Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Filmes relikviák gyűjteménye

Go down 
+4
Weide
purple rain
LordPicard
R2-D2
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyVas. Márc. 23, 2014 5:53 pm

purple rain írta:

Vettem észre rohadjon meg minden :DHa már ilyen jó a kedved, segíthetnél :DRemélem nem valami héber-alapú kódolás van... Very Happy

Héber??? Itt??? Na ne má... Smile

A feltöltött kép direkt linkjét másold be a kis fényképikonba a hozzászólás-doboz felső sorában. Ennyi az egész.

Nem kell az img src... Smile

Szívesen!
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyVas. Márc. 23, 2014 5:54 pm

R2-D2 írta:
purple rain írta:

Vettem észre rohadjon meg minden :DHa már ilyen jó a kedved, segíthetnél :DRemélem nem valami héber-alapú kódolás van... Very Happy

Héber??? Itt??? Na ne má... Smile

A feltöltött kép direkt linkjét másold be a kis fényképikonba a hozzászólás-doboz felső sorában. Ennyi az egész.

Nem kell az img src... Smile

Szívesen!

De akkor most ami megjelent azt én csináltam, vagy valaki belenyúlt? Very Happy Very Happy Pedig már úgy örültem Very Happy
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyVas. Márc. 23, 2014 5:56 pm

purple rain írta:

De akkor most ami megjelent azt én csináltam, vagy valaki belenyúlt? Very Happy:DPedig már úgy örültem Very Happy

Elvileg én voltam. Smile
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyVas. Márc. 23, 2014 5:59 pm

R2-D2 írta:
purple rain írta:

De akkor most ami megjelent azt én csináltam, vagy valaki belenyúlt? Very Happy:DPedig már úgy örültem Very Happy

Elvileg én voltam. Smile

Mindjárt tolok fel a filmzenéimről is majd meglátom menni fog-e... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 24, 2014 12:52 am

purple rain írta:
Weide írta:
purple rain írta:
meg megtudom, hogy tudok-e képet linkelni

Nem.  Very Happy 

Bmeg nagyon nagy vagyok... Smile

Fasza a Gyűrűk Ura-polc, a Thorin figura nekem is megvan, na még ugye a könyvekből is pár kiadás. Smile
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2014 8:05 am

Na, Xpress-en se nagyon pörög a téma, nyilván itt se fog, de annyira baszott szép ez a könyv, hogy muszáj megmutatnom nektek is, mert ugye itt más felhasználók vannak mint ott Smile)

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 K4fm2a

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 29gfnlw

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 2jabul3

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 2rr2gwi

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 211tog6

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Vzbgh5

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 28gz7dz

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 2hhg8wm
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2014 11:29 am

purple rain írta:
Na, Xpress-en se nagyon pörög a téma, nyilván itt se fog, de annyira baszott szép ez a könyv, hogy muszáj megmutatnom nektek is, mert ugye itt más felhasználók vannak mint ott Smile)


Ez tök szép, láttam már xpressen is, de ha nem muszáj, nem szólalok meg. Gratula!

Majd megnézem, milyen az a kis könyvecske (inkább booklet), amit a francia digihez adtak...
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2014 11:37 am

R2-D2 írta:


Ez tök szép, láttam már xpressen is, de ha nem muszáj, nem szólalok meg. Gratula!

Majd megnézem, milyen az a kis könyvecske (inkább booklet), amit a francia digihez adtak...

1. Miért nem szólalsz meg ott?

2. Még nem nézted meg a bookletet? Az hogy lehet??? Nem az az első? Very Happy
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2014 11:53 am

purple rain írta:


1. Miért nem szólalsz meg ott?

2. Még nem nézted meg a bookletet? Az hogy lehet??? Nem az az első? Very Happy

1. Meglehetősen nagyot csalódtam bennük: hónapokon át próbáltam, próbáltuk javaslatainkkal, ötleteinkkel ismét vonzóvá tenni az egész oldalt, de hatalmas ívben szartak a fejünkre. Qrvára nem érdekli őket semmi - a több évnyi befektetett munka, kritika után minimum azt elvártam, hogy bármi formában bármilyen válasz érkezzen Robiéktól. De még az sem jött.

Akkor meg mi a fasznak írjak oda bármit is, ha a tulajt sem érdekli, mi van ott??

2. De, megnéztem már, csak elfelejtettem. Valahol itt van róla kép, a BD digi rovatban...

http://www.artudetu.gportal.hu/
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2014 12:31 pm

R2-D2 írta:
purple rain írta:


1. Miért nem szólalsz meg ott?

2. Még nem nézted meg a bookletet? Az hogy lehet??? Nem az az első? Very Happy

1. Meglehetősen nagyot csalódtam bennük: hónapokon át próbáltam, próbáltuk javaslatainkkal, ötleteinkkel ismét vonzóvá tenni az egész oldalt, de hatalmas ívben szartak a fejünkre. Qrvára nem érdekli őket semmi - a több évnyi befektetett munka, kritika után minimum azt elvártam, hogy bármi formában bármilyen válasz érkezzen Robiéktól. De még az sem jött.

Akkor meg mi a fasznak írjak oda bármit is, ha a tulajt sem érdekli, mi van ott??

2. De, megnéztem már, csak elfelejtettem. Valahol itt van róla kép, a BD digi rovatban...

http://www.artudetu.gportal.hu/

Ja, ezt már tapasztaltam én is, hogy sokszor basznak válaszolni dolgokra, még a régi, őstagoknak is. Látod, így múlik el a világ dicsősége... Nem lenne ezzel semmi baj, ha vagy bele se kezdenek a jófejségbe, vagy mondjuk lekommunikálják a jónéppel, hogy ez eddig tartott, szevasztok. Mondjuk Lobenwein a fiatalember ha jól tudom, szóval lehetnek váratlan húzásai Smile Amúgy meg lehet, hogy megint dübörög az Xpress, mivel a Wall Street farkasa fém egy ezressel olcsóbb mint bárhol máshol és lehet sok a meló vagy mit tudom én... Le kell szarni, ennél nagyon csalódás sose érjen az életben...
A Promi digiről meg nekem is rémlett, hogy volt fenn kép, azért nem is értettem, hogy hogy nem láttad még, de csak félreértettem a mondandód Smile Amúgy elég gyenge a booklet abban, nem? Nekem van egy Black Swan digim a franciáktól és hát nem egy nagy was ist das... A Jaws meg 300 digimhez képest konkrétan egy semmi... A Promi is ilyen pár oldalas kis cucc jó emlékszem?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyPént. Május 23, 2014 1:40 pm

purple rain írta:

Ja, ezt már tapasztaltam én is, hogy sokszor basznak válaszolni dolgokra, még a régi, őstagoknak is. Látod, így múlik el a világ dicsősége...

Nem igazán szeretném, hogy e fórum legyen hivatott ezt kibeszélni, ha gondolod, privátban és/vagy személyesen kitárgyalahatjuk. A lényeg annyi, hogy az oldalon még csak-csak van válasz, de a megbeszélt privát emailek tűntek el a süllyesztőben. Írtam PM-et!

purple rain írta:

A Promi digiről meg nekem is rémlett, hogy volt fenn kép, azért nem is értettem, hogy hogy nem láttad még, de csak félreértettem a mondandód :)Amúgy elég gyenge a booklet abban, nem? Nekem van egy Black Swan digim a franciáktól és hát nem egy nagy was ist das... A Jaws meg 300 digimhez képest konkrétan egy semmi... A Promi is ilyen pár oldalas kis cucc jó emlékszem?

Igazad van: a Promi digibook első oldalához csatolt, pár oldalas kis "füzetecskéről" van szó. Nem nagy eresztés. Mondjuk megtartottam a hazai kis bookletet is, így picit jobb az összkép - no de a Te könyved sokkal szebb. Igaz, ez nem is melléklete valaminek. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 8:47 pm

purple rain írta:
Na, Xpress-en se nagyon pörög a téma, nyilván itt se fog, de annyira baszott szép ez a könyv, hogy muszáj megmutatnom nektek is, mert ugye itt más felhasználók vannak mint ott Smile)

Tyűha, ez eszméletlen jól néz ki! Már BD extra lemezén is imádtam azt a részt, mikor csak a previzualizációs (van ilyen szó?) képeket lehetett nézegetni, pl. a deacon tervezésének fázisait, meg a polipszörny kezdeti elgondolásait. Annak meg főként örültem, mennyire tetten érhető volt az egész film alatt az a bármi mással összetéveszthetetlen Giger-feeling. Fura ebbe így belegondolni, főleg az öreg nem is olyan régi halála után... Sad
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyVas. Aug. 10, 2014 11:32 pm

Sziasztok!

Jó 10 évnyi gyűjtői munka, ötletet még egykor xpress fórumon vettem LordPicard-tól. Akkor még csak a DVD-ket gyűjtöttem. De megláttam nála, hogy a Jurassic Park milyen jól néz ki könyvekkel meg egyéb csodákkal, innen jött az ötlet. Köszönöm neked. Smile
Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 2ns1ddx
Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 R7t34w
Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 No7q5l
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyHétf. Aug. 11, 2014 9:09 am

mesterjani írta:
Sziasztok!

Jó 10 évnyi gyűjtői munka, ötletet még egykor xpress fórumon vettem LordPicard-tól. Akkor még csak a DVD-ket gyűjtöttem. De megláttam nála, hogy a Jurassic Park milyen jól néz ki könyvekkel meg egyéb csodákkal, innen jött az ötlet. Köszönöm neked. Smile

Azt a kurva, ez elég zorall. Bal alsó sarokban a Lego LOL  lol! 
Amúgy azt ugye tudod, hogy a GYU Szerepjátékhoz megjelent itthon egy (vagy kettő?) kiegészítő kötet is?
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 EmptyHétf. Aug. 11, 2014 9:30 am

Weide írta:

Azt a kurva, ez elég zorall. Bal alsó sarokban a Lego LOL  lol! 
Amúgy azt ugye tudod, hogy a GYU Szerepjátékhoz megjelent itthon egy (vagy kettő?) kiegészítő kötet is?

Köszönöm, tudom. Mundig van mit venni, most novembrr 4re spòrolok akkor jelenik meg a Smaug pusutasága bővìtett szobros. Majd utàna valahogy beszerzem még azt is. Egyébkénz pòlòk poszterek meg még PS3 játék hiànyzik a képről. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmes relikviák gyűjteménye   Filmes relikviák gyűjteménye - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Filmes relikviák gyűjteménye
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 3.0
» John Williams írásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: DVD, BD és filmzene osztály :: Filmzene és egyéb filmes relikviák-
Ugrás: