HomeCalendarGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Gyűjtemények külföldről

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin

Hozzászólások száma : 3603

TémanyitásTárgy: Gyűjtemények külföldről   Pént. Okt. 05, 2012 4:37 pm

Csodálatos gyűjtemények képei más országokból
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.artudetu.gportal.hu/
mesterjani

Hozzászólások száma : 89

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Hétf. Okt. 08, 2012 8:50 pm

Üdv!

Xpressen nem mertem feltenni a kérdést, de minap láttam aukciós oldalon több universal-os digibook-ot azt hiszem szlovák kiadványokat, és van rajtuk magyar hang és felirat is. Esetleg valaki, tudja, hogy miként lehet beszerezni?
Egyébként ha valakit érdekel Ausztriában az Odaát 3-ik évada kapható DVD-n magyar vonatkozással, 10 euró.
Felhasználó profiljának megtekintése
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Hétf. Okt. 08, 2012 9:08 pm

mesterjani írta:
Üdv!

Xpressen nem mertem feltenni a kérdést, de minap láttam aukciós oldalon több universal-os digibook-ot azt hiszem szlovák kiadványokat, és van rajtuk magyar hang és felirat is. Esetleg valaki, tudja, hogy miként lehet beszerezni?
Egyébként ha valakit érdekel Ausztriában az Odaát 3-ik évada kapható DVD-n magyar vonatkozással, 10 euró.

Előbbire a válasz: csehektől, de nem olcsó a posta, érdemes összeállni több embernek.

Utóbbi már évek óta a polcomon van... Wink
mesterjani

Hozzászólások száma : 89

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Hétf. Okt. 08, 2012 9:16 pm

R2-D2 írta:
mesterjani írta:
Üdv!

Előbbire a válasz: csehektől, de nem olcsó a posta, érdemes összeállni több embernek.

Utóbbi már évek óta a polcomon van... Wink

Ohh pedig reménykedtem, hogy Szlovák azt még meg is tudtam volna oldani. Egyébként te szoktál onnan rendelni, van tapasztalatod?

Szégyen de annak ellenére, hogy a határ mellett lakom 2 hete voltam először odaát filmeket nézegetni. Sok időm nem volt körbenézni de megörültem neki mikor ráakadtam.
Tudsz esetleg még olyan kiadványt amire rákerültünk?
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Hétf. Okt. 08, 2012 9:28 pm

mesterjani írta:
Üdv!

Ohh pedig reménykedtem, hogy Szlovák azt még meg is tudtam volna oldani. Egyébként te szoktál onnan rendelni, van tapasztalatod?

Szégyen de annak ellenére, hogy a határ mellett lakom 2 hete voltam először odaát filmeket nézegetni. Sok időm nem volt körbenézni de megörültem neki mikor ráakadtam.
Tudsz esetleg még olyan kiadványt amire rákerültünk?

A cseh meg a szlovák elméletileg ugyanaz. Csehektől rendeltünk már, de mint mondtam, csak sokat érdemes egyben. Meg a cseh nyelvet a borítón nehezen veszi be a szemem.

Rengeteg kiadványon vagyunk rajt, felsorolhatatlan. Itt nézelődj:

www.filmarena.cz
joebuster

Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Hétf. Okt. 08, 2012 10:54 pm

Úgy látszik offal nyitok itt a fórumon Smile , de sosem értettem, miért nem éri meg a forgalmazóknak megjelentetni idehaza is egy kiadványt, amit már összeraktak és legyártottak magyar vonatkozással. Neki már gyakorlatilag csak a csomagolást kellene összedobnia. Vagy akkora pénzeket elkérnek a jogokért? Miért kerülünk a lemezre, ha nálunk meg sem jelenik? (Sajnos nem hiszem, hogy ennyi figyelmet szentelnek a határon túli magyar anyanyelvű lakosságnak)
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Hétf. Okt. 08, 2012 11:05 pm

joebuster írta:
Úgy látszik offal nyitok itt a fórumon Smile , de sosem értettem, miért nem éri meg a forgalmazóknak megjelentetni idehaza is egy kiadványt, amit már összeraktak és legyártottak magyar vonatkozással. Neki már gyakorlatilag csak a csomagolást kellene összedobnia. Vagy akkora pénzeket elkérnek a jogokért? Miért kerülünk a lemezre, ha nálunk meg sem jelenik? (Sajnos nem hiszem, hogy ennyi figyelmet szentelnek a határon túli magyar anyanyelvű lakosságnak)

Ezt nem is nagyon lehet megérteni... de ez régóta így van. Én már nem is gondolkodom rajt, csupán alkalmazkodom.

Gondolom, akkor is van rá jogdíj, ha behozzák, és gondolom azt hiszik, nem éri meg. Amúgy meg ördögi kör: ha behozzák, csak többért tudják adni a kevesebb példányszám miatt, így mindenki kinn vesz meg kevesebbért, itthon nem fogy, ezért nem éri meg, ezért be se hozzák.

A SW BD doboz Ausztriában először fele volt az itthoninak. Most már nagyjából kiegyenlítődött az ár...
Tadam

Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Kedd Okt. 09, 2012 4:15 pm

R2-D2-nek ismét hálával és köszönettel tartozom, ugyanis ma általa ezzel a kiadvánnyal lettem gazdagabb, és qrvára örülök neki!!!!

Nagyon királyul szól a dts-HD MA hang, a zenék csak úgy dübörögnek!!! Smile
Sajnos az UV Digital Copy-t nem tudom megszerezni, mert az írja, hogy csak Angliában szerezhető be, vagy valami ilyesmi...
Na sebaj, azért még így is remek, köszönöm ARTU!!! Very Happy
butch

Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Kedd Okt. 09, 2012 5:46 pm

joebuster írta:
Miért kerülünk a lemezre, ha nálunk meg sem jelenik?

na, ez mondjuk nagyon jó kérdés, próbáltam már választ keresni rá (kérdezősködtem xpress-en, de ott mindenki nagyon tudja a kiadói dolgokat....), de még mindig nem tiszta. régebben sokan mondták, hogy a magyar kiadók lobbiznak az eredeti kiadónál, hogy tegyenek ár minket erre vagy arra, de erre rácáfolt pl a Törjön ki a frász! a cseheknél. de akkor kérdem én, csak úgy valaki kitalálta a Universal-nál, hogy: "van még üres hely, tegyük fel a magyarokat"?!??!?!

érdekes téma, ha valaki tud valami okosat szóljon, mert már belebetegszem ebbe Very Happy
butch

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Kedd Okt. 09, 2012 5:49 pm

R2-D2 írta:
A cseh meg a szlovák elméletileg ugyanaz. Csehektől rendeltünk már, de mint mondtam, csak sokat érdemes egyben. Meg a cseh nyelvet a borítón nehezen veszi be a szemem.

amennyire eddig nézelődtem és rendelgettem, a mi megjelenéseink kb 75%-a a csehektől, 22%-a a görögöktől (ott is rengeteg filmen vagyunk rajta, pl az összes Universal megjelenésen) és a maradék 3% ami kifejezetten a mi piacunkra lett gyártva.
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Kedd Okt. 09, 2012 5:54 pm

butch írta:
R2-D2 írta:

amennyire eddig nézelődtem és rendelgettem, a mi megjelenéseink kb 75%-a a csehektől, 22%-a a görögöktől (ott is rengeteg filmen vagyunk rajta, pl az összes Universal megjelenésen) és a maradék 3% ami kifejezetten a mi piacunkra lett gyártva.

Tudsz görög online áruzházat???
butch

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Kedd Okt. 09, 2012 6:03 pm

R2-D2 írta:
butch írta:
R2-D2 írta:

blu-rayshop pont gr
R2-D2
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Kedd Okt. 09, 2012 6:18 pm

butch írta:
R2-D2 írta:
butch írta:
R2-D2 írta:

blu-rayshop pont gr

Köszi!!!!! Smile
LordPicard

Hozzászólások száma : 53

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Kedd Okt. 09, 2012 6:20 pm

Áh, köszi butch a linket Very Happy Végre találtam infót a Jurassic Park filmek egyenkénti kiadásáról Smile Úgy látom, teljesen ugyanazok a specifikációk, mint a trilógia kiadáson, de be kell valljam, sosem tetszett az a digipack. Évek múltán sikerült csak beszereznem a dvd digis változatát és fényévekre van egymástól a kettő... Viszont az egyéni kiadások borítói nagyon jók! Semmi kétség, ezeket a filmeket miattam adják most ki újra Very Happy

De, hogy témánál maradjak, tudnátok mondani olyan, teljesen megbízható külföldi áruházakat, ahol tényleg pontosak az adatok, azt illetően, milyen hangok és feliratok vannak a lemezen? A mankóm a play dot com, de lehet, az sem olyan pontos. Sok film van, aminek a hazai kiadásáról lecsúsztam, illetve, még mindig túl drágák nekem. Nem mintha mostanság olyan sok BD-t vennék, mert jön pár film a jövő héten és lehet hétvégén is beúszik 1-2 darab Very Happy De azért jó lenne szemmel tartani a külföldi piacot is Smile A cseh/szlovák feliratoktól én is irtózok...
LordPicard

Hozzászólások száma : 53

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   Kedd Okt. 09, 2012 6:32 pm

Uhh... az a második TDK díszdoboz karcos... Igaz, hogy én egyenként szerzem be és a trilógia 1/3-a már megvan, de ha tudnám, hogy biztosan megjelenik mi nálunk is, akkor erre is vevő lennék és gyorsan szabadulnék az egyenkénti lemezektől Smile
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Gyűjtemények külföldről   

Gyűjtemények külföldről
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tigrisek kódexe
» [Játékos Küldetés] A rejtvények kastélya