Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános sorozat topik

Go down 
+6
Remo
Niwrok
Weide
Dylan83
R2-D2
LordPicard
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:44 pm

mesterjani írta:
Remélem, hogy a Martell család később jobban bemutatkozik pl. Vagy a Vasbanka is nagyon kíváncsi vagyok, hátterére.

A Martellek még fontos szerephez fognak jutni, ne aggódj. A Vasbank meg lényegében Westeros IMF-je, nincs ezen mit ragozni.  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:50 pm

Weide írta:
mesterjani írta:
Remélem, hogy a Martell család később jobban bemutatkozik pl. Vagy a Vasbanka is nagyon kíváncsi vagyok, hátterére.

A Martellek még fontos szerephez fognak jutni, ne aggódj. A Vasbank meg lényegében Westeros IMF-je, nincs ezen mit ragozni.  Very Happy 

Oh ez remek. Évad végén ha R2D2 is lezavarta az egészet jó lenne egy kibeszélő. Addig szinkronnal én is újranézem.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 7:53 pm

mesterjani írta:
Oh ez remek.  Évad végén ha R2D2 is lezavarta az egészet jó lenne egy kibeszélő. Addig szinkronnal én is újranézem.

Én benne vagyok. Lehetne nyitni külön GoT topikot, bár itt is elférhet. És most végre nem rám kell várni, ehehehe  Twisted Evil 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 11:38 am

Srácok, nem csinálunk egy olyat, hogy egy újonnan induló sorozatot elkezdünk egyszerre nézni, és hetente kibeszéljük az aktuális epizódokat? Esküszöm, így még szívesebben is írnék kritikákat az egyes részekről. Most a Fargóval vagyok úgy, hogy minden epizód nézése közben már megalkotom a fejemben, mit tudnék írni róla, aztán a váratlan csavarok és kiszámíthatatlan cselekmények miatt a rákövetkező rész átírja az egészet, vagyis spoilermentesen egyszerűen lehetetlen lenne írni az egész évadról. Ehhez persze a tényezők szerencsés konstellációja szükséges; 1) találjunk egy olyan hamarosan debütáló sorozatot, ami mindenkit érdekel (The Strain?), 2) R2-D2-nak be kell vállalnia, hogy nem várja be az egész évadot, hanem hétről-hétre nyomon követi az eseményeket.

Ezért is állok most kicsit értetlenül, R2-nak ugyanis ígértem egy Helix kritikát, de a részek alatt történt annyi változás és fordulat mind a szereplők, mind az események tekintetében, hogy spoilerek nélkül elég nehezen tudnék megoldani egy egész évadértékelő kritikát. A másik pedig, hogy kifejezetten sete-sután lett félbehagyva a sorozat, egyszerűen kiált egy második évadért, szóval lehet érdemes lenne azt is bevárni.

Ötletek, javaslatok ezzel kapcsolatban, vagy fogjam be és húzzak kritikát írni? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 11:44 am

Weide írta:

Srácok, nem csinálunk egy olyat, hogy egy újonnan induló sorozatot elkezdünk egyszerre nézni, és hetente kibeszéljük az aktuális epizódokat? Esküszöm, így még szívesebben is írnék kritikákat az egyes részekről. Most a Fargóval vagyok úgy, hogy minden epizód nézése közben már megalkotom a fejemben, mit tudnék írni róla, aztán a váratlan csavarok és kiszámíthatatlan cselekmények miatt a rákövetkező rész átírja az egészet, vagyis spoilermentesen egyszerűen lehetetlen lenne írni az egész évadról. Ehhez persze a tényezők szerencsés konstellációja szükséges; 1) találjunk egy olyan hamarosan debütáló sorozatot, ami mindenkit érdekel (The Strain?), 2) R2-D2-nak be kell vállalnia, hogy nem várja be az egész évadot, hanem hétről-hétre nyomon követi az eseményeket.

Ezért is állok most kicsit értetlenül, R2-nak ugyanis ígértem egy Helix kritikát, de a részek alatt történt annyi változás és fordulat mind a szereplők, mind az események tekintetében, hogy spoilerek nélkül elég nehezen tudnék megoldani egy egész évadértékelő kritikát. A másik pedig, hogy kifejezetten sete-sután lett félbehagyva a sorozat, egyszerűen kiált egy második évadért, szóval lehet érdemes lenne azt is bevárni.

Ötletek, javaslatok ezzel kapcsolatban, vagy fogjam be és húzzak kritikát írni? Very Happy


Az ötlet jó lenne... ha R2 nézne hetente sorozatokat, nekem meg nem lenne tengernyi lemaradásom Smile , és használnék torrentet... az "Artu-futárszolgálaton" kívül Smile .
Pedig a Strain pont nem lenne rossz tipp...
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 11:47 am

Niwrok írta:
Pedig a Strain pont nem lenne rossz tipp...

Na ugye. Jó lenne összehozni valami ilyesmit. GoT-tal is menne szerintem, ha a sorozatot követők vagy nem lennének lemaradva, vagy aktívabbak lennének a fórumon.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 11:57 am

Weide írta:
Srácok, nem csinálunk egy olyat, hogy egy újonnan induló sorozatot elkezdünk egyszerre nézni, és hetente kibeszéljük az aktuális epizódokat? ... Ehhez persze a tényezők szerencsés konstellációja szükséges; 1) találjunk egy olyan hamarosan debütáló sorozatot, ami mindenkit érdekel (The Strain?), 2) R2-D2-nak be kell vállalnia, hogy nem várja be az egész évadot, hanem hétről-hétre nyomon követi az eseményeket.

Az ötlet tényleg jó, én még tán be is vállalnám - bár elveim sérülnének.  Laughing , viszont úgy nehéz, hogy Niwrok nem jut hozzá hetente a friss anyaghoz.

Weide írta:


... és húzzak kritikát írni? Very Happy

Igen. Bármiről!!!!  peace
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 11:59 am

R2-D2 írta:
Az ötlet tényleg jó, én még tán be is vállalnám - bár elveim sérülnének.  Laughing , viszont úgy nehéz, hogy Niwrok nem jut hozzá hetente a friss anyaghoz.

De miért? Elutasítja a torrentet, vagy nem ért hozzá? Szerintem könnyen meg lehetne oldani, hogy hozzájusson az aktuális részekhez.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 12:01 pm

R2-D2 írta:
Igen. Bármiről!!!!  peace

 yesmaster Készül a Horror csomag Vol. 2.  beer 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 1:03 pm

Weide írta:

R2-D2 írta:
Az ötlet tényleg jó, én még tán be is vállalnám - bár elveim sérülnének.  Laughing , viszont úgy nehéz, hogy Niwrok nem jut hozzá hetente a friss anyaghoz.


De miért? Elutasítja a torrentet, vagy nem ért hozzá? Szerintem könnyen meg lehetne oldani, hogy hozzájusson az aktuális részekhez.


Vannak bizonyos elvi fenntartásaim a torrenttel kapcsolatban, de leginkább önvédelemből nem használom otthon. Így is túl sokat ülök képernyő előtt, és ha kitárulna az "ingyentéka", a bőség múltkor már taglalt és még intenzívebben jelentkező zavara, azt hiszem, nem tenne jót.

De szükség esetén meg tudom oldani Smile .
.
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 1:21 pm

Weide írta:
Srácok, nem csinálunk egy olyat, hogy egy újonnan induló sorozatot elkezdünk egyszerre nézni, és hetente kibeszéljük az aktuális epizódokat? Esküszöm, így még szívesebben is írnék kritikákat az egyes részekről. Most a Fargóval vagyok úgy, hogy minden epizód nézése közben már megalkotom a fejemben, mit tudnék írni róla, aztán a váratlan csavarok és kiszámíthatatlan cselekmények miatt a rákövetkező rész átírja az egészet, vagyis spoilermentesen egyszerűen lehetetlen lenne írni az egész évadról. Ehhez persze a tényezők szerencsés konstellációja szükséges; 1) találjunk egy olyan hamarosan debütáló sorozatot, ami mindenkit érdekel (The Strain?), 2) R2-D2-nak be kell vállalnia, hogy nem várja be az egész évadot, hanem hétről-hétre nyomon követi az eseményeket.

Ezért is állok most kicsit értetlenül, R2-nak ugyanis ígértem egy Helix kritikát, de a részek alatt történt annyi változás és fordulat mind a szereplők, mind az események tekintetében, hogy spoilerek nélkül elég nehezen tudnék megoldani egy egész évadértékelő kritikát. A másik pedig, hogy kifejezetten sete-sután lett félbehagyva a sorozat, egyszerűen kiált egy második évadért, szóval lehet érdemes lenne azt is bevárni.

Ötletek, javaslatok ezzel kapcsolatban, vagy fogjam be és húzzak kritikát írni? Very Happy

Leginkább a saját szórakozásomra nézek meg bármit, nem azért mert valaki folyamatosan rágja a fülem, hogy ezt nekem is látnom kell, mert ő már látta és hűha. Meg úristen, mi lesz, hogy ha majd csak később fogom látni, mint a többiek, akkor majd nem fogok tudni beszélgetni velük róla. Mintha egy film vagy sorozat csak pár napig-hétig létezne az emberek fejében, utána kineutralizálódik onnan. Ami meg csak tényleg ennyire kérészéletű, arról nem is lehet sok mindent mondani. Szóval az ilyen dolgok rám nincsenek hatással. Ugyanakkor fordítva sem forszírozom a témát, én max. kétszer ajánlok valakinek valamit, aztán hogyha más vehemensebben népművel és annak van nagyobb foganatja, hát legyen úgy, az én élményem attól még nem lesz szegényebb, másnak meg csak korlátozottan kívánok jót tenni.
Az írásosdiról meg annyit, hogy mindenáron nem erőltetem azt sem. Szolgai módon minden szarról képtelen is lennék, nekem kell az a plusz, ami megcsillan az adott néznivalóban, hogy azt a különlegességet  próbáljam megfogalmazni, ami érzelmileg, lelkileg vagy egyéb módon (de inkább az első kettő) stimulált, megfogott, hatással volt rám. Szerencsére voltak ilyenek a közelmúltban is, és bár eleinte azt hittem, hogy ha nem öntöm mindezeket szavakba, akkor mennyire rossz lesz nekem, de valójában meg nem, úgyhogy mostanában kerülöm az ilyet. Ezzel aztán még a George McFly-effektust is kiküszöbölöm, ugye ő volt az, aki folyamatosan azon aggódott, hogy másoknak nem tetszene az, amit ő nagy belső küszködések árán leír.
Visszatérve az ötletedre, azt a felét szerintem mindenképpen csináld meg, hogy ha nézel egy sorozatot és közben késztetést érzel arra, hogy írj róla, akkor írj róla, akár részenként is. Inkább arról írj, amiről úgy érzed hogy írnod "kell", mint arról, amit más akar tőled. Nem akkora baj az, hogy más ott és akkor nem fog rá reagálni. Ha máshogy nem, nekem elküldheted és ha csak később szánom rá magam a nézésre, akkor ígérem, hogy minden egyes megtekintett epizód után hozzáolvasom azt, amit írtál róla. Számomra később is megtisztelő lesz, hogy megosztod velem.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 1:36 pm

téglagyári megálló írta:

...Meg úristen, mi lesz, hogy ha majd csak később fogom látni, mint a többiek, akkor majd nem fogok tudni beszélgetni velük róla
.

Összességében természetesen igazad van, de érteni vélem - s osztom is Weide álláspontját. Egyszerűen ha nem egyszerre nézel valamit a kommunikálni kívánó féllel, utána sokkal nehezebb bármivel kapcsoltban megszólalni.

Konkrétan: ha pl egy sorozatot Te részenként nézel, én meg egészben, akkor egyrészt az egész tükrében sokszor az egyes epizódok is más-mást jelentenek, így utólag hiába beszélünk mondjuk a 10-k epizódról, teljesen máshogy ételmezhető a későbbi események miatt, mintha ott, akkor melegében értekeztünk volna róla. Másrészt - és ez a filmeknél is így van, minél nagyobb időeltoódás van a két élmény között, annál nehezebb a spontaneitást visszaadni, amit az adott mű után érzel. Nem emlékszel már minden részre pontosan, megrágtad magadban, stb...

Ezért is szeretem, mikor többen látunk egyidőben ugyanazt: arról lehet beszélgetni igazán. Akár neten, akár élőszóban. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 2:07 pm

téglagyári megálló írta:
Leginkább a saját szórakozásomra nézek meg bármit, nem azért mert valaki folyamatosan rágja a fülem, hogy ezt nekem is látnom kell, mert ő már látta és hűha. Meg úristen, mi lesz, hogy ha majd csak később fogom látni, mint a többiek, akkor majd nem fogok tudni beszélgetni velük róla.

Nem feltétlen akarom én ezt erőltetni, csak egy ötlet volt. A negatívumait annak, hogy egybe ledarálunk egy sorozatot, már leírtam én is, a saját hozzászólásomban, meg R2 is a sajátjában. Ez nem egy kényszer akar lenni, hogy akkor minden héten keddenként mindenki szépen beszámol az adott részről, különben irgumburgum, hanem ha akkor és ott kikívánkozik valami belőle az epizóddal kapcsolatban, azt könnyebb és praktikusabb akkor megbeszélni közösen, mint 3 rész múlva visszareagálni rá. Ld. R2 logikáját. Teszem azt, te eljutsz a Trónok harca nyolcadik epizódjáig, és olyan katarzis ér, ami mindenképpen kikívánkozik belőled, mindenképpen ki akarod vesézni valakivel, de ha én már pár epizóddal előrébb járok, nem fog tudni annyira érdekelni a téma, mert azóta történt -számomra- ezer érdekesebb, újabb és izgalmasabb dolog a sorozatban. Ha egybe nézzük a sorozatot, aztán utána vissza-vissza utalgatunk, hogy "Szerintem a hatodik rész volt a legmegdöbbentőbb és a legerősebb az egész évadban..." akkor mindenki nekiállna visszakeresni, hogy mi a rák is történt az adott részben, mert azóta volt már 5, és baromira nem emlékeznek rá.

TM írta:
Az írásosdiról meg annyit, hogy mindenáron nem erőltetem azt sem. Szolgai módon minden szarról képtelen is lennék, nekem kell az a plusz, ami megcsillan az adott néznivalóban...

Erről volt már szó az Xpress Moziajnáló topikjában, hogy nálam két eset áll fent. Vagy annyira isteni/moslék volt a film, hogy kikívánkozik belőlem valami, amit mindenképpen meg akarok osztani, ajánlás vagy elijesztés céljából. Ilyenkor általában az sem érdekel, ha senki sem olvassa el, amit írtam, de jól esik kiadni magamból. A másik, mikor annyi konstruktív gondolatot ébreszt bennem a film, hogy mindenképpen tovább akarom ezt adni, és valami visszacsatolást kapni, mert ezekből kerekednek az igazán jó beszélgetések. Ilyen volt pl. a 47 Ronin is, ahol Niwrokkal és R2-val tök jól elbeszélgettünk a bushido szellemiségéről, vagy éppen annak hülyeségéről (thanks to R2  egyetért ). Viszont, ha ezekre nem érkezik semmi válasz, semmi reakciót nem kapok, feleslegesnek érzem az egészet, mert itt nem magán az íráson volt a hangsúly, hanem azon, hogy mindez miket fog generálni másokban.

Napi 2-3 filmet megnézek átlagban, ezek egy részét azért nézem, mert kedvelem és ismerem, ezekről feleslegesnek érzek írni, egy részük annyira átlagos és kiismerhető a film stílusa, ráillő jegyei akár csak a szinopszisból is, hogy tényleg feleslegesnek érzem írni róluk. Sima akciófilm, tökös főhős, geci gonosz, jó csaj, robbanások, motherfucker beszólások, stb. Most őszintén, ki kíváncsi ilyen írásokra? Én nem feltétlen. A maradék részről meg természetesen írok én, ha nem is hosszú kritikákat, de legalább hozzászólás szintjén.

TM írta:
Ha máshogy nem, nekem elküldheted és ha csak később szánom rá magam a nézésre, akkor ígérem, hogy minden egyes megtekintett epizód után hozzáolvasom azt, amit írtál róla. Számomra később is megtisztelő lesz, hogy megosztod velem.

Ha nem jön össze a közös sorozatnézés, akkor valszeg ráállok erre a gyakorlatra, aztán kiderül, mennyire működik ez, mennyire tud újabb és újabb gondolatokat, izgalmakat kelteni az aktuális epizód. Utolsó mondatod pedig köszönöm, őszintén jól esik. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 2:14 pm

Niwrok írta:
De szükség esetén meg tudom oldani Smile.

Egy hónap van a sorozat startolásáig, addig találd ki, hogyan is legyenek a dolgok. A torrent dolgot meg tudjuk oldani úgy, hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon. Smile

* Letöltesz egy klienst, én pedig elküldöm neked torrent fájlt, a kívánt minőségben (HDRIP, 720, akár 1080 is), a hozzá passzoló feliratot, és ennyi. Utána visszaseedelem én az adott rész(ede)t amúgy is, szóval probléma sem lenne belőle, és így rád sem szakadna rád a fertő torrentezés végtelen világa. Maximum csak egy kis szeletkéje annak. Razz
Vissza az elejére Go down
téglagyári megálló

téglagyári megálló


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Oct. 04.

Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 12, 2014 4:39 pm

Weidének:

Bocs, de nem akartam már a szövegkiemeléssel bajlódni. Azt én se csípem, hogy ha írok valamit, ami akár a témában "első írás" vagy csak valamire reakció és arra semmi reagálás nem érkezik, mert az (ha nem egyszeri, hanem ismétlődő jelenség) úgy tűnik, mintha a többi delikvens számára nem lenne annyira érdemleges. Márpedig "beszélgetésgyilkos" sehol sem kívánok lenni, akkor inkább hallgatok, nem gond ha nélkülem nyílnak szóvirágok, túlélem. Erre egyébként már itt is volt példa, nem csupán a "kihalt Xpress" sajátossága. A roninos írásodat olvastam, ha esetleg nem írtam volna rá semmit, annak csupán az lehetett az oka, hogy feleannyit sem tudtam mindarról, amit kibontottál abban, kontárkodni meg nem akartam. Ez esetben ezúton köszi!

Az epizódtovábbításra meg - bár senki nem kérdezett - szerintem a legegyszerűbb a toldacuccot.hu, amivel egy 350Mb-os tartalmat simán továbbítani lehet, a címzett a kapott letöltéslinkről egy max. két kattintással magáévá teheti. Az említett sorozatról egyébként perpillanat azt sem tudom,  hogy eszik-e vagy isszák, de hetente 40 perc szerintem nem megoldhatatlan, ezen ne múljék a közösségi élmény.

P.S. Megnéztem, hogy miről szól a The Strain, nekem az ilyen vámpíros-zombisosok nem jönnek be, a Walking Dead is kimaradt, úgyhogy ha ez lesz a kiszemelt, akkor majd bőven elég lesz egy találkán két sör között dióhéjban elmesélnetek. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános sorozat topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános sorozat topik
Vissza az elejére 
7 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Általános film topik
» Könyvajánló topik
» Filmzene topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: