Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptySzer. Feb. 12, 2014 9:37 pm

Weide írta:

Ezt mondtam már rögtön az első rész után, hogy ki kellett volna vinni az utcára az eseményeket, ott sokkal több a lehetőség, és lám... Jó húzás, engem továbbra is érdekel!

Én is. Engem is. Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptySzer. Feb. 12, 2014 11:57 pm

R2-D2 írta:

Ha tényleg az Irtást mutatja be a városban és nem csak egy idióta családi bohóckodás lesz, akkor azért megnézem... Smile


Sajnos nekem még mindig az jön le, hogy ez egy picsahorror ("Fiatalok kocsija lerobban a sorozatgyilkos háza mellett", 40984. változat), és a Purge megint csak azért kell, hogy erre városi környezetben teremtsen lehetőséget. Ettől még nem tűnik rossznak, csak az igényeimből veszek sokkal lejjebb, ha elmegyek rá...
.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 12:24 am

Niwrok írta:
R2-D2 írta:

Ha tényleg az Irtást mutatja be a városban és nem csak egy idióta családi bohóckodás lesz, akkor azért megnézem... Smile


Sajnos nekem még mindig az jön le, hogy ez egy picsahorror ("Fiatalok kocsija lerobban a sorozatgyilkos háza mellett", 40984. változat), és a Purge megint csak azért kell, hogy erre városi környezetben teremtsen lehetőséget. Ettől még nem tűnik rossznak, csak az igényeimből veszek sokkal lejjebb, ha elmegyek rá...
.

Én abban reménykedem, hogy pont az lesz az esszenciája, a pikantériája a dolognak, hogy nem egy sablon sorozatgyilkos elől menekülnek. Mert ennek nem lenne értelme. Ahogy annak sem, hogy mondjuk egy bandaháborút, vagy egy régóta tervezgetett leszámolást mutat be a film, mert ezekhez meg felesleges ez a környezet, ez a rendszer. Itt abból lehetne kihozni érdekes és új dolgokat, hogy egy átlagpolgár ilyenkor miben változik meg, vagy miért vadászik random lerobbant csajokra (a trailert nem néztem meg). Hogy egy amúgy normális embert mi visz rá arra, hogy aktívan részt vegyen a purgálásban. És most nem megbomlott elmékről, meg a rendszert kihasználó, társadalmon bosszútálló, beteges vágyaikat kiélő elnyomott kispolgárokról beszélek, hanem valami sokkal összetettebb, hirtelenebb, váratlanabb indulatokról. Mert ha agyatlan "motorosbandák" meg "tolvajok" lesznek a fő ellenség, akkor a film részemről elmehet a bús picsába, akkor tényleg felesleges ez az egész irtós mizéria. A rendszer miértjére normális választ úgy sem kapunk, a hogyant már ismerjük, szóval új kérdések és válaszok kellenek! És ha mindez -úgy legyen- megvalósul, akkor jöhet a harmadik rész, ahol mondjuk ennek az egész Purge-nek a keretében egy jól megszervezett akció által mondjuk romba döntik az egész rendszert az állampolgárok. Kibaszottul érdekelne, hogyan is döntenék meg az egész állami berendezkedést, és ebből aztán tényleg lehetne egy izgalmas, újsütetű filmet készíteni!
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyVas. Feb. 16, 2014 3:35 pm

Penny Dreadful



Új horrorsorozat. Viktoriánus Anglia, szörnyek, vámpírok, szex, erőszak, buzulás, Eva Green, John Logan... engem megvettek!
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyVas. Feb. 16, 2014 8:06 pm

Weide írta:
Penny Dreadful


Új horrorsorozat. Viktoriánus Anglia, szörnyek, vámpírok, szex, erőszak, buzulás, Eva Green, John Logan... engem megvettek!

Na ja, manapság már szex meg erőszak nélkül nincs is sorozat. Smile
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:15 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:
Penny Dreadful


Új horrorsorozat. Viktoriánus Anglia, szörnyek, vámpírok, szex, erőszak, buzulás, Eva Green, John Logan... engem megvettek!

Na ja, manapság már szex meg erőszak nélkül nincs is sorozat. Smile

Helyes, helyes, részemről jöhet mindkettő!  Twisted Evil 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:16 pm

Weide írta:

Helyes, helyes, részemről jöhet mindkettő!  Twisted Evil 

Ezen valahogy nem bírok meglepődni...  pig 
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:20 pm

R2-D2 írta:
Weide írta:

Helyes, helyes, részemről jöhet mindkettő!  Twisted Evil 

Ezen valahogy nem bírok meglepődni...  pig 

Mire fel ez a disznófej, kérem szépen?  Question 
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyPént. Feb. 21, 2014 1:26 pm

Weide írta:


Mire fel ez a disznófej, kérem szépen?  Question 

Szex meg erőszak... Te Disznó!!! Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Élet-mentés előzetes   Előzetesek - Page 4 EmptyVas. Márc. 02, 2014 1:48 am

Mivel szűkebb környezetemben készül a film, így szeretném itt is ajánlani, tudatosítani, hogy lesz ilyen, még ha ki is lóg az általában itt levő filmek közül Smile:


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyVas. Márc. 02, 2014 7:56 am

Nem is tudtam, hogy miről szól ez a Brick Mansions... erre most tudom meg, hogy a világ egy B-13 remake-ben láthatja utoljára Paul Walkert...


.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 5:43 pm

A helyi mozink ezt vetíti csütörtöktől... Szerintetek miért? Én ugyanis nem tudom...


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 8:20 pm

Niwrok írta:
A helyi mozink ezt vetíti csütörtöktől... Szerintetek miért? Én ugyanis nem tudom...


.

Mi ez, Asylium?

Lost, JP, Predator... ehhhh... Sad
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 9:01 pm

Niwrok írta:
A helyi mozink ezt vetíti csütörtöktől... Szerintetek miért? Én ugyanis nem tudom...

Asylum FTW! Pár hülyét tuti meg lehet még vezetni ezekkel, akik azt hiszik, most bepótolhatják nagy vásznon Will Smith és fia zseniális alakításaival fűszerezett remekbebaszott sci-fi mestermunkát, ami annyira jó volt, hogy nem lehet elégszer látni. Vagy csak húgyér-szarér' megvehették a jogokat.
Vissza az elejére Go down
Weide

Weide


Hozzászólások száma : 747
Join date : 2013. Aug. 15.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 EmptyKedd Márc. 04, 2014 10:55 pm

Weide írta:
Niwrok írta:
A helyi mozink ezt vetíti csütörtöktől... Szerintetek miért? Én ugyanis nem tudom...

Asylum FTW! Pár hülyét tuti meg lehet még vezetni ezekkel, akik azt hiszik, most bepótolhatják nagy vásznon Will Smith és fia zseniális alakításaival fűszerezett remekbebaszott sci-fi mestermunkát, ami annyira jó volt, hogy nem lehet elégszer látni. Vagy csak húgyér-szarér' megvehették a jogokat.

Beszarok, most nézem, hogy az én kedvelt mozim (Pólus) is a műsorára tűzte a filmet! Very Happy Esküszöm, rákérdezek náluk, hogy ez hogyan is jött össze!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
4 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: