állást találnom, úgyhogy hétfőtől kezdődik nekem a nagybetűs élet. Smile

taps Dance beer

Gratula! Mi leszel?
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2014 2:07 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Sikerült állást találnom, úgyhogy hétfőtől kezdődik nekem a nagybetűs élet. Smile

taps Dance beer

Gratula! Mi leszel?

Beszerzési- és áruforgalmi ügyintéző egy biztonságtechnikai cégnél.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2014 3:57 pm

Weide írta:
Sikerült állást találnom, úgyhogy hétfőtől kezdődik nekem a nagybetűs élet. Smile

Bravo
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2014 4:01 pm

Weide írta:


Beszerzési- és áruforgalmi ügyintéző egy biztonságtechnikai cégnél.

Ha kell rántott húst beszerezned, szóljál. Tudok egy jó éttermet! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Örömködő topic - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Örömködő topic
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Koncertbeszámoló topic
» Horror topic

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A mozitermen kívül :: Dühöngő és örömködő-
Ugrás: