Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Örömködő topic

Go down 
+4
Remo
DragonSlayer
R2-D2
LordPicard
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 3:49 pm

Hozzászólásokban gazdag új évet a fórumnak és csupa olyan kaliberű moziélményt kívánok mindenkinek, amilyennek a háttérben éppen látható Django elszabadul ígérkezik!

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 4:45 pm

Remo írta:
Hozzászólásokban gazdag új évet a fórumnak és csupa olyan kaliberű moziélményt kívánok mindenkinek, amilyennek a háttérben éppen látható Django elszabadul ígérkezik!


BUÉK Neked s, bárcsak beválna mondatod első része!!!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 5:40 pm

B.U.É.K. mindenkinek!!

:drunken:
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 9:43 pm

BUÉK MINDENKINEK!!!!!!



Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 06, 2014 1:19 pm

Ezúton is köszi R2-D2-nak a meghívást a tegnapi összeröffenésre, nagyon jól éreztem magam, jó volt élőben is összefutni a nagy öreg filmrajongókkal!  Razz 
Csak azt sajnálom, hogy elég kevés idő állt a rendelkezésünkre, remélem, hogy legközelebb azért több időnk lesz beszélgetni!
Azért egy rövid koncertajánlót majd megejthetnél, Artoo, én meg már szedem is le a Plagues of Babylon-t!  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 06, 2014 5:39 pm

Weide írta:
Ezúton is köszi R2-D2-nak a meghívást a tegnapi összeröffenésre, nagyon jól éreztem magam, jó volt élőben is összefutni a nagy öreg filmrajongókkal!  Razz 
Csak azt sajnálom, hogy elég kevés idő állt a rendelkezésünkre, remélem, hogy legközelebb azért több időnk lesz beszélgetni!
Azért egy rövid koncertajánlót majd megejthetnél, Artoo, én meg már szedem is le a Plagues of Babylon-t!  Very Happy 

Szívesen! Valahogy kézenfekvő volt, eszembe juthatott volna korábban is. Smile

Koncertajánló készül, fejben már meg is van, csak várom, hogy valahova felkerüjön a hivatalos setlist. Van egy elképzelésem, mit hallottam, és szerintem eltér a korábbi napokétól.

Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 06, 2014 7:12 pm

R2-D2 írta:
Koncertajánló készül, fejben már meg is van, csak várom, hogy valahova felkerüjön a hivatalos setlist. Van egy elképzelésem, mit hallottam, és szerintem eltér a korábbi napokétól.

Setlist
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 06, 2014 8:17 pm

Weide írta:
R2-D2 írta:
Koncertajánló készül, fejben már meg is van, csak várom, hogy valahova felkerüjön a hivatalos setlist. Van egy elképzelésem, mit hallottam, és szerintem eltér a korábbi napokétól.

Setlist

Király!!! Délután még nem volt fenn!!!

Tudtam, hogy más volt, a környéken mi kaptuk a legtöbb dalt. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:05 pm

Tegnap ezt kaptam a drága asszonyságtól!  Very Happy cheers 

Örömködő topic - Page 2 MwJ-br1QPkNoL5bAd2xp6Eg
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 9:15 pm

Tchabee, nagyon örülök, hogy már te is itt vagy, remélem egyre több régi Xpress-es motoros fog gyakrabban átlátogatni ide, mert, hogy őszintén szóljak, én már ott tartok, hogy szívesebben posztolgatok ide, mint a fent említett honlap fórumára, holott hiába vannak -egyelőre- még ott többen, itt úgy érzem, érdemibb "vita" és eszmecsere folyik a filmekről, meg mintha a hangulat is jobb lenne. Nincs anyázás az elcsúszó megjelenések, törött BD tokok, horpadt, karcos steelbook-ok miatt, van helyette viszont szerintem olyan igényes filmkritika-tobzódás, amilyeneket "profi" filmes honlapokon és blogokon nem olvasok...  cheers 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 9:51 pm

Weide írta:
...van helyette viszont szerintem olyan igényes filmkritika-tobzódás, amilyeneket "profi" filmes honlapokon és blogokon nem olvasok...  cheers 

... aminek te is aktív részese vagy! Smile


Meg még annyit, hogy talán előbb-utóbb ez lesz az igazi erényünk. No politika, no termékfika. Csak filmek.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Május 08, 2014 11:46 am

Kibaszottul örülök annak, hogy a leopárdgekkóm x hónap éhségsztrájk után végre ma jól bezabált.  Yeah2

Örömködő topic - Page 2 10175012_4110668620721_3074807667289154768_n
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Május 08, 2014 12:34 pm

Weide írta:
Kibaszottul örülök annak, hogy a leopárdgekkóm x hónap éhségsztrájk után végre ma jól bezabált.  Yeah2


Ennek én is örülök, de én ezt nem tudom kiolvasni a képből...  scratch 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Május 08, 2014 12:43 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Kibaszottul örülök annak, hogy a leopárdgekkóm x hónap éhségsztrájk után végre ma jól bezabált.  Yeah2


Ennek én is örülök, de én ezt nem tudom kiolvasni a képből...  scratch 

Hónapokig nem evett és ki sem dugta a fejét a kis búvóhelyéről. Már kezdtem azt hinni, szépen leélte az életét, elvégre nem élnek olyan sokáig ezek a dögök, de ma végre bekajált. A képet csak úgy poénból raktam fel, szerintem aranyos, ahogy kidugja a fejét és pásztázza a terepet. Legközelebb majd megpróbálom videóra venni, ahogy vadászik, az is mókás tud lenni. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 EmptyCsüt. Május 08, 2014 1:00 pm

Weide írta:

Hónapokig nem evett és ki sem dugta a fejét a kis búvóhelyéről. Már kezdtem azt hinni, szépen leélte az életét, elvégre nem élnek olyan sokáig ezek a dögök, de ma végre bekajált. A képet csak úgy poénból raktam fel, szerintem aranyos, ahogy kidugja a fejét és pásztázza a terepet. Legközelebb majd megpróbálom videóra venni, ahogy vadászik, az is mókás tud lenni. Smile

Értem. S mit eszik, ha szabadna kérdeznem?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Örömködő topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömködő topic   Örömködő topic - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Örömködő topic
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Koncertbeszámoló topic
» Horror topic

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A mozitermen kívül :: Dühöngő és örömködő-
Ugrás: