Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános sorozat topik

Go down 
+6
Remo
Niwrok
Weide
Dylan83
R2-D2
LordPicard
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
SzerzőÜzenet
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptySzer. Jan. 21, 2015 10:09 pm

R2-D2 írta:

Amúgy meg: hát Te nem szenvednél, amikor mindenki zombi körülötted?  tongue

Biztosan szenvednék, de amik ők csináltak az már olyan szinten szenvedés volt, hogy inkább nézném Tarr mester filmjeit non stop köztük mikor csak négy óráig egy tehenet látunk ahogy emészt! És arra azt mondják, hogy eszméletlen, mekkora zsenialitás stb.. Bár így belegondolva inkább jobb ha mást sorozatot keresek és távol maradok a nagyszerű magyartól ahogy eddig is! Sorozatokból úgyis vannak jelöltjeim! Bár én viszont imádom a zombikat persze azért együtt nem élnék velük!



R2-D2 írta:

Kitartás! Az is jó lesz a végére!!!

A Breaking Bad-re meg majd eljön annak is az ideje! Azzal a sorozattal az a baj, hogy lassú aztán beindul mondom hell yeah rakom is be a kövi részt aztán egyszerűen csak azt látom ahogy a fia arról beszél, hogy melyik a legjobb gabonapehely a világon! fuck off
Félre értés ne essék én szeretem az életszagú filmeket,könyveket,sorozatokat!

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptySzer. Jan. 21, 2015 10:15 pm

R2-D2 írta:

De érdekelhetne (akár), viszont "családi drámában" előbbrevaló a Sons of Anarchy. Az meg elég nagy projekt.  


Nekem már eleve az furcsa, hogy azt eddig nem nézted Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptySzer. Jan. 21, 2015 11:04 pm

Mr. White írta:


... hogy inkább nézném Tarr mester filmjeit non stop köztük mikor csak négy óráig egy tehenet látunk ahogy emészt! ...



Nonono!!! Mad No Mad Mad Mad Mad No No No

Niwrok írta:


Nekem már eleve az furcsa, hogy azt eddig nem nézted Smile .
.

Ez érdekes téma, sokáig azt sem tudtam, létezik, TV-t ugye nem nagyon nézek, ott nem tűnt föl, tavalyelőtt került kezembe Ausztriában az első két évad digije. Akkor néztem utána, mi is ez...

Mindig is képben volt, csak a hossza tartott vissza.... Aztán decemberben rábeszéltem egy barátomat, aki egy hónap alatt megnézte a 7 évadot (91 óra), annyira rákattant. No, ettől félek, ezért tologatom - így sem érem utol magam sosem, nemhogy ha még el is merülök benne. scratch

Pedig állítólag zseniális. Wink


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 22, 2015 9:01 pm

Niwrok, mire jön az S3, pont utolérnéd...

Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyCsüt. Jan. 22, 2015 10:34 pm

R2-D2 írta:

Niwrok, mire jön az S3, pont utolérnéd...


Ennyi esős szombat a világon nincs Smile !
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 1:55 am

Kártyavár S02E01 00:36:54

A kurva anyád, Francis Underwood!!!! Shocked :fuck2:
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 7:10 am

R2-D2 írta:

Kártyavár S02E01 00:36:54
A kurva anyád, Francis Underwood!!!! Shocked :fuck2:


Wink

Kicsit túlzónak éreztem ezt a jelenetet (is) az évadból, nem is azért, amit tesz, mert ez ugye nem is az első alkalom, amikor "véglegesen félreállít" valakit, aki a leleplezésével fenyegetőzik, aki veszélyt jelent rá, hanem az, hogy még egy ilyet is meg tud úszni... egyelőre. Persze, csak egy kamera van, hogyne... Amúgy te magad mondtad az Éjjeli féregnél, hogy ami Lou a médiában, az Frank a politikában; ugyanaz a rideg, racionális törtetés, kockáztatással és mások életével való "játékkal" fűszerezve... Hát, ilyen ez a popszakma...

És ugye észrevetted, mi Frank véleménye a kritizálóiról Smile ?

Általános sorozat topik - Page 13 Ws4d1h
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 11:34 am

Niwrok írta:


Kicsit túlzónak éreztem ezt a jelenetet (is) az évadból, nem is azért, amit tesz, mert ez ugye nem is az első alkalom, amikor "véglegesen félreállít" valakit, aki a leleplezésével fenyegetőzik, aki veszélyt jelent rá, hanem az, hogy még egy ilyet is meg tud úszni... egyelőre. Persze, csak egy kamera van, hogyne... Amúgy te magad mondtad az Éjjeli féregnél, hogy ami Lou a médiában, az Frank a politikában; ugyanaz a rideg, racionális törtetés, kockáztatással és mások életével való "játékkal" fűszerezve... Hát, ilyen ez a popszakma....

Pont arra gondoltam, amit Louról írtam, de Frank ezzel sokkal mélyebbre szállt, mint Lou azt bármikor is tette...

Niwrok írta:


És ugye észrevetted, mi Frank véleménye a kritizálóiról Smile ?


Nem, ezt nem tudtam, hogy a szlengben ezt jelenti. Köszi! peace


Amúgy, tudod ugye, hogy holnap jön a harmadik évad? Magyar felirat meg talán egy-két hét.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 1:29 pm

.
R2-D2 írta:
N: Kicsit túlzónak éreztem ezt a jelenetet (is) az évadból, nem is azért, amit tesz, mert ez ugye nem is az első alkalom, amikor "véglegesen félreállít" valakit, aki a leleplezésével fenyegetőzik, aki veszélyt jelent rá, hanem az, hogy még egy ilyet is meg tud úszni... egyelőre. Persze, csak egy kamera van, hogyne... Amúgy te magad mondtad az Éjjeli féregnél, hogy ami Lou a médiában, az Frank a politikában; ugyanaz a rideg, racionális törtetés, kockáztatással és mások életével való "játékkal" fűszerezve... Hát, ilyen ez a popszakma....

Pont arra gondoltam, amit Louról írtam, de Frank ezzel sokkal mélyebbre szállt, mint Lou azt bármikor is tette...

Nagyjából ezt csinálta Russoval is, de egyébként igen... Frank közvetlenül gyilkolt, míg Lou "csak" közvetetten, ennyi a különbség a két szociopata között.


R2-D2 írta:
N: És ugye észrevetted, mi Frank véleménye a kritizálóiról Smile ?

Nem, ezt nem tudtam, hogy a szlengben ezt jelenti. Köszi! peace

Sorozatos pályafutásom egyik legnagyobb poénja volt... még jobban kijött, mint amikor a Wantedben csapták szájon a billentyűzettel a barmot, és kirepültek a betűk Wink .

R2-D2 írta:
Amúgy, tudod ugye, hogy holnap jön a harmadik évad? Magyar felirat meg talán egy-két hét.



Tudom Smile . De nem szoktam kapkodni vele. A magyar felirat nélkül meglennék, tehát akár már jövő héten nézhetném, viszont az előző két évadot is DVD-ről néztem, valszeg ezt is kivárom majd.

De szinte az összes sorozat, amit nézni szoktam, mostanában megy/indul: a Mr. Selfridge S3 pár hete már fut, a Bates Motel S3 március elején, a Da Vinci démonai S3 március végén kezdődik... Igaz, ezeket sem tervezem rögtön megnézni Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 1:39 pm

Niwrok írta:
.

R2-D2 írta:
Amúgy, tudod ugye, hogy holnap jön a harmadik évad? Magyar felirat meg talán egy-két hét.



Tudom Smile . De nem szoktam kapkodni vele. A magyar felirat nélkül meglennék, tehát akár már jövő héten nézhetném, viszont az előző két évadot is DVD-ről néztem, valszeg ezt is kivárom majd.


Hehe. Akkor ebben most meg foglak előzni. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 1:45 pm

R2-D2 írta:

Hehe. Akkor ebben most meg foglak előzni. Smile


Miért, versenyzünk Smile ?

Nézve az előzetest egyébként egy pillanatra lesokkolt, hogy Mads Mikkelsent látom ott "Putyinként", de tévedtem... viszont nem sokat, mert az is egy Mikkelsen, csak éppen Lars, a bátyja Smile .
Őt is láttuk már, a Sherlockban, Magnussenként.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyHétf. Márc. 09, 2015 6:47 pm

Apropo, Niwrok... A Banshee-t abbahagytad? A harmadik évadról ódákat zengenek a sw fórumon...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyHétf. Márc. 09, 2015 7:01 pm

R2-D2 írta:

Apropo, Niwrok... A Banshee-t abbahagytad? A harmadik évadról ódákat zengenek a sw fórumon...


Nem, csak egyelőre nem folytattam Smile . Mondtam, hogy nekem inkább tölteléksorozatnak tűnt, amikor éppen van az embernek üres 45 perce egy-egy részre, és az sem baj, ha már csak nagy vonalakban emlékszik, mi volt az előzőben... és mostanában nem volt ilyenem Smile . Darálásra szerintem amúgy is alkalmatlan, mert olyan, mint egy elnyújtott akciófilm, és nincs az a bunyó meg dugás, ami ne lenne unalmas 7-8 óra után.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyKedd Márc. 31, 2015 7:46 pm

Egy kis Lost kiegészítés... :Titkok a Lostrol

Niwrok, esetleg a TWD, a SoA, a GoT után belevághatnál... Wink


Nem, nem kell felfinganod. tongue
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 EmptyKedd Márc. 31, 2015 11:03 pm

R2-D2 írta:

Titkok a Lostrol
Niwrok, esetleg a TWD, a SoA, a GoT után belevághatnál... Wink


Belevágnom már nem kell, másfél évadot ugyanis láttam belőle vagy négy éve (annál a résznél szakadt meg, amikor előkerül a másik túlélőcsapat), és idővel meg is vettem belőle a sima gyűjtődobozos kiadást, tehát érdekel... csak már nem annyira. Érdeklődés helyett inkább nyomaszt a 90 óra, amit bele kéne tolnom Embarassed ... de rajta van a listámon. Ezért a sorrend sem stimmel, a Lost előrébb van rajta, mint a SoA Wink .
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános sorozat topik - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános sorozat topik   Általános sorozat topik - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános sorozat topik
Vissza az elejére 
13 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Általános film topik
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: