Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános film topik

Go down 
+8
Niwrok
Mr. White
Weide
Joe Cornelius Hallenbeck
butch
Remo
LordPicard
R2-D2
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 32 ... 57  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyKedd Jún. 03, 2014 8:42 am

Weide írta:

Köszi! Stranded-et már tuti láttam, de csak annyi rémlik belőle, hogy a jó öreg Slater bácsi, meg valami vírus... Lehet majd újrázok belőle, bár ha csak ennyi maradt meg az egészből... Scavengers... na, ezzel majd teszek egy próbát.

Pandorum alap, hatalmas kedvenc!

Sorozatokból a Falling Skies már be van tárazva a Tervezett kategóriába, egyéb sci-fikkel egyetemben, de a többiről még nem hallottam, majd azoknak is utána nézek, de így első blikkre mind a Kárpátiás, mind a Gravitációval dacolás érdekesnek tűnik.

Még egyszer köszi az ajánlókat! Wink


Na, egy kicsit korrigálnék, mert közben jobban utánanéztem, hogy mik is ezek Smile .

- A Defying Gravity egy űrhajós Grace klinika, így ránézésre a "mindenki mindenkivel" kufircoláson van a hangsúly, kb. annyi űrsétával és akcióval, mint amennyi műtét a Grace-ben van.
- A Carpathia egy egy évad után befulladó sorozat volt, hasonlóan a Terra Novához (amiről R2 még írt is az X.-re), azoktól meg túl sok nem várható...

"Cserébe" ezeket találtam, és az értékelések alapján nem is akkora fosok Wink :
Hunter Prey
Cargo
.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyKedd Jún. 03, 2014 11:06 am

A falling Skies-t én is tudom ajánlani! Csak az a baj, hogy olyan szerencsétlenül hagytam abba, hogy most nem is tudom melyik epizóddal fejeztem be a legújabb évad 18. epizódja lehetett az utolsó asszem, de addig egész jó volt.
Valaki a Búra alatt-ot nézi?
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyKedd Jún. 03, 2014 11:47 am

Mr. White írta:
A falling Skies-t én is tudom ajánlani! Csak az a baj, hogy olyan szerencsétlenül hagytam abba, hogy most nem is tudom melyik epizóddal fejeztem be a legújabb évad 18. epizódja lehetett az utolsó asszem, de addig egész jó volt.
Valaki a Búra alatt-ot nézi?

Ajánlom a WhatNext-et, itt teljesen jól lehet rendszerezni az aktuális sorozataidat és nyomon követni, melyikkel épp hol tartasz (ki lehet pipálni az adott évad adott részeit, amelyeket már láttál, jelzik, hány nap van hátra az új részig, saját kategóriákat tudsz csinálni, stb...). Én jelenleg az alábbi kategóriákat használom; Befejezett, Aktuális, Dobott, Szüneteltetve, Tervezett.

R2-D2 nézte a Búrát (ami amúgy bura, de sebaj...), én is elkezdtem, de aztán dobtam 5 rész után, annyira érdektelen volt az egész, szokásos karakterisztikákkal rendelkező szereplőkkel, unalmas cselekménnyel, irritáló szereplőkkel.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptySzer. Jún. 04, 2014 11:00 pm

Niwrok írta:
Cserébe" ezeket találtam, és az értékelések alapján nem is akkora fosok Wink:
Hunter Prey

Közben rájöttem, hogy ezt a bizonyos Hunter Prey-t is abszolváltam már, és valami kegyetlen unalmas tucat-faszság volt. Lényegében az egész film alatt 2 fazon kergetőzik valami texasi random idegen bolygó sivatagában.

Cargo-t viszont már szedem!

Ha valamibe még belefutsz, bátran dobd fel ide, akár régebbi alkotások közül is, hátha... Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptySzer. Jún. 04, 2014 11:31 pm

Weide írta:


Ha valamibe még belefutsz, bátran dobd fel ide, akár régebbi alkotások közül is, hátha... Smile

Régebbit is lehet???

Volt egyszer egy Vadnyugat

Komolyra fordítva a szót:

Gyilkos bolygó

Gyilkos robotok

Hármas számú űrbázis

Űrkalózok

Az elhagyott bolygó

Kedves ellenségem

Üzenet az űrből

Remélem, a Napfény, az Androméda-törzs, a 12 Star Trek film, az Apollo 13 no meg a Dante 01 nem újdonság. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptySzer. Jún. 04, 2014 11:36 pm

R2-D2 írta:
Remélem, a Napfény, az Androméda-törzs, a 12 Star Trek film, az Apollo 13 no meg a Dante 01 nem újdonság. Smile

Ezek persze, hogy nem, mindegyiket kedvelem, az első kettőt kifejezetten. Smile

Köszönöm a listát, szemezgetek onnan is, bár van pár ismerős cím.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 05, 2014 6:45 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:


Ha valamibe még belefutsz, bátran dobd fel ide, akár régebbi alkotások közül is, hátha... Smile

Régebbit is lehet???

Volt egyszer egy Vadnyugat


Azért ezt ne vedd vicc tárgyaként mert tényleg meg kéne néznie a Jó, a rossz és a Csúf illetve a Volt egyszer egy Amerika c filmekkel együtt!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyVas. Jún. 22, 2014 3:22 pm

The Raid 2: Berandal: Azt a kurva, tyűha, ez aztán ott volt a szeren. More detailed review soon... Razz

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyVas. Jún. 22, 2014 9:03 pm

Weide írta:
The Raid 2: Berandal: Azt a kurva, tyűha, ez aztán ott volt a szeren. More detailed review soon... Razz



No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No

Azért elolvasom. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyVas. Jún. 22, 2014 9:35 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
The Raid 2: Berandal: Azt a kurva, tyűha, ez aztán ott volt a szeren. More detailed review soon... Razz



No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No

Azért elolvasom. Smile

 lol! Ez még talán tetszene is, mert van története. Persze vannak itt is eltúlzott, epic harcok. Na, de majd bővebben a kritikában! Wink
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyVas. Jún. 22, 2014 10:28 pm

Weide írta:


 lol! Ez még talán tetszene is, mert van története. Persze vannak itt is eltúlzott, epic harcok. Na, de majd bővebben a kritikában! Wink


M I K O R Question 
Bár igaz addig nem olvasom el, amig nem néztem meg, de legalább tudok majd aludni, hogy már van róla kritika főleg mert majd az alá írhatok kedvemre!
Addig is  rock 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 8:52 am

Mr. White írta:
Weide írta:


 lol! Ez még talán tetszene is, mert van története. Persze vannak itt is eltúlzott, epic harcok. Na, de majd bővebben a kritikában! Wink


M I K O R Question 

Talán holnap. Vagy ma este. Nem tudom, ahogy időm s kedvem engedi.  metal 
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Odd Thomas   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyHétf. Jún. 23, 2014 11:12 pm

.
Odd Thomas

Pár hónapja raktam fel ide az előzetesét, nem tudva, hogy már rég kijött, és az alapján akkor úgy írtam le, hogy "Young adult + Odaát + Szellemírtók = Odd Thomas". Ezt pontosítanám úgy, hogy "Constantine + Smallville = Odd Thomas".

Amúgy egy egészen jó kis tini-halottlátós film a srácról mindenféle képességgel, aki a saját kisvárosában próbálja segítőivel (a helyi rendőrfőnök és Odd csaja) lefülelni a gyilkosokat meg bárki mást, amihez a halálnak köze van, mígnem a szellemradarul szolgáló lények nem jelzik neki, hogy tömegmészárlás van készülőben. A látomások, a sztori és a nyomozás sem rossz, ahogy az animáció is erős közepes, de mindenből az sugárzik, mintha ez egy Odd Thomas sorozat pilotja lenne, a finálé tükrében meg teljesen biztos is vagyok benne.

7/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptySzer. Jún. 25, 2014 9:36 pm

Niwrok írta:
.
Odd Thomas

Pár hónapja raktam fel ide az előzetesét, nem tudva, hogy már rég kijött, és az alapján akkor úgy írtam le, hogy "Young adult + Odaát + Szellemírtók = Odd Thomas". Ezt pontosítanám úgy, hogy "Constantine + Smallville = Odd Thomas".

7/10
.


Pont nemrég nézegettem ezeket az előzeteseket, mit kéne beszerezni (az Oculust félre is tettem neked), s volt kedvem megnézni. Még most is van, de annyira ezek szerint nem kell rohannom vele. Smile


Niwrok írta:
.

Monsters


8/10


Megnéztem, ha időm engedi írok róla. Annyira nem jött be, mint Neked, de nem volt rossz. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 EmptyVas. Júl. 06, 2014 9:54 pm

Aeonfluxon találtam egy posztot, három videóval, amik arra lennének hivatottak, hogy megmagyarázzák, mi történt a Majmok bolygója remake és annak folytatása között...

http://aeonflux.blog.hu/2014/07/03/rovidfilmek_majmok_bolygoja_a_forradalom_elott#more6470873

No, én nem tudtam meg. Még mindig nem tudom, miért nem sikerült egy maroknyi majomhordát eltüntetni erdőstől a Föld felszínéről, miután leamortizálták a várost illetve annak hídját.  Question 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





hush - Általános film topik - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   hush - Általános film topik - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános film topik
Vissza az elejére 
7 / 57 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 32 ... 57  Next
 Similar topics
-
» Általános sorozat topik
» Filmzene topik
» Könyvajánló topik
» R2-D2 írásai 3.0
» Weide írásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: