Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Moziajánlók

Go down 
+10
mesterjani
Joe Cornelius Hallenbeck
Weide
Mr. White
butch
Niwrok
DragonSlayer
RaptorZ
Remo
R2-D2
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30 ... 55  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Óz, a hatalmas   Moziajánlók - Page 5 EmptySzer. Márc. 27, 2013 6:43 am

Óz, a hatalmas

Az Alice Csodaországban során meggyőződhettem róla, hogy a Disney mennyire le tudja alázni a régi idők nagy mesehőseit, így ha nem azok játszottak volna az Ózban, akik, biztosan kimarad. A legjobban így az lepett meg a prológust követő első húsz percben, hogy a film még ezeket a tényleg minimális elvárásokat is alulmúlja. A színészek megállás nélkül ripacskodtak, a rétestészta történet már eleve a végkifejlet ismeretében sem tartogatott semmit, mindenhonnan folyt a digitális giccs, és a legrosszabb, hogy a párbeszédek többsége simán olyan, mintha a karakterek fél agyát amputálták volna. Forgatókönyv közelébe nem szabadna engedni azt, akinek a "mérgezős boszorkány" karakterről az alma ugrik be rögtön, ahogy azt a "kreatív" kretén sem, akinek bármilyen figuráról a "prófécia" szó jut eszébe, a passzív-agresszív mániás-depressziós porceláncsaj megteremtőjéről nem is beszélve.
Néha azért meg-megcsillant valami, egy érzelmesebb vagy melankolikusabb pillanat, a China Town, de leginkább a könnyek. Ezek vezettek rá arra, hogy ha úgy nézem, mintha kb. hat éves lennék, akkor nem sokkal rosszabb, mint azok a mesejátékok, amiket abban a korban szívesen néztem. Csak nekik meg túl hosszú, két órára, főleg egy érezhetően túlhúzott történettel, nehéz lekötni bármilyen gyereket. Pedig kár nem eljutni a fináléig, Smaradgváros "ostroma" ugyanis a film legjobb része.

Röviden: Elsőre félelmetesen butának és gagyinak tűnt, de igazából egy gyerekeknek készült, látványos mesejátéknak megteszi... arról nem is beszélve, hogy Óz karakteréhez még illenek is a parasztvakító illúziók.

6/10

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: A burok   Moziajánlók - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 11:15 am

A burok, avagy "A Stephenie Meyer menet"

Egyik kedves barátnőm miatt mentem el erre a filmre. Ő kb. egy éve olvasta a könyvet, és akkor nagy hatással volt rá, sokat idézett belőle, és bár a könyv nem lelkesített be, amikor hallottam, hogy film is készül belőle, gondoltam, az csak nem fog annyira fájni. Nos, úgy tűnik, férfiemberként magyarázkodással kell kezdenem, hogy miért megyek el az Alkonyatos csaj filmjére:).

Ennél már csak azt kéne jobban kimagyaráznom, hogy igazából nagyon rosszat nem tudok mondani róla. A Burok nagyjából ott folytatódik, ahol az Invázió befejeződött, vagyis hogy a Földet és a lakóit szó szerint megszállta egy idegen faj, itt éppen pitypangcsiga-szerű léleklények, és már csak pár ember küzd lázadóként ellenük. A sztori központi alakja a magát Vándornak hívó lélek és a vele test-társbérletben levő Melanie, aki túl erős és túl érdekes tudatnak bizonyult Vándornak. Az "egy test-két lélek" lesz így a konfliktusok forrása, főleg ahogy Vándor felfedezi magának az emberi érzések világát Melanie családján, barátain keresztül, a léleklények Hajtónak nevezett begyűjtői meg azt, hogy Vándor Melanie befolyása alá került.

Meyer-feldolgozásról lévén szó, az, hogy a beteljesíthetetlennek és elérhetetlennek tűnő szerelem lesz a téma, nem is lehet kérdés. Az már inkább, hogy ez a világ érdekesebb, mint a csillámporos tinivámpíroké, még ha nem is sokkal mozgalmasabb. Itt is baromi sok a szenvelgés, főleg, hogy Melanie bezártságának érzékeltetésére a rendező is "bezárta" a filmet a lázadók menedékéül szolgáló préri-barlangvárosba a játékidő 80%-ára, amit csak néha tör meg egy-egy üldözéses jelenet a Hajtók krómozott sportkocsijaival és helikoptereivel. Így sok jelenet arról szól, hogy Mel és Vándor "beszélgetnek" a sötét barlangfalat bámulva, és a két órás játékidő ellenére sem lép túl három kérdésen és annak fejtegetésén. Mondjuk lehet, hogy nekem szerencsém volt, a filmet a már említett barátnővel néztem, és ő időnként jelzett, hogy mire kéne figyelnem, vagy hogy a történet milyen vonatkozásai (pl.: a Vándor által meglátogatott korábbi világok, a lelkek társadalmi struktúrája, biológiája, stb.) maradtak ki. Lehet, hogy a "lábjegyzetei" nélkül rosszabb lenne a véleményem.

Így én lepődtem meg a legjobban, hogy a film gyenge pontja nem Meyer, hanem a rendező/forgatókönyvíró Andrew Niccol. Már film közben is ott motoszkált a fejemben a Lopott idő az egyenkrómozott járművektől és a szupersteril helyszínektől, és amikor felvillant Niccol neve a stáblistán, csak egy "Óóóó... bazmeg"-re és egy homlokra csapódó tenyérre futotta tőlem. Én elhiszem, hogy a producerek odavannak ezért a fickóért, mert a jelmezes és a díszletes gázsija kb. megspórolható, de nézőként a falra mászok tőle. Az az egyetlen marha nagy szerencséje, hogy a Burokhoz még illik is valamennyire ez a stílus, hiszen egy szenvedélyektől, érzelmektől és konfliktusoktól tulajdonképpen mentes világot kellett megteremtenie, amiben a krómon/-ben jól tükröződik a lények ezüstös tekintete. Hogy aztán az emberi lázadók miért nem tartották fontosnak, hogy a régi civilizáció bármilyen személyes emlékét magukkal vigyék a rejtekhelyükre a használati tárgyakon kívül, vagy hogy bizonyos eseményekre, körülményekre mi a magyarázat, az meg legyen Niccol titka.

Röviden: Meditatív romantikus sci-fi, két órába sűrítve egy Alkonyat-maratont, csak éppen olyan sterilen előadva, mint egy műtő. Valami azért csak van benne, mert a hossza és annak ellenére, hogy igazából alig történik valami, nem untam.

7/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 5:43 pm

Niwrok írta:
Óz, a hatalmas

Az Alice Csodaországban során meggyőződhettem róla, hogy a Disney mennyire le tudja alázni a régi idők nagy mesehőseit, így ha nem azok játszottak volna az Ózban, akik, biztosan kimarad. A legjobban így az lepett meg a prológust követő első húsz percben, hogy a film még ezeket a tényleg minimális elvárásokat is alulmúlja. A színészek megállás nélkül ripacskodtak, a rétestészta történet már eleve a végkifejlet ismeretében sem tartogatott semmit, mindenhonnan folyt a digitális giccs, és a legrosszabb, hogy a párbeszédek többsége simán olyan, mintha a karakterek fél agyát amputálták volna. Forgatókönyv közelébe nem szabadna engedni azt, akinek a "mérgezős boszorkány" karakterről az alma ugrik be rögtön, ahogy azt a "kreatív" kretén sem, akinek bármilyen figuráról a "prófécia" szó jut eszébe, a passzív-agresszív mániás-depressziós porceláncsaj megteremtőjéről nem is beszélve.
Néha azért meg-megcsillant valami, egy érzelmesebb vagy melankolikusabb pillanat, a China Town, de leginkább a könnyek. Ezek vezettek rá arra, hogy ha úgy nézem, mintha kb. hat éves lennék, akkor nem sokkal rosszabb, mint azok a mesejátékok, amiket abban a korban szívesen néztem. Csak nekik meg túl hosszú, két órára, főleg egy érezhetően túlhúzott történettel, nehéz lekötni bármilyen gyereket. Pedig kár nem eljutni a fináléig, Smaradgváros "ostroma" ugyanis a film legjobb része.

Röviden: Elsőre félelmetesen butának és gagyinak tűnt, de igazából egy gyerekeknek készült, látványos mesejátéknak megteszi... arról nem is beszélve, hogy Óz karakteréhez még illenek is a parasztvakító illúziók.

6/10

.

Ezt LIKE.

A Burokot majd hétfőn nézem... Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 6:51 pm

R2-D2 írta:

A Burokot majd hétfőn nézem... Smile

Te, a Burkot?! Fegyverrel kényszerít valaki Smile?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 7:55 pm

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

A Burokot majd hétfőn nézem... Smile

Te, a Burkot?! Fegyverrel kényszerít valaki Smile?

Nem, miért? Nem sci-fi?
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 8:09 pm

R2-D2 írta:
Niwrok írta:
R2-D2 írta:

A Burokot majd hétfőn nézem... Smile
Te, a Burkot?! Fegyverrel kényszerít valaki Smile?
Nem, miért? Nem sci-fi?

De, de... kb. annyira, mint az Alkonyat vámpírfilm.
Nem akarlak lebeszélni róla, amit gondoltam, leírtam... sőt, most már szeretném is, hogy megnézd, hogy megismerjem róla a véleményed Smile.
.
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: G.I. Joe: Megtorlás    Moziajánlók - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 11:15 am

G.I. Joe: Megtorlás (3D)


Mivel a film lezáratlan első részének szerencsés Blu-ray birtokosa vagyok, nagyon drukkoltam, hogy legalább egy közepes szintet hozzon a folytatás, de még azt is módjával sikerült. Pedig vannak pillanatok, amikor szó szerint megelevenedik gyermekkorom rajzfilmsorozata (pl. mikor a Kobra Parancsnok teljes pompájában színre lép), máskor viszont csak egy túlköltekezett másodvonalbéli akciófilmet látok. Az oké, hogy eltér a stílus a Sommers-változattól, de az már nem, hogy egy szót nem vesztegetnek arra, hogy hová lett a Joe-kat eredetileg vezető Dennis Quaid és miképp alakult át egy futurisztikus nemzetközi hadsereg szimpla amerikai kommandóosztaggá.

A folytatás néhány szempontból előnyére változott (pl. kevesebb a hülye vicc), de többnyire csak butult. Amikor így is épp kezdtem élvezni, akkor rendszerint az arcomba toltak egy akkora baromságot, amitől a szemem láttára omlott össze az általuk felskiccelt világ. A film megpróbálja komolyan venni magát, de képtelenség akár gyerekszemmel nézve lenyelni olyan húzásokat, hogy RZA (aki nem tudná, az úriember feketebőrű) egy keleti mestert alakít, vagy, hogy hirtelen kitalálják, hogy x szereplő él és nem is annyira gonosz. Hihetetlenül hangzik, hogy egy olyan filmben, amiben Rock kéziágyúval pusztít és ninják hullanak az égből, hiányzik az élet, de mégis ez volt az érzésem. A szereplők csak lökték a szörnyű dumákat és lődörögtek. A rendezői székbe ülő Jon M. Chunak nincs nagy fantáziája, ahogy íróinak se. Pofás részeket tud összehozni, de, hogy ezek egy koherens, dinamikus és főképp epikus egésszé álljanak egybe ahhoz egyelőre kevés. Az meg, hogy megint lezáratlanul hagyták a filmet számomra a folytatás létjogosultságát is kétségessé teszi.

50%


+
A 3D katasztrofális. Egyértelmű, hogy a film nagyját nem erre tervezték. Zavaró, helyenként torzít is, csak rontja az élményt!
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Az óriásölő    Moziajánlók - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 7:39 pm

Az óriásölő (3D)

Olykor a bukták figyelemreméltóbbak a sikerfilmeknél. Az óriásölő már hivatalosan is az év egyik legnagyobb anyagi fiaskója, így már csak ezért is utána akartam járni, hogy milyen lehet. Nos, nagyjából olyan, amire számítani lehetett: nem rossz, de nem is túl jó. Adva van egy karizmatikusságban szegény főszereplő és már itt lecsúszik arról a film, hogy naggyá váljon. Nem mintha Nicholas Hoult nem lenne tehetséges színész, de, ha egy képbe kerül Ewan McGregorral rögtön rá figyelek inkább. Az egykori jedi lovag amúgy jól elmulat a háttérben, és, ha nem is ő a főhős, de legalább emeli a produkció fényét. Ami tetszett még, ahogy az alkotók kikacsintanak a nézőre. Érezhető, hogy a forgatókönyvbe Christopher McQuarrie is besegített. Hasonló iróniával játszik ki néhány klisét, mint tette azt az év elején a Jack Reacherben.

A látvány rendben van. Az óriások bár úgy néznek ki, mint a mérges csövesek és inkább animált, mint valós szereplőknek hatnak, de karakteresek lettek. Vannak részek, amikor a film tényleg epikussá válik. Szinte láttam magam előtt a tonnányi pénzt, amit beleöltek, lenyűgözni mégse sikerült. A 3D minőségi ugrása a G.I Joe: Megtorlás után egyértelmű volt. A kép mélysége szépen átjött, ám a térhatással való játék az arcunkba repített tárgyaknál még mindig nem mutat túl. Összességében Az óriásölő egy szórakoztató, de felejthető mesefilm, ami egy szombat délutáni matinéra nekem megfelelő választásnak bizonyult.

60%
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 9:12 pm

Remo írta:
G.I. Joe: Megtorlás (3D)


50%


+
A 3D katasztrofális. Egyértelmű, hogy a film nagyját nem erre tervezték. Zavaró, helyenként torzít is, csak rontja az élményt!

Egyetértek, bár én annyi rosszat olvastam róla, hogy jobb lett, mint vártam. Lehet, hogy az észak-koreai vezér erre filmre rágott be manapság??? Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 9:14 pm

Remo írta:
Az óriásölő (3D)

60%

Ezt jobbnak látom, leszámítva az alapból barom ötletet, a paszulyt. Az óriások zseniálisan animáltak, az ostrom pedig a legjobb a Fehér város ostroma óta. Nekem összességében kimondottan tetszett.
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 11:04 pm

R2-D2 írta:
Remo írta:
G.I. Joe: Megtorlás (3D)


50%


+
A 3D katasztrofális. Egyértelmű, hogy a film nagyját nem erre tervezték. Zavaró, helyenként torzít is, csak rontja az élményt!

Egyetértek, bár én annyi rosszat olvastam róla, hogy jobb lett, mint vártam. Lehet, hogy az észak-koreai vezér erre filmre rágott be manapság??? Smile

Igen, az éppen zajló valós események tükrében groteszk módon betalált az a poén a film végén a tanácsteremben. lol!
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Feledés   Moziajánlók - Page 5 EmptyPént. Ápr. 12, 2013 10:49 am

Feledés

Joseph Kosinski sci-fije felemás érzéseket kelthet, de én minden hibájával együtt élveztem. A vizuális kidolgozás kifogástalan, legyen szó akár a világvége utáni földről, vagy a formatervezett robotgolyóbisokról, a drónokról. A film óriásvászon utál kiált, de számomra hanghatások terén is emlékezetes moziélményt nyújtott. A kiváló sztori dacára nem hoz a műfajba újat, sőt mélyre se ás, ahol pedig tehetné, azonban végig érződik benne a potenciál és sose válik unalmassá. Akárcsak egy másik nagy kihagyott ziccer, a Legenda vagyok (mely egy a sok sci-fi közül, ami beugorhat a nézése alatt), főleg a kezdetekben erős, amikor még csupán felvázolja a helyzetet és megteremti az alaphangulatot. Később minél inkább leleplezi rejtélyét a történet annál szimplább hatást kelt. Végül megint csak meg kell megmenteni a világot, ami egy olyan filmben, ahol Tom Cruise a főszereplő, nem lehet kétséges kimenetelű. A színész amúgy szimpatikus alakítást nyújt, kedvelhető főhős. A többiek - beleértve Morgan Freemant is - jórészt kihasználatlanok. Egyedül Andrea Riseborough-t (Cruise élettársa a filmben) tudnám kiemelni, aki még akkor is képes nyugtalanító hatást kelteni, amikor elvileg épp kedves. Ami tetszett még, az a zene. Nem kicsit hatásvadász, mégis működik. Lehet, hogy a Feledés csak jókor talált meg, de akárcsak Cruise előző filmje, a Jack Reacher, egy olyan zsánerdarab, amit szerintem meg kell becsülni. Van benne mit.

80%
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 EmptyVas. Ápr. 14, 2013 12:20 pm

Feledés

Négy ember ül egy szobában, vélhetően írók… Megszólal az egyik: - Te, múltkor láttam egy tök jó sci-fit, egy faszi egyedül volt egy állomáson. Mire a másik: - Azt én is láttam, de nekem még mindig a Mátrix az alap ... A harmadik: - Azért a Majmok bolygója sem piskóta azokkal a tiltott zónákkal… - S mit szóltok az Űrodüsszeia monolitjához??? – Tényleg fiúk, miért nem írunk egy forgatókönyvet??

Totális ötlettelenség, bosszantó kiszámíthatóság és parádés látvány jellemzi 2013 egyik legjobban várt filmjét. Komolyan mondom, kellene kiküldeni Hollywoodba néhány 80-as évekbeli Metagalaktikát, amiben jobbnál-jobb sci-fi novellák voltak. Mert bizony szégyen, ami manapság az Álomgyárban megy, most már sci-fi terén is… Azzal sosem volt bajom, ha egy mozi felhasznál ötleteket, elemeket más történetekből – ha ezeket saját javára fordítja. Itt azonban szimplán újraértelmeztek egy pár éves történetet, felturbózták látvánnyal – ezzel pont annak a lényegét irtották ki -, szereztek hozzá egy sztárt és kész. Érzelmi kötődés jóformán senkihez sincs, az események totál kiszámíthatóak, a végkifejlet meg csöpög a nyáltól. Ráadásul az ajánlóban/kritikákban SZIGORÚAN tilos lenne megnevezni a hivatkozott művet, mert ezzel azt a minimális moziélményt is sikerül elvenni, ami alapban még jó lehetne… már attól, aki azt látta.

A látvány viszont lenyűgöző. Legyen az akár az elpusztult Föld, akár az épületek, akár a járművek terén. Ezáltal a film első húsz perce kánaán. Tulajdonképp már csak ezekért érdemes megnézni - no meg a mozi nagyvászna és hangja miatt - néhány üresjáratot leszámítva végül is működik a mozi. Igaz, jó lett volna nem látni előtte SEMMI sci-fit, akkor az évtized filmje lehetne.

70%
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Támadás a Fehér Ház ellen   Moziajánlók - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 9:45 pm

Támadás a Fehér Ház ellen


Úgy mégis: mi a francot lehetne várni egy filmtől ilyen címmel: hát persze hogy egy amerikai pátosszal átitatott hősmozit, amiben legalább egyszer mutatják a zászlót, illetve amiben a nagy és hatalmas USA talpra áll a rá mért csapásból…. Nos, ezt vártam, s ezt is kaptam. A 24-hez viszonyítás kissé túlzás - annyira nem volt okos ez a mozi -, viszont Die Hard 5-nek biztos sokkal jobb lett volna, mint az elkészült Willis film. Ahogy indul, az első tíz perc, az óriási reményeket keltett bennem. Ilyet eddig kevés filmben léptek meg – hogy aztán sajna a folytatás egyre inkább egy észnélküli lövöldözős sablon akciófilmmé alakuljon. Önmagában a Ház elfoglalása rendben is lenne, sajna azonban nem tudtam teljesen túltenni magam azon a rengeteg nyilvánvaló képtelenségen, ami az odáig vezető út volt. Ennyi baromságot összehozni, kezdve a légtérbe berepülő repülővel, meg a full felfegyverzett terroristákkal a bunkerban… Ilyen béna és szerencsétlen védelmi mechanizmust, amit itt volt, ritkán lát az ember…

No de mindegy. Hollywoodnak mindig van egy hőse a tarsolyban, aki eltángálja a rosszfiúkat. Végül is csupán erről szól ez a mozi is. Nem fájt nagyon, volt benn néhány jó húzás, Korea egyre inkább bepipulhat, összedőlt Fehér Ház, ennyi. Végül is, nem is volt benn több.


60%


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 27, 2014 7:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 10:08 pm

R2-D2 írta:

Támadás a Fehér Ház ellen
Úgy mégis: mi a francot lehetne várni egy filmtől ilyen címmel: hát persze hogy egy amerikai pátosszal átitatott hősmozit, amiben legalább egyszer mutatják a zászlót...

Tudom, naiv ábránd, de több agyat és kevesebb önfényező-paranoid propagandát. Értem én, hogy Észak-Korea, meg a nagyra nőtt pufók óvódás az új világközellenség, és ezt Little Joe-ban is tudatosítani kell, na de akkor is, hogy egy héten belül két akciófilm is ezen pörögjön, azt túlzásnak tartom.
Már a repülőnél kerekedett a szemem, hogy ez honnan jött meg egyáltalán hogy szereztek ilyet, de amikor a kommandóshelikopter-elhárító kísérleti csodafegyvernél sem kérdezett rá senki, hogy akkor esetleg nem kéne-e még egy áruló után kutatni, a gennyláda meg öt másodperc alatt meghasonult önnön árulásától, akkor az utolsó csepp IQ is elszivárgott a filmből.

Részemről piros betűs ünnepeken is legfeljebb 45%. Ne legyen már elég egy mozifilmhez csak annyi, hogy halomra lőnek benne egy rakás embert meg hogy minden második díszletet felrobbantják.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moziajánlók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moziajánlók   Moziajánlók - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Moziajánlók
Vissza az elejére 
5 / 55 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30 ... 55  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: