Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Triangle kibeszélő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptySzomb. Okt. 05, 2013 9:08 pm

Szerintem meg pont az az egyik lényeg, hogy

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptySzomb. Okt. 05, 2013 11:28 pm

R2-D2 írta:
Szerintem meg pont az az egyik lényeg, hogy

Spoiler:
Ez így van, de...

Spoiler:


A hozzászólást Niwrok összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 06, 2013 6:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyVas. Okt. 06, 2013 12:10 am

"Te nem érzed úgy, hogy már mi is körbe-körbe járunk ezzel a filmmel?"

De. Pontosan. Viszont épp ettől érzem egyre zseniálisabbnak. A BD-n van egy 45 perces werkfilm, de gyakorlatilag semmit nem mondanak róla. Az is lehet, a felét sem gondolták át annak, amit csináltak.

Csak mi beszéljük túl. A kulcsra meg:

Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyVas. Okt. 06, 2013 7:56 am

R2-D2 írta:
"Te nem érzed úgy, hogy már mi is körbe-körbe járunk ezzel a filmmel?"

De. Pontosan. Viszont épp ettől érzem egyre zseniálisabbnak. A BD-n van egy 45 perces werkfilm, de gyakorlatilag semmit nem mondanak róla. Az is lehet, a felét sem gondolták át annak, amit csináltak.

Csak mi beszéljük túl. A kulcsra meg:

Spoiler:

Szerintem átgondolták, mert különben nem lehetne ennyit beszélni róla, és a maga álomszerű módján nem lenne ennyire felépített és logikus, és főleg nem váltana a 90 perces játékidőben négyszer műfajt...

Spoiler:


A "körbe-körbe járás"-sal sem arra gondoltam, hogy "túlbeszéljük", hanem arra, hogy...

Spoiler:
.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyPént. Jan. 16, 2015 11:15 pm

Utálom! Nem a filmet hanem amilyen sorsa van szegénynek vagyis, hogy kevesen de legalábbis kevesebben ismerik mint amennyien kéne, hogy ismerjék! Ha moziban látom a filmet szerintem a végén felállok és tapsoltam volna, nem érdekel mások nézése közben!

A magáról a cselekményről nem kell mondani semmit szerintem arra ott van a külön topic (apropó azt majd elolvasom!). A film egy edzetlen nézőben bizony pár alkalommal biztos elborítja WTF érzésekkel a nézése közben. Ahogy fölvezetik a filmet az zseniális, ahogy mindent átélünk szuper. Egyszerűen nem találok szavakat a filmre de lehet hogy csak a film alatt vagyok még, sőt tuti! Ha röviden le kéne a filmet írni akkor

Spoiler:


Spoiler:

Egyszerűen bejött a film!Van egy fajta hangulata ami eszméletlen! Bele gondolva mik is történtek a filmben hát iszonyat.

Spoiler:

Ez se jelent meg kis hazánkban ugye? Bocsi srácok nem tudok még olyan szépen írni mint ti én inkább személyesen tudom kiadni magamból a dolgokat, de azokat amiket akarok mondani az I******* se tudom leírni!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyPént. Jan. 16, 2015 11:19 pm

Köszönöm. Smile

Én is végigolvastam a korábbiakat, egész jól belementünk a témába. Remélem, találsz magadnak kapaszkodókat benne!! Wink
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyPént. Jan. 16, 2015 11:37 pm

Én arra gondoltam, hogy
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptySzomb. Jan. 17, 2015 12:10 am

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptySzomb. Jan. 17, 2015 9:49 am

Mr. White írta:

Utálom! Nem a filmet hanem amilyen sorsa van szegénynek vagyis, hogy kevesen de legalábbis kevesebben ismerik mint amennyien kéne, hogy ismerjék! Ha moziban látom a filmet szerintem a végén felállok és tapsoltam volna, nem érdekel mások nézése közben!

A magáról a cselekményről nem kell mondani semmit szerintem arra ott van a külön topic (apropó azt majd elolvasom!). A film egy edzetlen nézőben bizony pár alkalommal biztos elborítja WTF érzésekkel a nézése közben. Ahogy fölvezetik a filmet az zseniális, ahogy mindent átélünk szuper. Egyszerűen nem találok szavakat a filmre de lehet hogy csak a film alatt vagyok még, sőt tuti!

Egyszerűen bejött a film!Van egy fajta hangulata ami eszméletlen! Bele gondolva mik is történtek a filmben hát iszonyat.

Spoiler:

Ez se jelent meg kis hazánkban ugye? Bocsi srácok nem tudok még olyan szépen írni mint ti én inkább személyesen tudom kiadni magamból a dolgokat, de azokat amiket akarok mondani az I******* se tudom leírni!

.

Nem kell sajnálkoznod, a lelkesedés meg a pozitív vélemény átjön, és úgyis az a lényeg. Ez az, amit sokan félreértenek itt is: nem kell ide litánia, ha a lényeg tömören is ott van, csak legyen, és hogy mi Artuval esetleg bővebb lére eresztjük a dolgot, mert így szoktuk meg... nos, az a mi bajunk Smile .

Akár úgy is mondhatnám, hogy "persze, hogy nem jelent meg". Nem volt ez akkora nagy visszhangú film, nem kapott olyan jó pontokat mondjuk az imdb-n, nincsenek benne nagynevű színészek (na jó, most már ott van Thor Jr.), és ha nem akad a kezembe rögtön az első "guberálásomnál" (Artunak már meséltem, hogy időnként veszek külföldről használt noname filmeket, amik valami szempontból felkeltik az érdeklődésem, általában horror témakörben, hiszen abból van itthon a legnagyobb hiány, hátha... és a "hátha" oka éppen a Triangle, hiszen semmit sem tudtam róla, amikor megvettem, konkrétan csak annyit, hogy van valami baltás gyilkolászás egy tengerjáró szellemhajón), akkor én sem tudnék lelkendezni róla.

Talán a GHE behozta volna, ha elég sokáig fenn tudtak volna maradni, hiszen sok kevésbé mainstream, de kiváló hangulatú filmet adtak ki, ritkaságszámba menő minőségben, és szerintem a magyar DVD-piac egyik legnagyobb vesztesége és döglődésének legnyilvánvalóbb fokmérője, hogy nekik is be kellett csukni a boltot. Hogy csak egy példát mondjak, az Examnak sem lenne magyar kiadása nélkülük.

Spoiler:

"Út likeolgató"... nem hallottam még, de tetszik Smile .
.
Vissza az elejére Go down
TimeLooper




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2015. Jan. 27.

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyKedd Jan. 27, 2015 4:54 pm

R2-D2 írta:
Köszönöm. Smile

Én is végigolvastam a korábbiakat, egész jól belementünk a témába. Remélem, találsz magadnak kapaszkodókat benne!! Wink

Sziasztok!

Én egy ilyen dupla kört tudok elképzelni:

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyKedd Jan. 27, 2015 6:29 pm

TimeLooper írta:

Sziasztok!

Én egy ilyen dupla kört tudok elképzelni:

Spoiler:


Helló köztünk Yeah2 !

Részemről egyetértés van, amit én összeraktam, az annyiban más...

Spoiler:
.
Vissza az elejére Go down
TimeLooper




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2015. Jan. 27.

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyKedd Jan. 27, 2015 7:10 pm

Idézet :


Helló köztünk Yeah2 !

Részemről egyetértés van, amit én összeraktam, az annyiban más...

Spoiler:

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyKedd Jan. 27, 2015 8:19 pm

TimeLooper írta:


Sziasztok!

Én egy ilyen dupla kört tudok elképzelni:

Spoiler:

Szia!

Öröm egy új arc a fedélzeten, pláne, aki aktív is.

Sajnos magam részéről megint kevesebbet tudok a Triangle-témához hozzáfűzni, fel kellene frissíteni emlékeimet. Amúgy is érik már egy újranézés, esetleg ez a csevej majd felgyorsítja. A témában Niwrok a profi, ő már legalább négyszer látta, én még csak kétszer. Smile

Amúgy ha megbeszélünk egy újranézést - négyen, esetleg öten -, szívesen kitárgyalnám mégegyszer én is, csak ahhoz tényleg az kell, hogy mindenkinél friss legyen az emlék.

No de akkor egy dolog (ezt írtam már korábban is): az addig oké, hogy a hajó egy/sok hurok, de maga az egész film is az... scratch
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptyKedd Jan. 27, 2015 9:48 pm

TimeLooper írta:

Spoiler:


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
TimeLooper




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2015. Jan. 27.

Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 EmptySzer. Jan. 28, 2015 11:26 am

Niwrok írta:

Spoiler:

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Triangle kibeszélő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Triangle kibeszélő   Triangle kibeszélő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Triangle kibeszélő
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» R2-D2 írásai 1.0
» The Strain kibeszélő
» 12 majom kibeszélő
» Alien Universe kibeszélő
» Trónok harca kibeszélő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: