Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Moziajánlók

Go down 
+10
mesterjani
Joe Cornelius Hallenbeck
Weide
Mr. White
butch
Niwrok
DragonSlayer
RaptorZ
Remo
R2-D2
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 50 ... 55  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Boldog halálnapot! / Happy Death Day    Moziajánlók - Page 47 EmptySzomb. Nov. 18, 2017 10:48 pm

.
Boldog halálnapot! / Happy Death Day

Talán az első előzetesektől kiszúrtuk magunknak ezt a filmet, ami egyszerre próbál az idővisszapörgetős filmekből meríteni egy jó nagy lavórral, miközben egy kis slashert szór a tetejére... de azért az látszott belőle, hogy bőven akad a koncepcióban buktató.

Leginkább az, hogy egyetemi, lánykoleszos környezetben játszódik mindez, és már a Before I Fall-t is szétcseszték nekem a kívül szőke, belül sötét, beképzelt, anorexiás picsák... akiket itt is jócskán túladagoltak mellékszereplőként. Sorban jönnek a később folyamatosan ismétlődő események, csacsognak a csajok, de igazából csak azt vártam, hogy mikor szúrják le már végre a főszereplő Tree-t, annyira irritált. Az első negyed óra elég lassan telt el, zsibbadtam a sok "ribi"-től meg "csajszi"-tól, a második napon fura volt, hogy az egész újrakezdés el lett intézve azzal, hogy deja vu, és utána még a "harmadik" nap volt gyengébb, unalmasabb. De utána a stáb valahogy ráérzett a ritmusra, egyre több dolgot hoztak be Tree életéből, egyre érdekesebbek lettek az újrakezdések, és az ötletek is gyarapodtak, amivel még a kilencedik meghalás is tudott különbözni a többitől, miközben a csaj a gyilkosa megtalálásával próbál kikeveredni ebből a rémálomból. A vége felé már a poénok is tetszettek (illetve rögtön az elején a főcím, imádom az Universal efféle átalakított beharangozóit!), egyik-másikon még egy-egy harsányabb nevetés is kiszakadt... nem egy Bill Murray, de azért a maga tinivígjátékos módján jó.

Szóval ha szeretted az Idétlen időkiget (nyíltan hivatkoznak rá, mint kb. kőkorszaki filmre, ami figyelembe véve, hogy a szereplők többsége még meg sem született, amikor az készült, nem is olyan meglepő  Smile ), amit feldobtak egy kis Sikollyal, és nem zavarnak a Bajos csajok, akkor maximálisan ajánlom. De egyébként is...

7,5/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 EmptyVas. Nov. 19, 2017 12:51 pm

Niwrok írta:
.
Boldog halálnapot! / Happy Death Day


Szóval ha szeretted az Idétlen időkiget (nyíltan hivatkoznak rá, mint kb. kőkorszaki filmre, ami figyelembe véve, hogy a szereplők többsége még meg sem született, amikor az készült, nem is olyan meglepő  Smile ), amit feldobtak egy kis Sikollyal, és nem zavarnak a Bajos csajok, akkor maximálisan ajánlom. De egyébként is...

7,5/10
.

Ha neked ennyi, nekem még talán több is lesz. Én jobban bírom az ilyet - mármint a körítést. Holnap, ha minden jól megy, megyek rá. Wink
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Szabadulószoba   Moziajánlók - Page 47 EmptyPént. Nov. 24, 2017 11:16 pm

.
Szabadulószoba

Bárki, aki erre a fosra adná a fejét, fizessen be inkább egy tényleges szabadulószobára. Bár én még nem voltam, de vélhetően nagyobb élményt nyújtana másfél órában, mint az a film, aminek az első harmada dögunalmas yuppie-k szülinapozásából áll, a második ovis szintű találós kérdések és ujjból szopott, majd tíz másodperc alatt megoldott feladványok szűk tárháza, a harmadik meg eszetlen trancsír és megzakkanás. A legótvarabb mégis az benne, ahogy az író a végén a párkapcsolat és a jellem mibenlétéről próbál meg moralizálni és filozofálni, ami persze csak ürügy arra, hogy legyen kifogás a pucér szöszi mutogatására perceken keresztül... és még ezzel együtt sem hittem el, milyen idióta módon van lezárva.

A legjobb dolog benne a Teddybear Picnic volt... és akkor már el is tudjátok képzelni, milyen a többi...

3,5/10

Ha akartad volna, szerintem inkább nézd meg helyette ezt. A Fermat's Room sem egy nagy durranás, de legalább spanyol:



.

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 EmptyKedd Dec. 19, 2017 9:49 pm

Niwrok írta:
.

Brazilok

De a "pálya" sztárja egyértelműen a Fingit játszó Lakatos Erik, aki gyerekként még lehet a leglelkesebb, civilként őszinte, és aki utánozhatatlan stílusában narrálja az eseményeket.

Kicsit sztereotip, de a benne megjelenő idealizmus ellenére sem annyira mű, mint a hasonló környezetben játszódó friss tévésorozat, a Mi kis falunk. Ennyivel jobb is annál.

7,5/10
.

Legnagyobb meglepetésemre széles vigyorral néztem nagyjából az egészet, ami egyértelműen a remek kiskölöknek és a narrációnak köszönhető. Néha az Indul a bakterház ugrott be az egészről...

Összességében jó volt, annyira tényleg nem mű, és azért érezni benn a népnevelő szándékot - bár az is igaz, hogy egyben kendőzetlen is a fa- és fémlopások mutatásával. Sajnos néhány figura idegesítően magyar, és azt gondolom, ez jobb, értőbb kezekben egy hatásos hollywoodi sportfilm lehetne. Kényes vagyok a magyar filmek magyarságára, itt icipicit éreztem ennek stílusjegyeit (megmondani nem tudom, mik azok), hangulatát: mindenesetre ha ilyen lenne egy gyengébb magyar film, egy qrva szót nem szólhatnánk.

A 75% nekem is megfelel peace


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 EmptySzer. Dec. 20, 2017 2:34 pm

R2-D2 írta:
Niwrok írta:
.

Brazilok

De a "pálya" sztárja egyértelműen a Fingit játszó Lakatos Erik, aki gyerekként még lehet a leglelkesebb, civilként őszinte, és aki utánozhatatlan stílusában narrálja az eseményeket.
Kicsit sztereotip, de a benne megjelenő idealizmus ellenére sem annyira mű, mint a hasonló környezetben játszódó friss tévésorozat, a Mi kis falunk. Ennyivel jobb is annál.

7,5/10
.

Legnagyobb meglepetésemre széles vigyorral néztem nagyjából az egészet, ami egyértelműen a remek kiskölöknek és a narrációnak köszönhető. Néha az Indul a bakterház ugrott be az egészről...

Összességében jó volt, annyira tényleg nem mű, és azért érezni benn a népnevelő szándékot - bár az is igaz, hogy egyben kendőzetlen is a fa- és fémlopások mutatásával. Sajnos néhány figura idegesítően magyar, és azt gondolom, ez jobb, értőbb kezekben egy hatásos hollywoodi sportfilm lehetne. Kényes vagyok a magyar filmek magyarságára, itt icipicit éreztem ennek stílusjegyeit (megmondani nem tudom, mik azok), hangulatát: mindenesetre ha ilyen lenne egy gyengébb magyar film, egy qrva szót nem szólhatnánk.

A 75% nekem is megfelel  peace


Akkor mégis belefért az idei magyar keretbe  Very Happy ...

Erre megint csak nem láttam értelmét számítani, így még nagyobb a meglepetés, hogy tetszett. De hát végülis jó film  Smile ...

De hogy sportfilmnek kéne lenni belőle  Smile ? Szerintem inkább volt "szocio-komédia", amin a sport csak a közös pont volt, mint megmérkőzési hely. Ezért is kapta meg mindenki a magáét kicsit benne, nem csak a cigányok, hanem a rendőr meg a polgármester is a sleppjével együtt. Kicsit karikatúra, kicsit odamondós, de éppen ettől volt egyszerre ismerős és vicces is... a maga kicsit keserű módján.

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: The Commuter: Nincs kiszállás   Moziajánlók - Page 47 EmptySzer. Jan. 17, 2018 9:41 pm

.
The Commuter: Nincs kiszállás

A tíz éve biztosítási ügynökként dolgozó, ex-zsaru Michael minden nap ugyanazzal az elővárosi vonattal megy a munkahelyére, és egy megszokott délutánival haza. Ezalatt azért jó pár utassal szóba elegyedett, meghallgatta-kisebb-nagyobb gondjaikat, valamennyire megismerte őket. A sokezredik unalmas hétköznapi utazást egy amúgy is elég kaotikus napon egy csinos, középkorú nő feltűnése szakítja meg, aki a többi utasról kezd beszélgetni Michaellal. A Joannaként bemutatkozó nő végül egy kérdést tesz fel a férfinak, mintegy játékként: Michael ismeri-e annyira az utasokat ennyi év után, hogy ki tudná szúrni azt, aki "nem való" a vonatra, vagyis nem tartozik a szokásos ingázók közé, és ezen kívül csak annyit tudna róla, hogy melyik állomáson száll le az ismeretlen, meg egy nevet, ami nyilván álnév? Michael kezdeti tanácstalansága után a nő egyre nyomatékosabbá teszi, hogy ez a "játék" Michael számára akár komoly anyagi előnnyel is járhat... de ha nem hajlandó részt venni benne, vagy nem hajlandó meghozni az ezzel járó áldozatot, akkor a családját sodorja ezzel veszélybe.

Ha felsorolom, hogy Liam Neeson és a rendező Jaume Collet-Serra közös munkájából eddig milyen filmek születtek (ez ugyanis már a negyedik), már lehetnek olyanok, akik körül is tudják határolni a Commuter hangulatát: Ismeretlen férfi, Non-stop, Éjszakai hajsza. Nekem mondjuk még eszembe jutott a Forráskód, hiszen az is egy vonatos rejtélyről szólt, amihez Vera Farmiga adta az instrukciókat.

A többieknek az maradt, hogy elmondjam, a titokzatos személy keresése, a versenyfutás az idővel, az okok utáni nyomozás, az egyre fenyegetőbbé váló összeesküvés és a zárt hely enyhe klausztrofóbiájával kellemes feszültséget teremtett, kiegészülve néhány klasszikus krimis eszközzel, és pár közhelyes bunyóval-lövöldözéssel, amik a pörgést biztosítják. Emellett akad egy pár jó ötlet, közülük a film sztorijában egészen pontosan kettő, meg jópofa volt a felvezetés a monoton ismétlődő napok érzékeltetésével... és ennyi. Eltelt vele a másfél óra, most jól is esett, de havonta készül egy ilyen krimi-thriller, jövőre meg már valamelyik másodrangú kábeltévé esti műsorsávjában lehet majd találkozni vele.

6,5/10
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: A legsötétebb óra   Moziajánlók - Page 47 EmptyVas. Jan. 21, 2018 11:13 pm

.
A legsötétebb óra / The Darkest Hour

Nem tudom, most miért lett hirtelen ilyen fontos téma a dunkerque-i evakuációból és a körülötte zajló eseményekből, de aki Nolan filmjénél hiányolta, hogy milyen alkuk zajlottak a háttérben ahhoz, hogy a mentőakció sikeres legyen, azok most ezt bepótolhatják.

De nem árt felkészülni, hogy ehhez át kell verekedniük azokon a részeken, amiket nehéz nem karikatúraként értelmezni Churchillről. Persze amúgy sincs annyira magasztossá téve az ő személye, bárhogy is segített átvészelni az angoloknak a II. világháborút, mert mindenki tud az iszákosságáról, az elmaradhatatlan szivarjairól és a "No sport!"-ról. De itt, azon kívül, hogy előadja azt a három beszédet, és hogy bulldogként akaszkodik arra, hogy a nácikkal nem lehet alkudozni, két ilyen jelenet között bármelyik demens és habókos vénemberről szólhatna a film, annyira idétlenre van véve a figura. Ebben nem is Gary Oldman jár élen, hanem Kristin Scott Thomas, aki "malac"-nak becézi szeretett férjét faceplam ...

Történelmi tablónak talán érdekes volt, de ezzel a nyugdíjashumorral kombinálva én leginkább csak untam.


6/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 EmptyVas. Jan. 21, 2018 11:27 pm

Niwrok írta:
.
A legsötétebb óra / The Darkest Hour

Nem tudom, most miért lett hirtelen ilyen fontos téma a dunkerque-i evakuációból és a körülötte zajló eseményekből, de aki Nolan filmjénél hiányolta, hogy milyen alkuk zajlottak a háttérben ahhoz, hogy a mentőakció sikeres legyen, azok most ezt bepótolhatják.

De nem árt felkészülni, hogy ehhez át kell verekedniük azokon a részeken, amiket nehéz nem karikatúraként értelmezni Churchillről. Persze amúgy sincs annyira magasztossá téve az ő személye, bárhogy is segített átvészelni az angoloknak a II. világháborút, mert mindenki tud az iszákosságáról, az elmaradhatatlan szivarjairól és a "No sport!"-ról. De itt, azon kívül, hogy előadja azt a három beszédet, és hogy bulldogként akaszkodik arra, hogy a nácikkal nem lehet alkudozni, két ilyen jelenet között bármelyik demens és habókos vénemberről szólhatna a film, annyira idétlenre van véve a figura. Ebben nem is Gary Oldman jár élen, hanem Kristin Scott Thomas, aki "malac"-nak becézi szeretett férjét   faceplam ...

Történelmi tablónak talán érdekes volt, de ezzel a nyugdíjashumorral kombinálva én leginkább csak untam.


6/10
.

Kár... de remélem, nekem majd jobban bejön. Majd előtte hallgatok Iron Maident. Wink
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Fantomszál / Phantom Thread   Moziajánlók - Page 47 EmptyHétf. Feb. 05, 2018 11:12 pm

.
Fantomszál / Phantom Thread

A fiktív, de állítólag valós alapokon nyugvó Woodcock Divatház a névadó testvérpár irányítása alatt elismert névnek számít még akár királyi családok körében is... és ennek a fajta szenvedélynek és elhivatottságnak természetesen megvan a böjtje is. Az üzlet szakmai részét kézben tartó Reynolds igazi rigolyás művész, aki számára a tökéletes alkotáshoz mindig ideális körülményeket kell teremteni, a nővérének, Cyrilnek a feladata pedig egyedül az, hogy ezt teljes körűen biztosítsa számára. Mivel így gyakorlatilag a ruhák töltik ki az életüket, abban az intimitásnak, a magánéletnek nem sok tér jut, főleg ami a vénkisasszony Cyrilt illeti, mert Reynolds még csak-csak kiszemel egy-egy nőt magának, de inkább csak múzsaként, hogy amikor az ihlet elmúlik, új múzsát keressen magának. Mindez a dinamika akkor látszik megváltozni, amikor Reynolds egy kis vidéki fogadó egyik pincérnőjét, Annát választja következő múzsájául. A nőt azonban más fából faragták, mint a megszokott csitriket, akik elaléltak a rajongásig imádott Reynolds Woodcock egyetlen pillantásától, és nem csak hogy villámgyorsan eltanulva a fogásokat nélkülözhetetlen segítség lesz Reynolds számára, de arra is igen kreatív ötletei vannak, hogy hogyan tudna minél tovább, minél szorosabb kötelékben ott maradni Reynolds mellett.

Bár egy borzasztóan lassú filmről van szó, nekem mégis volt benne annyi apróság, hogy mindezt valami kimért és visszafogott eleganciának tartsam inkább, mint dögunalomnak (van egy egészen jól bevált "unalommérőm", ami akár a 80 perces filmnél is tudja jelezni, ha egy film indokolatlanul lett elnyújtva, és akár egy háromórásnál sem lendül ki, ha az elég tartalmas  Smile ). Mivel a filmbeli divatház az akár többnapos munkával készülő, egyedileg szabott és kézzel varrott ruháival szerezte hírnevét előkelő, akár arisztokrata körökben is, így valahol indokolt is, hogy maga a film is árassza magából ezt a hangulatot, a monoton precizitást. Ebbe aztán három, egészen részletesen bemutatott jellemrajz fért bele, akadt némi társadalmi, politikai színesítés mellé, és ezek alatt is el lehetett merülni a jelmezek és a színészi alakítások mélységében. Nem azt mondom, hogy rögtön ennek adnám az Oscart, de a tempójához képest meglepően jól telt a film játékideje.  

Mindez a film utolsó tíz percéig tartott, amikor is a film egy teljesen abszurd fordulatot vett, ami kb. olyan, mint amikor az utolsó kanál pörköltet a szádhoz emelve találod meg azt a csipet szart, amitől az a legkevesebb, hogy elmegy a kedved az egésztől...

Spoiler:


6/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 EmptyHétf. Feb. 05, 2018 11:45 pm

Niwrok írta:
.
Fantomszál / Phantom Thread


Mindez a film utolsó tíz percéig tartott, amikor is a film egy teljesen abszurd fordulatot vett, ami kb. olyan, mint amikor az utolsó kanál pörköltet a szádhoz emelve találod meg azt a csipet szart, amitől az a legkevesebb, hogy elmegy a kedved az egésztől...

Spoiler:


6/10
.


Kár... de azért a jelölése miatt megnézem. Eddig nálad nem túl jó az Oscar-mérce. Laughing
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 EmptyHétf. Feb. 05, 2018 11:55 pm

R2-D2 írta:
Niwrok írta:
.
Fantomszál / Phantom Thread

Mindez a film utolsó tíz percéig tartott, amikor is a film egy teljesen abszurd fordulatot vett, ami kb. olyan, mint amikor az utolsó kanál pörköltet a szádhoz emelve találod meg azt a csipet szart, amitől az a legkevesebb, hogy elmegy a kedved az egésztől...

6/10

Kár... de azért a jelölése miatt megnézem. Eddig nálad nem túl jó az Oscar-mérce. Laughing


Na ja, az eddigiek közül a Dunkirknek kéne adnom, pedig az is milyen már Wink ...

Azért az Ebbingben, a Pentagon titkaiban és Guillermo del Toroban még bízok...

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 EmptyHétf. Feb. 05, 2018 11:58 pm

Niwrok írta:


Azért az Ebbingben, a Pentagon titkaiban és Guillermo del Toroban még bízok...

.

Én is hasonlóan számolom. Ebbing már megan, valamikor megnézem.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: A hentes, a kurva és a félszemű   Moziajánlók - Page 47 EmptyKedd Feb. 06, 2018 9:54 pm

.
A hentes, a kurva és a félszemű

Mert ha már ezen a néven anyakönyvezték szegény filmet, akkor csak nem fogok egy csillaggal álszemérmeskedni...

A film a Nagy füzetet is jegyző Szász János második nekifutása egy 1925-ben történt, az akkori bulvár és a közvélemény által "bestiálisnak" tartott gyilkosság történetének és hátterének bemutatására (az első feldolgozás még a 80-as években volt), ezúttal egy játékfilm keretei között. Aszerint a karhatalmi erők között végrehajtott emberölései miatt szökésben levő Léderer Gusztáv, és a prostituált-lét kilátástalansága elől menekülő Schwartz Mária egy tragikus iccakán egymásba szerelmesednek, akik aztán Léderer egy régi adósságának behajtásával próbálták meg megalapozni további életüket, egy világtól elzárt húsipari üzemben és az ahhoz tartozó falucskában. Az adós, Kodelka Ferenc, mint a telep tulajdonosa, persze hallani sem akar a tartozásról, ellenben megismerve Mária múltját, ellenállhatatlan vágyat kezd érezni arra, hogy akármekkora összegért is, de magáévá tegye az asszonyt, így maga mellett tartja Lédereréket, szállást és munkát adva nekik. A házaspárnak viszont más tervei vannak a pénz megszerzésére...

Az alapvető tévedésem az volt ezzel a filmmel, hogy nem néztem utána, Szász János kiknek az alkotásain, dramaturgiáján és filmes látásmódján is nőtt fel, így már a bordélyházas "vonaglásnál" is eléggé elment a kedvem a filmtől. Főleg mert a cselekmény sokszor kimerül abban, hogy a két férfi "Enyém!" - "De megveszem!" - "De az enyém!" - "De még drágábban megveszem!" módon alkudoznak Máriára, miközben már az is egy érdekes dráma lehetne, hogy Lédererék ilyen múlttal hogyan élnek együtt. De itt a hentesmunka és Gryllus Dorka kebleinek mutogatása előbbrevaló volt, mint hogy az érzelemvilággal foglalkozzon a stáb, miközben Kodelka még kiéhezett kéjencként is egyre hiteltelenebb figura lett az események mentén, az elkerülhetetlen véget pedig inkább jelzik a kétértelmű mondatok, mint a gyilkosság közeledtének lopakodó feszültsége. Mivel pedig az alapul szolgáló "szerelmi" háromszög ennyire gyengén megalapozott és kifejtett, így az egészen jól eltalált tanya-hangulat, a kocsma levegője vagy a végefelé érkező befektető látogatása, mint mellékszálak is csak ellensúlyozni tudták a negatívumokat, nem megerősíteni egy pozitívabb véleményt. Már csak azért is, mert ebben a témában, így nem volt két óra tartalom...

6/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 EmptyKedd Feb. 06, 2018 11:01 pm

Niwrok írta:
.
A hentes, a kurva és a félszemű

Mert ha már ezen a néven anyakönyvezték szegény filmet, akkor csak nem fogok egy csillaggal álszemérmeskedni...

Mivel pedig az alapul szolgáló "szerelmi" háromszög ennyire gyengén megalapozott és kifejtett, így az egészen jól eltalált tanya-hangulat, a kocsma levegője vagy a végefelé érkező befektető látogatása, mint mellékszálak is csak ellensúlyozni tudták a negatívumokat, nem megerősíteni egy pozitívabb véleményt. Már csak azért is, mert ebben a témában, így nem volt két óra tartalom...

6/10
.

Már a cím is eléggé taszít engem, így engedelmeddel ez nem fog bekerülni az éves keretbe. De mindenesetre kösz az ajánlót, neten úgy se lesz fönn, de ha egyszer valamikor, mégis, legalább szem előtt lesz. Wink

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 EmptySzer. Feb. 07, 2018 12:23 am

R2-D2 írta:
Niwrok írta:
.
A hentes, a kurva és a félszemű

Mert ha már ezen a néven anyakönyvezték szegény filmet, akkor csak nem fogok egy csillaggal álszemérmeskedni...

Mivel pedig az alapul szolgáló "szerelmi" háromszög ennyire gyengén megalapozott és kifejtett, így az egészen jól eltalált tanya-hangulat, a kocsma levegője vagy a végefelé érkező befektető látogatása, mint mellékszálak is csak ellensúlyozni tudták a negatívumokat, nem megerősíteni egy pozitívabb véleményt. Már csak azért is, mert ebben a témában, így nem volt két óra tartalom...

6/10

Már a cím is eléggé taszít engem, így engedelmeddel ez nem fog bekerülni az éves keretbe.


Sokkolva vagyok lol2 !

.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moziajánlók - Page 47 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 47 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Moziajánlók
Vissza az elejére 
46 / 55 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 50 ... 55  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: