Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Gyűjtemények külföldről

Go down 
+6
LordPicard
butch
Tadam
joebuster
mesterjani
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
andrew1975




Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Oct. 24.

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyPént. Dec. 07, 2012 1:00 am

Wow, ez nagyon jó hír! Hamarosan megyek Bécsbe, akkor ezek szerint ott is meg fogom találni! Smile
Vissza az elejére Go down
joebuster

joebuster


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Baraka + Samsara   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptySzomb. Dec. 08, 2012 10:18 pm

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptySzomb. Dec. 08, 2012 10:42 pm

joebuster írta:
Valaki esetleg segítene, hogy honnan lehet őket:
http://www.amazon.com/Baraka-Blu-ray-Ron-Fricke/dp/B001CDLATE
http://www.amazon.com/Samsara-Blu-ray-Ron-Fricke/dp/B008N9AAQ4/ref=pd_bxgy_mov_img_y

Honnan? Hát ahonnan belinkelted... Smile
Vissza az elejére Go down
joebuster

joebuster


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyVas. Dec. 09, 2012 12:28 pm

R2-D2 írta:
joebuster írta:
Valaki esetleg segítene, hogy honnan lehet őket:
http://www.amazon.com/Baraka-Blu-ray-Ron-Fricke/dp/B001CDLATE
http://www.amazon.com/Samsara-Blu-ray-Ron-Fricke/dp/B008N9AAQ4/ref=pd_bxgy_mov_img_y

Honnan? Hát ahonnan belinkelted... Smile

Very Happy
esetleg 2-es régiós?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyVas. Dec. 09, 2012 12:43 pm

Vissza az elejére Go down
joebuster

joebuster


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Oct. 08.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyVas. Dec. 09, 2012 1:46 pm

Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptySzomb. Aug. 02, 2014 11:11 pm

Szissztok!
Esetleg valaki tudna abban segìteni, hogy a Vissza a jövőben trilògia UK BD-t honnan tudnám megszerezni emberi áron. Gyűjtőire gondolok. Fényképekkel képekkel többi függelékkel.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptySzomb. Aug. 02, 2014 11:26 pm

mesterjani írta:
Szissztok!
Esetleg valaki tudna abban segìteni, hogy a Vissza a jövőben trilògia UK BD-t honnan tudnám megszerezni emberi áron. Gyűjtőire gondolok. Fényképekkel képekkel többi függelékkel.

Nem olcsó, ha erre gondolsz:

http://www.ebay.co.uk/itm/Back-To-The-Future-Trilogy-Ltd-Collectors-Edition-25th-Anniversary-Blu-ray-Set-/131240229008?pt=UK_CDsDVDs_DVDs_DVDs_GL&hash=item1e8e86f890
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyVas. Aug. 03, 2014 1:02 pm

R2-D2 írta:


Nem olcsó, ha erre gondolsz:

http://www.ebay.co.uk/itm/Back-To-The-Future-Trilogy-Ltd-Collectors-Edition-25th-Anniversary-Blu-ray-Set-/131240229008?pt=UK_CDsDVDs_DVDs_DVDs_GL&hash=item1e8e86f890

Igen erre gondolok. Mikor megjelent meg akartam venni. Közben elfelejtettem most meg már csillagos égig ment az ára.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyVas. Aug. 03, 2014 1:05 pm

mesterjani írta:


Igen erre gondolok. Mikor megjelent meg akartam venni. Közben elfelejtettem most meg már csillagos égig ment az ára.

Háát, csak figyeld. Az ebayen be tudod állítani, hogy küldjön emailt, mikor feltesznek egy ilyen terméket, aztán hátha olcsón belefutsz. Esetleg írj Butchnak, hátha lát Angliában elfekvőben valahol.
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 14, 2014 3:33 pm

R2-D2 írta:


Háát, csak figyeld. Az ebayen be tudod állítani, hogy küldjön emailt, mikor feltesznek egy ilyen terméket, aztán hátha olcsón belefutsz. Esetleg írj Butchnak, hátha lát Angliában elfekvőben valahol.

Köszönöm a segítségedet, időközben ebay licitálóson jónak mondható árban sikerült egyet szerezni, nagyon tetszik.
Egyébként a héten írtam a kiadónak, hogy szeretnék magyar digit beszerezni belőle. Semmi esély rá, röviden ez a válasz jött. Így duplán örülök, igaz nem magyar, de van digim is. :)Már csak a magyar lemezek kellenek bele. Smile

Gyűjtemények külföldről - Page 3 2j2dkiw
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyKedd Jan. 20, 2015 5:47 pm

Átálltam a sötét oldalra.

Gyűjtemények külföldről - Page 3 QBVBDEtvAwMMUw4YQgVR
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyKedd Jan. 20, 2015 5:51 pm

Weide írta:
Átálltam a sötét oldalra.


Teljesen érthető. egyetért
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyKedd Jan. 20, 2015 5:54 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Átálltam a sötét oldalra.


Teljesen érthető. egyetért

Én komolyan nem akartam ezt, szinte még bűntudatot is éreztem, de hát bassza meg, ha egyszer itthon nem lehet beszerezni -némelyeket SEMMILYEN formában- azt, amit szeretnék, akkor nincs mit tenni. És akkor arról nem is beszélve, hogy jobb esetben egy új itthoni megjelenés áráért veszek két filmek kintről. A csomagolás fasza, a borító nem hullámos, a lemez nincs összefogdosva, lecsokizva (az ominózus Prometheus), szóval basszák meg, ez van.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 EmptyKedd Jan. 20, 2015 5:56 pm

Weide írta:
R2-D2 írta:
Weide írta:
Átálltam a sötét oldalra.


Teljesen érthető. egyetért

Én komolyan nem akartam ezt, szinte még bűntudatot is éreztem, de hát bassza meg, ha egyszer itthon nem lehet beszerezni -némelyeket SEMMILYEN formában- azt, amit szeretnék, akkor nincs mit tenni. És akkor arról nem is beszélve, hogy jobb esetben egy új itthoni megjelenés áráért veszek két filmek kintről. A csomagolás fasza, a borító nem hullámos, a lemez nincs összefogdosva, lecsokizva (az ominózus Prometheus), szóval basszák meg, ez van.

Igen, magam is így gondolom. Ezért vettem már több filmet is Ausztriában, ami itthon sosem lesz, meg az amazonon már van egy szép pakk kinézve, csak várok a forinterősödésre. Gyűjtemények külföldről - Page 3 3603792908
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Gyűjtemények külföldről - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyűjtemények külföldről
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Filmzenei CD gyűjtemények

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: DVD, BD és filmzene osztály :: DVD és BD gyűjtemények, új beszerzések-
Ugrás: