Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Chat topik

Go down 
+10
purple rain
Mr. White
Niwrok
Ferrari-Fan
tchabee
Weide
Remo
joebuster
R2-D2
DragonSlayer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptyHétf. Márc. 09, 2015 9:40 pm

purple rain írta:


Csak neked Smile


Köszi! Mad

Youtube linknél elég, ha az url-t bemásolod a szövegdobozban található youtube kis dobozba a megadott helyre, a többit a fórum megcsinálja. Wink
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptyHétf. Márc. 09, 2015 9:49 pm

R2-D2 írta:


Köszi! Mad

Youtube linknél elég, ha az url-t bemásolod a szövegdobozban található youtube kis dobozba a megadott helyre, a többit a fórum megcsinálja. Wink

Na megyek aludni de ezt még kipróbálom Very Happy

Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptyHétf. Márc. 09, 2015 9:50 pm

purple rain írta:


Na megyek aludni de ezt még kipróbálom Very Happy


Vazze, kétszer ugyanazt nem ér!!! Ez kínzás!!!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptyKedd Márc. 10, 2015 3:28 pm

purple rain írta:


Voltam szombaton Váradi Roma Café koncerten az Astoria Mulatós Bárban és megihletett a hely szelleme Smile Volt Fásy Ádám, Olasz, reklámozták kis Grofót, szóval minden földi jóval kecsegtettek Very Happy

Azt nem is kérdeztem tegnap: terápiás jelleggel? Esetleg ezt írták fel rasszizmus ellen? tongue
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptySzer. Márc. 11, 2015 8:52 am

R2-D2 írta:
purple rain írta:


Voltam szombaton Váradi Roma Café koncerten az Astoria Mulatós Bárban és megihletett a hely szelleme Smile Volt Fásy Ádám, Olasz, reklámozták kis Grofót, szóval minden földi jóval kecsegtettek Very Happy

Azt nem is kérdeztem tegnap: terápiás jelleggel? Esetleg ezt írták fel rasszizmus ellen? tongue

Te, inkább azt mondd meg, hogy avatart mikor rakhatok fel? Mintha azt olvastam volna, hogy engedély kell hozzá Very Happy
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptySzer. Márc. 11, 2015 9:09 am

purple rain írta:


Te, inkább azt mondd meg, hogy avatart mikor rakhatok fel? Mintha azt olvastam volna, hogy engedély kell hozzá Very Happy

Profil beállításoknál van egy olyan fül, hogy avatar, kicsit elbújva de megtalálható. Smile
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptySzer. Márc. 11, 2015 9:12 am

mesterjani írta:
purple rain írta:


Te, inkább azt mondd meg, hogy avatart mikor rakhatok fel? Mintha azt olvastam volna, hogy engedély kell hozzá Very Happy

Profil beállításoknál van egy olyan fül, hogy avatar, kicsit elbújva de megtalálható. Smile

Megvan megvan Very Happy Mondjuk véletlenül vettem észre, mert a fülek vagy mik nem látszanak a háttér miatt... Lehetne más színűk Smile
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptySzer. Márc. 11, 2015 9:17 am

purple rain írta:

Megvan megvan Very Happy Mondjuk véletlenül vettem észre, mert a fülek vagy mik nem látszanak a háttér miatt... Lehetne más színűk Smile

szuper Bravo
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptySzer. Márc. 11, 2015 12:04 pm

purple rain írta:


Megvan megvan Very Happy Mondjuk véletlenül vettem észre, mert a fülek vagy mik nem látszanak a háttér miatt... Lehetne más színűk Smile

Nagyon ügyi vagy! egyetért

Próbálgattam a színeket, de mivel az avatart linknek veszi, így minden más link is más színű lesz. Igazából erősen háttérkép függő, mikor mi látszik belőle - kék alapú posztereken valóban nehézkes észrevenni. scratch
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptySzer. Márc. 11, 2015 11:52 pm

Kedvenc filmem gyűjteménybővülésére csináltam egy blogot. Újdonságok fognak felkerülni, ezen túl ahogy lesz időm majd feltöltöm egymás után a már meglévő dolgokat is. Kicsit archiválásra is szánom. Ha van kedvetek nézzetek be, elég kezdő vagyok blogolásban így kicsit kezdetleges:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptyCsüt. Márc. 12, 2015 6:36 am

mesterjani írta:

Kedvenc filmem gyűjteménybővülésére csináltam egy blogot. Újdonságok fognak felkerülni, ezen túl ahogy lesz időm majd feltöltöm egymás után a már meglévő dolgokat is. Kicsit archiválásra is szánom. Ha van kedvetek nézzetek be, elég kezdő vagyok blogolásban így kicsit kezdetleges:
[You must be registered and logged in to see this link.]


Szerintem ez egy teljesen jó kis blog, semmi kezdetleges nincs benne Smile !
.
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptyCsüt. Márc. 12, 2015 5:49 pm

Niwrok írta:

Szerintem ez egy teljesen jó kis blog, semmi kezdetleges nincs benne Smile !
.

Köszönöm, igyekszem majd tartalommal is megtölteni.
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptySzomb. Márc. 14, 2015 4:36 pm

Lehet, hogy csak én vagyok nyomorék, de hozzászólást akarok írni és nem látom azt a kis mókás ablakot, ahol képet, youtube linket meg egyéb dolgokat tudok beszúrni... Mit baszok el??
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptySzomb. Márc. 14, 2015 4:38 pm

purple rain írta:
Lehet, hogy csak én vagyok nyomorék, de hozzászólást akarok írni és nem látom azt a kis mókás ablakot, ahol képet, youtube linket meg egyéb dolgokat tudok beszúrni... Mit baszok el??

Nekem megvan. Question
Vissza az elejére Go down
purple rain

purple rain


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Oct. 17.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 EmptySzer. Márc. 18, 2015 1:06 pm

Artu:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chat topik - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat topik   Chat topik - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chat topik
Vissza az elejére 
17 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Könyvajánló topik
» Filmzene topik
» Általános sorozat topik
» Általános film topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: A filmfórumról :: Beszélgetőszoba-
Ugrás: