Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban

Go down 
+10
Weide
RaptorZ
John Williams
kimi007
DragonSlayer
tzoli
mesterjani
butch
Tadam
R2-D2
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 8:57 pm

Mr. White írta:
Srácok nekem csak egy bajom van a forummal mégpedig az hogy nem jól mutatja az időt. Nem azt mondom, hogy valami nagy baj, csak azért néha visszaszámolok, hogy ekkor írtam volna, hisz akkor aludtam vagy nem is voltam fent a fórumon.

Nem tudom, szerintem jó. Question
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 9:26 pm

R2-D2 írta:
Mr. White írta:
Srácok nekem csak egy bajom van a forummal mégpedig az hogy nem jól mutatja az időt. Nem azt mondom, hogy valami nagy baj, csak azért néha visszaszámolok, hogy ekkor írtam volna, hisz akkor aludtam vagy nem is voltam fent a fórumon.

Nem tudom, szerintem jó.  Question

Nálam legalábbis azt írja, hogy te ezt 4:57 a.m-kor írtad!
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 11:33 pm

Mr. White írta:

Srácok nekem csak egy bajom van a forummal mégpedig az hogy nem jól mutatja az időt. Nem azt mondom, hogy valami nagy baj, csak azért néha visszaszámolok, hogy ekkor írtam volna, hisz akkor aludtam vagy nem is voltam fent a fórumon.


Ezt már beszéltük Artuval, akkor csinált is valamit, és bár nálam ugyanúgy maradt, nem szóltam.
Viszont úgy tűnik, böngészőfüggő: csak Firefoxnál van.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyPént. Dec. 26, 2014 12:19 am

Niwrok írta:
Mr. White írta:

Srácok nekem csak egy bajom van a forummal mégpedig az hogy nem jól mutatja az időt. Nem azt mondom, hogy valami nagy baj, csak azért néha visszaszámolok, hogy ekkor írtam volna, hisz akkor aludtam vagy nem is voltam fent a fórumon.


Ezt már beszéltük Artuval, akkor csinált is valamit, és bár nálam ugyanúgy maradt, nem szóltam.
Viszont úgy tűnik, böngészőfüggő: csak Firefoxnál van.
.

Nem tudom, mit lehet még csinálni - mindenestre most ugyanazt a folaamatot végigcsináltam a Firefoxban is, mint anno az IE-ben.

Talán jó lesz.

Niwrok: Te lüke, miért nem szóltál? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyPént. Dec. 26, 2014 12:23 am

R2-D2 írta:

Niwrok: Te lüke, miért nem szóltál? Rolling Eyes


Mert együtt tudtam élni vele Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyPént. Dec. 26, 2014 11:36 pm

A legutóbbi módosításommal az R2 írásai topikban sikeresen kitöröltem az összes hivatkozást...

4 órámba telt helyreállítani a dolgot: egyenként, figyelve a sorszámokra, kellett újra beírni minden címet...

Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyVas. Dec. 28, 2014 1:07 am

R2-D2 írta:
A legutóbbi módosításommal az R2 írásai topikban sikeresen kitöröltem az összes hivatkozást...

4 órámba telt helyreállítani a dolgot: egyenként, figyelve a sorszámokra, kellett újra beírni minden címet...

Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad  Mad

"Csak az hibázik, aki dolgozik" Smile : Parkerből kettő volt, ahogy Meghalsz újrából is, és egy pár cím is hibásan szerepelt. Javítottam, így is eleget dolgoztál vele miattunk, (vissza)olvasókért Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyVas. Dec. 28, 2014 2:50 am

Niwrok írta:


"Csak az hibázik, aki dolgozik" Smile : Parkerből kettő volt, ahogy Meghalsz újrából is, és egy pár cím is hibásan szerepelt. Javítottam, így is eleget dolgoztál vele miattunk, (vissza)olvasókért Smile .
.

Köszönöm!

Bow

De azért qrva sok, nem? Ráadásul, ahogy a 60 valahány oldalt olvastam vissza, egész érdekes párbeszédekre bukkantam. Pl. hogy tavaly ilyenkor (is) 3-an voltunk Te, Remo meg én. Laughing
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptySzer. Feb. 04, 2015 9:56 am

Valami nem stimmel az oldallal. Az előbb, amikor szerkesztettem a szövegemet, és a fele elszállt, akkor még azt hittem, hogy csak én vagyok béna, de amikor a megmaradt csonkább, korábbi verziót továbbítottam, akkor azt nálam a december végi hozzászólások után rakta be a sorba a rendszer.
Mielőtt írni kezdtem, Artunak 74 oldalnyi írása volt, amikor írás után néztem meg, akkor csak 66. Most pedig csak az idei 8 oldalt mutatja a gép.
Lehet, hogy az évszám-váltás miatt van ez a gikszer, lehet, hogy más, mindenesetre zavaró.

No, közben kiléptem-visszaléptem, minden maradt ugyanúgy. Ráadásul nem évszám-függő a hiba, mivel Artutól az általam látott első hozzászólás 2014 december 28 12:04-kor íródott. Niwroknak mind a 39 oldalát látom, Remonak meg ha hól emlékszem 19 van. Csak Artué tűnt el.

Újabb felfedezés: a hiányzó oldalakat egy külön "lezárt" jelzésű mappában megtaláltam, ennek is "R2-D2 írásai" a címe. Ez most mi?
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptySzer. Feb. 04, 2015 10:29 am

téglagyári megálló írta:

Valami nem stimmel az oldallal. Az előbb, amikor szerkesztettem a szövegemet, és a fele elszállt, akkor még azt hittem, hogy csak én vagyok béna, de amikor a megmaradt csonkább, korábbi verziót továbbítottam, akkor azt nálam a december végi hozzászólások után rakta be a sorba a rendszer.
Mielőtt írni kezdtem, Artunak 74 oldalnyi írása volt, amikor írás után néztem meg, akkor csak 66. Most pedig csak az idei 8 oldalt mutatja a gép.
Lehet, hogy az évszám-váltás miatt van ez a gikszer, lehet, hogy más, mindenesetre zavaró.

No, közben kiléptem-visszaléptem, minden maradt ugyanúgy. Ráadásul nem évszám-függő a hiba, mivel Artutól az általam látott első hozzászólás 2014 december 28 12:04-kor íródott. Niwroknak mind a 39 oldalát látom, Remonak meg ha hól emlékszem 19 van. Csak Artué tűnt el.


Az első ijedtség után (mert azért ezt olvasva bennem is megállt az ütő) kicsit utánamentem, és a dolog sajnos a fórum korlátaiból következik.

[You must be registered and logged in to see this link.] ezekről, és közülük most a "Messages in a subject: 990 messages (once the limit reached, the subject is locked and splitted)" következett be. Nem veszett el semmi, a "Filmes írások listájáról" elérhető minden, és a "Kritikák, filmes gondolatok" között is, csak kettévágva, 2014. december 27-es dátummal jelölve az utolsó bejegyzést.

Annyi csak a korlát, hogy ahhoz az "archívumhoz" már nem lehet új megjegyzést írni, csak ha linkelgetünk.
.
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptySzer. Feb. 04, 2015 10:47 am

Niwrok írta:
téglagyári megálló írta:

Valami nem stimmel az oldallal. Az előbb, amikor szerkesztettem a szövegemet, és a fele elszállt, akkor még azt hittem, hogy csak én vagyok béna, de amikor a megmaradt csonkább, korábbi verziót továbbítottam, akkor azt nálam a december végi hozzászólások után rakta be a sorba a rendszer.
Mielőtt írni kezdtem, Artunak 74 oldalnyi írása volt, amikor írás után néztem meg, akkor csak 66. Most pedig csak az idei 8 oldalt mutatja a gép.
Lehet, hogy az évszám-váltás miatt van ez a gikszer, lehet, hogy más, mindenesetre zavaró.

No, közben kiléptem-visszaléptem, minden maradt ugyanúgy. Ráadásul nem évszám-függő a hiba, mivel Artutól az általam látott első hozzászólás 2014 december 28 12:04-kor íródott. Niwroknak mind a 39 oldalát látom, Remonak meg ha hól emlékszem 19 van. Csak Artué tűnt el.


Az első ijedtség után (mert azért ezt olvasva bennem is megállt az ütő) kicsit utánamentem, és a dolog sajnos a fórum korlátaiból következik.

[You must be registered and logged in to see this link.] ezekről, és közülük most a "Messages in a subject: 990 messages (once the limit reached, the subject is locked and splitted)" következett be. Nem veszett el semmi, a "Filmes írások listájáról" elérhető minden, és a "Kritikák, filmes gondolatok" között is, csak kettévágva, 2014. december 27-es dátummal jelölve az utolsó bejegyzést.

Annyi csak a korlát, hogy ahhoz az "archívumhoz" már nem lehet új megjegyzést írni, csak ha linkelgetünk.
.

Így viszont gyakorlatilag a fórumnak az a része használhatatlan...
Próbáltam írni egy sort az első oldal legelső kritikához - Csatahajó - amit a 67 oldal végére szúrt be a rendszer. Ha ezután ahhoz a 67 oldalnyi állományhoz bárki írna bármit, akkor az így szétszóródik. Ezt így senki se fogja tudni követni.. S ha elér az idő ahhoz a mennyiséghez, hogy más rovatok is telítődnek, akkor majd mindent csak így lehet használni? Egyelőre nem olyan nagy a látogatottság, de ha egyszer csak változás lesz, akkor nem biztos, hogy ez a fórum-szerkezet lesz a nyerő megoldás.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptySzer. Feb. 04, 2015 12:26 pm

téglagyári megálló írta:

Így viszont gyakorlatilag a fórumnak az a része használhatatlan...
Próbáltam írni egy sort az első oldal legelső kritikához - Csatahajó - amit a 67 oldal végére szúrt be a rendszer. Ha ezután ahhoz a 67 oldalnyi állományhoz bárki írna bármit, akkor az így szétszóródik. Ezt így senki se fogja tudni követni.. S ha elér az idő ahhoz a mennyiséghez, hogy más rovatok is telítődnek, akkor majd mindent csak így lehet használni? Egyelőre nem olyan nagy a látogatottság, de ha egyszer csak változás lesz, akkor nem biztos, hogy ez a fórum-szerkezet lesz a nyerő megoldás.


Én ezt eddig észre sem vettem, pedig sokat vagyok itt... hmmm

Nem tudom, mit lehet változtatni, viszont most már értem, a swsaga fórumon miért van időnként lezárva egy-egy topik. Most már logikus. Igaz, ott gondolom figyelik, így a 990 után lezárják, újat nyitnak, mondjuk Filmek 2 címmel és a régebbi, lezárt topik linkje lesz az első hozzászólás.

Ezek szerint ez az ingyenfórumok ára. Sad
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptySzer. Feb. 04, 2015 6:37 pm

téglagyári megálló írta:

Így viszont gyakorlatilag a fórumnak az a része használhatatlan...
Próbáltam írni egy sort az első oldal legelső kritikához - Csatahajó - amit a 67 oldal végére szúrt be a rendszer. Ha ezután ahhoz a 67 oldalnyi állományhoz bárki írna bármit, akkor az így szétszóródik. Ezt így senki se fogja tudni követni.. S ha elér az idő ahhoz a mennyiséghez, hogy más rovatok is telítődnek, akkor majd mindent csak így lehet használni? Egyelőre nem olyan nagy a látogatottság, de ha egyszer csak változás lesz, akkor nem biztos, hogy ez a fórum-szerkezet lesz a nyerő megoldás.


Macerás, igen, de azért nem használhatatlan Wink .

Ez eddig is így volt, hogy a fórum nem követi, mire reagálunk, csak sima időrendbe rakja a hozzászólásokat. Szerintem is hiányzik valami "Előzmény" gomb vagy "megafon", vagy hogy csoportosítsa a hsz.-eket filmek szerint, de előbbieket egyszerűen nem tudja ez a rendszer, az utóbbi meg egy blog. Ezért kezdtük el önkéntelenül is csinálni, hogy ha nem közvetlenül reagálunk valamire, csak hetekkel-hónapokkal később, akkor a "quote"-részben a címhez csatoljuk az eredeti hozzászólás linkjét. Pepecselős, de legalább követhető. Valami hasonlót tudnék javasolni arra az esetre, ha valamelyik olyan filmre akar reagálni, ami az "archívumban" van: a sima, új topikban egy új hsz.-be átmásolni amit az eredetiből idézni akartál, és úgy folytatni. Ez még pepecselősebb, de kivitelezhető.

Az említett változásról és telítődésről meg csak annyit, hogy ima ima ima ima ima ima ima Smile Wink ! Ez legyen a legnagyobb bajunk, a második legnagyobb meg az, hogy útba kell igazítani az újakat, akik a régi írásokra akarnak reagálni Smile , főleg az alig pár hsz.-szel korábban zajlott beszélgetések fényében. De amíg Artu után max. engem fenyeget az "osztódás", és engem is csak kb. jövőre, addig ráérek/-ünk kitalálni valamit.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyPént. Márc. 13, 2015 1:46 am

Jéééé... hogy mik történnek... Smile

Ötezer hozzászólásunk van? Valahol mégiscsak király!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 EmptyVas. Júl. 12, 2015 2:16 am

lol! lol2 Bravo

Jó a két figura! Melyik akarsz lenni???? tongue
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban   Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ötletek, javaslatok a fórummal kapcsolatban
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A filmfórumról :: Beszélgetőszoba-
Ugrás: