Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános film topik

Go down 
+8
Niwrok
Mr. White
Weide
Joe Cornelius Hallenbeck
butch
Remo
LordPicard
R2-D2
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 39 ... 57  Next
SzerzőÜzenet
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Tale of Tales / Il racconto dei racconti   Általános film topik - Page 22 EmptyVas. Okt. 02, 2016 10:07 am

.
Tale of Tales / Il racconto dei racconti

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy király és egy királyné, akik népük megelégedésére vezették országukat, de a királyné végtelen szomorúságban töltötte a napjait, mert nem adatott meg neki a gyermekáldás.
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy király, aki gyakran váltogatta az ágyasait, buja uralkodó hírében állt, míg egy éjszaka meg nem igézte egy angyali hang, amit a szolgák szállása felől hallott meg.
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy király, aki nagy dilemmában volt egyetlen lánya miatt, aki lassan eladósorba érett.

Manapság nem túl gyakoriak a klasszikus mesefilmek, főleg nem ekkora költségvetéssel, olasz stábbal, nemzetközileg válogatott sztárszínészekkel. Éppen ezért mindenképpen különleges darab ez a film, amiben a fenti három mese és egyéb (olykor ismert) mesebeli jelenetek keverednek (bár inkább csak párhuzamosan futnak egymással), egyszerre romantikus és tragikus elegyet alkotva, ami mesél vágyakról, irigységről, áldozathozatalról, az ígéretek hatalmáról és a kétségbeesésről, így nem is igazán gyerekeknek való, hiszen jó pár véres jelenet (akár gyilkosság) és némi pucérkodás tarkítja.

Tetszettek a mesék (különösen a kelmefestő nővérek része), bár egy narrátort, egy mesélőt szívesen vettem volna az átkötésekhez, és a háttérmunka, a díszletül használt tájak és a zenék is jók, de talán két órában mindez kicsit hosszú volt.

7/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 22 EmptyVas. Okt. 02, 2016 12:43 pm

Niwrok írta:
.
Tale of Tales / Il racconto dei racconti


Hogy te miket találsz... scratch
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 22 EmptyVas. Okt. 02, 2016 2:48 pm

R2-D2 írta:

Niwrok írta:
.
Tale of Tales / Il racconto dei racconti


Hogy te miket találsz... scratch


Ezt nem is én találtam, hanem úgy emlékszem, egy-két éves "top egyéb" listán bukkant fel az "X."-en még tavaly Smile .
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: A hét szamuráj   Általános film topik - Page 22 EmptyCsüt. Okt. 06, 2016 7:43 pm



A hét szamuráj


Mikor, ha nem most???

A másik két Hét után csak rávettem magam erre a filmre is: gondoltam, legrosszabb esetben elcseszek az életemből pár órát, de legalább látom az imdb TOP 19-ik filmjét. Nos, a rá szánt 3 és fél óra (!!!) valóban simán elvesztegetett idő volt, ennél feleslegesebb projekt már csak a Sátántangó lehetne...

Ez roppant gáz. Az, hogy mai szemmel az, az még csak hagyján, de nem is értem, ezen anno, 60 évvel ezelőtt mit ettek annyira a nézők. Az amerikai remake milliószor jobb és fogyaszthatóbb ennél - abban legalább jó színészek és jó karakterek voltak. De ebben?? Ebben a szereplők olyanok voltak, mintha majmok ugráltak volna az állatkerti kifutón, olyan volt, mintha megint egy kibaszott burleszket néztem volna. A fekete-fehér mivolta miatt egyébként is beugrik a Stan és Pan, illetve Chaplin, de a filmnek nem a színnélkülisége a legnagyobb baja.

Ennyi idióta, hisztiző, béna figurát még nem láttam. Úgy mozogtak a kamera előtt, mint aki beszart, attól a rengeteg siránkozástól, amit itt produkáltak, majdnem idegrohamot kaptam. Annyira amatőr, béna az egész, annyira látszik, hogy a színészek nagy része csak a kamerának játszik, annyira természetellenes a mozgásuk és viselkedésük, hogy fájt. Mindez 3 és fél órán át!!!

Egyetlen értékelhető eleme a főszamuráj, nem meglepő módon a sztori ugyanaz, mint a régi remake-ben, de itt a falu lakói sült bolondok, akik sült bolondként is viselkednek. Azok a futások a botokkal, föl-alá... anyám. A vicces jelenetekért egy komplet idióta szamuráj felel, de nem humorosan idióta, hanem burleszkesen. Mindenki túlgesztikulál mindent, visít, siránkozik, ugrál - mondom, mind egy majomketrecben. Néha - nagyon néha - elmosolyodtam rajt, de összességében értetlenül állok ezen mozi kultstástusza előtt (is).


40%


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 22 EmptyCsüt. Okt. 06, 2016 8:27 pm

R2-D2 írta:

A hét szamuráj

A másik két Hét után csak rávettem magam erre a filmre is: gondoltam, legrosszabb esetben elcseszek az életemből pár órát, de legalább látom az imdb TOP 19-ik filmjét. Nos, a rá szánt 3 és fél óra (!!!) valóban simán elvesztegetett idő volt, ennél feleslegesebb projekt már csak a Sátántangó lehetne...

A vicces jelenetekért egy komplet idióta szamuráj felel, de nem humorosan idióta, hanem burleszkesen. Mindenki túlgesztikulál mindent, visít, siránkozik, ugrál - mondom, mind egy majomketrecben. Néha - nagyon néha - elmosolyodtam rajt, de összességében értetlenül állok ezen mozi kultstástusza előtt (is).

40%


Megnéztem egy előzetest róla, csak hogy elmondhassam, láttam belőle valamit: végy egy rész japán animét, egy rész szocreál mozgalmi filmet és egy rész szappanoperát.
Elhiszem, hogy az akkori technikával ez egyedien bravúros volt, ilyen harci jeleneteket felvenni... de azt hiszem, ennyi elég is volt belőle Smile ...
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 22 EmptyCsüt. Okt. 06, 2016 8:35 pm

Niwrok írta:

A hét szamuráj

... de azt hiszem, ennyi elég is volt belőle  Smile ...

egyetért
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Holtodiglan, A Da Vinci-kód, Angyalok és Démonok    Általános film topik - Page 22 EmptyVas. Okt. 16, 2016 4:49 pm

Holtodiglan (újranézve)

Visszaolvastam, mit is írtam róla anno, nem emlékeztem rá, hogy igazából még tetszett is... de legalább kevésbé volt kényelmetlen az, hogy másodszor is tetszett. Amy eltűnése, annak magyarázata, az egész kigondolt szivatás másodjára is zseniális volt, s kb ugyanott bicsaklott meg megint a film, mint két éve: a kirablásánál. Onnantól nekem kissé kapkodó, fura és hiteltelen az egész - legfőképp az, ahogy a hirtelen hazatért nőt a közvélemény, a kórház és a rendőrség kezelte. Sőt arra sem emlékeztem, hogy hazatérése után volt még fél óra hátra...

De összességében jó volt, mea culpa: talán nem csak hajszálnyival jobb, mint az A lány a vonaton.



A Da Vinci-kód (újranézve)

A 3 órás rendezői változt próbára tett rendesen: az alapból is kissé unalmas mozi még lassabb lett. A fehér hajú gyilkos még mindig qrva jó, a közepén az okfejtés Jézusról, Magdolnáról no meg a zsinatról még mindig zseniális (a film legjobbja). Továbbra is egyházkritikusságába tudtam igazából kapaszkodni, az akció/thriller vonala olyan semmilyen... Tom Hanks meg még nem az igazi Langdon.



Angyalok és Démonok (újranézve)

Ez viszont brutál jó volt. Alapból az egész konklávés rész érdekes és tetszik, de jó volt a CERN vonatkozása is. Az egész akkor iszonyat friss és ropogós volt, Hanks jobban él itt a szerepében, a római kergetőzés és az egész őrült rohanás előnyére vált  filmnek az első rész érdektelenségéhez képest. Tök jók a helyszínek is, a mélypont pedig továbbra is a csavar és az egész helikopteres rész. De soha rosszabb katolikus thrillert. Smile


.


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 26, 2016 2:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 22 EmptyKedd Okt. 18, 2016 10:46 pm

Niwrok írta:
.
ARQ


A film elég minimalista, egy helyszínes, a háttér sem túl részletes (két szervezet harcol a pusztuló Földön, plusz pár színesítő érdekesség), a színészek sem törik túl magukat az alakítás terén, és a sztorinak is van egy két buktatója, de egy kisköltségvetésű Edge of Tomorrownak remekül megtette. Nincs túlbonyolítva a történet, nincsenek egymásba fonódó hurkok, csak az ismétlődés van, ezzel lehetőséget adva a Ren nevű fickónak, hogy kijavítsa a(-z általában a halálával végződő) hibáit. Amiért ilyen szűk keretek között mégsem fulladt unalomba, az a lassan feltáruló személyes kapcsolatok, a visszapörgés előtti múlt jelentőségének eredménye... illetve annak a csavarnak, hogy egy idő után nem csak Rennek lesznek emlékei a visszapörgetésekről, ami minden alkalommal újraírja az erőviszonyokat és a cselekményt...

7/10
.


Nekem jobban tetszett - sőt, kifejezetten tetszett. Elkezdtem írni róla hosszabban is, talán holnap befejezem. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 22 EmptySzomb. Okt. 22, 2016 11:55 pm

.
The White Helmets

Rövid, mindössze 40 perces dokumentumfilm arról a civilekből álló mentőcsapatról, amelyik a szíriai háborús övezetekben, és azon belül is a bombázások által leginkább sújtott Aleppoban próbálja kimenteni a romok alatt rekedteket. Az időtartama ellenére akad benne pár érdekes felvétel, ahogy elgondolkodtató részletek is, és a három kiemelt ember élete is tanulságos, akikkel külön interjúkat is csináltak azokról az évekről, amikor szolgálatot teljesítettek.
Tárgyilagos film, hiszen valós felvételekkel dolgozik, de nem elfogulatlan, hiszen akinek az élete és a családtagjaié veszélyben van minden nap, aligha engedhetik meg maguknak az objektivitás luxusát. Ez is egy tapasztalat...

.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Secuestrados   Általános film topik - Page 22 EmptyHétf. Okt. 24, 2016 12:22 am

.
Túszul ejtve / Secuestrados

Lehet, hogy csak mert nem keresek elég intenzíven, de a tavaly év végi és az idei év eleji dömpinghez képest nem nagyon találtam jó spanyol mozikat mostanában, legalábbis thrillert és horrort. Erre is csak véletlenül akadtam rá, és 2010-ig kellett visszanyúlnom érte, mert a rendezője sem nagy név, a nálunk is vetített/kiadott A kihalás szélén-en és pár rövidfilmen kívül nem is nagyon forgatott mást. Ezután viszont lehet, hogy egy kicsit jobban fogok figyelni rá... mondjuk nem pont legközelebb, mert most a francia Betolakodó spanyol remake-jét forgatja, és abból a francia is elég volt.

A Secuestrados egy háromtagú család brutális éjszakájának története, akiket még aznap, hogy beköltöztek az új, igencsak elit környéken levő házukba, három fegyveres megtámad otthon. Miközben anyát és lányát fenyegetik, az apát kényszerítik arra, hogy az egyik rablóval elinduljon a városba, hogy az ATM-eknél leszedjék a bankkártyáikról a pénzt, mert amit a házban találtak, azt keveslik a rablók. A feszültség, az unalom és egy-két váratlanabb helyzet miatt az otthon maradottak egyre rémültebben akarnak szökni, amitől meg a rablók agya kezd elborulni, és a kezdeti, még majdhogynem abszurdan nevetséges jelenetek után (mint amikor az egyik rabló leül tévézni és nassolni) egyre keményebbek jönnek.

Ez így önmagában is lehetett volna egy jó "home invasion" (még ha annyira nem is vagyok rajongója a műfajnak), mert tempós és izgalmas végig. Az igazi bravúr, amiért meg fogom jegyezni a filmet és a rendezőt, viszont az, hogy azzal próbálta a stáb a nézőket jobban bevonni a család kálváriájába, hogy még jobban átélhető legyen a kiszolgáltatottságuk, a félelmük és az elszenvedett erőszak, hogy az egész filmben 8 darab vágás van... azaz nagyjából tízpercenként egy!

8/10
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: 7 év / 7 años   Általános film topik - Page 22 EmptyPént. Okt. 28, 2016 11:57 pm

.
7 év / 7 años

Na, most meg rögtön akadt még egy yeah !

Egy kisvállalkozás négy tulajdonosa igencsak nagy dilemmába kerül, amikor az ügyvédjükön keresztül fülest kapnak, hogy az adóhatóság vizsgálódik utánuk. Az ellenőrzés feltárta, hogy négyüknek van egy svájci bankszámlája, amire milliókat utaltak feketén, és ez mindannyiukat börtönnel fenyegeti... kivéve, ha egyikük elvállalja a bűnbak szerepét, és egy újabb tranzakcióval bizonyítékot nem gyárt maga ellen. Mivel magukban nem jutnak dűlőre, ezért meghívnak egy tanácsadót, aki irányítva a beszélgetést próbálja ezt elérni. Ahogy ő mondja, ő most egy pisztoly, "aminek" bárki megmondhatja, hogy kit lőjön le, de aki nem mond senkit, az mind a négyüket "halálra ítéli". És minderre csak pár órájuk van.

Kicsit sántít a dolog ezzel a "lebuktató tranzakcióval", ahogy a külső szereplő bevonása is furcsa, de a "fogolydilemmáról" szerintem kevés jobb film készült eddig. Mivel csak négy igazi szereplő van, a rövid játékidőbe is jó pár érvet sikerült belepakolni, onnantól kezdve, hogy ki volt az ötletgazda, hogy kinek van családja, akikre szintén gondolni kéne, hogy ki a legnélkülözhetőbb a cég számára, egészen odáig, hogy ki bírná jobban a börtönt....

Spoiler:

Természetesen nem csak érvelés van (bár alapvetően ez vezet csak eredményre, mert a dolognak önkéntesnek kell lennie), hanem akad vita is, némi sértegetés is "gazdát cserél", miközben ipari mennyiségben teregetődik ki a szennyes, hiszen ők négyen sokat tudnak egymásról, de nem mindenki tud mindent, és egy ponton vér is folyik... de annyit elárulok, mindenki túléli Smile .

Jó volt, érdekes volt, még úgy is, hogy az utolsó pár percet szerintem illett volna máshogy megírni, mert a befejezés így elég olcsó...

8,5/10
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 22 EmptyVas. Okt. 30, 2016 2:37 am

Niwrok írta:
.
7 év / 7 años

Na, most meg rögtön akadt még egy  yeah !

Jó volt, érdekes volt, még úgy is, hogy az utolsó pár percet szerintem illett volna máshogy megírni, mert a befejezés így elég olcsó...

8,5/10
.

Vettem, vettem! Wink
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Palackposta, Véres Vasárnap, Szabadság, szerelem, Idegpálya   Általános film topik - Page 22 EmptyVas. Okt. 30, 2016 2:04 am

Néhány rövidebb értekezés négy filmről, amiről akartam írni (még lehet), de egyelőre nem jutott rá idő...

Palackposta


A Q-ügyosztály újabb kalandja, amiben a szinte emberek közé sem engedhető Carl és az egyre kényelmetlenebb áthallású arab, Assad ezúttal egy hajdanán palackba rejtett segélykérés ügyében nyomoz. A film méltó folytatása a sorozatnak, úgy gondolom, az egész franchise egyre inkább magára talál, egyre markánsabbak a saját ismertetőjelei, egyre kevésbé érezni rajt azt a kellemetlen TV ízt. A történet vallási szála kifejezetten lekötött, de anélkül is egy remek, izgalmas, kiszámíthatatlan skandináv krimi lett ez is. Csak így továbba!

80%



Véres Vasárnap


A '71 és okt. 23 vett rá, hogy újranézzem Greengrass filmjét. Évekkel ezelőtt már láttam, és akkor sem fogott meg - ahogy most sem. Sem a fényképezési formája, sem a kamera kezelése nem az én stílusom, kifejezetten idegesített a vágásokkor elsötétülő képernyő. Nem mellesleg pedig ebből is hiányzott az az érzelmi hatásvadászat, ami egy ilyen fontos és tragikus eseményt igazán közel tudna hozni... így sajnos a szereplők mindegy, mit csináltak, semmi hatással nem voltak rám. Pedig maga nap véresen komoly volt, pláne a mi forradalmunk kapcsán. Mindenesetre arra jó volt a film, hogy újfent bebizonyítsa, mennyire is kezelhetetlen több ezer ember, mennyire is jó szándékú valami, ha néhányan vagy nem bírnak magukkal, vagy pont anarchiát akarnak... ld. még pequinok elleni támadás.  Wink


60%



Szabadság, szerelem


Továbbra is úgy gondolom, ez az egyik legjob magyar film, ami készült. Igaz, vastagon benn van a hollywoodi érzés, de tán pont attól jó: ez csordultig van érzelemmel, ami mondjuk a fentebb említett moziból hiányzott. Nagyon jól keveri az 56-os eseményeket a vízilabdával és ezúttal a szerelmi szálat sem éreztem túltoltnak. A parlament előtti éneklésnél még sokadszorra is kijöttek a könnyeim...

90%


Idegpálya

Ennak van legnagyobb esélye, hogy írok róla: egy qrva jó, aktuális, pörgős akciófilm, amiben szinte már Black Mirrorosan görbe tükröt láthatunk korunk idétlen app használatáról. A történet szerint egy Running man/Halálfutam szerű applikációban különféle feladatokat kell teljesíteni - pénzért és nézettségért: először könnyű és kifejezetten vicces dolgokat, majd egyre durvábbakat, veszélyesebbeket. Amikor meg a rendszer foglyává válsz, majdnem csak a gyilkosság vezethet ki belőle... A fényképezés külön misét megér, színes, de nem csicsás mozi, nagyon jól eltalálták a frissességet a témához. Jó, na.  Very Happy


80%




.


A hozzászólást R2-D2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 26, 2016 2:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 22 EmptyVas. Okt. 30, 2016 12:18 pm

R2-D2 írta:
Néhány rövidebb értekezés négy filmről, amiről akartam írni (még lehet), de egyelőre nem jutott rá idő...

Palackposta

Véres Vasárnap

Szabadság, szerelem

Idegpálya


A Q-ügyosztályt lehet, hogy most már érdemes lenne úgy megnéznem, mint egy három részes minisorozatot, majd valami ilyen alkalomra félreteszem, hiszen már nem először ajánlod.
A Véres vasárnap nekem kimaradt, és valószínűleg így is maradt, nincs nagyon miért megnéznem... meg amúgy is a '71-et ígértem Smile .
A Szabadság, szerelem nekem is tetszett, többször láttam is már, de most okt. 23. kapcsán az Igazságtalanság című színdarabot láttam, ami Tóth Ilona és Mansfeld Péter periratai és töredékesen ismert személyisége alapján próbálta a forradalom egyik-másik oldalát bemutatni, az ifjak forradalmi hevületét éppúgy, mint az utána maradó kilátástalanságot.

Az Idegpályát megnézhettem volna helyben, mert ment a moziban, de valahogy kiábrándított belőle az a romantikus tinifilmes hangulat, ami az előzetesből lejött, ahogy az is, hogy az végig is vitte a film fő cselekményét, legfeljebb az utolsó próbára hagyott némi kétséget. Jó pár ilyen filmet láttam már (Would you rather, 13 sins, stb., azóta meg ugye a Shut up and dance), szóval ez mennyivel több azoknál?
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: I Am the Pretty Thing That Lives in the House   Általános film topik - Page 22 EmptyHétf. Okt. 31, 2016 3:20 pm

.
I Am the Pretty Thing That Lives in the House

Kezdem azt érezni, ez a Halloween kissé el van átkozva  Általános film topik - Page 22 3603792908 .

Önmagában érdekesen hangzott az ijedős ápolónő sztorija, aki egy idős, beteges írónő gondozását vállalja el egy olyan házban, aminek megvannak a maga titkai. A trükk is tetszett, hogy ez egy sztori a sztoriban, azaz hogy az ápolónő olvasni kezd egy kísértethistóriát, ami szintén megelevenedik. Minden más zsibbasztóan lassú és unalmas, az idegesítően lassan előre-hátra kúszó kamera éppúgy, mint az, ahogy a töksötétben percekig csak a homályos, mozdulatlan szellemeket mutatják.

Mindenkinek a fantáziájára bízom a "horror"filmet, ahol a szövegkönyv nagy részét a szellemek síron túli hangon előadott, monoton monológja teszi ki, és ahol az egyetlen sikoly a befejezés előtt tíz perccel töri meg a csendet. Azt mondják, "gótikus", készséggel elhiszem, mert szépen fényképezett, de nálam ez a film egyetlen kétes dicsőséget birtokol: az első Netflixes film volt, amit ennyire untam.

3,5/10
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános film topik - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános film topik   Általános film topik - Page 22 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános film topik
Vissza az elejére 
22 / 57 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 39 ... 57  Next
 Similar topics
-
» Általános sorozat topik
» Könyvajánló topik
» Filmzene topik
» R2-D2 írásai 3.0
» Weide írásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Filmek, sorozatok, kibeszélők-
Ugrás: