Filmfórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kritikák, gondolatok a filmek világából
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előzetesek

Go down 
+6
Weide
Niwrok
Remo
LordPicard
butch
R2-D2
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyVas. Jan. 22, 2017 12:43 pm

Niwrok írta:

Síelés a dzsungelben, motorozás a vízen... egy film, amihez képest a Halálos iramban forgatókönyveit Lev Tolsztoj írta, baszki  faceplam .


lol! már láttam (többször), de szóra sem méltattam. Szerencsére egyik XXX-et sem láttam, úgyhogy tökmindegy, mit csinálnak benne.



Viszont ez... ez érdekel. Akkor is, ha idióta tinivígjátékba van csomagolva...





.
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyVas. Jan. 22, 2017 4:36 pm

R2 írta:

Viszont ez... ez érdekel. Akkor is, ha idióta tinivígjátékba van csomagolva...

De jó végre egy ilyen műfajú filmet csinálnak(mármint újra). Kár lenne tagadni, hogy ebben az al-műfajban két nagyszerű filmet csináltak még pedig az Idétlen időkig és a Triangle baromi nagy filmek! Sőt mind ha a legtöbb tag még pozitívan is gondol ezekre a filmekre! 

Kíváncsi vagyok, hogy milyen film is lesz ez. A témája vagyis a time loop baromi izgalmas szóval egy nézést mindenképpen megérdemel és mivel, hogy fiatal vannak a középpontban ezért nagy rá a valószínűség, hogy nálunk is bemutatják. De ahogy látom egy napon fogják odakint mutatni, mint a Logan-t! Ami szintén nagyon várós!
Vissza az elejére Go down
Mr. White

Mr. White


Hozzászólások száma : 255
Join date : 2014. Jan. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyVas. Jan. 22, 2017 7:52 pm



Ez igen csak érdekes dologról szól. Vélemény?
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyVas. Jan. 22, 2017 10:07 pm

Mr. White írta:

Ez igen csak érdekes dologról szól. Vélemény?


Egy öngyilkos-szanatórium Smile ? Így elsőre egy kicsit elborult, de meglátjuk...
Mivel Netflixes, előbb-utóbb belefutottam volna, de kösz a tippet.

.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyVas. Jan. 22, 2017 11:56 pm

Mr. White írta:

Ez igen csak érdekes dologról szól. Vélemény?

Ígéretes. Jó hozzá a zene... Laughing
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyHétf. Feb. 06, 2017 12:09 pm

Nem tudom, ez az összes-e, meg túl sok új jelenetet nem véltem felfedezni, de itt van állítólag a teljes a Superbowl Trailer Show...



Mondjuk, van olyan mozi, amiből ez a másfél perc tökéletesen elég. S ahogy elnézem, a JW2 teljesen kompatibilis lesz az FF8-cal. tongue
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyHétf. Feb. 06, 2017 5:24 pm

R2-D2 írta:

Nem tudom, ez az összes-e, meg túl sok új jelenetet nem véltem felfedezni, de itt van állítólag a teljes a Superbowl Trailer Show...
Mondjuk, van olyan mozi, amiből ez a másfél perc tökéletesen elég. S ahogy elnézem, a JW2 teljesen kompatibilis lesz az FF8-cal. tongue


Elsőre nem is értettem, mi bajod van a még legfeljebb csak teaserként létező Jurassic World 2.-vel Smile ...
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyCsüt. Márc. 09, 2017 7:47 pm

Komolyan azt hittem, már nincs lejjebb... de van... faceplam

Ahogy The Rock arréb tolja azt a torpedót, az filmtörténelmi mérföldkő.

Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyCsüt. Márc. 09, 2017 8:45 pm

R2-D2 írta:
Komolyan azt hittem, már nincs lejjebb... de van... faceplam
Ahogy The Rock arréb tolja azt a torpedót, az filmtörténelmi mérföldkő.


Már amikor megkaptam az értesítő e-mailt, akkor fogadni mertem volna rá, hogy minek az előzetesét fogom itt látni  Smile ... Egyébként meg...

Előzetesek - Page 24 Roflmao_2guystoonan
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptySzomb. Márc. 25, 2017 7:52 pm

.


Na, most már ezt sem várom annyira faceplam ! Cyborg egyszerűen ocsmány, Gal Gadot dühítően ripacs, és sajnos olyan filmet egyik moziban sem vetítenek majd, amiben Flash (Ezra "Kevin" Miller ebben a szerepben is egész jó) és Batman mellé Aquaman még néha beugrik, a másik kettő meg a vágóasztalról egyenesen a kukába kerül, ahová valók.
.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptySzomb. Márc. 25, 2017 11:58 pm

Niwrok írta:
.

Na, most már ezt sem várom annyira  faceplam ! Cyborg egyszerűen ocsmány, Gal Gadot dühítően ripacs, és sajnos olyan filmet egyik moziban sem vetítenek majd, amiben Flash (Ezra "Kevin" Miller ebben a szerepben is egész jó) és Batman mellé Aquaman még néha beugrik, a másik kettő meg a vágóasztalról egyenesen a kukába kerül, ahová valók.
.

Órák óta azon tűnődőm, ez most bosszantás, vagy rábeszélés akar lenni... hmmm Laughing

Csodálatos egy csapat. Egy repkedő Posszeidon, Xena tesója, egy T800-as, egy gyenge Quicksilver utánzat, maga a halamasságos Batman, meg egy téli ló... anyám... faceplam

Meg még egy Metallica album címet is lenyúltak... legalább akkor lehetett volna az a zene alá...
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyVas. Márc. 26, 2017 8:14 am

R2-D2 írta:

Niwrok írta:


Na, most már ezt sem várom annyira  faceplam ! Cyborg egyszerűen ocsmány, Gal Gadot dühítően ripacs, és sajnos olyan filmet egyik moziban sem vetítenek majd, amiben Flash (Ezra "Kevin" Miller ebben a szerepben is egész jó) és Batman mellé Aquaman még néha beugrik, a másik kettő meg a vágóasztalról egyenesen a kukába kerül, ahová valók.
.

Órák óta azon tűnődőm, ez most bosszantás, vagy rábeszélés akar lenni... hmmm  Laughing
Csodálatos egy csapat. Egy repkedő Posszeidon, Xena tesója, egy T800-as, egy gyenge Quicksilver utánzat, maga a halamasságos Batman, meg egy téli ló... anyám... faceplam
Meg még egy Metallica album címet is lenyúltak... legalább akkor lehetett volna az a zene alá...


"...bosszantás vagy rábeszélés..." hmmm Egyik vonatkozását sem értem igazán Smile . Aligha tudnálak felbosszantani azzal, hogy amit már eredetileg is szarnak gondolsz, az szerintem is egyre szarabb... A DC úgy tűnik, felesküdött arra, ha beledöglenek is, akkor is lerombolnak a figuráikról mindent, amit Nolan és a többiek felépítettek, és hogy bebizonyítják, a "Fant-négy-sztikus Négyes" nem is volt olyan vacak. Rábeszélni meg mire... erre?! Annyira nem tudnálak utálni Wink ...

Legfeljebb magamat bosszantom vele és magamat akarom rábeszélni, mert a többiben van lehetőség, csak egyelőre rettentő nehéznek tűnik átrágni magam ehhez a szaron novemberben...

De azért annyi "justice"-t hadd adjak meg nekik, hogy nem nyúltak le semmit peace . Még ha nyilván te a saját tapasztalataidhoz viszonyítod is, de a Justice League már a 60-as évek elején is létezett képregényben, és ahogy ők, a Metallica is abból az Állampolgári Esküből vette az idézetet, amit a filmek olyan előszeretettel mutatnak, hogy az iskolások minden reggel felmondják.

Ahogy Flash is jó húsz évvel leelőzte Quicksilvert, ha már azt nézzük, ki kitől nyúlt.
.
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyKedd Május 02, 2017 12:06 am

.
Sajnos már képkockáiban is rohadt spoileres, de ez azért várós!


.
Vissza az elejére Go down
R2-D2
Admin
R2-D2


Hozzászólások száma : 4535
Join date : 2012. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Szombathely

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptyKedd Május 02, 2017 7:57 pm

Niwrok írta:
.
Sajnos már képkockáiban is rohadt spoileres, de ez azért várós!


bounce bounce bounce bounce

Köszi! Egy újabb biztos pont az életben. Laughing
Vissza az elejére Go down
Niwrok
Admin
Niwrok


Hozzászólások száma : 3578
Join date : 2012. Oct. 06.

Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 EmptySzer. Május 03, 2017 5:37 pm

.
Az "utcai Bosszúállók" Smile ... Külön-külön már nagyjából tudom, hogy kitől mit várhatok, amihez képest "Stick" és Sigourney Weaver plusz pont... mert én azért várom Smile . Arra a szarkofágra viszont nagyon felszaladt a szemöldököm No ...


.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előzetesek - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előzetesek   Előzetesek - Page 24 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előzetesek
Vissza az elejére 
24 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmfórum :: Filmek, sorozatok világa :: Előzetesek, moziajánlók-
Ugrás: