Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései

Go down 
+5
mesterjani
Remo
DragonSlayer
LordPicard
R2-D2
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Május 02, 2014 12:03 pm

Hobbit: Smaug pusztasága, szobros, gyűjtői változat:
Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 24xf4e9
Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 152ic2e
Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 2mq3otv

Szerintem nagyon szép kiadvány. Elég masszív és jól kidolgozottak a könyvtámaszok. Fényes hatása van kívülről a doboznak a többi eddig megjelent szobros változattal ellentétben. Többi dizájnja kicsit jobban tetszik de erre sem lehet panasz. Remélem a bővített változathoz megkapjuk Smaugot. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Május 02, 2014 12:11 pm

mesterjani írta:
Hobbit: Smaug pusztasága, szobros, gyűjtői változat:

Gratula! Gyönyörű lett!!

Méretben mekkora? Mint a Hobbit, vagymint a GYU?
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Május 02, 2014 12:23 pm

R2-D2 írta:

Gratula! Gyönyörű lett!!

Méretben mekkora? Mint a Hobbit, vagymint a GYU?

Köszönöm szépen!
Doboz mérete az nagyjából akkora mint a Két Torony szobros változatáé.
A szobrok meg akkorák mint az Angyalok és démonok szobros változat könyvtámaszai, Gyűrű Szövetsége könyvtámaszainál nagyobbak.

Egyébként most láttam itt fórumon a szép Éhezők viadala díszdobozt(francia amazon?), ahhoz gratulálok neked, csodálatos. Megkérdezhetem mennyi volt?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Május 02, 2014 12:30 pm

mesterjani írta:
Megkérdezhetem mennyi volt?

Megkérdezheted, de fogalmam sincs. Szerintem 15e körül.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Május 02, 2014 5:18 pm

mesterjani írta:

Szerintem nagyon szép kiadvány. Elég masszív és jól kidolgozottak a könyvtámaszok. Fényes hatása van kívülről a doboznak a többi eddig megjelent szobros változattal ellentétben. Többi dizájnja kicsit jobban tetszik de erre sem lehet panasz. Remélem a bővített változathoz megkapjuk Smaugot. Smile

Gratulálok, valóban nagyon jól néz ki. Viszont a Váratlan utazáshoz is csak a bővítetthez járt szobor, nem? Vagy ott hogy volt? A mozis verzióhoz járt a Bilbó-Gollam páros szobra, a bővítetthez meg valami más, ami felett elsiklottam?
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Május 02, 2014 5:51 pm

Weide írta:


Gratulálok, valóban nagyon jól néz ki. Viszont a Váratlan utazáshoz is csak a bővítetthez járt szobor, nem? Vagy ott hogy volt? A mozis verzióhoz járt a Bilbó-Gollam páros szobra, a bővítetthez meg valami más, ami felett elsiklottam?

Köszönöm szépen!
Annál csak a bővítetthez volt, sima kiadvány nem jött ki szobrosan. Remélem, hogy itt a bővítetthez majd Smaug jár. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Május 02, 2014 5:59 pm

mesterjani írta:
Weide írta:


Gratulálok, valóban nagyon jól néz ki. Viszont a Váratlan utazáshoz is csak a bővítetthez járt szobor, nem? Vagy ott hogy volt? A mozis verzióhoz járt a Bilbó-Gollam páros szobra, a bővítetthez meg valami más, ami felett elsiklottam?

Köszönöm szépen!
Annál csak a bővítetthez volt, sima kiadvány nem jött ki szobrosan. Remélem, hogy itt a bővítetthez majd Smaug jár. Smile

Ja, értem! Jól megkeverték. Persze lehet, hogy Smaug-ot majd a harmadik rész gyűjtői kiadásához tartogatják. Vagy esetleg majd a három részt tartalmazó pack-hez.
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyKedd Május 20, 2014 3:56 pm

Gyűrűk Ura gyűjteményem újabb szépsége, Gyűrű szövetsége 5 lemezes BD steelbook:
Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 16a8q3r
Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 3exdc
Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Dmfp1t
Maga a fémdoboz elég masszív, dombornyomott, korhatármatrica pedig levehető. Olyan csomagolásban jött meg, hogy egy tornádót is átvészelt volna, amazon valahogy mindig szépen vigyáz a csomagjaimra. Smile
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyKedd Május 20, 2014 6:58 pm

Remo írta:
Mostanában ezekkel bővültem:

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Filmek004_www.kepfeltoltes.hu_

A felső három filmért irigy vagyok! Bár még nekem sincs bd lejátszóm!
Valamint R2-D2 az a Holtpont kiadás egyszerűen mesés! Nálunk mi a f*szért nem tudnak ilyeneket kiadni! Emlékszem az első kiadása az országban dvd-n egy 2.0-ás angol hanggal rendelkező volt és gondolom a kép minősége sem lehetett valami jó mármint egy dvd-hez képest!->A könyvecske franciául van, ugye?
Nekem ami "külföldről van" az a Jó, a Rossz és a Csúf valamint az Amerikai Szépség német kiadása(dvd-k). Amiket Budapesten vettem leárazva! Az a baj, hogy a westernnél nagyon 16 felirat van de magyar nincs de kb az összes európai nyelv képviselteti magát meg a héber, de magyar nincs amit azért nem értek mert mégis csak itt vagyunk a szomszédságban! De legalább a film a vágatlan változat a 171 perces dvd-hez képest nagyon jó képpel!
R2-D2 te hogy állsz az Idétlen időkig c. filmmel?
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyKedd Május 20, 2014 7:56 pm

Mr. White írta:

R2-D2 te hogy állsz az Idétlen időkig c. filmmel?

Köszönöm kérdésedet, jól elvagyok vele. Láttam, hajdanán xpressre írtam is róla, de most már nem találom. Aranyos, szórakoztató alkotás, bár annyira nem varázsolt el, mint ahogy a jónépet. Smile
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyKedd Május 20, 2014 7:58 pm

mesterjani írta:
Gyűrűk Ura gyűjteményem újabb szépsége, Gyűrű szövetsége 5 lemezes BD steelbook:


Csini! Jön a többi is?
Vissza az elejére Go down
mesterjani

mesterjani


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2012. Oct. 07.
Age : 36
Tartózkodási hely : Szentgotthárd

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyKedd Május 20, 2014 8:05 pm

R2-D2 írta:

Csini! Jön a többi is?

Köszönöm, nagyon remélem, hogy igen, mert ez a fémdoboz nagyon bejön.
Ennek is késett jó 1 hónapot a megjelenése.
Vissza az elejére Go down
Remo

Remo


Hozzászólások száma : 351
Join date : 2012. Oct. 08.

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2016 9:30 am

Az InterCom úgy tűnik, hogy kisöpörte a raktárát és talált pár régi Paramount/Dreamworks BD-t. A Westenben tegnap láttam a régóta nem kapható Spancserek, Trópusi vihar és Agyő, nagy ő! BD-kiadásokat 999-1999 közötti áron. Volt egy darab kirakva a Top Gun-ból, amit még megjelenés tájt megvettem, de valaki le is csapott rá míg nézelődtem.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2016 12:08 pm

Remo írta:
Az InterCom úgy tűnik, hogy kisöpörte a raktárát és talált pár régi Paramount/Dreamworks BD-t. A Westenben tegnap láttam a régóta nem kapható Spancserek, Trópusi vihar és Agyő, nagy ő! BD-kiadásokat 999-1999 közötti áron. Volt egy darab kirakva a Top Gun-ból, amit még megjelenés tájt megvettem, de valaki le is csapott rá míg nézelődtem.

Köszi. Bow

Csak az a baj, hogy ez MEGINT Pest.... itt nálunk ilyen nincs, sőt, itt a végeken lassan BD sincs... Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2016 4:18 pm

R2-D2 írta:

Itt nálunk ilyen nincs, sőt, itt a végeken lassan BD sincs...  Crying or Very sad


Ahogy néztem, "középen" is csak mutatóba akad Neutral ... legalábbis nálunk.
.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései   Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fórumozók BD gyűjteményei, beszerzései
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Fórumozók DVD gyűjteményei, beszerzései

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: DVD, BD és filmzene osztály :: DVD és BD gyűjtemények, új beszerzések-
Ugrás: