Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Remo írásai

Go down 
+4
butch
Niwrok
R2-D2
Remo
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyVas. Feb. 16, 2014 2:54 pm

Remo írta:
DREDD BÍRÓ (1995)
   
Azt, hogy a Dredd bíró adaptációnak pocsék, nem vitatom, azonban akciófilmként végülis nézhető. A fő, hogy ne vegyük komolyan. Stallone se bírta, ezért vihette a könnyen emészthető, agyatlan szórakozás irányába. A filmnek időközben nagyon rossz lett a híre, a 2012-es, a képregényhez jóval hűbb feldolgozáshoz mérten pedig már szinte csak negatív kontextusban szokás emlegetni. Tény, hogy a szimplán Dredd címre keresztelt Karl Urban-verzióval nincs egy súlycsoportban, de, aki egy átlagos Stallone-filmet vár, azt szerintem nem éri csalódás.

60%

Abszolút egyetértek a kritikával, minden tekintetben. Kiskoromban persze oda- meg vissza voltam a filmtől, a "Robot, tépd le a lábát!" jelenet olyan durván beleivódott az emlékezetembe, hogy volt, azzal álmodtam. Akkoriban még durva, színes-szagos akció sci-fiként élt bennem a film, amit szívesen néztem meg bármikor. Talán egy éve volt, hogy újra elővettem, és akkor már én is hajlottam a te kritikádban foglaltak felé, főleg az új Dredd film fényében, de az is tény marad, hogy mezei Stallone sci-fiként még mindig megállja a helyét, és élvezhető alkotás maradt.
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyVas. Feb. 16, 2014 5:03 pm

Gyalog galopp


Az angol Monty Python társulat már Repülő cirkusz nevezetű kultikus szkeccs műsorukkal igazolták, hogy nem létezik se téma, se műfaj, melyet ne lennének képesek a fejetetejére állítani. Humoruk teljesen kiszámíthatatlan módon csap le. Hétköznapian induló jelenetek náluk semmi perc alatt válnak totálisan abszurddá. Első mozifilmjüknek már a stáblistája fergeteges káoszba fullad svéd felirataival és a nézőnek kiszóló kérdéseivel. Amikor a zord, középkori Albionban egy domb mögül lódobogás hallatszik, ám lovasok helyett két galoppozó férfi tűnik fel tököket csattogtatva, végképp nyilvánvalóvá válik, hogy itt bármi megtörténhet.

Az Artúr legendát számos alkalommal adaptálták filmre, melyek között akadt történelmi és fantasy megközelítés egyaránt. A Gyalog galoppban Artúr király (Graham Chapman) megmaradt egy nemes elvekkel teli idealista vezérnek, aki lovagjaival a Szent Grál nyomába ered, azonban már az gondot jelent neki, hogy a legelső útba eső várba bejusson. A középkori hangulatot a minimál költségvetéssel rendelkező film meglepő hatásossággal teremti meg. Csodálatos, hogy egy ködgéppel és némi kreativitással mi minden el lehet érni. A filmet rendező Terry Gilliam és Terry Jones középkora pont olyan nyomorult és kegyetlen, amilyen a valóságban is lehetett. A poénok így csak jobban ütnek, hisz egy olyan világot forgatnak ki, mely hihető alapokon nyugszik.

A költséghatékonyság és a társulat hagyományainak jegyében a Python-tagok rengeteg különböző szerepet játszanak el. Annyit, hogy a klasszikus magyar szinkron se tudta átalakulásaikat követni és rendre más-más hangokat adott alájuk. Ami közös a központi hatosban (Eric Idle; John Cleese; Terry Jones; Terry Gilliam; Michael Palin; Graham Chapman), hogy mindegyiküknek a vérében van a komédiázás. Na jó, a szürreális animációs betétekért is felelős Gilliam inkább elemében van a kamera mögött, mint előtt, de szűk színészi eszköztárával jól gazdálkodik. Az összeszokott csapat tagjai mind beleadnak valami egyénit a közösbe. Eric Idle könnyedsége, John Cleese komolysága, vagy Michael Palin felpörgetettsége nagyszerűen kiegészítik egymást. A film szenzációs poénjaiból egyformán kijut nekik. Cleese, aki a legnagyobb karriert futotta be a társaságból se kap nagyobb teret a többieknél.

A Gyalog galoppot már csak epizodikus felépítése révén se sok választja el, hogy szkeccsek sorozatává váljon. A Szent Grál felkutatása csak alibi, hogy egy sor humoros szituációba sodorják tanácstalan szereplőinket, így hagyományos értelemben vett történetről nem beszélhetünk. Ez a film közepe táján üt vissza kissé, amikor a poénok egy része ismétlődővé válik és akad pár, amelyik mellémegy. A készítők folyamatosan szórakoznak velünk, mint nézővel, melynek egyik módja, hogy újra és újra emlékeztetnek rá, hogy, amit látunk az csak egy film. A kurta befejezés már szívatás a javából. Annyira váratlan és lökött, hogy elsőre percekig lesokkolva néztem magam elé, alig fogva fel, hogy meg merték játszani.

A Gyalog galopp utánozhatatlan vígjáték, mely paródiája nem csak az Artúr legendának, hanem magának a filmnek. A Monty Python csapat az abszurditást művészi szintre emelte vele. Felejthetetlen jelenetei, szövegei ma már részei a filmtörténetnek. Nehéz elhinni, hogy lassan 40 éve készült, mivel még mindig frissnek és eredetinek hat. Nem olyan kiforrott, mint későbbi munkájuk, a Brian élete, de legalább annyira merész. Mindegy hányadik alkalommal ülök neki, a röhögőgörcs garantált. A poénok pedig, melyek sokadszorra is ugyanúgy ütnek, a legjobb bizonyítékai annak, hogy a Gyalog galopp örök darab.

90%
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyVas. Feb. 16, 2014 5:56 pm

Remo írta:
GYALOG GALOPP (1975)

A Gyalog galopp utánozhatatlan vígjáték, mely paródiája nem csak az Artúr legendának, hanem magának a filmnek. A Monty Python csapat az abszurditást művészi szintre emelte vele. Felejthetetlen jelenetei, szövegei ma már részei a filmtörténetnek. Nehéz elhinni, hogy lassan 40 éve készült, mivel még mindig frissnek és eredetinek hat. Nem olyan kiforrott, mint későbbi munkájuk, a Brian élete, de legalább annyira merész. Mindegy hányadik alkalommal ülök neki, a röhögőgörcs garantált. A poénok pedig, melyek sokadszorra is ugyanúgy ütnek, a legjobb bizonyítékai annak, hogy a Gyalog galopp örök darab.

90%

Ehhez megint nem nagyon tudok mit hozzátenni: maximálisan egyetértek vele. Úgyis terveztem újranézését (mindháromnak), de most lehet, előbbre hozom. Smile

Más: a végén még kiderül, nem egyedül vagyok, akinek az új Dredd bejött!!!  cheers 
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyVas. Feb. 16, 2014 6:12 pm

A Brian élete nálam is tervbe van véve (nemrég vettem meg a twinpack BD-t a két filmmel), viszont Az élet értelmén még sose sikerült keresztülverekednem magamat. A tévében egy időben többször belefutottam, de közel se tűnt annyira fergetegesnek, mint a csapat előző két filmje, vagy akár a klasszikus sorozat.
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: GLADIÁTOR (2000)   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Feb. 21, 2014 12:41 pm

Gladiátor


Ridley Scott ezredfordulós filmjét szinte azonnal klasszikussá avatták, de szerintem csak jó volt az időzítése. A történelmi eposzokra való igény találkozott a kor technikai fejlődésével, így a rendező egy nagyon is ismerős történetet úgy mondhatott el, mint korábban előtte senki. Scottra már igencsak ráfért egy sikerfilm. Az utolsó alkotása, mely találkozott a közönség ízlésével az 1991-es Thelma & Louise volt. Az Amerika felfedezéséről szóló 1492-nek inkább a zenéje vált kedvencé, mint maga a film. A Tomboló szél ennyit se ért el, hamar eltűnt a süllyesztőben, hogy a kínos G.I. Jane-ről ne is beszéljünk. A Gladiátorral Ridley Scott már biztosra ment. A film olyan nyíltan keresi a közönség kegyeit, hogy ez a témái közé is beépül.

A történet annyira egyszerű, hogy az egyik szereplőnek sikerül pár traileres mondatban összefoglalnia: A tábornok, aki rabszolga lett. A rabszolga, aki gladiátorrá vált. A gladiátor, aki szembeszállt a császárral. A film nem csak a tömeget nyerte meg, hanem az Oscarért folytatott játszmában is győzedelmeskedett, mely egy újabb koporsószeget jelentett a díj komolyan vehetőségét illetően. Furcsa módon pont szegény Ridley Scottot mellőzték, aki az egész filmet összefogta, míg a semmi kiemelkedőt nem nyújtó Russell Crowe-t megdobták egy aranyszoborral. Nem lepne meg, ha kiderülne, hogy a díjakat évtizedek óta tombolán sorsolják ki.

Visszatérve a filmre, a cselekmény kezdetben egy kissé nehézkes. Ridley Scott ugyan rögtön egy hatalmas csatajelenettel nyit, mely éppen annyira véres, mint amennyire lenyűgöző, de maguk a főszereplők nem különösebben érdekesek. A legkevésbé maga a főhős, Maximus (Russell Crowe), akinek a jelleme annyira makulátlanul fehér, hogy szinte világít a sötétben. A megtört, haldokló császárt Richard Harris játssza. Ez volt a nagy öreg egyik utolsó szerepe, két évvel később elhunyt. Azt mondják, halottakról vagy jót, vagy semmit, de ennyi év távlatából már nem tudom nem megjegyezni, hogy Harris alakítása túl színpadias. Igaz, ami igaz, ezzel nincs egyedül. A szintén Britanniából importált, a forgatás alatt jobblétre szenderült Oliver Reed és a Shakespeare-színészként nagyobb dicsőséget szerző Derek Jacobi egyaránt feltűnően teátrálisak. A rendező Scott bizonyára úgy gondolta, hogy ez a római mód és akkoriban mindenki úgy beszélt, mintha a Julius Caesart adná elő a színpadon.

A cselekmény akkor talál magára, amikor Commodus (Joaquin Phoenix), a császár aberrált és áskálódó fia, megöli az apját, aki a hatalmat inkább a becsületes Maximusra hagyta volna, hogy Rómát tegye újra köztársasággá. Az események felpörögnek, a Gladiátor pedig a háborús köntöst levetve még ennél is szimplább bosszúfilmmé változik. Vizuálisan Scott nagyon ráérzett a témára. A szimbólumai ugyan szájbarágósak, de a film megjelenése ettől még pompázatos. A rendező a modern számítógépes effekteket keveri az egzotikus eredeti helyszínekkel és a pazar díszletekkel. A gladiátorjátékok kicsiben indulnak, majd a bevált módit követve minden alkalommal növelik a tétet. A film alkotóinak újra és újra sikerül elkápráztatniuk. A brutális összecsapások kétség kívül a Gladiátor csúcspontjait jelentik.

A film másik szálának színtere a római politika, melyet ugyan alapszinten, de megkapóan adnak elő. Commodus vezetőként nem a problémák megoldására összpontosít, le se tojja azokat, hisz tudja, hogy amíg a népet bolondítani tudja, addig a hatalma biztosítva van. Ami ezeket a részeket tényleg izgalmassá teszi az a Commodust játszó Joaquin Phoenix. A srác magasan a film legjobb alakítását nyújtja. Megtestesül benne minden szörnyűség, melyet a római uralkodókról hallani lehetett. Kegyetlen, kéjvágyó és dekadens. Megfektetné nem csak saját nővérét, de unokaöccsét is. Összetett karakter, akit egyszerre lehet szánni és gyűlölni. Phoenix teljesen magáévá teszi, így az én szememben a Gladiátor igazából az ő showja.

A fordulatok bár eléggé kiszámíthatóak, ám azt kár lenne tagadni, hogy a film nagyon egyben van. Akárcsak A rettenthetetlen, ügyesen elegyíti a történelmit a kalandregényes stílussal. A római kort roppant hatásosan és látványosan idézi meg, hogy egy olyan általános, könnyen befogadható történetet kanyarítson köré, mellyel szabadon bejárhatja, így pedig mindenki megkapja, amit akar. A Gladiátor nem kiemelkedő, azonban minőségi darabja a szandálos eposzoknak, melynek hatását leginkább az mutatja, hogy utánzókat szült. A Trója és társai nem voltak képesek megismételni azt a sikert, mely főképpen Ridley Scott érdeme. Igazság szerint ő maga se tudta újrateremteni azt, amit itt elért, habár azt mondják, hogy a nagyot bukott Mennyei királyság rendezői változatában nem kicsit túlszárnyalta.

70%
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Feb. 21, 2014 12:50 pm

Remo írta:
GLADIÁTOR (2000)

Nem lepne meg, ha kiderülne, hogy a díjakat évtizedek óta tombolán sorsolják ki.


Ez jó, néha nekem is hasonló érzésem van... Smile


Remo írta:


Akárcsak A rettenthetetlen, ügyesen elegyíti a történelmit a kalandregényes stílussal. A római kort roppant hatásosan és látványosan idézi meg, hogy egy olyan általános, könnyen befogadható történetet kanyarítson köré, mellyel szabadon bejárhatja, így pedig mindenki megkapja, amit akar. A Gladiátor nem kiemelkedő, azonban minőségi darabja a szandálos eposzoknak, melynek hatását leginkább az mutatja, hogy utánzókat szült. A Trója és társai nem voltak képesek megismételni azt a sikert, mely főképpen Ridley Scott érdeme. Igazság szerint ő maga se tudta újrateremteni azt, amit itt elért, habár azt mondják, hogy a nagyot bukott Mennyei királyság rendezői változatában nem kicsit túlszárnyalta.

70%


Ez korrekt megállapítás, de összességében én elégedett vagyok a szandálos filmekkel... Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyVas. Feb. 23, 2014 11:43 am

Remo írta:
Frankenweenie

Már kezdtem lemondani Tim Burtonről, ezért késve, és most is csak a véletlennek köszönhetően pótoltam az utolsó filmjét. A Frankenweenie saját korábbi rövidfilmjének animációs újrafeldolgozása - amolyan kölyök Frankenstein-sztori. Örömmel jelentem, hogy a rendezőnél ezúttal nyoma sincs az unott rutinnak, hanem akárcsak főszereplője, szeretettel alkot. A történetnek megvan az a rétegezettsége, hogy kicsik és nagyok is mást lássanak benne: lehet nézni Disney-meseként vagy akár retró stílusú szörnyes horrorként is, de megtalálható benne a kisvárosi szatíra és Burton nyílt vallomása az alkotómunkáról. A tematikai zsúfoltságból adódóan néha olyan érzésem volt, mintha több filmet néznék egyszerre, a narratív és műfaji kanyarok főképp az utolsó harmadában elég élesek. Amikor elszabadulnak a Godzillát és a Szörnyecskéket egyaránt megidéző lények a városban, a feltámasztott kiskutya időlegesen háttérbe szorul. Akárhová is kalandozik viszont Burton fantáziája, mely Danny Elfman csodás zenéjével együtt szárnyal, a film és furcsa szereplői sose szűnnek meg szerethetőek maradni. Mindenkinek tehát, aki érzi magában még a gyermeki ént, a filmrajongót, vagy csak volt valaha kutyája, annak a Frankenweenie-t szívből ajánlom!

80%

Na, megnéztem. Nagyjából egyet is értek veled, de engem ennyire nem varázsolt el. Jók voltak a kikacsintások, az egész szörnyes-horroros világ megidézése, a figurák nagyon tetszettek (különösen a macska), az animácói szenzációs volt. Mégis úgy éreztem, valahogy sehova nem tart az egész, túl sok mindenbe kap bele, túl felszínes lett - különösen a fináléra. De nem bántam meg, hogy megnézzem - köszi az ajánlást.

Nálam 70%
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Blue Jasmine   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Márc. 21, 2014 12:49 pm

Blue Jasmine

Jöhet tűz, víz, per - Woody Allen mozikba küld minden évben egy filmet. Mire a Blue Jasmine-t alkalmam volt megnézni, már megelőzte hírneve, ezért nagyobb bizalommal ültem neki, mint az író-rendező utóbbi évekbeli munkásságának. Bár azt nem mondanám, hogy új alkotása egy szinten van a klasszikus műveivel, de frissesség hatja át. A párbeszédek ezúttal nagyrészt nélkülözik a manírokat, a történet pedig még meglepetéseket is tartogat. Allen rendezőként is magához tért és olyan ügyesen vált a különböző idősíkok között, amit Az acélember készítőinek is megtaníthatna. A mellékszerepekben feltűnő kisebb-nagyobb neveknek végre van mivel dolgozniuk, ennek köszönhetően az egész gárda kimagasló teljesítményt nyújt. A filmet még így is Cate Blanchett parádés alakítása uralja. Jasmine az egyik legérdekesebb és legkomplexebb karakter Allen életművében. Egy rémes nőszemély, aki már a film elejétől fogva zuhan az őrület felé (és A gyűlölet sokatmondó viccét idézve), egyedül abba kapaszkodhat, hogy eddig minden rendben van. Ugyan a Blue Jasmine-ből nem hiányzik a humor, de a befejezése annyira kíméletlen, hogy nem hiszem, hogy valaha kedvem támad újranézni. Azért öröm volt Allent újra jobb formában látni, ahogy azt is, hogy, ha csak egy rövid időre, de megint visszatért New Yorkba.

80%


A hozzászólást Remo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 21, 2014 4:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Márc. 21, 2014 3:38 pm

Remo írta:
Blue Jasmine


80%

Azért öröm Remo-t újra írni látni, ahogy azt is, hogy, ha csak egy rövid időre, de megint visszatért a Filmfórumra... Smile


E filmről sok jót olvastam, még az is lehet, teszek vele egy próbát. Bár nekem Woody Allen megragadt az Amit tudni akarsz a szexről-nél...
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Márc. 21, 2014 4:10 pm

R2-D2 írta:
Remo írta:
Blue Jasmine


80%

Azért öröm Remo-t újra írni látni, ahogy azt is, hogy, ha csak egy rövid időre, de megint visszatért a Filmfórumra... Smile


E filmről sok jót olvastam, még az is lehet, teszek vele egy próbát. Bár nekem Woody Allen megragadt az Amit tudni akarsz a szexről-nél...

Kösz, igyekszem nem megfeledkezni a gyökereimről. Very Happy
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Márc. 21, 2014 4:25 pm

Remo írta:

Kösz, igyekszem nem megfeledkezni a gyökereimről. Very Happy

Egyébként vártam a reagálásodat a Gyilkos Joe-ra, a Frankenweenire no de legfőképp a Félelem árára vagy bérére (mindig keverem) is... Smile
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Márc. 21, 2014 4:34 pm

R2-D2 írta:
Remo írta:

Kösz, igyekszem nem megfeledkezni a gyökereimről. Very Happy

Egyébként vártam a reagálásodat a Gyilkos Joe-ra, a Frankenweenire no de legfőképp a Félelem árára vagy bérére (mindig keverem) is... Smile


Olvaslak azért ám. A Frankenweenie-nél örültem, hogy összességében neked is tetszett. A Gyilkos Joe-ban nem akartam vitát nyitni, nagyjából apám is ugyanígy volt vele, és, ha őt nem tudtam meggyőzni, akkor valszeg téged se.  Wink 

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Márc. 21, 2014 4:36 pm

Remo írta:
Olvaslak azért ám. A Frankenweenie-nél örültem, hogy összességében neked is tetszett. A Gyilkos Joe-ban nem akartam vitát nyitni, nagyjából apám is ugyanígy volt vele, és, ha őt nem tudtam meggyőzni, akkor valszeg téged se.  Wink 



Remo! Én vagyok az apád!!!! lol! lol! 
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Márc. 21, 2014 5:42 pm

R2-D2 írta:
Remo írta:
Olvaslak azért ám. A Frankenweenie-nél örültem, hogy összességében neked is tetszett. A Gyilkos Joe-ban nem akartam vitát nyitni, nagyjából apám is ugyanígy volt vele, és, ha őt nem tudtam meggyőzni, akkor valszeg téged se.  Wink 



Remo! Én vagyok az apád!!!! lol! lol! 


NEEEEEEEEEEEEEEEM!!!  affraid
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 EmptyPént. Márc. 21, 2014 5:44 pm

R2-D2 írta:
Remo! Én vagyok az apád!!!! lol! lol! 

Kösz a spoilert, még csak Remo topikjának a felénél tartottam...  Evil or Very Mad 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Remo írásai - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remo írásai   Remo írásai - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Remo írásai
Vissza az elejére 
12 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Niwrok írásai 2.0
» R2-D2 írásai 1.0
» R2-D2 írásai 3.0
» R2-D2 írásai 4.0
» R2-D2 írásai 2.0

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Kritikák, filmes gondolatok-
Ugrás: